Forum CDRinfo.pl

Forum CDRinfo.pl (https://forum.cdrinfo.pl/)
-   Napędy optyczne DVD (https://forum.cdrinfo.pl/f15/)
-   -   Plextor PX-760A\SA (https://forum.cdrinfo.pl/f15/plextor-px-760a-sa-77909/)

janulek 23.01.2007 23:19

Czy Samsung S-182M obs***322;uguje zapis DVD RAW, a je***380;eli nie, to czy wiecie jaki nap***281;d obs***322;uguje tryb RAW?

melag 22.01.2007 15:32

Cytat:

Napisany przez slawekj (Post 730768)
...
I na koniec cytat z testu 18A1P:

"Jednak wszystko to staje się mniej ważne w obliczu najważniejszego dla nas parametru, czyli jakości zapisu. Niestety można go zrzutować na prędkość zapisu wg podziału ***8222;+***8221; i ***8222;-", bowiem w przypadku tego pierwszego standardu uzyskiwane są zadowalające wyniki, zwłaszcza w przypadku płyt 16x, to w przypadku minusów jest po prostu tragicznie - żadnego wyniku nie można nawet zakwalifikować jako dostateczny ***8211; w większości przypadków płyta po ***8222;wypaleniu***8221; nadawała się do kosza. Natomiast bardzo miłą niespodzianką jest zapis płyt DVD DL, który jest naprawdę bardzo dobry, choć sam czas zapisu jest względnie dłuższy niż u konkurencji. "

:)

Tylko jak sam przyznał @Sobal część "wypałów" była z OHT=OFF, a część z OHT=ON - więc test nie jest tak naprawdę obiektywny jeśli chodzi o jakość wypalania.

:fiu:

mgit 22.01.2007 15:05

Cytat:

Napisany przez slawekj (Post 730768)
Wystarczy por***243;wna***263; z Plextorem a szczeg***243;lnie testy p***322;ytek CD. Wychodz***261; bezb***322;***281;dnie a na Plextorze sieje tak b***322;***281;dami, ***380;e a***380; ciasno na wykresie.
:)

Na jakiej by***347; nagrywarce testu nie zrobi***322; i tak b***281;dzie inny :taktak:

Nie ***380;eby si***281; czepia***322; albo cu***347;, ale jak nagrasz na Plextorze, ew. Pionku i zrobi***347; test na nec to b***281;dzie te***380; inny wykres....

Z tego wynika ***380;e do ko***324;ca ufa***263; nie mo***380;na ***380;adnej nagrywarce, a Plextor nie jest wcale wyj***261;tkiem ||

slawekj 22.01.2007 14:54

Cytat:

Napisany przez marcus777 (Post 730761)
@slawekj
co do LiteOn'a

to dlaczego na Litonie wykonuj***261; dalej testy na forach zagranicznych (min:.cdfreaks, etc) ,a co do wypalania, idzie ***322;eb w ***322;eb ze z 111-stk***261;, a poza tym na Pionku o testach mo***380;na zapomnie***263;:czytaj:

Traktuj***281; to jako ***380;art... mam najnowszego LiteOn'a i czeka sobie spokojnie po testach na nast***281;pny model.

Jak wymieni***281; to napisz***281; ***322;***261;cznie z testami.

Pytanie jak mo***380;e nap***281;d nagrywa***263; tak samo skoro jego OPC jest takie jakie jest ? ???

Pioneer 111 jest obecnie najlepiej nagrywaj***261;cym nap***281;dem z najbardziej zaawansowanym technologicznie OPC a LiteOn nie wniosi nic nowego poza pr***281;dko***347;ci***261;.

Pro***347;ba o takie por***243;wnanie.... wszystkie mo***380;liwe b***322;***281;dy p***322;ytek nagranych na LiteOn'ie i Pioneerze.
O testach na obecnie produkowanych LiteOn'ach mo***380;na r***243;wnie***380; zapomnie***263;.

Wystarczy por***243;wna***263; z Plextorem a szczeg***243;lnie testy p***322;ytek CD. Wychodz***261; bezb***322;***281;dnie a na Plextorze sieje tak b***322;***281;dami, ***380;e a***380; ciasno na wykresie.

I na koniec cytat z testu 18A1P:

"Jednak wszystko to staje si***281; mniej wa***380;ne w obliczu najwa***380;niejszego dla nas parametru, czyli jako***347;ci zapisu. Niestety mo***380;na go zrzutowa***263; na pr***281;dko***347;***263; zapisu wg podzia***322;u ***8222;+***8221; i ***8222;-", bowiem w przypadku tego pierwszego standardu uzyskiwane s***261; zadowalaj***261;ce wyniki, zw***322;aszcza w przypadku p***322;yt 16x, to w przypadku minus***243;w jest po prostu tragicznie - ***380;adnego wyniku nie mo***380;na nawet zakwalifikowa***263; jako dostateczny ***8211; w wi***281;kszo***347;ci przypadk***243;w p***322;yta po ***8222;wypaleniu***8221; nadawa***322;a si***281; do kosza. Natomiast bardzo mi***322;***261; niespodziank***261; jest zapis p***322;yt DVD DL, kt***243;ry jest naprawd***281; bardzo dobry, cho***263; sam czas zapisu jest wzgl***281;dnie d***322;u***380;szy ni***380; u konkurencji. "

:)

marcus777 22.01.2007 14:43

@slawekj

co do Plextora...

