![]() |
Czy Samsung S-182M obs***322;uguje zapis DVD RAW, a je***380;eli nie, to czy wiecie jaki nap***281;d obs***322;uguje tryb RAW?
|
Cytat:
:fiu: |
Cytat:
Nie ***380;eby si***281; czepia***322; albo cu***347;, ale jak nagrasz na Plextorze, ew. Pionku i zrobi***347; test na nec to b***281;dzie te***380; inny wykres.... Z tego wynika ***380;e do ko***324;ca ufa***263; nie mo***380;na ***380;adnej nagrywarce, a Plextor nie jest wcale wyj***261;tkiem || |
Cytat:
Jak wymieni***281; to napisz***281; ***322;***261;cznie z testami. Pytanie jak mo***380;e nap***281;d nagrywa***263; tak samo skoro jego OPC jest takie jakie jest ? ??? Pioneer 111 jest obecnie najlepiej nagrywaj***261;cym nap***281;dem z najbardziej zaawansowanym technologicznie OPC a LiteOn nie wniosi nic nowego poza pr***281;dko***347;ci***261;. Pro***347;ba o takie por***243;wnanie.... wszystkie mo***380;liwe b***322;***281;dy p***322;ytek nagranych na LiteOn'ie i Pioneerze. O testach na obecnie produkowanych LiteOn'ach mo***380;na r***243;wnie***380; zapomnie***263;. Wystarczy por***243;wna***263; z Plextorem a szczeg***243;lnie testy p***322;ytek CD. Wychodz***261; bezb***322;***281;dnie a na Plextorze sieje tak b***322;***281;dami, ***380;e a***380; ciasno na wykresie. I na koniec cytat z testu 18A1P: "Jednak wszystko to staje si***281; mniej wa***380;ne w obliczu najwa***380;niejszego dla nas parametru, czyli jako***347;ci zapisu. Niestety mo***380;na go zrzutowa***263; na pr***281;dko***347;***263; zapisu wg podzia***322;u ***8222;+***8221; i ***8222;-", bowiem w przypadku tego pierwszego standardu uzyskiwane s***261; zadowalaj***261;ce wyniki, zw***322;aszcza w przypadku p***322;yt 16x, to w przypadku minus***243;w jest po prostu tragicznie - ***380;adnego wyniku nie mo***380;na nawet zakwalifikowa***263; jako dostateczny ***8211; w wi***281;kszo***347;ci przypadk***243;w p***322;yta po ***8222;wypaleniu***8221; nadawa***322;a si***281; do kosza. Natomiast bardzo mi***322;***261; niespodziank***261; jest zapis p***322;yt DVD DL, kt***243;ry jest naprawd***281; bardzo dobry, cho***263; sam czas zapisu jest wzgl***281;dnie d***322;u***380;szy ni***380; u konkurencji. " :) |
@slawekj
co do Plextora... Pozdrawiam i pogrążam się z tobą w żałobie :zespol: co do LiteOn'a to dlaczego na Litonie wykonują dalej testy na forach zagranicznych (min:.cdfreaks, etc) ,a co do wypalania, idzie łeb w łeb ze z 111-stką, a poza tym na Pionku o testach można zapomnieć:czytaj: |
Cytat:
Tak... tak .... wiem nagrywa i niech tak pozostanie. :) |
Cytat:
|
Cytat:
To nie tak z Plextorem..... ju***380; pisa***322;em, nagrywam wy***322;***261;cznie na Pioneerze 111@A11XL a testuj***281; na Plextorze. Pozosta***322;ymi a w szczeg***243;lno***347;ci Samsungiem S-182M posi***322;kuje si***281; przy odczycie "trudnych" p***322;ytek. :) |
@slawekj nie przesadzaj :idea: dla ciebie tylko Plextor si***281; liczy :hmm:
Lepiej pochwal si***281; ile masz nagrywarek w kompie :D Bo z tego co s***322;ysza***322;em to masz trzy a mo***380;e cztery :hmm: |
Cytat:
Obecnie Plextor pozwala na komplet testów. Pozostałe napędy testują jak chcą.... ??? :) |
Cytat:
|
Cytat:
Czekamy.... :) |
Cytat:
i po prostu zrezygnowała z produkcji :taktak: <joke> |
plex g***322;o***347;ny??
no chyba nie m***243;j..... pozatym jest "SilentMode" @Slawek Cytat:
|
Cytat:
|
| Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 00:58. |
Powered by vBulletin® Version 3.9.0 LTS
Copyright ©2000 - 2026, vBulletin Solutions Inc.