![]() |
Już Ci się znudziła czy ma jakiś feler ???
|
Jeżeli ktoś chętny na tą palarkę do zapraszam do działu Kupie/Sprzedam
|
Cytat:
|
A pe***322;ne kasowanie RW przeprowadzone? :pytanie:
Czasem pomaga. :taktak: |
Ilość załączników: 3
A tak francuski import nagrywa CDRW Verbatim nagrywane 10x
najpierw poszedł test na DW1640 wyszło kiepsko więc sprawdziłem na Litku no i to jest to a dla weryfikacji jeszcze na DW1655 uuuuu.... liczyłem na lepszy wynik |
Cytat:
|
bravo Vizzu***347; :spoko:
|
Cytat:
Zresztą wykorzystywana w testach do dziś i niezastąpiona :czytaj: :tak!: |
Ale jest r***243;wnie przestarza***322;a... tak dla por***243;wnania.
|
Cytat:
Szkoda zachodu :czytaj: :czar: |
Widz***281;, ***380;e do ***322;ask wraca wygrzebywanie starych w***261;tk***243;w i nagrywarek :D Na drugi "strza***322;" to bym prosi***322; Toshib***281; 5372 :].
|
Cytat:
:czar: |
Fuji DVD-R nagrywane 8x
http://rmje.ovh.org/CDR_1.jpg Platinium DVD+R nagrywane 8x http://rmje.ovh.org/CDR_2.jpg TDK DVD+R nagrywane 8x http://rmje.ovh.org/CDR_3.jpg Verbatm DVD+R nagrywane 8x http://rmje.ovh.org/CDR_4.jpg jeszcze dorzuce jakies cd |
Cytat:
***379;e chyba kupi***281; sobie dwa! :tak!: :fala: A co do test***243;w to normalnie - jakie***347; CDRy, DVD+R i DVD-R :taktak: :czytaj: |
Cytat:
|
| Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 00:24. |
Powered by vBulletin® Version 3.9.0 LTS
Copyright ©2000 - 2026, vBulletin Solutions Inc.