Powrót   Forum CDRinfo.pl > Urządzenia przenośne > Systemy operacyjne i aplikacje



Witaj Nieznajomy! Zaloguj się lub Zarejestruj

Zarejestrowani użytkownicy mają dostęp do dodatkowych opcji, lepszej wyszukiwarki oraz mniejszej ilości reklam. Rejestracja jest całkowicie darmowa!

Odpowiedz na post
 
Opcje związane z dyskusją Ranking: Ranking dyskusji: głosów 4, średnio 3.00. Tryby wyświetlania
Stary 10.09.2012, 17:40   #5221
Patrix
Pingwin specjalista.
 
Avatar użytkownika Patrix
 
Data rejestracji: 22.06.2002
Lokalizacja: Central Park
Posty: 15,084
Patrix ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>Patrix ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>Patrix ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>Patrix ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>Patrix ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>Patrix ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>Patrix ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>Patrix ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>Patrix ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>Patrix ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>
Cytat:
Napisany przez sobrus Podgląd Wiadomości
Nazywało sie iMac

I Apple Wireless Keyboard

I Apple Magic Trackpad

Co ja na to poradzę? Zaraz będą mi udowadniać, że mam zwidy.
Nie ma to tamto, design apple działa na bodźce, czy się jest zwolennikiem czy nie...
__________________
amiga500site
Patrix jest offline   Odpowiedz cytując ten post

  #ads
CDRinfo.pl
Reklamowiec
 
 
 
Data rejestracji: 29.12.2008
Lokalizacja: Sieć globalna
Wiek: 31
Posty: 1227
 

CDRinfo.pl is online  
Stary 10.09.2012, 18:12   #5222
andy
logged out
CDRinfo VIP
 
Avatar użytkownika andy
 
Data rejestracji: 12.07.2003
Lokalizacja: /home
Posty: 12,518
andy jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>andy jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>andy jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>andy jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>andy jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>andy jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>andy jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>andy jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>
Mentalność Kalego?
-samsung-f700-vs-iphone.jpg -sony-x505-vs-macbook-air.gif
__________________
XMPP: andrzej(at)czerniak.info.pl
andy jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 10.09.2012, 18:20   #5223
Patrix
Pingwin specjalista.
 
Avatar użytkownika Patrix
 
Data rejestracji: 22.06.2002
Lokalizacja: Central Park
Posty: 15,084
Patrix ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>Patrix ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>Patrix ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>Patrix ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>Patrix ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>Patrix ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>Patrix ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>Patrix ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>Patrix ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>Patrix ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>
andy z całym szacunkiem... cytowałem klawiaturę i gładzik od sobrusa, poza tym tak jak właśnie te fotki wkleiłeś, może i apple zerżnęło, ale wg mnie design poprawili na lepszy. W ciemno zaś strzelam, że w środku (bebechy) jakością przoduje samsung.
Nie żebym miał zaraz wszystko kupować , ale wizualnie podobać mi się może, prawda?
__________________
amiga500site
Patrix jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 10.09.2012, 18:33   #5224
andy
logged out
CDRinfo VIP
 
Avatar użytkownika andy
 
Data rejestracji: 12.07.2003
Lokalizacja: /home
Posty: 12,518
andy jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>andy jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>andy jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>andy jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>andy jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>andy jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>andy jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>andy jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>
Cytat:
może i apple zerżnęło, ale wg mnie design poprawili na lepszy.
Moim zdaniem ten HP wygląda lepiej Pewnie też nie ma wad w jak plamy na matrycy, problemy z przegrzewaniem się, czy blaknięcie

Cytat:
Nie żebym miał zaraz wszystko kupować , ale wizualnie podobać mi się może, prawda?
Oczywiście, że może. Mi się np. podoba wygląd iPhona, choć uważam że taki płaski placek źle się trzyma w ręku, a samo szkło to tragiczny materiał na spód urządzenia - u siebie nie mam żadnej rysy - aluminium+gumowany plastik dobrej jakości.
A taki iP ile wytrzyma?

