![]() |
||
Nagrywarki |
Pliki |
Dyski twarde |
Recenzje |
Księgarnia |
Biosy |
Artykuły |
Nagrywanie od A do Z |
Słownik |
FAQ
|
||
|
|||||||
| Napędy optyczne DVD Tematy poświęcone nagrywarkom i nagrywaniu płyt DVD*R/RW/RAM |
![]() |
|
|
Opcje związane z dyskusją | Tryby wyświetlania |
|
|
#1786 |
|
Guru
Data rejestracji: 12.07.2004
Posty: 5,308
![]() ![]() |
Czy można dobrze zapisać nośnik 8x prędkością 2,4x ?
C.d. ![]() TDK ScratchProof -Rx8 palony SolidBurn 2.4x plikiem testowym Nero QScan QSuite 2.0 prędkość 2.4x Prędkość 8x
Ostatnio zmieniany przez slawekj : 20.10.2005 o godz. 23:56 |
|
|
|
| #ads | |
|
CDRinfo.pl
Reklamowiec
Data rejestracji: 29.12.2008
Lokalizacja: Sieć globalna
Wiek: 31
Posty: 1227
|
|
|
|
|
|
#1787 |
|
Nowy na forum
Data rejestracji: 14.10.2005
Posty: 15
![]() |
![]() nie wiem po co robić te omegi-jako podstawka an kubek nie do końca sie sprawdza.... chyba nie musze nic pisać ![]() EDIT: Na płyte nagrałem 6 filmów divx w katalogach. Pierwsze 3 szybko spokiował z powrotem z płyty na dysk. 3 nastepne z duzymi problemami i lekkim wyciem ale wszystko wróciło na dysk twardy, da sie też z płyty oglądać.. Ktoś mi wyjaśni jakim cudem jak według skanów płyta jest nie do odczytania? Ostatnio zmieniany przez 99TOMCAT : 20.10.2005 o godz. 23:53 |
|
|
|
|
|
#1788 | |
|
Guru
Data rejestracji: 12.07.2004
Posty: 5,308
![]() ![]() |
Cytat:
I wszystko będzie jasne. ![]()
|
|
|
|
|
|
|
#1789 | |
|
Nowy na forum
Data rejestracji: 14.10.2005
Posty: 15
![]() |
Cytat:
Mówiłem ze zielony jestem-scan disc leci a 4x sie zrobi zaraz. Czyli napędzik zwolni i jednak płyte domęczy? ![]() EDIT: test powierzchni z prędkością 4x i wszystko ok(zielono mi )Tak więc płyta nędza i to straszna ale działa Ostatnio zmieniany przez 99TOMCAT : 21.10.2005 o godz. 00:59 |
|
|
|
|
|
|
#1790 | |
|
Guru
Data rejestracji: 14.10.2005
Lokalizacja: Cymeria
Posty: 1,956
![]() ![]() |
Cytat:
|
|
|
|
|
|
|
#1791 |
|
Wymiatacz
Data rejestracji: 14.12.2003
Posty: 661
![]() |
Czytam i czytam i nie wiem który jest najlepszy bios do BenQ 1640, na stronie cdrinfo jest ich kilka
|
|
|
|
|
|
#1792 | |
|
Guru
Data rejestracji: 12.07.2004
Posty: 5,308
![]() ![]() |
Cytat:
![]()
|
|
|
|
|
|
|
#1793 | |
|
Wymiatacz
Data rejestracji: 14.12.2003
Posty: 661
![]() |
Cytat:
|
|
|
|
|
|
|
#1794 |
|
AMD User
Data rejestracji: 19.01.2005
Lokalizacja: Gryfino
Posty: 246
![]() |
Ewentualnie jezeli nie chce Ci sie bawic Solidburn'em i Overspeed'em to bios BSJB bedzie wtedy najlepsiejszy
![]() Pozdrawiam
__________________
:: Athlon XP 1700+@2.3 GHz :: Abit NF7-S v2.0 :: DDR TwinMOS 256 MB :: GF Ti4200 :: 2 x Barracuda 7200.7 80 GB :: NeoTEC X3800 :: |
|
|
|
|
|
#1795 |
|
Guru
Data rejestracji: 12.07.2004
Posty: 5,308
![]() ![]() |
Jest jedno "ale" dla wcześniejszych biosów.
