Forum CDRinfo.pl

Forum CDRinfo.pl (https://forum.cdrinfo.pl/)
-   Napędy optyczne DVD (https://forum.cdrinfo.pl/f15/)
-   -   Plextor PX-760A\SA (https://forum.cdrinfo.pl/f15/plextor-px-760a-sa-77909/)

slawekj 21.01.2007 20:04

Trzeba kupić nawet dwa. To okazja a do testów najlepszy.
Dlaczego dwa ?
Plextor wycofuje się z produkcji napędów.
To ostatnie modele..... :smutny:

:)

lukisaki 21.01.2007 19:04

Plextor px 760A za 249 zł w media opłaca się czy nie ???
 
jest w media markcie za takącene ,kiedys chciałem kupić taki sprzęt ale teraz juz sam nie wiem ,po przestudiowaniu testów i komentarzy dalej nie mam wyrobionego zdania czy opłaca się tyle przepałacać w stosunku do najnowszych modeli neca czy samsunga które w tym samym sklepie są po 109 zł
wiem tylko tyle żę ma słabąkorekcję błędów i jest głosny ,chodzi mi raczej o sensowną wypowiedz zadowolonego bądz nie uzytkownika a nie odsyłanie do kolejnych testów ....

Raus 05.09.2006 15:16

hmm a może ten temat kolega @zorg i @processor (i wszyscy inni nabywcy 760-tki) wykorzystają do dalszych testów Plexa 760? Bo sam się złapałem na tym że nie zaglądałem do tematu Plexa 716 a tam były nowe testy 760-tki;)

zorg 05.09.2006 09:17

boskimario--czytaj tu
http://www.cdrlabs.com/reviews/index...age=Conclusion

salawalas 04.09.2006 19:02

Super nagrywareczka. Też ją chciałem kupić w komputroniku, ale Pan poinformował mnie, że brak na magazynie oraz
"Dystrybutor, przez najbliższe 2 - 3 tygodnie nie jest w stanie zagwarantować
dostawy.
Jeśli tylko pojawią się u dystrybutora, to z pewnością będziemy ściągać na
magazyn."
Co do zabezpieczeń to ten model jak i 755A jest lipny. Lepszy jest Lite-On SHM-165P6S, SHM-165H6S gorzej z niezawodnością tego sprzętu:( . Można też spróbować Pioneera DVR-111, ASUS DRW-1608P3S oem pionka, Plextor PX-750A.

SpeedFreaK 04.09.2006 18:27

To bardzo dobra nagrywarka, ale z zabezpieczeniami radzi sobie dosyc przeci***281;tnie. Pod tym wzgl***281;dem najlepszy jest Plextor PX750, tylko on jest ju***380; do***347;***263; stary, a ponadto niezbyt dobrze zapisuje DVD. W yej materii niez***322;y jest takze Pioneer 111, zapisuje te***380; bardzo dobrze :)

BoskiMario 04.09.2006 18:21

Plextor PX-760A\SA
 
Witam

Panowie czy warto na chwile obecna kupic nagrywatke wymieniona w tytule ? Cena to 365 zl. Czy za te kwote moge kupic cos lepszego. Wlasciwie to moge przeznaczyc na nagrywarke 450 zl. Nagrywarka bedzie wykrozystywana przede wszyskim do nagrywania filmow DVD, robienia kopie bezpieczenstwa gier i filmow. Czy ta nagrywarka radzi sobie z zabezpieczeniami ?

Z gory dziekuje za wszelkie odpowiedzi
Pozdrawiam


Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 23:40.

Powered by vBulletin® Version 3.9.0 LTS
Copyright ©2000 - 2026, vBulletin Solutions Inc.