Pozdrawiam i pogrążam się z tobą w żałobie :zespol:

co do LiteOn'a

to dlaczego na Litonie wykonują dalej testy na forach zagranicznych (min:.cdfreaks, etc) ,a co do wypalania, idzie łeb w łeb ze z 111-stką, a poza tym na Pionku o testach można zapomnieć:czytaj:

slawekj 22.01.2007 13:22

Cytat:

Napisany przez VANTWG (Post 730726)
się niedługo okaże że pozostanie tylko liteon.........

LitoOn to całkowita porażka. Tak przestarzałe OPC nie ma żadny napęd.
Tak... tak .... wiem nagrywa i niech tak pozostanie.

:)

VANTWG 22.01.2007 13:16

Cytat:

Napisany przez slawekj (Post 730723)
Cały czas się zastanawiam co dalej z testami.
Obecnie Plextor pozwala na komplet testów.
Pozostałe napędy testują jak chcą.... ???

:)

się niedługo okaże że pozostanie tylko liteon.........

slawekj 22.01.2007 13:15

Cytat:

Napisany przez mgit (Post 730724)
@slawekj nie przesadzaj :idea: dla ciebie tylko Plextor si***281; liczy :hmm:

Lepiej pochwal si***281; ile masz nagrywarek w kompie :D

Bo z tego co s***322;ysza***322;em to masz trzy a mo***380;e cztery :hmm:

Zamontowane dwa a nap***281;d***243;w mam osiem. :spoko:

To nie tak z Plextorem..... ju***380; pisa***322;em, nagrywam wy***322;***261;cznie na Pioneerze 111@A11XL a testuj***281; na Plextorze.
Pozosta***322;ymi a w szczeg***243;lno***347;ci Samsungiem S-182M posi***322;kuje si***281; przy odczycie "trudnych" p***322;ytek.

:)

mgit 22.01.2007 13:12

@slawekj nie przesadzaj :idea: dla ciebie tylko Plextor si***281; liczy :hmm:

Lepiej pochwal si***281; ile masz nagrywarek w kompie :D

Bo z tego co s***322;ysza***322;em to masz trzy a mo***380;e cztery :hmm:

slawekj 22.01.2007 13:02

Cytat:

Napisany przez VANTWG (Post 730713)
Czyli czeka nas era tanich napedów bez finezji......

Cały czas się zastanawiam co dalej z testami.
Obecnie Plextor pozwala na komplet testów.
Pozostałe napędy testują jak chcą.... ???

:)

VANTWG 22.01.2007 12:45

Cytat:

Napisany przez slawekj (Post 730710)
Info prasowe Shimbun Mainichi Shinano nie zostało potwierdzone oficjalnie przez Plextora.

Czekamy....

:)

Czyli czeka nas era tanich napedów bez finezji......

slawekj 22.01.2007 12:36

Cytat:

Napisany przez VANTWG (Post 730606)
@Slawek
Czy to potwierdzone info??

Info prasowe Shimbun Mainichi Shinano nie zostało potwierdzone oficjalnie przez Plextora.

Czekamy....

:)

- Deckard - 22.01.2007 09:14

Cytat:

Napisany przez VANTWG (Post 730606)
plex głośny??
no chyba nie mój.....
pozatym jest "SilentMode"

@Slawek

Czy to potwierdzone info??

tak, odkąd @Vizzard został oficjalnym testerem napędów cdrinfo firma plextor nie ma szans na test swoich napędów
i po prostu zrezygnowała z produkcji :taktak:


<joke>

VANTWG 22.01.2007 00:41

plex g***322;o***347;ny??
no chyba nie m***243;j.....
pozatym jest "SilentMode"

@Slawek
Cytat:

Plextor wycofuje si***281; z produkcji nap***281;d***243;w.
To ostatnie modele.....
Czy to potwierdzone info??

zene_k 21.01.2007 21:19

Cytat:

Napisany przez lukisaki (Post 730456)
jest w media markcie za takącene ,kiedys chciałem kupić taki sprzęt ale teraz juz sam nie wiem ,po przestudiowaniu testów i komentarzy dalej nie mam wyrobionego zdania czy opłaca się tyle przepałacać w stosunku do najnowszych modeli neca czy samsunga które w tym samym sklepie są po 109 zł
wiem tylko tyle żę ma słabąkorekcję błędów i jest głosny ,chodzi mi raczej o sensowną wypowiedz zadowolonego bądz nie uzytkownika a nie odsyłanie do kolejnych testów ....

Szczęściarz, w MM w Szczecinie są tylko LG i Liteony. Sorry są też Pioneery 111 BDK, ale za cenę dla idiotów, jeżeli dobrze pamiętam 189 PLN, tak że Plextor za 249 zł to okazja:spoko:


Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 00:58.

Powered by vBulletin® Version 3.9.0 LTS
Copyright ©2000 - 2026, vBulletin Solutions Inc.