![]() |
Pomiar stałą prędkością 1x (zgodnie z systemem CATS) - Accuracy jest bardzo dokładny.
Osobiście bardziej wierzę wskazaniom Pioneer'a 110. :spoko: W testach na BenQ brak symetrii pomiędzy błędami PI/PIF. :) |
Której ocenie wierzyć? :niepow:
|
TDK +Rx8 palony 8x na BenQ 1640
http://forum.cdrinfo.pl/attachment.p...id=29014&stc=1 http://forum.cdrinfo.pl/attachment.p...id=29015&stc=1 Zupełnie inna ocena jakości. :smutny: :) |
Cytat:
Ale wydaje mi się że przy długim okresie korzystania z niego Kosztuje wiele nerwów || ^_^ |
Ważne... ważne. TE/FE i Jitter na BenQ a PI/PIF na Pioneer. :spoko:
:) |
@mart!nek
ano pionek nie pokazuje jittera w testach jakości.....no ale teraz to już nieważne.... @VIZZ a ile kosztuje IE....?? |
niezly offtop
to jak z tym jitterem u pionka? :P he? :P |
Cytat:
A poza tym jest za darmo! :jupi: :taktak: |
Cytat:
^_^ ^_^ ^_^ ^_^ ^_^ ^_^ ^_^ ^_^ ^_^ ^_^ ^_^ |
Cytat:
|
Cytat:
a teraz refren... czy te scany mogą klamać....chyba nie.... czy też mogą serce złamać....chyba nie.... bo nasz Sławekj najlepiej wie,... który napęd najlepsiejszy jest........... bis.. ... ... ... :niepow: nie pije więcej na noc..... :podbite: |
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
Zawsze używam Firefoxa i on nie otwiera tej strony jak trzeba. Internet Explorer otwiera dobrze. Nie wiem o co chodzi. |
Cytat:
no nie qr....a jestem normalnie zabity...... :haha: wychodzi na to że teraz już są niepotrzebne........... bo pionek ich nie ma... :haha: :haha: :haha: |
| Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 01:48. |
Powered by vBulletin® Version 3.9.0 LTS
Copyright ©2000 - 2026, vBulletin Solutions Inc.