Forum CDRinfo.pl

Forum CDRinfo.pl (https://forum.cdrinfo.pl/)
-   Komputery - oprogramowanie i sprzęt (https://forum.cdrinfo.pl/f113/)
-   -   Alternatywne przeglądarki internetowe - newsy, problemy, porady... (https://forum.cdrinfo.pl/f113/alternatywne-przegladarki-internetowe-newsy-problemy-porady-39686/)

Zetoxa 26.02.2005 10:27

... jeśli w tej ścieżce -->Documents and Settings\Administrator\Dane aplikacji\Mozilla\Firefox\Profiles\ nie masz plików, to juz po robocie, jeśli są, to przerzuć je w inne miejsce, uruchom FF, zamknij go i pliki profilu przywróć z powrotem, powinien je wczytać. Na przyszłość archiwizuj sobie profil, w razie awarii jak znalazł.

mallow 26.02.2005 10:49

Ilość załączników: 1
Cytat:

Napisany przez Zetoxa
... jeśli w tej ścieżce -->Documents and Settings\Administrator\Dane aplikacji\Mozilla\Firefox\Profiles\ nie masz plików, to juz po robocie, jeśli są, to przerzuć je w inne miejsce, uruchom FF, zamknij go i pliki profilu przywróć z powrotem, powinien je wczytać. Na przyszłość archiwizuj sobie profil, w razie awarii jak znalazł.

Znaazlem ten profil, ale jak probuje go zaladowac wyskakuje mi takie okienko:

smolik 26.02.2005 10:52

Cytat:

Napisany przez mallow
Znaazlem ten profil, ale jak probuje go zaladowac wyskakuje mi takie okienko:

a zobacz w procesach czy nie masz uruchomionego firefoxa, kiedys tak miałem że niby się zamknął a w procesach dalej chulał.

mallow 26.02.2005 10:55

o to chodzi ze nie mam :klnie:

Zetoxa 26.02.2005 10:56

ten profil przerzuć sobie w inne miejsce, uruchom FF, on utworzy nowy profil, ten nowy wywal, i na jego miejsce wrzuć stary. Jeśli to nie odpali, to masz już namieszane w profilu i tylko budowa od nowa cię czeka.

smolik 26.02.2005 10:59

Cytat:

Napisany przez mallow
o to chodzi ze nie mam :klnie:

To ładnie ci ktoś namieszał.
Możesz też zmienic profil edytując plik profiles.ini jest
Documents and Settings\Administrator\Dane aplikacji\Mozilla\Firefox\
i tam zmienić nazwe Path=profiles/nazwa

mallow 26.02.2005 11:00

Zetoxa robilem tak... wycialem moj profil, otworzylem ff, zrobil sie nowy profil, wywalilem go i wsadzilem moj z powrotem do folderu z profilami... i to samo ciagle... chyba przemysle przeinstalowanie firefoxa...

Zetoxa 26.02.2005 11:04

... obstawiam jednak na to, że ktoś ci grzebał w profilu i to skutecznie, chyba jednak czeka cię robota od nowa. Tylko go po robocie zbackupuj od razu.

mallow 26.02.2005 11:07

Cytat:

Napisany przez smolik
To ładnie ci ktoś namieszał.
Możesz też zmienic profil edytując plik profiles.ini jest
Documents and Settings\Administrator\Dane aplikacji\Mozilla\Firefox\
i tam zmienić nazwe Path=profiles/nazwa

TO POMOGLO!

Dzieki wam wielkie... tylko teraz jak zrobic backup profilu? Poprostu skopiowac ten folder z profilem?
pozdro ;)

Zetoxa 26.02.2005 11:09

najlepiej cały katalog Mozilla spakuj sobie w inne miejsce.

PIOTR34 26.02.2005 20:14

Cytat:

Napisany przez mallow
TO POMOGLO!

Dzieki wam wielkie... tylko teraz jak zrobic backup profilu? Poprostu skopiowac ten folder z profilem?
pozdro ;)

Ta aplikacja powinna Ci pomóc MozBackup 1.4 PL
Używam tego spftu od dłuższego czasu tylko w wersji 1.3.1 i nie narzekam, cały profil + linki są w jednym pliku. Przywracania działa za pomocą tej samej aplikacji. ;)

Loczek 28.02.2005 08:40

Witam. Wpadlem po jedną odpowiedz. Czy widac jakiekolwiek roznice w dzialaniu miedzy stara a nowa wersja firefoxa. Czy oplaca sie instalowac nowa ?

BD 28.02.2005 08:53

Cytat:

Napisany przez Loczek
Witam. Wpadlem po jedną odpowiedz. Czy widac jakiekolwiek roznice w dzialaniu miedzy stara a nowa wersja firefoxa. Czy oplaca sie instalowac nowa ?

Widocznych roznice nie ma. Poprawiono bledy a co za tym idzie poprawilo sie bezpieczenstwo.

Oczywiscie oplaca sie zainstalowac. Przegladarka to taki program, ktory powinien byc aktualizowany.

Loczek 01.03.2005 18:35

BD zrobilem jak. Mam nadzieje ze bedzie ok :)

andy 01.03.2005 18:39

A czy ktos wie jak sie nazywa rozszerzenie do FF ktore tlumaczy stronki??


Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 12:04.

Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.