Powrót   Forum CDRinfo.pl > Edycja, konwersja i kompresja audio/video > DVD-Video

DVD-Video Tematy poświęcone kopiowaniu, edycji, konwersji i kompresji z/do formatu DVD

Witaj Nieznajomy! Zaloguj się lub Zarejestruj

Zarejestrowani użytkownicy mają dostęp do dodatkowych opcji, lepszej wyszukiwarki oraz mniejszej ilości reklam. Rejestracja jest całkowicie darmowa!

Odpowiedz na post

LinkBack Opcje związane z dyskusją Ocena dyskusji Tryby wyświetlania
Stary 19.03.2005, 09:37   #46
Nowy na forum

Data rejestracji: 15.03.2005
profs w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
RBOpt moglem w CCE Esttings ustawic ilosc passow i o to mi chodzilo. Kiedys w RB byla mozliwosc najpierw klikniecie Prepare a pozniej edytowania pliku w RBOpt. Teraz widze ze jest opcja tylko Bakup DVD.

W Source Patch wskazuje miejsce gdzie gdzie lezy film do przekodowania. Natomiast w Working Path/output Path wskazuje film gdzie ma przekodowac. Output Path wskazuje mi sie jak wskaze Working Path. Ale i tak wyskakuje mi caly czas ta sama komenda: There Is Nothing To Do! DVD-RB couldn't locate appropriate file in working directory! You must PREPARE and ENCODE first.Aborting. Ale chodzi o to ze jak wczytam film to mamtylko opcje Backup DVD.
profs jest offline   Odpowiedz cytując ten post

#ads
CDRinfo.pl
Reklamowiec

Data rejestracji: 29.12.2008

CDRinfo.pl is online  
Stary 19.03.2005, 09:50   #47
Forumator

Data rejestracji: 21.11.2001
artoor zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Cytat:
Napisany przez profs
RBOpt moglem w CCE Esttings ustawic ilosc passow i o to mi chodzilo. Kiedys w RB byla mozliwosc najpierw klikniecie Prepare a pozniej edytowania pliku w RBOpt. Teraz widze ze jest opcja tylko Bakup DVD.

W Source Patch wskazuje miejsce gdzie gdzie lezy film do przekodowania. Natomiast w Working Path/output Path wskazuje film gdzie ma przekodowac. Output Path wskazuje mi sie jak wskaze Working Path. Ale i tak wyskakuje mi caly czas ta sama komenda: There Is Nothing To Do! DVD-RB couldn't locate appropriate file in working directory! You must PREPARE and ENCODE first.Aborting. Ale chodzi o to ze jak wczytam film to mamtylko opcje Backup DVD.
Rozumiem Musisz w opcji "mode" odznaczyc "One Clisk mode" czy cos takiego (nie moge teraz sprawdzic, bo wlasnie enkoduje material). Potem restart programu i powinny byc trzy przyciski - Prepare, Encode, Rebuild. Odnosnie Twojego problemu niestety w takim wypadku nie potrafie pomoc... nie wiem czemu taki blad Ci wyskauje. Moze poszukaj na forum doom9.org czegos na ten temat

Pozdrawiam!

/ Konfucjusz /
artoor jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 04.04.2005, 11:04   #48
Nowy na forum

Uzywam Rebuildera v0.74, CCE v2.67.00.27, wszystko poustawiane tak jak trzeba (przynajmniej tak jak we wczesniejszych postach bylo pisane), ale kiedy klikam Encode wywala komunikat - Fram Size 968x56 is not supported. Supported frame siez is 720x576.
Stary 04.04.2005, 12:55   #49
Forumator

Data rejestracji: 21.11.2001
artoor zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Cytat:
Napisany przez profs
Uzywam Rebuildera v0.74, CCE v2.67.00.27, wszystko poustawiane tak jak trzeba (przynajmniej tak jak we wczesniejszych postach bylo pisane), ale kiedy klikam Encode wywala komunikat - Fram Size 968x56 is not supported. Supported frame siez is 720x576.
Mysle ze powinienes otworzyc plik skryptu AVS w playerze... powinno Ci wyskoczyc co jest zle... wg mnie cos masz nieprawidlowo zainstalowane - byc moze avisynth lub tez MPEG2DEC3.DLL... sprobuj przeinstalowac - powinno pomoc!

/ Konfucjusz /
artoor jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 05.04.2005, 11:21   #50
Nowy na forum

Data rejestracji: 18.04.2003
Kertoip zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Witam,
Miałem taki sam problem, gdy wrzuciłem jedną z nowych wersji DGDecode.dll - nie pamiętam już którą. Wiem, że z ostatnią biblioteką też miałem problemy. Jak na razie bez problemów działa mi plik, który waży 262 222 b. - nie pamiętam, która to wersja biblioteki, więc ją dołączam.

Kertoip
Dołączone pliki
File Type: zip DGDecode.zip (96.0 KB, 17 oglądane)
Stary 05.04.2005, 20:15   #51
Nowy na forum

Zainstalowalem na nowo AviSyntha i poki co ladnie wszystko smiga.Mam nadzieje ze sie nie skaszani.
Odpowiedz na post

Opcje związane z dyskusją
Tryby wyświetlania Oceń tę dyskusję
Oceń tę dyskusję:

Twoje uprawnienia: