![]() |
||
Nagrywarki |
Pliki |
Dyski twarde |
Recenzje |
Księgarnia |
Biosy |
Artykuły |
Nagrywanie od A do Z |
Słownik |
FAQ
|
||
|
|||||||
| Off topic Forum poświęcone wszelkim innym tematom. |
![]() |
|
|
Opcje związane z dyskusją | Tryby wyświetlania |
|
|
#46 | |
|
.:Obey Your Master:.
Data rejestracji: 18.12.2003
Lokalizacja: Zabrze
Posty: 2,930
![]() |
Cytat:
Siedzę od wczoraj i kombinuję z Azureusem. Ale transfer ciągle taki sam. Wiele wyjaśnień jest tutaj http://www.eselschmiede.de/~drops/viewforum.php?f=12 Chyba torrenty nie są już dla użytkownikow Neo
|
|
|
|
|
| #ads | |
|
CDRinfo.pl
Reklamowiec
Data rejestracji: 29.12.2008
Lokalizacja: Sieć globalna
Wiek: 31
Posty: 1227
|
|
|
|
|
|
#47 |
|
Bywalec
Data rejestracji: 10.10.2002
Lokalizacja: Tychy
Posty: 58
![]() |
Czytam Was i czytam i nadziwić się nie mogę
![]() Od poczatku mam 83.xx i zawsze na emule osiągam>40KB. Tak sobie myślę, - może naiwnie - że gdyby mułek był odpalony od samego poczatku z takim ip nie byłoby problemów. Na próbę może zainstalujcie osła i spróbujcie "od nowa"? Dla bezpieczeństwa z zachowaniem kopii programu i wskazaniem nowej ścieżki dla incoming i temp? Tak na parę dni chociaż... Powodzenia w ewentualnym eksperymencie.
__________________
8) |
|
|
|
|
|
#48 |
|
BURN, BABY, BURN :)
Data rejestracji: 20.01.2004
Posty: 71
![]() |
dzwine co mówicie - mam takie IP 83.xx.xx.xx i jedyny problem jaki spotkałem to brak wstępu na kilka serwerów, brak możliwości przeglądania stron - tutaj z pomocą przychodzi server proxy - w3cache.tpnet.pl i port 8080 w ustawienia przeglądarki www...
a ed2k? u mnie jest 55 - 58 kb/s cały czas i 10 kb/s... wjazd na każdy serwer i HighID... w czym problem? może w konfiguracji modemu lub programu?
__________________
POST WYGENEROWANY AUTOMATYCZNIE --------------------------------------- powered by: http://www.revoltec.net.pl |
|
|
|
|
|
#49 |
|
Banned
Data rejestracji: 27.08.2003
Lokalizacja: Nigdzie
Posty: 2,094
![]() ![]() |
Ja od czasu gdy mam 83.XXX.XXX.XXX mam LowID w eMule ale w Overnecie mam HighID, ciekawe czyż nie
|
|
|
|
|
|
#50 |
|
.:Obey Your Master:.
Data rejestracji: 18.12.2003
Lokalizacja: Zabrze
Posty: 2,930
![]() |
A ja znalazłem (poniekąd) rozwiązanie na problem 83. Mam router i po prostu jak złapię adres z dobrej puli 80.... to nie restartuje go jeżeli nie ma takiej potrzeby.
|
|
|
|
|
|
#51 |
|
BURN, BABY, BURN :)
Data rejestracji: 20.01.2004
Posty: 71
![]() |
ale w p2p i ed2k nie leży po stronie IP - ja mam takie i mam rate ID 3457621843 - czyli zaje&$&$ wysokie... trzeba skonfigurowac ładnie i dobre rzeczy dodawać, i tak z 50 GB... pewny sukces !
__________________
POST WYGENEROWANY AUTOMATYCZNIE --------------------------------------- powered by: http://www.revoltec.net.pl |
|
|
|
![]() |
|
|