![]() |
Cytat:
Dodaje test z prędkością 4x http://img416.imageshack.us/img416/5...1december2.png |
Ilość załączników: 1
X-Disc DVD-R x8 burn x8 1640BEGB
|
Ilość załączników: 1
X-Disc DVD+R x8 burn x8 1640BEGB
|
Ilość załączników: 1
Imation DVD+R x8 burn x12 1640BEGB
|
Cytat:
Czytać umiemy, pisać umiemy, myśleć .... Umiemy? :hmm: Większość odpowiedzi na zadawane po raz setny pytania odkrył juz Krzysiek Kolumb Tyle że on już ci nie odpowie ... :nie: Za to przy odrobinie szczerych chęci i inteligencji w kilkadziesiąt sekund znajduje się odpowiedź na tymże forum przy pomocy magicznej opcji szukającej Zwłaszcza jeżeli chodzi przykładowo o ten typ księgi :czytaj: Dobrze że nie padają pytania dlaczego płyta jest okrągła Choć wcale bym się nie zdziwił że są one te pytania w przygotowaniu :sciana: Poza tym jaki jest najlepszy bios i jaki jest najlepszy bios? A kto to wie? :idea: Sprawdzamy to na bieżąco i wymieniamy się doświadczeniami Wyniki są zamieszczane do interpretacji i własnej oceny :czytaj: Ponadto jeżeli ktoś wykaże minimum chęci - to sam może sobie wgrać, nagrać, porównać I będzie wiedział jaki jest najlepszy ten bios Co nikt nie chce o nim powiedzieć ... :blee: To tajemnica :na_ucho: |
Ilość załączników: 1
I oceńcie sami EMTEC X8 palony X4 DVD+R
|
Cytat:
Będą jeszcze większe przy 8x i przekładają się na większe PI i Jitter. Przy rosnących błędach TE/FE sprawdzam prędkością 4x. Dłużej, dokładniej a wyższe błędy nie są generowane prędkością. Prośba o test z prędkością 4x. Płytka ładnie wypalona z równomiernym Jitter (końcówka wiadomo). Potwierdza się Jitter na biosie BEGB. :spoko: :) |
Ilość załączników: 1
Zastanawia mnie co to jest ten typ księgi ?? na Litku mi nie wyskakiwało coś takiego i widzę że przy wypalaniu dziwnie się napęd zachowuje dioda bardzo szybko mruga a zwykle migała równo co sekundę +,-
|
Skoro to normalne że tak widzi ją XP z SP2 to cóż nie mam więcej pytań.
Kupiłem właśnie DVD+R EMTEC X8 zaraz zobaczymy jak wypadnie za moment wrzucę screna. |
EMTEC DVD+R 4x
BenQ DW1640@EW164B ; płytka palona 4x
http://img235.imageshack.us/img235/4016/qscan0hh.png http://img376.imageshack.us/img376/5...1december2.png |
Że tak zapytam bo już od szukania mnie głowa boli...
Jaki obecnie najlepszy bios i jakie płyty do DW 1640 |
Cytat:
|
posiadam 2 nagrywarki Benq 1640 z biosem BEGB podpiete na 1 tasmie jak narazie 0 problemow
|
mi teraz każde nagrane iso na verbie dvd-r x8 (cmc) idzie do kosza, intra sie tną ;((( ale bezsens, przeszło pół bańki na płyty i prawie kazda płyta zle nagrana, nie mam pytań.
|
Cytat:
Na biosie BSLB i BSNB jest UDMA2. W biosie BSNB i BEGB zmieniono (powrócono) do innej metody odczytu. Tak było do biosu BSJB. :taktak: Cytat:
http://forum.cdrinfo.pl/showpost.php...&postcount=180 :) |
| Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 01:59. |
Powered by vBulletin® Version 3.9.0 LTS
Copyright ©2000 - 2026, vBulletin Solutions Inc.