![]() |
Cytat:
Jak był to pewnie jeszcze gdzieś jest albo ktoś ma na jakiejś zakurzonej starej płytce;) |
@czary2mary
dało się tak robić zapisywać strategie do pliku wiem bo owego czasu wymieniałem się z @melag i @slawkej jak dobrze pamiętam był taki program chyba nawet po japońsku czy jakoś tak z krzaczkami nieprzetłumaczony |
Cytat:
Nie wydaje mi się żeby istniał taki program do zapisu strategii do pliku -raczej pozostają metody prób i błędów ;) |
Bardzo dziękuję Koledze za tę wiadomość. Problem już rozwiązałem i właśnie planowałem podzielić się tym na forum. Kolega miał trafną intuicję. Powodem jest Windows 7. Na XP tworzenie strategii działa znakomicie. A więc na czas tworzenia nowych strategii będę musiał uruchamiać XP.
Jeśli chodzi o PlexUTILITIES, to jest to następca PlexTools i w ogóle nie obsługuje starszych napędów. Przy okazji - utworzyłem już cztery strategie. Wszystkie w bazie figurują z informacją o największej prędkości zapisu danego nośnika. Czy to oznacza, że najlepszy efekt uzyskuje się przy zapisie z największą prędkością? Domyślam się, że nie. I na koniec - obszukałem już chyba wszystko; nigdzie nie mogę znaleźć programu do zapisywania do pliku danych własnych strategii. Czy ktoś mógłby pomóc? Koledze od interpunkcji i "zużytego" lasera dziękuję za dobre chęci i niezły humor :-) |
Ilość załączników: 3
To i ja jeszcze dorzucę trzy grosze do tematu-;)
Plextor PX-760 posiadał wsparcie włącznie dla Windows 98 , Windows 2000, Windows Millennium , Windows XP co z doświadczenia mojego oznacza że starsze napędy czasami mają problemy z współpracą z nowszymi systemami a zwłaszcza z 64bit i nie które rzeczy nie działają:) Nie określony i nie znany błąd ( Unspecified error (code 00000)) jakby wskazuje na problemy programowo-sprzętowe. Przykład ;) U mnie nie działa na Windows 7 Plextor Utilities mimo że napęd Plextor PX-716 jest wykrywany przez system i wszystkie inne programy oprócz Utilities i w zasadzie prawidłowo działa z wszystkim innym co jest mi potrzeba. Załącznik 61411 Załącznik 61412 Nie mogę sprawdzić u siebie czy działa stworzenie nowej strategi u mnie na Windows 7 bo jest to możliwe tylko wyłącznie na tym napędzie w przypadku nośników nie będących zapisanych w bazie firmware tego napędu-a nie mam żadnych wynalazków który by na to pozwalał:) Załącznik 61413 Żeby to sprawdzić czy to działa to musisz kogoś znaleźć kto ma jeszcze żywy PX -755 lub 760 i taki sam system jak ty i będzie się mu chciało to zrobić. Również polecam przetestować samemu na XP :) jaki jest wynik:) |
tego nie wiem (proszę zatem o odpowiedz po co kupiłeś ?)
ale Px-760 znam b.dobrze i jego funkcje wracając do pierwszego postu nie tworzy ci pełnej strategi bo -prawdopodobnie laser kończy żywot pomimo że to nówka szt. z mojej wiedzy i doświadczenia w tej dziedzinie powiem tyle że z tego co pamiętam to testując strategie zapisane w FW. a utworzone samemu to co ty chcesz właśnie zrobić to i tak zapis ze strategia zapisana w FW. był lepszy. podobne technologie posiadało Benq, i dziś Lite-On na przykładzie Lite-On`a iHAS 124 D widać że najlepszy zapis na Verbatimie DVD+R MCC004 jest w strategi FW. i tak samo było za czasów Px-760 płyta płycie nie równa a co dopiero cała paczka EDIT: nie krytykuję ale oczekujesz że pomimo że to ostatni prawdziwy Plextor DVD+-RW będzie nagrywał b.dobrze niestety tak nie jest |
nie wiesz o czym mówię kupując tego Plextora
|
tak słyszałem ważne jak dla kogo...
nie napisałeś że napęd jest nowy tylko że masz go od kilku dni to stary model na on czas był bardzo dobry ale to było jak już pisałem kilka lat temu widziałem na allegro ktoś takie po 350zł sprzedawał jeszcze nie tak dawno jak dla mnie to czyste naciąganie czy ktoś inny ci pomoże raczej nie sadzę bo już praktycznie nikt nie posiada tych nagrywarek ja swoją kupiłem zaraz po premierze chyba 2006r.2007r. nie krytykuje tylko pisze fakty a wiem o czym mówię kupując tego Plextora wiedziałeś że to jest(nówka sztuka) ale stary model ? życzę udanej lektury http://forum.cdrinfo.pl/f15/plextor-px-755-a-64741/ |
Kolego, o interpunkcji Kolega coś słyszał? To naprawdę jest ważne! Z sufitu mam szukać???
Diagnoza Kolegi jest z sufitu, a rada nie na miejscu. Kilkudniowy napęd nie może być zużyty! Może ktoś kompetentny coś podpowie? K. |
dlaczego z sufitu poszukaj kiedy był ostatni post w temacie po PX-755/760 conajmniej 5lat temu a wtedy mój PX760 wyciągnął nogi tj. siadła optyka nic nie jest wieczne. objaw o którym mówisz wskazuje właśnie na padający laser. Plextor Px760 to super napęd nie był bajerów maił sporo. w owych czasach Pioneer x12 palił o wiele lepiej.
za 80zł masz Lite-On`a iHAS 124 D który będzie palił 100% lepiej |
Dziękuję Koledze za taką radę i diagnozę z sufitu :-)
Pytam poważnie. |
miałem 760 dawno temu moim zdaniem pożegnaj się z PX-760 i kup coś nowego bo kończy swój żywot.
|
Plextor PX-760 - błąd przy tworzeniu nowej strategii
Serwus!
Od kilku dni mam PX-760SA (1.07). Próbuję tworzyć nowe strategie zapisu i nic. DVD różne, system Windows 7, płyta Asus P5E, PlexTools Professional XL 3.16. Tworzenie nowej, pełnej (full) strategii kończy się komunikatem "Unspecified error (code 00000)". Co prawda strategia powstaje, ale chyba nie jest prawidłowa. Tworzenie strategii szybkiej (quick) działa prawidłowo. Czy ktoś spotkał się z takim problemem? K. |
Cytat:
|
Pojed***378; na stadion, czy inn***261; gie***322;d***281;, to zobaczysz na jakich p***322;ytach wychodz***261; gry :D
|
| Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 00:58. |
Powered by vBulletin® Version 3.9.0 LTS
Copyright ©2000 - 2026, vBulletin Solutions Inc.