Cytat:
andy z całym szacunkiem... cytowałem klawiaturę i gładzik od sobrusa
Wiem Ripostowałem naszego jabłeczniczka


Wszyscy na HURA krzyczą jak taki HP wypuści podobny model do Apple. Gdzie te wszystkie osoby były kiedy Apple rżnęło od innych?
__________________
XMPP: andrzej(at)czerniak.info.pl
andy jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 10.09.2012, 18:47   #5225
Stanley
noob
 
Data rejestracji: 26.02.2005
Lokalizacja: Mysłowice
Posty: 892
Stanley niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>
Zapewne w łazience... w wiadomych celach :p
__________________
Blog społecznościowy - ZAPRASZAM!
Stanley jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 10.09.2012, 19:49   #5226
Bartez
Team Member
Zlotowicz
 
Avatar użytkownika Bartez
 
Data rejestracji: 18.10.2002
Lokalizacja: malopolska
Posty: 4,178
Bartez jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>Bartez jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>Bartez jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>Bartez jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>Bartez jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>Bartez jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>
Jest tylko jedna, drobna, subtelna różnica - od Apple zrzynają wszyscy, jak wiadomo, że to co zrobili odniosło sukces. Apple szło w ciemno. Czy ten Samsung albo Vaio mogły się pochwalić taką sprzedażą, jak Apple? Dlaczego nikt nie mówi, że Facebook, to kopia Myspace? Po prostu firmy, które odniosły sukces zrobiły coś lepiej, potrafiły to lepiej zaprezentować lub po prostu trafiły idealnie z czasem wprowadzenia na rynek.

Co z tego, że producenci, od których rzekomo zerżnęło Apple mieli coś tam wcześniej, skoro nie potrafili tego wykorzystać? To tak jakby mieć wszystkie składniki i nie potrafić zrobić dobrego ciasta. Apple pozbierało ciekaw pomysły do kupy, dołożyli marketing i poszło. Jeżeli ktoś twierdzi, że firma ta nic nie wniosła do świata IT jest dla mnie kompletnym ignorantem.
__________________
Pozdrawiam
Bartez

Ranking dysków twardych
Bartez jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 10.09.2012, 19:54   #5227
czary2mary
Zamaskowany
 
Avatar użytkownika czary2mary
 
Data rejestracji: 12.10.2005
Posty: 22,274
czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
Koncern Apple domaga się unieważnienia znaku towarowego "A.pl" (delikatesów internetowych).


http://www.komputerswiat.pl/nowosci/...co-poszlo.aspx


Ciekawe jaki wyrok zapadnie -prawnie nie widzę żadnych szans -ale w Polsce sądy bezprawiem stoją
__________________

Mój sklep on-line
czary2mary.pl
czary2mary jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 10.09.2012, 20:18   #5228
Stanley
noob
 
Data rejestracji: 26.02.2005
Lokalizacja: Mysłowice
Posty: 892
Stanley niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>
Cytat:
Napisany przez czary2mary Podgląd Wiadomości
Koncern Apple domaga się unieważnienia znaku towarowego "A.pl" (delikatesów internetowych).


http://www.komputerswiat.pl/nowosci/...co-poszlo.aspx


Ciekawe jaki wyrok zapadnie -prawnie nie widzę żadnych szans -ale w Polsce sądy bezprawiem stoją
Spójrz tutaj
__________________
Blog społecznościowy - ZAPRASZAM!
Stanley jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 10.09.2012, 21:01   #5229
yahol
Głupi Yasio
 
Avatar użytkownika yahol
 
Data rejestracji: 27.05.2003
Lokalizacja: **.#
Posty: 4,467
yahol po prostu jest dobry(a) <350 - 449 pkt>yahol po prostu jest dobry(a) <350 - 449 pkt>yahol po prostu jest dobry(a) <350 - 449 pkt>yahol po prostu jest dobry(a) <350 - 449 pkt>yahol po prostu jest dobry(a) <350 - 449 pkt>
Cytat:
Napisany przez andy Podgląd Wiadomości
Nie jest sztuką wkleić cytat na pół ekranu. No ale jak się nie ma nic do powiedzenia...

