Forum CDRinfo.pl

Forum CDRinfo.pl (https://forum.cdrinfo.pl/)
-   Napędy optyczne DVD (https://forum.cdrinfo.pl/f15/)
-   -   Plextor PX-760A\SA (https://forum.cdrinfo.pl/f15/plextor-px-760a-sa-77909/)

punisher 13.04.2008 01:15

Cytat:

Napisany przez djrys (Post 919318)
płyt verbatim 8,5GB (jedynie platinium) nie da się ich odczytać a coraz częściej wychodzą gry na takich płytach :(

:wow: to ciekawe, myślałem, że gry są na tłoczonych płytach, a nie wypalanych ???

djrys 11.04.2008 11:29

a kt***243;ry lepszy 112 czy 115 niestety plextor 760 nie pali mi p***322;yt verbatim 8,5GB (jedynie platinium) nie da si***281; ich odczyta***263; a coraz cz***281;***347;ciej wychodz***261; gry na takich p***322;ytach :(

VANTWG 11.04.2008 11:17

zar***243;wno 112 jak i 115 pi***281;knie pal***261;.....

djrys 11.04.2008 10:59

Dziękuje za wypowiedzi czyli mówicie że pionier ale który zależało by mi na dobrej jakości wypalania minusów jak i plusów dvd jak i na dobrej jakości wypalania płyt dvd 8,5 gb co proponujecie i żeby w miarę dobrze wypalała cd

punisher 10.04.2008 22:39

Cytat:

Napisany przez VANTWG (Post 919183)
plex nadal jest maszyną ale w specyficznych zastosowaniach.

Pisałem w czasie przeszłym, bo nie mam już tej nagrywarki :) W dalszym ciągu uważam, że to świetna nagrywarka, ale pionek pali lepiej :P

VANTWG 10.04.2008 22:07

Cytat:

Napisany przez punisher (Post 919145)
Z tego też powodu sprzedałem kiedyś plexa i kupiłem pionka 112. Zostało mi jeszcze sporo kasy :) Musze jednak przyznać, że plex to była maszyna. :spoko:

plex nadal jest maszyną ale w specyficznych zastosowaniach.

punisher 10.04.2008 21:27

Cytat:

Napisany przez VANTWG (Post 918510)
Powiem tak......
Mam 2 pionki i plexa760A....obecnie palę na 115L....plex pali nieźle ale ustępuje pionkowi....

Z tego też powodu sprzedałem kiedyś plexa i kupiłem pionka 112. Zostało mi jeszcze sporo kasy :) Musze jednak przyznać, że plex to była maszyna. :spoko:

VANTWG 09.04.2008 13:49

Powiem tak......
Mam 2 pionki i plexa760A....obecnie pal***281; na 115L....plex pali nie***378;le ale ust***281;puje pionkowi....

punisher 09.04.2008 12:17

Gdybym miał wybór dwóch nagrywarek plexa o których piszesz w tej samej cenie (czyli około 250 zł) zdecydowanie wybrałbym model 760A. To ostatni z "prawdziwych" modeli plextora. Płyty DVD SL pali bardzo dobrze, CD jak piszą moi przedmówcy również. Nie wiem jak spisuje się w przypadku płyt DVD DL. Posiada duże możliwości do testowania płyt. Model 810A też świetnie pali płyty, bo to przecież nic innego jak pioneer 212. Nie jest jednak tak wszechstronny jak 760A. Gdybyś jednak na niego się zdecydował to oszczędź pieniądze i kup pioneera.

steve13 07.04.2008 13:28

Prawdziwe plextory to by***322;y modele 716, 755 i 760.
Ja mam 755a i szczerze odradzam powy***380;sze modele... Nagra***322;em nim 10 p***322;yt DL z czego tylko jedn***261; jest w stanie odczyta***263;. Co do pozosta***322;ych no***347;nik***243;w to rewelacja, ale przyjmijmy ***380;e plextory nie radz***261; sobie z DL...

seku 06.04.2008 17:54

@djrys
1. ma***322;o precyzyjnie zadajesz pytania

2. je***347;li pali***263; DL to tylko Verbatimy reszta mija sie z celem no chyba ze bawi ci***281; zabawa w loterie czy dana DL za miesi***261;c b***281;dzie dalej nadawa***322;a sie do odczytu czy tez nie

3. mam px 760:) do testowania dobry (rzekomo zachowuje neutralno***347;***263; wynik***243;w)
do palenia CD wed***322;ug mnie nie ma nic lepszego :spoko:(lepszy od premium 2)

4. 760 lub wersji na SATA w tym wypadku raczej ju***380; nie kupisz (nowej)

5. zabezpieczenia to sprawa indywidualna i nawet rzekomo najlepsza nagrywarka nic nie znaczy z kiepskim u***380;ytkownikiem

6. Overburnning w dzisiejszych czasach po co ??? je***347;li co***347; nie wchodzi na CD-r 700 mb palisz na dvd+-r 4,7 je***347;li zn***243;w nie chcesz kompresowa***263; materia***322;u DVD-VIDEO to palisz na DL wiec w czym problem

7. Px z serii 8.. nie mia***322;em bo rzekomo to ju***380; nie jest produkt Plextora tylko etykieta a ***347;rodek NEC lub kto to wie

do zapisu DL polecam Pioneera 112 DVD+R pali wy***347;mienicie i DVD+R DL tez sobie radzi patrz moje wypa***322;y http://forum.cdrinfo.pl/f28/verbatim...3.html:czytaj:

P.S na przysz***322;o***347;***263; radze troch***281; wi***281;cej lektury a nie mas***281; pyta***324;

a tak na marginesie bo m***243;j kolega ma z***322;oty samolot ale jako***347; nie chce lata***263; mo***380;e wiesz dlaczego ??||

najbardziej mnie w****iaj***261; teksty bo m***243;j kolega... ((((((((((((((

djrys 05.04.2008 17:22

ale ja nie pyta***322;em dlaczego nie nagrywa dvddl tylko kt***243;ry z podanych modeli jest lepszy px 810sa czy px760sa i dlaczego dlatego mam na razie odpowiedzi nie na temat ja dalej nie wiem kt***243;r***261; wybra***263; i dlaczego :(

VIZZARD 04.04.2008 09:18

Cytat:

Napisany przez prometeusz (Post 916183)
A moze kolega cos zle robi

Albo po prostu napęd już się kończy :taktak:

A dokładnie laser w nim :czytaj:

I dlatego tak jest

Napędy przecież psują się :ysz:


:]

prometeusz 04.04.2008 09:06

Vizz jasno odpowiedzial, to ze u kolegi nie wypala to nie znaczy od razy ze wszystkie te napedy maja byc do niczego.
A moze kolega cos zle robi

djrys 04.04.2008 09:03

wiecie co ok jak macie zamiar tylko ***380;artowa***263; to ja ko***324;cz***281; temat chcia***322;em si***281; co***347; dowiedzie***263; a wy sobie jaja z tego robicie ja powa***380;nie a wy sobie jaja robicie !!


Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 00:58.

Powered by vBulletin® Version 3.9.0 LTS
Copyright ©2000 - 2026, vBulletin Solutions Inc.