Powrót   Forum CDRinfo.pl > Różne > Off topic

Off topic Forum poświęcone wszelkim innym tematom.



Witaj Nieznajomy! Zaloguj się lub Zarejestruj

Zarejestrowani użytkownicy mają dostęp do dodatkowych opcji, lepszej wyszukiwarki oraz mniejszej ilości reklam. Rejestracja jest całkowicie darmowa!

Odpowiedz na post
 
Opcje związane z dyskusją Tryby wyświetlania
Stary 02.07.2009, 20:58   #241
Sunna
lołn łulf
 
Avatar użytkownika Sunna
 
Data rejestracji: 15.07.2005
Lokalizacja: Festung Breslau
Posty: 3,178
Sunna jest klejnotem wśród średnio znających się "w temacie" <250 - 349 pkt>Sunna jest klejnotem wśród średnio znających się "w temacie" <250 - 349 pkt>Sunna jest klejnotem wśród średnio znających się "w temacie" <250 - 349 pkt>
W zyciu juz bym nie kupil kuchenik z piekarnikiem gazowym Nie ma takiej opcji.

Jak chce ci sie kombinowac to mozesz jakichs zlomiarzy przy skupie dorwac. Za darmo ci to zutylizuja Przyjda, zniosa i bedziesz mial problem z glowy.
U mnie na podworku gumowkami 3 samochody rozebrali na czesci
Sunna jest offline   Odpowiedz cytując ten post

  #ads
CDRinfo.pl
Reklamowiec
 
 
 
Data rejestracji: 29.12.2008
Lokalizacja: Sieć globalna
Wiek: 31
Posty: 1227
 

CDRinfo.pl is online  
Stary 02.07.2009, 21:01   #242
andrzejj9
the one
CDRinfo VIP
 
Avatar użytkownika andrzejj9
 
Data rejestracji: 08.12.2002
Lokalizacja: Wrocław
Posty: 17,900
andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>
No właśnie ostatnio już się w okolicy nie kręcą. Kiedyś było ich sporo i między innymi lodówki się tak pozbyłem, że zaczepiłem jednego, co na ulicy z wuzeczkiem szedł. Przyszedł za chwilę, lodówkę załadował i pojechał
__________________


neverending path to perfection..
andrzejj9 jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 02.07.2009, 21:14   #243
ro29
Guru
 
Avatar użytkownika ro29
 
Data rejestracji: 26.01.2005
Lokalizacja: Poznań
Posty: 2,210
ro29 niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>
Cytat:
Napisany przez andrzejj9 Podgląd Wiadomości
No właśnie ostatnio już się w okolicy nie kręcą. Kiedyś było ich sporo i między innymi lodówki się tak pozbyłem, że zaczepiłem jednego, co na ulicy z wuzeczkiem szedł. Przyszedł za chwilę, lodówkę załadował i pojechał
A na murach/słupach nie ma ogłoszeń typu "zbieram złom" ?
Z lodówkami teraz jest gorzej - ale i tak 2.5 roku temu zamiast płacić 39 zł, znalazłem ogłoszenie i facet przyjechał samochodem ... tylko, że był sam i się wkurzyłem bo żeby wyciągnąć lodówkę z kuchnii to musiał meble ruszyć ...
A teraz jak robiliśmy remont łazienki to z pralką i wanną nie było problemu - też dorwałem ogłoszenie na słupie - okazało się nawet, że to z Monaru chyba byli (lub coś podobnego) - na telefon przyjechali, wynieśli z mieszkania czy z klatki schodowej (wannę); co do pralki - nawet się pytali czy działa - bo oni mogą sobie ponaprawiać ...
Rozejrzyj się - może u Was też tak ktoś odbiera

Pozdrawiam
ro29

EDIT: przypomniało mi się - kuchenkę starą też jakaś firma zbierająca złom odebrała - wtedy to jeszcze było przed wejściem w życie tej ustawy o odpadach i tych firm/ogłoszeń było sporo ... a tak na marginesie - nie wiem jak Twoja (ile ma lat) - bo ta nasza stara 40-letnia to była diabelnie ciężka - gazownik to ją ledwo na klatkę schodową wyniósł (bo odebrali ją dopiero następnego dnia) ... a ta nowa ... raz dwa w dwie rączki i ustawia na miejsce ... haha blacha jak papier
__________________


Ostatnio zmieniany przez ro29 : 02.07.2009 o godz. 21:24
ro29 jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 02.07.2009, 21:41   #244
ro29
Guru
 
Avatar użytkownika ro29
 
Data rejestracji: 26.01.2005
Lokalizacja: Poznań
Posty: 2,210
ro29 niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>
Cytat:
Napisany przez Sunna Podgląd Wiadomości
W zyciu juz bym nie kupil kuchenik z piekarnikiem gazowym Nie ma takiej opcji.

