Forum CDRinfo.pl

Forum CDRinfo.pl (https://forum.cdrinfo.pl/)
-   Off topic (https://forum.cdrinfo.pl/f5/)
-   -   Napisz coś pozytywnego! (https://forum.cdrinfo.pl/f5/napisz-cos-pozytywnego-59572/)

Blackegg 10.12.2005 20:11

Udalo mi sie przekroczic granice 100 postow;). Niby nic ale czesciej jestem na smietniku a tam postow sie nie zlicza :D

Smartek 10.12.2005 21:28

Cytat:

Napisany przez joujoujou
A ja napisałem dziś pierwszą w życiu recenzję! :jupi:

http://forum.laptopy.info.pl/viewtopic.php?t=216 :czytaj:

:D

oho, ladna recka..
na brak czasu i kasy chyba nie narzekasz? ;)
i wiem jedno - jak bede mial w przyszlosci dylemat jakiego wybrac laptopa - spodziewaj sie, ze do Ciebie napisze :taktak: :)

joujoujou 10.12.2005 23:08

Po tym zakupie to i na jedno i na drugie mógłbym ponarzekać, ale to nie w tym temacie, bo to temat pozytywny, więc nie narzekam, choć mógłbym i to jest IMO bardzo pozytywne! :tak!:

Druga pozytywna sprawa: idę sobie zrobić pozytywnie pyszną kawę. :D

Ormianin 11.12.2005 00:40

Cytat:

Napisany przez joujoujou
Po tym zakupie to i na jedno i na drugie mógłbym ponarzekać, ale to nie w tym temacie, bo to temat pozytywny, więc nie narzekam, choć mógłbym i to jest IMO bardzo pozytywne! :tak!:

Druga pozytywna sprawa: idę sobie zrobić pozytywnie pyszną kawę. :D

A ja w snach widze czasem cos pozytywnego... zaraz znowu bede snic...

ed hunter 11.12.2005 10:12

Cytat:

Napisany przez joujoujou
Po tym zakupie to i na jedno i na drugie mógłbym ponarzekać, ale to nie w tym temacie, bo to temat pozytywny, więc nie narzekam, choć mógłbym i to jest IMO bardzo pozytywne! :tak!:

Druga pozytywna sprawa: idę sobie zrobić pozytywnie pyszną kawę. :D

coś pozytywnego - za tyle kasy to bym miał peceta w każdym pokoju :hahaha: :P ;)

a serio to niezła maszyna :spoko: i za taką cenę nie do kupienia z nazwą Acer, Asus, Toshiba, Fujitsu Siemens, HP Compaq itd. ;)

MetalSlug 11.12.2005 10:35

Jestem na forum od 17 maja tego roku, mam na liczniku 129 postów (teraz już chyba 130) i jestem 17 pod względem pozytywnych opinii (reputacji) na forum. Taki ze mnie fachowiec... :wow: :D

Twardziel jestem, co? :hahaha:

Na cześć wszystkich forumowiczów CDRinfo
:fala::fala:

Smartek 11.12.2005 11:10

Cytat:

Napisany przez MetalSlug
Jestem na forum od 17 maja tego roku, mam na liczniku 129 postów (teraz już chyba 130) i jestem 17 pod względem pozytywnych opinii (reputacji) na forum. Taki ze mnie fachowiec... :wow: :D

Twardziel jestem, co? :hahaha:

Na cześć wszystkich forumowiczów CDRinfo
:fala::fala:

podziwiam Cie, serio

rycho 11.12.2005 11:18

Cytat:

Napisany przez MetalSlug
Jestem na forum od 17 maja tego roku, mam na liczniku 129 postów (teraz już chyba 130) i jestem 17 pod względem pozytywnych opinii (reputacji) na forum. Taki ze mnie fachowiec... :wow: :D

Twardziel jestem, co? :hahaha:

Na cześć wszystkich forumowiczów CDRinfo
:fala::fala:

Jesteś taki fachowiec jak ja.
Nigdy nie wiem czy DVD jest to "to na górze", czy "to na dole":D
Nigdy też nie udam się po pomoc do Pawelblu, albowiem nie jestem w stanie z racji wieku zrozumieć odpowiedzi typu "aczkolwiek"
Pralkę posiadam.

Pagerus 11.12.2005 12:24

Cytat:

Napisany przez rycho
Jesteś taki fachowiec jak ja.
Nigdy nie wiem czy DVD jest to "to na górze", czy "to na dole":D
Nigdy też nie udam się po pomoc do Pawelblu, albowiem nie jestem w stanie z racji wieku zrozumieć odpowiedzi typu "aczkolwiek"
Pralkę posiadam.

Pozytywny wydźwięk mają zazwyczaj dla mnie Twoje wypowiedzi - chociaż nie wszystkie rozumiem :>

bgn 11.12.2005 13:26

Ja jestem cały "pozytywny" i to jest coś pozytywnego. Cieszą mnie sukcesy innych, brak mi uczucia zawiści ( a może jestem zbyt leniwy aby takie uczucie wytworzyć i pielegnowac w sobie). Brzuszki budują jakiś dach z widokiem na jezioro, a ja się cieszę jakby to było moje, nie współczuję michałkowi któremu córuś Zetoxy przestawiła to co przestawiła - bo widocznie zasłużył, a jak nie to dostał w charakterze przedpłaty, nawet na kotach się nie wyżywam, bo mi się nie chce. A może to nie kryształowy charakter tylko po prostu lenistwo?

TORQUE 11.12.2005 17:15

Ja się z wami podzielę moim pozytywizmm => mam już ponad roczek na forum ;)

ed hunter 11.12.2005 18:10

zrobiłem sukom nowe sienniki do bud (worki+siano :D) i tak im pozytywnie, że nie wyszły z nich już od kilku godzin. w nocy chyba sam będę musiał szczekać. ale myśląc pozytywnie zaraz dam im jeść i będzie im jeszcze bardziej pozytywnie.

ja też zadbam o swoje pozytywne samopoczucie i zaparze sobie niezłą kawę.

kraluk 11.12.2005 18:20

Po ponad 2 latach na forum przekroczyłem granicę 3 000 postów :)
O to mój 3000 post ;)

joujoujou 11.12.2005 18:33

Cytat:

Napisany przez kraluk
Po ponad 2 latach na forum przekroczyłem granicę 3 000 postów :)
O to mój 3000 post ;)

Bardzo pozytywnie gratuluję. :piwo:

:D

ro29 11.12.2005 19:29

Witam !
Dla mnie najbardziej pozytywną rzeczą - wydarzeniem tego kończącego się weekendu był fakt, że polscy pływacy na mistrzostrzostwach Europy na 25-metrowym basenie zdobyli 11 medali - w tym 5 złotych !!!

I zdecydowanie nie uważam - jak niektórzy (wyczytane w Internecie), że źródłem tego sukcesu są niedozwolone środki - uważam, że źródłem jest bardzo ciężka praca, młodość i ambicja (średnia wieku naszej reprzentacji to chyba około 20 lat !!) - i POLSKA myśl trenerska !!!

Brawa dla wszystkich medalistów - a także pozostałych reprezentantów - oraz ich trenerów - z Pawłem Słomińskim na czele !!

:zespol:

ro29


Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 09:00.

Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.