Forum CDRinfo.pl

Forum CDRinfo.pl (https://forum.cdrinfo.pl/)
-   Narzędzia (https://forum.cdrinfo.pl/f61/)
-   -   Czy testy jakości Nero CD-DVD na BenQ są prawdziwe ? (https://forum.cdrinfo.pl/f61/czy-testy-jakosci-nero-cd-dvd-benq-sa-prawdziwe-61391/)

ryba120 28.01.2006 01:37

Cytat:

Napisany przez slawekj
Pobrane i rozpakowane. :spoko:

:)

Wszystko gra. Ja sprawdzałem wciskając właściwości rozpakowanego pliku.
Ale strona nadal otwiera się na Microsoft.
Nie wiem o co chodzi i dla czego.
Dzięki za biosik zaraz będę flashował i zobaczymy jak moja nagrywarka będzie na nim wypalała.
Jeszcze raz dzięki !!! :spoko:

slawekj 28.01.2006 01:27

Pobrane i rozpakowane. :spoko:

http://forum.cdrinfo.pl/attachment.p...id=28959&stc=1

http://forum.cdrinfo.pl/attachment.p...id=28960&stc=1

:)

ryba120 28.01.2006 01:19

Ilość załączników: 1
Cytat:

Napisany przez slawekj

U mnie jest 912 KB.
A pod tym linkiem co podałeś otwiera mi się taka strona:
http://forum.cdrinfo.pl/attachment.p...id=28958&stc=1

slawekj 28.01.2006 01:10

Cytat:

Napisany przez ryba120
Po rozpakowaniu jaką pojemność powinien mieć BEGB.CVT?

913 KB.
http://hoppy.tk/dvd-rw/benq/1640/

:)

ryba120 28.01.2006 01:03

Cytat:

Napisany przez slawekj
Pobrać do jednego katalogu i rozpakować. :spoko:

Bios BEGB.cvt do BenQ 164B

Po rozpakowaniu jaką pojemność powinien mieć BEGB.CVT?

slawekj 28.01.2006 00:56

Cytat:

Napisany przez ryba120
) bios do BENQ DVD EW 164B BEGB.CVT

Pobrać do jednego katalogu i rozpakować. :spoko:

Bios BEGB.cvt do BenQ 164B

ryba120 28.01.2006 00:49

Cytat:

Napisany przez slawekj
.......

Mam prośbę.

Możesz podać działający link albo wysłać mi na pocztę (marcin-72-32@o2.pl) bios do BENQ DVD EW 164B BEGB.CVT
Nigdzie nie mogę go znaleźć w necie.

Z góry dziękuję

uuk81 27.01.2006 23:20

Mamy już jasność, że nie ma żadnych pewnych metod domowego sprawdzania jakości płytek ||
Sławek doszedł do wniosku, że Benq przekłamuje wykresy, a może to Pionek, albo DvdInfoPro albo Nero ???
Zresztą :czytaj:
http://forum.cdrinfo.pl/showthread.p...hlight=Pioneer
http://forum.cdrinfo.pl/showthread.php?t=51901
a zwłaszcza
http://forum.cdrinfo.pl/showpost.php...0&postcount=13
http://forum.cdrinfo.pl/showpost.php...5&postcount=14
http://forum.cdrinfo.pl/showpost.php...1&postcount=18
http://forum.cdrinfo.pl/showpost.php...&postcount=106

Wiem, wiem, że to był 109, a ten to nowy udoskonalony 110 :)
Może Pioneer nie współgra z Nero, albo Benq z DvdInfoPro?
A może oba napędy/programy przekłamują ???

:)

sonon 27.01.2006 22:46

Cytat:

Napisany przez marcinez_mp
Takie testy są potrzebne. Przynajmniej wiadomo, że w przystępnej cenie są inne dobre wypalarki, a nie tylko Benq.

Wiadomo, wiadomo. Tylko na tym forum jakaś straszna probenkowa proganda panuje (może panowała - skoro Sławek poszedł w innym kierunku ||).

W każdym razie Benkowi nie ustępują NEC-i i Pioneery, no i LG miało udany model... Wszystkie w podobnych cenach :)

VIZZARD 27.01.2006 22:15

Cytat:

Napisany przez sonon
Ale, ale... Pionek nie taki idealny jak by się mogło wydawać... Gdzie błędy jitter, tak ważne przecież, najważniejsze nawet ||

No przecież!

Gdzie one są? :wow:

No gdzie?! ???


:ph34r:

slawekj 27.01.2006 22:13

Będzie Plextor.... bądą błędy Jitter i Beta. :spoko:

Następna dobrze oceniona na BenQ.... do poprawki. Brak błędów PO.
Dysan +Rx8.

http://forum.cdrinfo.pl/attachment.p...id=28952&stc=1

Kopia na Pioneer 110@A10XL Verbatim -Rx8 palony 6x Nero 6.6.0.18

http://forum.cdrinfo.pl/attachment.p...id=28954&stc=1

http://forum.cdrinfo.pl/attachment.p...id=28955&stc=1

Ponownie BenQ sygnalizuje w okolicy 2GB błąd PIF tak jak Pioneer.
Brak jednak błędu PI, którego wykrył Pioneer PI=44.
Przy mniejszych błędach PIF na początku testowanej płytki BenQ sygnalizuje większe błedy PI.
Brak symetrii w błędach PI/PIF w testach na BenQ.

:)

punisher 27.01.2006 22:12

Takie testy są potrzebne. Przynajmniej wiadomo, że w przystępnej cenie są inne dobre wypalarki, a nie tylko Benq.

sonon 27.01.2006 21:59

Prześmiewcy i ignoranci!!! Nie doceniacie prawdziwego artysty jakim jest Sławek!!! ;)

Ale, ale... Pionek nie taki idealny jak by się mogło wydawać... Gdzie błędy jitter, tak ważne przecież, najważniejsze nawet ||

zene_k 27.01.2006 21:39

Cytat:

Napisany przez robak
:szczerb: :szczerb: :szczerb:

Oj na pewno na poważnie. Po prostu ten typ tak ma ;) ||

robak 27.01.2006 19:29

Cytat:

nie wiem czy kolega serio, czy zarty sobie stroi, na tak powaznym i szanowanym forum
:szczerb: :szczerb: :szczerb:


Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 01:48.

Powered by vBulletin® Version 3.9.0 LTS
Copyright ©2000 - 2026, vBulletin Solutions Inc.