Forum CDRinfo.pl

Forum CDRinfo.pl (https://forum.cdrinfo.pl/)
-   Napędy optyczne DVD (https://forum.cdrinfo.pl/f15/)
-   -   BenQ 1640 / BenQ EW164B (https://forum.cdrinfo.pl/f15/benq-1640-benq-ew164b-54486/)

esem 11.09.2008 18:07

Już Ci się znudziła czy ma jakiś feler ???

Piterniel 11.09.2008 17:36

Jeżeli ktoś chętny na tą palarkę do zapraszam do działu Kupie/Sprzedam

sirius 27.04.2008 22:41

Cytat:

Napisany przez joujoujou (Post 925131)
A pełne kasowanie RW przeprowadzone? :pytanie:

Czasem pomaga. :taktak:

Tak przeprowadzone.

joujoujou 27.04.2008 22:38

A pe***322;ne kasowanie RW przeprowadzone? :pytanie:

Czasem pomaga. :taktak:

sirius 27.04.2008 21:13

Ilość załączników: 3
A tak francuski import nagrywa CDRW Verbatim nagrywane 10x
najpierw poszedł test na DW1640
wyszło kiepsko
więc sprawdziłem na Litku
no i to jest to
a dla weryfikacji jeszcze na DW1655
uuuuu.... liczyłem na lepszy wynik

VIZZARD 27.04.2008 13:17

Cytat:

Napisany przez czechoj (Post 925002)
bravo Vizzuś :spoko:

:drinking:

czechoj 27.04.2008 13:10

bravo Vizzu***347; :spoko:

VIZZARD 27.04.2008 13:06

Cytat:

Napisany przez QB (Post 924988)
Ale jest równie przestarzała... tak dla porównania.

Ale niestety kultowa i nigdy nie odchodząca w niepamięć ||

Zresztą wykorzystywana w testach do dziś i niezastąpiona :czytaj:


:tak!:

QB 27.04.2008 12:29

Ale jest r***243;wnie przestarza***322;a... tak dla por***243;wnania.

VIZZARD 27.04.2008 11:49

Cytat:

Napisany przez QB (Post 924952)
Widzę, że do łask wraca wygrzebywanie starych wątków i nagrywarek :D Na drugi "strzał" to bym prosił Toshibę 5372 :].

Toshiba niestety do pięt nie dorasta Beniowi... :]

Szkoda zachodu :czytaj:


:czar:

QB 27.04.2008 11:11

Widz***281;, ***380;e do ***322;ask wraca wygrzebywanie starych w***261;tk***243;w i nagrywarek :D Na drugi "strza***322;" to bym prosi***322; Toshib***281; 5372 :].

VIZZARD 27.04.2008 10:47

Cytat:

Napisany przez sirius (Post 924749)
Fuji DVD-R nagrywane 8x

Platinium DVD+R nagrywane 8x

TDK DVD+R nagrywane 8x

Verbatm DVD+R nagrywane 8x


jeszcze dorzuce jakies cd

No jak na francuską nagrywarkę to całkiem całkiem... :>


:czar:

sirius 26.04.2008 14:26

Fuji DVD-R nagrywane 8x
http://rmje.ovh.org/CDR_1.jpg
Platinium DVD+R nagrywane 8x
http://rmje.ovh.org/CDR_2.jpg
TDK DVD+R nagrywane 8x
http://rmje.ovh.org/CDR_3.jpg
Verbatm DVD+R nagrywane 8x
http://rmje.ovh.org/CDR_4.jpg

jeszcze dorzuce jakies cd

VIZZARD 24.04.2008 21:37

Cytat:

Napisany przez sirius (Post 924295)
chyba troche zazdro***347;cicie :P
przecie***380; nie kupowa***322;em tego nap***281;du spodziewaj***261;c si***281; n***243;weczki ||
nawet jak mia***322;by pozosta***263; jako czytnik to i tak b***281;dzie to super czytnik :D
na razie pali "jak ta lala"
zrobi***263; jakis te***347;cik, czego ?

Ja to normalnie tak zazdroszcz***281; :ja_chce:

***379;e chyba kupi***281; sobie dwa! :tak!:


:fala:

A co do test***243;w to normalnie - jakie***347; CDRy, DVD+R i DVD-R :taktak:


:czytaj:

esem 24.04.2008 20:31

Cytat:

Napisany przez sirius (Post 924295)
chyba troche zazdrościcie :P
przecież nie kupowałem tego napędu spodziewając się nóweczki ||
nawet jak miałby pozostać jako czytnik to i tak będzie to super czytnik :D
na razie pali "jak ta lala"
zrobić jakis teścik, czego ?

I tak trzymać :spoko:


Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 01:48.

Powered by vBulletin® Version 3.9.0 LTS
Copyright ©2000 - 2026, vBulletin Solutions Inc.