Jeżeli komuś tak bardzo przeszkadza dyskusja, to nie musicie jej czytać.
Jak na razie to chyba dwie, trzy osoby starają się pisać coś konkretnego...
Nie jest sztuka.... może nie jest, ale powiem wprost.
Dyskusja z Tobą, jest jak walka z wiatrakami. Nic nie daje.
Używasz sofistyki (pewnie nawet nie wiedząc co to jest), jezuickich chwytów retorycznych i najgorszych metod erystycznych.
Wyrywasz cytaty z kontekstu, i przeinaczasz ich znaczenie.
Mam wrażenie, ze sprawia ci maniakalną przyjemność znajdywanie i cytowanie niepochlebnych opinii o Apple i użytkownikach tego sprzętu.
Sam fakt, ze ktoś może używać Apple i mieć z tego przyjemność i satysfakcje - sprawia ci ból i powoduje atak agresji.
Bo to musi być fanboj najgorszego gatunku i pewnie jeszcze zboczeniec.
(czyż nie było takich opinii!!!)
Mnie to tam rybka, ale sporo ludzi jednak czyta to forum i wyrabia sobie zdanie, nie tylko o sprzęcie. I ludziach też
I to by było z mojej strony, na tyle.

Dla jasności - obecnie używam trzech systemów operacyjnych:
Mac OS X, Windowsa XP i 7, oraz Zorina.
Na Linuxie rzeczywiście nie mam wirusów, trojanów, ale tez nie mam drukarki i Wi-Fi
Na Win i Mac OS mam wszystko - ale Mac OS jest elegancki i to mnie przekonuje.
Windowsa 8 i Mac OS Mountain Lion z cala pewnością w najbliższym czasie nie będę używał.

I taka uwaga na marginesie - to forum strasznie zeszło na psy - nic przeciwko psom nie mając. Bardziej przypomina forum onetowskie dla pryszczatych nastolatek, niż "poważne" forum tematyczne
__________________
Powyższa wypowiedz, wyraża jedynie moja opinię w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko mnie ani w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym terminie. Ponadto zastrzegam sobie prawo zmiany poglądów bez ostrzeżenia i podawania przyczyn.
******************************************
Monarchista, podstępnie knujący przeciwko Republice i demokracji!
yahol jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 10.09.2012, 21:48   #5230
Zetoxa
liniejący leming
Zlotowicz
 
Avatar użytkownika Zetoxa
 
Data rejestracji: 20.12.2001
Lokalizacja: N-H
Posty: 12,619
Zetoxa ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Zetoxa ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Zetoxa ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Zetoxa ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Zetoxa ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Zetoxa ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Zetoxa ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Zetoxa ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Zetoxa ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Zetoxa ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Zetoxa ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
Cytat:
Napisany przez yahol Podgląd Wiadomości
I taka uwaga na marginesie - to forum strasznie zeszło na psy - nic przeciwko psom nie mając. Bardziej przypomina forum onetowskie dla pryszczatych nastolatek, niż "poważne" forum tematyczne
nie zeszło Jaśku, nie zeszło, zmienia się, bo czasy się zmieniają
czasy walki Teac'a z LG to prehistoria, teraz masz ajfona i samsunga
po prostu inne czasy
__________________
c'est la vie !!!
Zetoxa jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 10.09.2012, 22:10   #5231
andy
logged out
CDRinfo VIP
 
Avatar użytkownika andy
 
Data rejestracji: 12.07.2003
Lokalizacja: /home
Posty: 12,518
andy jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>andy jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>andy jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>andy jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>andy jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>andy jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>andy jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>andy jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>
Cytat:
Napisany przez Bartez
Jest tylko jedna, drobna, subtelna różnica - od Apple zrzynają wszyscy, jak wiadomo, że to co zrobili odniosło sukces.
Nie zgadzam się. Dodatkowo dodam, że zrzynanie Apple od innych jest pomijane, i zaniżane do rangi "wzorowania się".