Jak chce ci sie kombinowac to mozesz jakichs zlomiarzy przy skupie dorwac. Za darmo ci to zutylizuja Przyjda, zniosa i bedziesz mial problem z glowy.
U mnie na podworku gumowkami 3 samochody rozebrali na czesci
Zutylizują - nie oszukujmy się - tacy złomiarze i mniejsze firmy to polega na tym, że to co się da to na złom, a reszta na śmieci ... a w najgorszym wypadku do lasu ... taka prawda ... ale człowiek oszczędny jest i czasem mu szkoda tych paru złotych ... a w przypadku gazu to i problem bo samemu lepiej nie odłączać.
Ale akurat kuchenka to prawie sam złom i jakaś firma lub osoba na pewno w takim dużym mieście się znajdzie co ją weźmie ... tylko trzeba na taką trafić/znaleźć,
Cytat:
Napisany przez Sunna
W zyciu juz bym nie kupil kuchenik z piekarnikiem gazowym Nie ma takiej opcji. (...)
Ja dzisiaj też już bym nie kupił ... ale wtedy to ja się nic nie dokładałem tylko w 100 % płaciła Mama ... więc była jej decyzja ... a poza tym - sądziłem, że chociażby przyzwoity ten piekarnik będzie ... a niestety jak pisałem nie jest ...

Cytat:
Napisany przez grzeniu
Amica jest tak samo polska, jak polski bosch jest niemiecki.
Amica jest włoska, a że z Wielkopolski to akurat prawda
A możesz napisać do kogo teraz należy Amica Holding S.A. - bo jakoś nie mogę znaleźć - no bo w samej Amica Wronki to właśnie Amica Holding S.A. ma większość głosów na WZA

A co do Boscha - to kto teraz jest właścicielem tej marki ?
Bo kupiliścmy pralkę Boscha, wykonana w Niemczech i myślałem, że to nadal firma niemiecka ??

Pozdrawiam
ro29
__________________

ro29 jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 02.07.2009, 22:24   #245
echoo
Organista za 2300
 
Data rejestracji: 17.12.2002
Lokalizacja: jakaś tam dzióra
Posty: 405
echoo zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Cytat:
Napisany przez grzeniu Podgląd Wiadomości
Amica jest tak samo polska, jak polski bosch jest niemiecki.
Jak może polski Bosch być niemiecki. Polski to polski a niemiecki to niemiecki. Nie chlajcie tyle to nie będzie wam się myliło
Cytat:
Napisany przez grzeniu Podgląd Wiadomości
Amica jest włoska, a że z Wielkopolski to akurat prawda
Marsz, marsz Dądrowski, z ziemi włoskiej do Wielkopolski... Teraz wiem kto do nas Amikę sprowadził
__________________
uczyć się - Lenin
lenić się - Uczeń

priv

Ostatnio zmieniany przez echoo : 02.07.2009 o godz. 22:32
echoo jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 05.07.2009, 20:06   #246
andrzejj9
the one
CDRinfo VIP
 
Avatar użytkownika andrzejj9
 
Data rejestracji: 08.12.2002
Lokalizacja: Wrocław
Posty: 17,900
andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>
W Media Markcie niby promocja, duże AGD bez vat'u więc przeszedłem się zobaczyć. Taniej rzeczywiście jest i spisałem sobie kilka modeli, ale postanowiłem najpierw sprawdzić ich ceny na internecie. I dobrze zrobiłem..

Ponieważ naturalnie jest znacznie taniej, nawet przy tych niby promocjach, będę pewnie zamawiał w ten sposób. Kilka modeli mnie zainteresowało:

Kuchnia 52GE2.32Zp W
http://www.electro.pl/produkt-_-30603,1.html

Kuchnia 52GE3.32ZpM
http://www.electro.pl/produkt-AMICA_...-35740,87.html

Na jeden z tych dwóch (wyżej) bym się chyba zdecydował.

