![]() |
Cytat:
Ale strona nadal otwiera się na Microsoft. Nie wiem o co chodzi i dla czego. Dzięki za biosik zaraz będę flashował i zobaczymy jak moja nagrywarka będzie na nim wypalała. Jeszcze raz dzięki !!! :spoko: |
Pobrane i rozpakowane. :spoko:
http://forum.cdrinfo.pl/attachment.p...id=28959&stc=1 http://forum.cdrinfo.pl/attachment.p...id=28960&stc=1 :) |
Ilość załączników: 1
Cytat:
A pod tym linkiem co podałeś otwiera mi się taka strona: http://forum.cdrinfo.pl/attachment.p...id=28958&stc=1 |
Cytat:
http://hoppy.tk/dvd-rw/benq/1640/ :) |
Cytat:
|
Cytat:
Bios BEGB.cvt do BenQ 164B |
Cytat:
Możesz podać działający link albo wysłać mi na pocztę (marcin-72-32@o2.pl) bios do BENQ DVD EW 164B BEGB.CVT Nigdzie nie mogę go znaleźć w necie. Z góry dziękuję |
Mamy już jasność, że nie ma żadnych pewnych metod domowego sprawdzania jakości płytek ||
Sławek doszedł do wniosku, że Benq przekłamuje wykresy, a może to Pionek, albo DvdInfoPro albo Nero ??? Zresztą :czytaj: http://forum.cdrinfo.pl/showthread.p...hlight=Pioneer http://forum.cdrinfo.pl/showthread.php?t=51901 a zwłaszcza http://forum.cdrinfo.pl/showpost.php...0&postcount=13 http://forum.cdrinfo.pl/showpost.php...5&postcount=14 http://forum.cdrinfo.pl/showpost.php...1&postcount=18 http://forum.cdrinfo.pl/showpost.php...&postcount=106 Wiem, wiem, że to był 109, a ten to nowy udoskonalony 110 :) Może Pioneer nie współgra z Nero, albo Benq z DvdInfoPro? A może oba napędy/programy przekłamują ??? :) |
Cytat:
W każdym razie Benkowi nie ustępują NEC-i i Pioneery, no i LG miało udany model... Wszystkie w podobnych cenach :) |
Cytat:
Gdzie one są? :wow: No gdzie?! ??? :ph34r: |
Będzie Plextor.... bądą błędy Jitter i Beta. :spoko:
Następna dobrze oceniona na BenQ.... do poprawki. Brak błędów PO. Dysan +Rx8. http://forum.cdrinfo.pl/attachment.p...id=28952&stc=1 Kopia na Pioneer 110@A10XL Verbatim -Rx8 palony 6x Nero 6.6.0.18 http://forum.cdrinfo.pl/attachment.p...id=28954&stc=1 http://forum.cdrinfo.pl/attachment.p...id=28955&stc=1 Ponownie BenQ sygnalizuje w okolicy 2GB błąd PIF tak jak Pioneer. Brak jednak błędu PI, którego wykrył Pioneer PI=44. Przy mniejszych błędach PIF na początku testowanej płytki BenQ sygnalizuje większe błedy PI. Brak symetrii w błędach PI/PIF w testach na BenQ. :) |
Takie testy są potrzebne. Przynajmniej wiadomo, że w przystępnej cenie są inne dobre wypalarki, a nie tylko Benq.
|
Prześmiewcy i ignoranci!!! Nie doceniacie prawdziwego artysty jakim jest Sławek!!! ;)
Ale, ale... Pionek nie taki idealny jak by się mogło wydawać... Gdzie błędy jitter, tak ważne przecież, najważniejsze nawet || |
Cytat:
|
Cytat:
|
| Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 01:48. |
Powered by vBulletin® Version 3.9.0 LTS
Copyright ©2000 - 2026, vBulletin Solutions Inc.