Cytat:
Czy ten Samsung albo Vaio mogły się pochwalić taką sprzedażą, jak Apple?
Czy w tej dyskusji chodzi o sprzedaż, czy o to kto wymyślił koło? Zaczęło się tak na prawdę od tego, że Apple wszystko wymyśla, a inne firmy tylko kopiują.

Wielokrotnie pokazywałem, że Apple ma świetny marketing, oraz talent do wpływania na ludzi. Za to im się należy jakaś nagroda - piszę bez cynizmu.
Tylko wysoka sprzedaż, a wymyślenie czegoś to dwie różne rzeczy. Może i ten Vaio nie odniósł sukcesu, tablety w latach od 2002 też, jednak czy to jest powód aby przyznać Apple racje, że to oni te produkty wymyślili? Nie.

Cytat:
Dlaczego nikt nie mówi, że Facebook, to kopia Myspace?
Jak to nie? No chyba, że ktoś nie ma pojęcia w jakich okolicznościach ten portal powstawał. No i druga kwestia to używanie słowa kopia. Bo wiesz, MySpace nie był pierwszy. Na pewno pierwszym o takiej popularności, jednak nie pierwszy jako serwis społecznościowy.


Cytat:
Co z tego, że producenci, od których rzekomo zerżnęło Apple mieli coś tam wcześniej, skoro nie potrafili tego wykorzystać?
Jak rzekomo? To fakt. I tu nie chodzi o to czy się im wcześniej nie powiodło, ale o fakt tego, że Apple zbudowało produkt na ich bazie i twierdzi, że go wymyślili - o to w tym wszystkim chodzi. Jak można opatentować gesty multitouch skoro istniały już wcześniej? O takie typu akcje mi chodzi.

Cytat:
Jeżeli ktoś twierdzi, że firma ta nic nie wniosła do świata IT jest dla mnie kompletnym ignorantem.
Oczywiście, że wniosła. Tego nigdy nie zaprzeczałem. Jednak liczy się jak pewne rzeczy osiągasz. Od dłuższego czasu Apple idzie w strone MS z przed roku 2000. To bardziej szkodzi niż pomaga.

Cytat:
Napisany przez yahol
Nie jest sztuka.... może nie jest, ale powiem wprost.
Dyskusja z Tobą, jest jak walka z wiatrakami. Nic nie daje.
Używasz sofistyki (pewnie nawet nie wiedząc co to jest), jezuickich chwytów retorycznych i najgorszych metod erystycznych.
Powiedz jaka dyskusja? Bo jak narazie to albo walisz ogólnikami, które są niczym nie poparte - od tak rzucasz stwierdzenie i niech sobie będzie.
Kiedy pisałem, że jesteś fanbojem Apple podałem min trzy przykłady dlaczego tak uważam: mocno byłeś przy stwierdzeniu że na Mac OSX nie ma wirusów, że komputery Apple starzeją się o wiele wolniej niż PC, oraz napisałeś jak to ludzie zareagowali na twojego Macbooka na jakimś zebraniu, konferencji wtw. Nie reagowali tak jak ktoś wyciągnął inny sprzęt - jeżeli się upre to znajdę ten post.
To jest dla mnie przejaw fanatyzmu. Podobne cechy ma MAX.

Cytat:
Wyrywasz cytaty z kontekstu, i przeinaczasz ich znaczenie.
Ciągle zarzuty bez KONKRETÓW. W którym miejscu przeinaczyłem, które zdanie wyrwałem z kontekstu?

Cytat:
Mam wrażenie, ze sprawia ci maniakalną przyjemność znajdywanie i cytowanie niepochlebnych opinii o Apple i użytkownikach tego sprzętu.
Nie. Po prostu nie lubie tej fanatycznej zawiści i kłamstwa powielanego gdzie się da. Każdy kto ma inne zdanie ma zamilknąć.