![]() Prośba o zwrócenie uwagi na odczyt płytek przy skanowaniu. Od biosu BSKB brak charakterystycznego uskoku na początku płytki. Odczyt jest płynny. ![]()
|
|
|
|
|
|
#1796 |
|
Guru
Data rejestracji: 25.02.2003
Lokalizacja: Warszawa
Posty: 1,495
![]() ![]() |
Racja i tu jest duży +
__________________
YAMAHA CRW-F1, Benq DW1640, PBDV1660B@BENQ DW1650, PLEXTOR PREMIUM, PLEXTOR PX-755A, HP BH30L@LG BH10LS38, iHBS 112 Rev2, Pioneer 112, 215 i wiele innych
|
|
|
|
|
|
#1797 |
|
Bywalec
Data rejestracji: 19.10.2002
Posty: 41
![]() |
Jak to jest, że gdy nagrałem obraz płyty - fifa 06 - Alcoholem to w teście Nero na jakość dysku mam kosmiczny Jitter ? Nagrałem na Pastelu x8@x4. Nie mam screena bo oddałem płyte. Po prostu na początku wykresu jest ogromna fioletowa szpila a potem Jitter jest na wykresie na poziomie 300. Błędów PO:518. Reszta ok. I co ciekawe Jakość:0
Natomiast w tabelce inforumjącej o Jitterze był on na niskim poziomie tak jakby nic sie nie stało.
Ostatnio zmieniany przez bigbluee : 21.10.2005 o godz. 14:43 |
|
|
|
|
|
#1798 |
|
***3665;***1769;***1758;
Data rejestracji: 21.04.2004
Lokalizacja: ArchiwumX
Posty: 6,356
![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() |
Moze ktow wie gdzie kupic w rozsadnej cenie bo widzialem po 7.50 -pln
![]() Warstwa odbijająca płyty została wzbogacona o 24-karatowe złoto |
|
|
|
|
|
#1799 | |
|
Recydywista - Wielokrotny
Zlotowicz
CDRinfo VIP Data rejestracji: 17.01.2003
Lokalizacja: Wawa
Posty: 5,265
![]() ![]() |
Cytat:
Emteca generalnie nikt na wieksza skale nie prowadzi (i slusznie), wiec zamawia sie co najwyzej po kartonie a to powoduje ze ceny sa dosc wysokie. Ja kiedys podawalem linka do jakiegos emteca gold po 3.50, ale nie pamietam czy to byl CD czy DVD. |
|
|
|
|
|
|
#1800 |
|
MiniDisc
Zlotowicz
![]() Data rejestracji: 01.02.2005
Lokalizacja: Poznań
Posty: 5,804
![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() |
Nadal nie otrzymałem odpowiedzi od BenQ
Czyżby poważny problem ? , czy raczej "olanie" użytkownika ?
|
|
|
|
![]() |
|
|
Podobne dyskusje
|
||||
| Dyskusja | Autor | Forum | Odpow. | Ostatni Post |
| [Muzeum] BENQ DVD DD EW164B 2006r. | seku | Napędy optyczne DVD | 16 | 23.05.2019 02:51 |
| BenQ DW 1640 Refurbished \wymiana OPU Philipsa | czary2mary | Napędy optyczne DVD | 2 | 28.01.2018 23:02 |
| BenQ DW 1640 nie nagrywa plyt - popsuty czy nie ??? | twinxx | Napędy optyczne DVD | 16 | 26.03.2006 02:12 |
| Przeróbka BenQ 1640 na EW164B | Zetoxa | Flashowanie/Firmware/Podkręcanie napędów optycznych | 1 | 22.01.2006 18:55 |
| BENQ DW 1640 (SławekJ pomóż mi !!!) | dragan19 | Napędy optyczne DVD | 14 | 01.08.2005 19:44 |