Forum CDRinfo.pl

Forum CDRinfo.pl (https://forum.cdrinfo.pl/)
-   Napędy optyczne DVD (https://forum.cdrinfo.pl/f15/)
-   -   Plextor PX-760A\SA (https://forum.cdrinfo.pl/f15/plextor-px-760a-sa-77909/)

prometeusz 04.04.2008 07:44

:hmm: moze on tapetuje sciany tymi nagrywarkami:>

grzeniu 04.04.2008 00:29

Cwaniak.
Obudowa ci si***281; przyda - ten napis :D

VIZZARD 04.04.2008 00:26

Cytat:

Napisany przez grzeniu (Post 916154)
Przecież ty już nie masz miejsca na napędy :nie:
Po co ci toto? Dostaniesz ofertę i pękniesz :taktak:


Pękanie to nie w moim stylu :nieee:

A poza tym na obudowie też ładnie będzie wyglądał :taktak:


:czar:

grzeniu 04.04.2008 00:21

Przecie***380; ty ju***380; nie masz miejsca na nap***281;dy :nie:
Po co ci toto? Dostaniesz ofert***281; i p***281;kniesz :taktak:

VIZZARD 03.04.2008 23:25

Cytat:

Napisany przez djrys (Post 916132)
chłopaki to nie na temat mieliście doradzi i się wypowiedzieć no

No ja proponuję pozbycie się problemów przez pozbycie się wadliwego napędu :taktak:

To chyba dobre rozwiązanie... :czytaj:


:czar:

djrys 03.04.2008 23:20

ch***322;opaki to nie na temat mieli***347;cie doradzi i si***281; wypowiedzie***263; no

VIZZARD 03.04.2008 22:47

Cytat:

Napisany przez prometeusz (Post 916122)
nie zalewam tylko polewam :kolejka:

No to niezłą masz polewkę :czytaj:


||

prometeusz 03.04.2008 22:44

nie zalewam tylko polewam :kolejka:

VIZZARD 03.04.2008 22:38

Cytat:

Napisany przez prometeusz (Post 916117)
to nie dzial sprzedam kupie:D nie

Zalewasz! :wow:


||

prometeusz 03.04.2008 22:34

Cytat:

Napisany przez VIZZARD (Post 916111)
Jak mu PX760A nie wypala płytek to odkupię go od niego :taktak:

Za pół ceny oczywiście :>


:czar:

to nie dzial sprzedam kupie:D nie

VIZZARD 03.04.2008 22:21

Cytat:

Napisany przez djrys (Post 915914)
może mi ktoś doradzić który u kolegi napęd px 760 ma problemy z dvd-dl nie wypala mu sporo marek w każdym razie który lepszy chodzi mi o jakoś zapisu cd i dvd i zabezpieczenia i możliwość sprawdzenia jakości zapisu i jak sie ma sprawa overburningu no i jakoś zapisu dvd-dl ??


z góry dziękuję i proszę o pomoc

Jak mu PX760A nie wypala płytek to odkupię go od niego :taktak:

Za pół ceny oczywiście :>


:czar:

djrys 03.04.2008 13:57

plextor px760sa czy px810sa
 
może mi ktoś doradzić który u kolegi napęd px 760 ma problemy z dvd-dl nie wypala mu sporo marek w każdym razie który lepszy chodzi mi o jakoś zapisu cd i dvd i zabezpieczenia i możliwość sprawdzenia jakości zapisu i jak sie ma sprawa overburningu no i jakoś zapisu dvd-dl ??


z góry dziękuję i proszę o pomoc

janulek 31.01.2007 22:57

@slawekj widziałem w którymś poście, że masz wgrany FW106. Czy zauważyłeś jakieś praktyczne zmiany czy różnice w zachowaniu? W zapisie, w testach?
:respect:

janulek 31.01.2007 22:53

760 za 249
 
w hurtowni cena partnerska wynosi ok 270. A więc cena o której piszesz, @lukisaki, jest być może, ceną, jak kiedyś z telewizorami Samsunga które mm sprzedawał poniżej kosztów zakupu. Czy jak to obecnie robił z X-box 360 - podobno o 100 poniżej k zakupu. A pewnie z innymi towarami też.
:taktak:

slawekj 24.01.2007 13:38

Cytat:

Napisany przez slawekj (Post 730710)
Info prasowe Shimbun Mainichi Shinano nie zostało potwierdzone oficjalnie przez Plextora.

Czekamy....

:)

http://cdrlabs.com/news/byte/4663

Będzie dalej produkcja i nowe produkty. :spoko:

:)


Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 01:06.

Powered by vBulletin® Version 3.9.0 LTS
Copyright ©2000 - 2026, vBulletin Solutions Inc.