Cytat:
Sam fakt, ze ktoś może używać Apple i mieć z tego przyjemność i satysfakcje - sprawia ci ból i powoduje atak agresji.
To twoja interpretacja. Taki nie jestem. Wielokrotnie pisałem, że nie mam nic przeciwko normalnym użytkownikom sprzętu tej marki.
Irytacje sprawia pisanie bzdur przez takich jak ty.

Cytat:
Mnie to tam rybka, ale sporo ludzi jednak czyta to forum i wyrabia sobie zdanie, nie tylko o sprzęcie. I ludziach też
A żebyś wiedział. Nie wiem jak ty, ale ja w każdym poście staram się rozwinąć to co piszę, podając rzeczy na których się opieram. Czasami się mylę - potrafię isę do tego przyznać.
Jednak zasadnicza różnica między mną a Tobą to używanie konkretów a nie ogólników bez poparcia, którymi bardzo łatwo kogoś objechać.

Cytat:
Dla jasności - obecnie używam trzech systemów operacyjnych:
Mac OS X, Windowsa XP i 7, oraz Zorina.
Na Linuxie rzeczywiście nie mam wirusów, trojanów, ale tez nie mam drukarki i Wi-Fi
Na Win i Mac OS mam wszystko - ale Mac OS jest elegancki i to mnie przekonuje.
Windowsa 8 i Mac OS Mountain Lion z cala pewnością w najbliższym czasie nie będę używał.
Dla mnie możesz używać i fw kuchenki mikrofalowej - serio wisi mi to.

Aha, ja na linuksie mam wszystko No ale jeszcze żadnego szkodnika nie złapałem i oby tak zostało.

Cytat:
I taka uwaga na marginesie - to forum strasznie zeszło na psy - nic przeciwko psom nie mając. Bardziej przypomina forum onetowskie dla pryszczatych nastolatek, niż "poważne" forum tematyczne
Chcesz zmieniać świat zacznij od siebie. Może i tutaj klepie sporo postów, jednak staram się to robić w innych miejscach.
Szkoda, że od twoje jstrony tego samego nie widać. Łatwo jest narzekać i ciągle mówić jak jest źle. Ja przynajmniej próbuję pokazywać co można by zmienić, co prawda nie zawsze to wychodzi bo brakuje czasu na "dokończenie" ale się staram. Ty wolisz narzekać i strzelać focha na wszystkich, a jak ciśnienie opadnie, to ostentacyjnie prosisz o usunięcie konta. Chcesz to zrobić to zrób, ale nie rób z tego show, aby nagle zaczeli Cię błagać o pozostanie.
__________________
XMPP: andrzej(at)czerniak.info.pl
andy jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 10.09.2012, 23:06   #5232
M@X
Get a Mac!
 
Avatar użytkownika M@X
 
Data rejestracji: 18.04.2003
Posty: 10,545
M@X jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>M@X jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>M@X jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>M@X jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>M@X jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>M@X jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>M@X jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>M@X jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>M@X jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>M@X jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>M@X jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>
Cytat:
Napisany przez andy Podgląd Wiadomości
Chcesz zmieniać świat zacznij od siebie. Może i tutaj klepie sporo postów, jednak staram się to robić w innych miejscach.
Szkoda, że od twoje jstrony tego samego nie widać. Łatwo jest narzekać i ciągle mówić jak jest źle.
Ja nie pisze w temacie o Apple, yahol tez nie. My go uzywamy. Piszesz glownie Ty, ktory nie masz o nim pojecia, a ludzie ktorzy mysla zdroworozsadkowo (sobrus, pali, Kris, Bartez) USILUJA Ci odpisywac bedac przygniecionym przez wielokrotne cytowanie, ktore - jak ktos slusznie zauwazyl - z definicji zmierza do klotni a nie dyskusji. Geneze upadku poziomu forum dopisz sobie sam...
__________________
"Android to syfiasty, zabugowany, irytujący, zaprojektowany przez idiotów,
lagujący, udający otwarty i wolny system." - sobrus

Hosting na świetnych warunkach z rewelacyjnym wsparciem:
M@X jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 10.09.2012, 23:10   #5233
yahol
Głupi Yasio
 
