![]() |
Ilość załączników: 1
A teraz zagadka kto mi wyjaśni dlaczego mi nagrywarka w systemie widoczna jest jako DVD RM a nie DVDRW przed BenQ miałem Litka i było to samo nie wiem dlaczego tak się dzieje ??
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
:idea: |
Faktycznie popieram CpU przydało by się jakieś podsumowanie bo ja już sam zgłupiałem i nadal mało wiem co jak zrobiś żeby było OK jaki BIOS itd.
|
Cytat:
Jedna drugiej nie przeszkadza. :spoko: http://forum.cdrinfo.pl/attachment.p...id=27958&stc=1 http://forum.cdrinfo.pl/attachment.p...id=27959&stc=1 :) |
Hmm to w koncu jak to jest ?
Teraz mam BSLB i czy polecacie zmiane na BSNB ? I co ewentualnie da mi BEGB poza zmiana na EW164B ? Ciezko sie juz tak prawde mowiaz w tym watku polapac co i jak powinno byc jakies podsumowanie co kilkaset postow co jest aktualnie polecane a co nie i dlaczego |
Amoże ktoś wie czy trzeba i jak poprawnie tym proksem WinDWFlash flashować biosa bo to się robi chyba tylko przy zmianie na starszy bios czy tak ??
|
hmmmm a dlaczego tak sądzisz ?? a może biosa zmienić na ten ponoć najlepszy BEGB mam tylko jedną nagrywarkę zworka na MASTER, ASPI 1.7 tylko cholerny bufor w nero expres nie widzę go co się z nim dzieje ale chyba jest OK bo widzę po dysku jak pracuje
|
Ilość załączników: 1
Imation DVD+R x8 burn x8 1640BEGB
Ach gdyby nie Dwie Wieże ... :smutny: |
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
:piwo: |
Ilość załączników: 1
Ta sama Verbatim DVD+RW skasowana całkowicie i nagrane jeszcze raz to samo efekt mizerny no ale troszkę lepiej niż poprzednio
|
Moze ktos poleci mi jaki najlepszy bios jest aktualnie do benq DW1640
|
| Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 00:24. |
Powered by vBulletin® Version 3.9.0 LTS
Copyright ©2000 - 2026, vBulletin Solutions Inc.