![]() |
Dwa tematy ju***380; za***347;mieci***322;e***347; tymi p***322;ytami axe. M***243;g***322;by***347; poszuka***263; w no***347;nikach, a nie nap***281;dach, tam mo***380;e by***347; znalaz***322; odpowied***378; na pal***261;ce ci***281; pytanie. W dobie verbatim***243;w, za cen***281; poni***380;ej 1 z***322; za sztuk***281;, kupowanie takiego szajsu nie op***322;aca si***281;. Co z tego, ***380;e oszcz***281;dzisz par***281; groszy, skoro i tak kilkana***347;cie p***322;ytek p***243;jdzie do kosza? Chyba, ***380;e masz zamiar nagrywa***263; na tych p***322;ytkach dane swoich wrog***243;w :) Wtedy to co innego.
|
DVD+R AXE ADT x8 MOSER BAER INDIA
Wypalał ktoś na płytach DVD+R AXE ADT x8 MOSER BAER INDIA ?
Warto je kupować ? Prosiłbym o jakieś screeny z testów - jeśli ktoś dysponuje. Dzięki |
Cytat:
Przeoczy***322;em to :ysz: Za ma***322;o rozpuszczalnej :rozpuszczalna: :czar: |
Cytat:
Zapomnia***322;e***347; co***347; podmieni***263; (z***322;o***347;liwie zaznaczy***322;em). ;p Nie wiem, czy zauwa***380;y***322;e***347;, ale napisa***322;em: Cytat:
:mruga: |
Cytat:
:wow: |
Cytat:
Wyobrażasz sobie przez to np. takie partie jak: SamooIrona albo LBD albo PBS A może LBga Polskich RodzBn? :mruga: |
Cytat:
|
|
O ile dobrze pami***281;tam, BEGB jest od EW164I ? :idea:
Co oczywi***347;cie nie przeszkadza ***322;adowa***263; go do 1640. :] |
Cytat:
Robiłem chyba testy różnych biosów dla tego modelu :czytaj: Ten spodobał mi się najbardziej i siedzi w spawarce do dziś Ale to twój biznes :taktak: :mruga: |
Cytat:
|
Cytat:
Ale reszta Europy czy reszta świata? :hmm: :] |
Zapraszam do przegladania tematu.
Odsylam na http://club.cdfreaks.com/ :) |
Jakie***347; argumenty popieraj***261;ce? Czy inni te***380; tak my***347;l***261;?
|
Najlepszy to BSLB, reszta to shit...
|
| Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 01:59. |
Powered by vBulletin® Version 3.9.0 LTS
Copyright ©2000 - 2026, vBulletin Solutions Inc.