Avatar użytkownika yahol
 
Data rejestracji: 27.05.2003
Lokalizacja: **.#
Posty: 4,467
yahol po prostu jest dobry(a) <350 - 449 pkt>yahol po prostu jest dobry(a) <350 - 449 pkt>yahol po prostu jest dobry(a) <350 - 449 pkt>yahol po prostu jest dobry(a) <350 - 449 pkt>yahol po prostu jest dobry(a) <350 - 449 pkt>
@Andy -
__________________
Powyższa wypowiedz, wyraża jedynie moja opinię w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko mnie ani w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym terminie. Ponadto zastrzegam sobie prawo zmiany poglądów bez ostrzeżenia i podawania przyczyn.
******************************************
Monarchista, podstępnie knujący przeciwko Republice i demokracji!
yahol jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 10.09.2012, 23:42   #5234
pali
Թ
 
Avatar użytkownika pali
 
Data rejestracji: 14.02.2003
Posty: 3,066
pali wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>pali wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>pali wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>pali wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>pali wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>
W bieżącej Polityce 36(2873) artykuł Adama Grzeszaka o wojnie patentowej Apple, Nokia, ZTE, Samsung, Motorola, Google, Microsoft, Oracle, RIM, Kodak, LG itd
Z ciekawostek: "ocenia się, że jeden smartfon to potencjalnie 250 tys. możliwych naruszeń patentowych".
Autor stawia tezę: "Proces Apple kontra Samsung świadczy, że przyszłość telefonii komórkowej wykuwa się na salach sądowych".

W numerze sierpniowym 32/33(2870) bardzo ciekawy przekrojowy artykuł Olgi Woźniak o dotyku.
"Za każdym razem, kiedy przesuwa się palcem po ekranie smartfona, mózg zalewa fala endorfin. Muśnięcie opuszkami po chłodnej, gładkiej powierzchni ekranu jest jak głask. Dotyk uspokaja."

Jeśli ktoś nie czytał*, mogę zeskanować i wrzucić.

*Wiem, patrioci od Rydzyka nie czytali, niech spadają.
pali jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 10.09.2012, 23:55   #5235
pali
Թ
 
Avatar użytkownika pali
 
Data rejestracji: 14.02.2003
Posty: 3,066
pali wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>pali wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>pali wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>pali wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>pali wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>
Psując kółeczko, wpadło mi w oko jedno zdanie z potoku andiego:

Cytat:
Nie. Po prostu nie lubie tej fanatycznej zawiści i kłamstwa powielanego gdzie się da. Każdy kto ma inne zdanie ma zamilknąć.
"Kłamstwo powielane"? "Fanatyczna zawiść"? To chyba jesteśmy w domciu. Domyślam się, że czytałeś pornograficzną prasę i stąd te zaniki w myśleniu. Albo gdzieś się tym zaraziłeś (to jest wirusowe).

Wcześniej wpadłem też na kolejny pomysł. Możliwe, że Andy i inni nadal trwają w środowisku 90's, gdzie model posiadanego telefonu jest wyznacznikiem statusu.

Aha, andy - oprócz tego zostałeś nieznośnym neofitą linuksowym. Nie czytałem, ale mogę się założyć, że w ostatnim poście dopisałeś coś o braku wirusów na linuksa. Jeśli zgadłem, to masakra.

@yahol,
O erystyce Sch. i jezuitach mówiłem wielokrotnie, nie dalej niż kilkanaście dni temu.
O ujęciu psychologicznym np. Aronsona również.
Na nic.

mods, please nie łączcie postów, drobny wyjątek
pali jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz na post

Tagi
świadkowie jabłkowy, apple, apple fanboy, apple religion, fanatyzm, i-diot, ipad, pc-fanboys, sekta steve'a jobs'a

Opcje związane z dyskusją
Tryby wyświetlania Oceń tę dyskusję
Oceń tę dyskusję:

Twoje uprawnienia:
Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz umieszczać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB codeWłączone
EmotikonkiWłączone
Kody [IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone

Teleport


Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 05:33.


Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.