Forum CDRinfo.pl

Forum CDRinfo.pl (https://forum.cdrinfo.pl/)
-   Napędy optyczne DVD (https://forum.cdrinfo.pl/f15/)
-   -   BenQ 1640 / BenQ EW164B (https://forum.cdrinfo.pl/f15/benq-1640-benq-ew164b-54486/)

punisher 17.12.2007 00:45

Dwa tematy ju***380; za***347;mieci***322;e***347; tymi p***322;ytami axe. M***243;g***322;by***347; poszuka***263; w no***347;nikach, a nie nap***281;dach, tam mo***380;e by***347; znalaz***322; odpowied***378; na pal***261;ce ci***281; pytanie. W dobie verbatim***243;w, za cen***281; poni***380;ej 1 z***322; za sztuk***281;, kupowanie takiego szajsu nie op***322;aca si***281;. Co z tego, ***380;e oszcz***281;dzisz par***281; groszy, skoro i tak kilkana***347;cie p***322;ytek p***243;jdzie do kosza? Chyba, ***380;e masz zamiar nagrywa***263; na tych p***322;ytkach dane swoich wrog***243;w :) Wtedy to co innego.

DanielP 16.12.2007 17:47

DVD+R AXE ADT x8 MOSER BAER INDIA
 
Wypalał ktoś na płytach DVD+R AXE ADT x8 MOSER BAER INDIA ?
Warto je kupować ?
Prosiłbym o jakieś screeny z testów - jeśli ktoś dysponuje.
Dzięki

VIZZARD 15.12.2007 01:59

Cytat:

Napisany przez joujoujou (Post 871711)
Wyobra***378; sobie, ***380;e wyobra***380;am sobie. :taktak:

Zapomnia***322;e***347; co***347; podmieni***263; (z***322;o***347;liwie zaznaczy***322;em). ;p

Nie wiem, czy zauwa***380;y***322;e***347;, ale napisa***322;em:

:czytaj:

:mruga:

W***322;a***347;nie

Przeoczy***322;em to :ysz:

Za ma***322;o rozpuszczalnej :rozpuszczalna:


:czar:

joujoujou 15.12.2007 01:35

Cytat:

Napisany przez VIZZARD (Post 871634)
No nie wiem czy to tak ot tak

Wyobra***380;asz sobie przez to np. takie partie jak:

SamooIrona albo LBD albo PBS

A mo***380;e LBga Polskich RodzBn?


:mruga:

Wyobra***378; sobie, ***380;e wyobra***380;am sobie. :taktak:

Zapomnia***322;e***347; co***347; podmieni***263; (z***322;o***347;liwie zaznaczy***322;em). ;p

Nie wiem, czy zauwa***380;y***322;e***347;, ale napisa***322;em:

Cytat:

Napisany przez joujoujou (Post 871589)
Pami***281;***263; szwankuje (I zamiast B, ale poza tym wszystko gra). :D

:czytaj:

:mruga:

Maciej 14.12.2007 22:58

Cytat:

Napisany przez VIZZARD (Post 871634)
[...]

A może LBga Polskich RodzBn?


:mruga:


:wow:

VIZZARD 14.12.2007 22:27

Cytat:

Napisany przez joujoujou (Post 871589)
Pamięć szwankuje (I zamiast B, ale poza tym wszystko gra). :D

No nie wiem czy to tak ot tak

Wyobrażasz sobie przez to np. takie partie jak:

SamooIrona albo LBD albo PBS

A może LBga Polskich RodzBn?


:mruga:

joujoujou 14.12.2007 19:34

Cytat:

Napisany przez VIZZARD (Post 871359)
Wszystko jest w tym temacie

TU :czytaj:


:mruga:

Pami***281;***263; szwankuje (I zamiast B, ale poza tym wszystko gra). :D

VIZZARD 14.12.2007 10:22

Wszystko jest w tym temacie

TU :czytaj:


:mruga:

joujoujou 14.12.2007 03:21

O ile dobrze pami***281;tam, BEGB jest od EW164I ? :idea:

Co oczywi***347;cie nie przeszkadza ***322;adowa***263; go do 1640. :]

VIZZARD 13.12.2007 19:54

Cytat:

Napisany przez gm_ns (Post 871203)
Czyli co @VIZZARD ładować ten bios, bez względu na to na jakich płytach nagrywam.

W zamierzchłych czasach nagrywarek 1640 :>

Robiłem chyba testy różnych biosów dla tego modelu :czytaj:

Ten spodobał mi się najbardziej i siedzi w spawarce do dziś

Ale to twój biznes :taktak:


:mruga:

gm_ns 13.12.2007 19:42

Cytat:

Napisany przez VIZZARD (Post 871193)
Jasne

Ale reszta Europy czy reszta świata? :hmm:


:]

Czyli co @VIZZARD ładować ten bios, bez względu na to na jakich płytach nagrywam.

VIZZARD 13.12.2007 19:26

Cytat:

Napisany przez Qbi@k (Post 871175)
Najlepszy to BSLB, reszta to shit...

Jasne

Ale reszta Europy czy reszta świata? :hmm:


:]

Qbi@k 13.12.2007 19:01

Zapraszam do przegladania tematu.
Odsylam na http://club.cdfreaks.com/ :)

gm_ns 13.12.2007 18:55

Jakie***347; argumenty popieraj***261;ce? Czy inni te***380; tak my***347;l***261;?

Qbi@k 13.12.2007 18:53

Najlepszy to BSLB, reszta to shit...


Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 01:59.

Powered by vBulletin® Version 3.9.0 LTS
Copyright ©2000 - 2026, vBulletin Solutions Inc.