Ewentualnie jeszcze coś z tego:

AMICA 51GE2.32 ZpPW
http://www.neo24.pl/index.php?target...&aff_id=101372

MASTERCOOK K1319 B PLUS
http://www.neo24.pl/index.php?target...&aff_id=101372


Zastanawiam się też nad przewodem - czy taki byłby odpowiedni?:

http://www.electro.pl/produkt-FAMAS_...09881,563.html
__________________


neverending path to perfection..
andrzejj9 jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 05.07.2009, 20:20   #247
ro29
Guru
 
Avatar użytkownika ro29
 
Data rejestracji: 26.01.2005
Lokalizacja: Poznań
Posty: 2,210
ro29 niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>
Cytat:
Napisany przez andrzejj9 Podgląd Wiadomości
W Media Markcie niby promocja, duże AGD bez vat'u więc przeszedłem się zobaczyć. Taniej rzeczywiście jest i spisałem sobie kilka modeli, ale postanowiłem najpierw sprawdzić ich ceny na internecie. I dobrze zrobiłem..

Ponieważ naturalnie jest znacznie taniej, nawet przy tych niby promocjach, będę pewnie zamawiał w ten sposób. Kilka modeli mnie zainteresowało:

Kuchnia 52GE2.32Zp W
http://www.electro.pl/produkt-_-30603,1.html

Kuchnia 52GE3.32ZpM
http://www.electro.pl/produkt-AMICA_...-35740,87.html

Na jeden z tych dwóch (wyżej) bym się chyba zdecydował.

Ewentualnie jeszcze coś z tego:

AMICA 51GE2.32 ZpPW
http://www.neo24.pl/index.php?target...&aff_id=101372

MASTERCOOK K1319 B PLUS
http://www.neo24.pl/index.php?target...&aff_id=101372


Zastanawiam się też nad przewodem - czy taki byłby odpowiedni?:

http://www.electro.pl/produkt-FAMAS_...09881,563.html

Nie dziwię się ... jak szukaliśmy pralki to jak zobaczyłem ceny w MM to szok ... nawet jakby odjąć Vat to było sporo drożej niż w necie ... już w Euro AGD RTV było taniej niż w MM

Te dwa modele fajne ... tylko zwróć uwagę na moc przyłączeniową - 2,2 kW to każda instalacja nawet w bloku wytrzyma ... 3,3 to już niekoniecznie ...

A ten przewód to zwykły przewód elastyczny - ja bym polecił ten z zaworem ... kurcze nie pamiętam jak taki się nazywa ... może mi się przypomni

ro29

EDIT: znalazłem - to się nazywam szybkozłącze gazowe:
http://www.famas.com.pl/ofe11.html
http://tomsan.e9.pl/esklep/product_i...tm_content=252

Mój Wuja to ma i sobie chwali - np. chcesz zrobić generalne porządki to odłączasz jednym obrotem, wyciągasz i wysuwasz kuchenkę itp.

EDIT 2: w Electro też to mają - tylko inaczej się nazywa:
http://www.electro.pl/produkt-FAMAS_...09883,563.html
__________________


Ostatnio zmieniany przez ro29 : 05.07.2009 o godz. 20:45
ro29 jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 05.07.2009, 20:46   #248
andrzejj9
the one
CDRinfo VIP
 
Avatar użytkownika andrzejj9
 
Data rejestracji: 08.12.2002
Lokalizacja: Wrocław
Posty: 17,900
andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>
hmm... rzeczywiście jedna ma 2,2 druga 3,3. Patrząc na specyfikację, nie mam pojęcia dlaczego, przecież one niczym się nie różnią (jedyna różnica, jaką widzę, to dodatkowy minutnik zamontowany w jednej..). Akurat bardziej odpowiada mi za z 3,3 więc jeszcze się zastanowię.

Co do szybkozłącza to pomyślę, chociaż nie wiem, czy będzie potrzebne. Raz na jakiś czas to i zawór można zakręcić, a to znowu dwa razy więcej niż zwykły kabel kosztuje.
__________________


neverending path to perfection..
andrzejj9 jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 06.07.2009, 14:35   #249
andrzejj9
the one
CDRinfo VIP
 
Avatar użytkownika andrzejj9
 
Data rejestracji: 08.12.2002
Lokalizacja: Wrocław
Posty: 17,900
andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>
Mam podchwytliwe pytanie..

Czym różni się ta kuchenka:

Kuchnia 52GE3.32ZpM W
http://www.electro.pl/produkt-_-35740,1.html

od tej:

AMICA 51GE3.32 ZpW
http://www.neo24.pl/kuchnia-amica-51ge332-zpw.html ?


