![]() |
GRATULACJE :-)
|
Dzięki ;)
|
No i bardzo dobrze , trzy z dwoma , dwoja siadaj :D za lenistwo :P
|
Protestuję! Trzy z plusem, ale do poprawienia na cztery mniej, jak kupię wtyczkę (już znalazłem) i zamienię moje druciarstwo (bardzo porządne i właściwie to bez druta, ale jednak druciarstwo) na porządną wtyczkę, złączki szczelne samozaciskowe itd. :>
Zamieniłem mojego dwudziestodwuletniego mercedesa, który jest nawet niezły, ale coraz go mniej bo rdza odpada, na prezent - osiemnastoletnie clio od teścia :jupi: Auto tak utrzymane, że działa w nim absolutnie wszystko, a i rdzy jest tyle, co kot napłakał, w dodatku podmalowanej :D |
Zamienił stryjek... niemca na francuza... :wow: pożałujesz jeszcze :>
|
Wiesz, mogę przy samochodach robić wszystko, ale nie umiem i nienawidzę użerać się z korozją. A oddawać auto z 96' do blacharza, gdzie ogniska rdzy są małe, ale zwyczajnie wszędzie - bezsens, dwóch tysięcy nie wystarczy żeby to ogarnąć, a wystarczy na dwa, może przy dobrych wiatrach cztery lata. Poza tym auto kochałem miłością szczerą i interesowną - za to, że mnie woziło, w pogodzie i niepogodzie, w susze i słoty, zawsze w komforcie, oddając mi do dyspozycji przecudowne 150 koników (pomniejszone o 415 000 km, czyli pewnie z 10%). Cóż - gdyby to był rocznik 06 i przebieg 200 kkm to łańcuchem bym się do niego przywiązał ;)
|
Dziadek mamrocze, Clio nie jest złe, jak zadbane, to pojeździ jeszcze długo. :taktak:
Jeśli to silnik 1.2... to będzie jechać. :szczerb: |
Jarsonu życzę Tobie dobrze, ale nie znam osoby, która chwaliłaby pełnoletnią renówkę:)
|
Cytat:
Cytat:
|
Razem damy rade :spoko: , ta renia jest prosta jak konstrukcja cepa ;)
|
Kurde, zaraz niczym nie będę jeździł, zawiozłem siostrę na zakupy do Biedry, wypiąłem bieg i już zapiąć nie mogłem. W sumie to się wszystkie zapinają, trudno, ale bez zgrzytów, najtrudniej wsteczny, więc chyba nie skrzynia, tylko jakieś cięgiełka, czy inna cholera, nie znam się. Biegi zapinają się bardzo krótko, ale nie wyskakują. Następna inwestycja w grata. :sciana:
|
sprzeglo ?
|
Fajnie jakby tam miał jeszcze dwumasę, ale pewnie w tych starych rupciach jeszcze nie było. :D
Jeśli to nie jakieś cegiełka to szykuj tysiaka :szczerb: |
Sprzęgło działa, dwumasy nie ma, na czuja, to się coś rozkurviło pomiędzy drążkiem a skrzynią, podjadę później, niech się wypowiedzą. :sciana:
|
do sprzegla linka czy hydrauliczne ? a jak hydrauliczne to czy jak napompujesz pedal :szczerb: to jest lepiej ?
|
Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 13:39. |
Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2025, vBulletin Solutions Inc.