Po raz kolejny zaczynam się irytować kupując coś, ale jak można produkotwać kilkadziesiąt modeli sprzętu i odróżniać je tylko jedną cyferką w dłuższym symbolu? Jak potem potencjalny klient ma wiedzieć, czym to wszystko się od siebie różni...
__________________


neverending path to perfection..
andrzejj9 jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 06.07.2009, 15:19   #250
Zetoxa
liniejący leming
Zlotowicz
 
Avatar użytkownika Zetoxa
 
Data rejestracji: 20.12.2001
Lokalizacja: N-H
Posty: 12,629
Zetoxa ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Zetoxa ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Zetoxa ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Zetoxa ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Zetoxa ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Zetoxa ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Zetoxa ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Zetoxa ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Zetoxa ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Zetoxa ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Zetoxa ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
Jędruś, różnica jest ogromna
cena
__________________
c'est la vie !!!
Zetoxa jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 06.07.2009, 17:30   #251
ed hunter
Obyś nadepnął na LEGO!
Zlotowicz
 
Data rejestracji: 30.11.2004
Posty: 38,993
ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
I karty do gry
ed hunter jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 06.07.2009, 20:23   #252
andrzejj9
the one
CDRinfo VIP
 
Avatar użytkownika andrzejj9
 
Data rejestracji: 08.12.2002
Lokalizacja: Wrocław
Posty: 17,900
andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>
Stwierdziłem, że przeglądanie na internecie nie ma sensu, bo w opisach te wszystkie kuchenki niczym się nie różnią. Przejadę się jeszcze jutro do kilku sklepów, wybiorę kilka modeli i dopiero widząc je na żywo będę później wiedział, czego szukać na internecie.
__________________


neverending path to perfection..
andrzejj9 jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 06.07.2009, 20:31   #253
nimal
Author
Zlotowicz
 
Avatar użytkownika nimal
 
Data rejestracji: 29.03.2003
Lokalizacja: The World
Posty: 16,809
nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
myslisz, ze sprzedadwcy wiedza wiecej? bylem w kilku sklepach pytajac o roznice miedzy dwoma ekspresami Boscha - nikt, ani w Polsce, ani w Niemczech, nie byl w stanie mi powiedziec
strona Boscha tez Internet tez a szukalem konkretnej info o dwoch konkretnych modelach - roznica w cenie to kilkanascie procent
sam na zdjeciu zauwazylem jedna roznice - kolor...
nimal jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 06.07.2009, 21:08   #254
andrzejj9
the one
CDRinfo VIP
 
Avatar użytkownika andrzejj9
 
Data rejestracji: 08.12.2002
Lokalizacja: Wrocław
Posty: 17,900
andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>
Myślę, że niektórzy pamiętają jeszcze mój wybór lodówki (a jeśli nie, to chyba w tym topicu gdzieś na początku..) Co innego jak szukam czegoś dla siebie i wiem, że sam będę o to dbał, a co innego jak spodziewam się, że nie będzie to traktowane dobrze. Wtedy ma być niedrogie i w miarę dobrej jakości, a reszta kryteriów jest mniej ważna. Nie chce mi się też więc dokładnie teraz we wszystko wczytywać, bo wiem, jak dużo to zajmuje czasu, a nie mam go tyle (i chęci zresztą też).

Do sklepów chce się przejść, żeby zobaczyć kuchenki fizycznie. Jak mi się jakaś spodoba, będzie w dobrej cenie (znaczy będę podejrzewał, że na internecie będzie w dobrej ) i będzie miała minimum funkcji, które mnie interesują, to biorę. Szybko i sprawnie (taką mam naiwną nadzieję ).
__________________


neverending path to perfection..
andrzejj9 jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 06.07.2009, 21:16   #255
Reetou
Zarejestrowany
 
Data rejestracji: 18.05.2004
Posty: 9,590
Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
Cytat:
Napisany przez andrzejj9 Podgląd Wiadomości
Szybko i sprawnie (taką mam naiwną nadzieję ).
Znaczy, że w jakieś 2 tygodnie?

No, nie wiem...
Reetou jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz na post


Twoje uprawnienia:
Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz umieszczać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB codeWłączone
EmotikonkiWłączone
Kody [IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone

Teleport

Podobne dyskusje
Dyskusja Autor Forum Odpow. Ostatni Post
Wybór aparatu, co kupić, osprzęt - filtry, obiektywy, itp Calme Fotografia 2839 29.01.2021 11:46
Kupno pralki i lodówki - prośba o doradzenia Kunte Off topic 2 27.03.2009 10:38


Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 08:22.


Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.