Forum CDRinfo.pl

Forum CDRinfo.pl (https://forum.cdrinfo.pl/)
-   Off topic (https://forum.cdrinfo.pl/f5/)
-   -   Nasi kandydaci na najwyszy stolek RP (https://forum.cdrinfo.pl/f5/nasi-kandydaci-najwyszy-stolek-rp-53431/)

icemac 24.10.2005 19:18

Cytat:

Napisany przez Dorian
A tutaj zapowiedź - czyli mały trailer .

http://media.putfile.com/jakbynamsieudalo


@Dorian

jak dla mnie bomba ^_^

Banana Coctail 24.10.2005 20:09

@legion post nr 504
Jezeli myslisz, ze kaczor wprowadzi kare smierci to sie gleboko mylisz. Tego zakazuje UE i katolicka moralnosc.
Z Rosja trzeba sie lubic tak jak z USA. Rosja to nasz sasiad i dostawca wielu waznych surowcow i powazny kontrahent nie to co, np. Ukraina. UE i Rosja sie nie wykluczaja. Nie dogadasz sie z obiema stronami to widac skutki, rurociag zbudowany ponad naszymi glowami. Polska solidarna (nacjonalistyczno-utopijno-socjalistyczna) wprowadzi wiekszy zastoj niz wzrost obecnej gospodarki, kaczorek chce dac wszystkim wg potrzeb ale skad? Tego nikt nie wie :D Wg mnie zrodlo jest bardzo latwe do znalezienia, mianowicie wszelkie dobra ziemskie kleru. Wypowiedzenia z dnia na dzien konkordatu i wziecie krotko kleru daloby by wielkie dochody do kasy panstwa; ale na to sie nie za nosi - poparcie RM etc.
Jezeli kaczucha ma nas oczyscic z korupcji to mi wyrosnie penis na czole :D Kaczorek zrobi jeden wielki przewrot w biurach, wywali obecnych zlych i niedobrych "komuchow" i zastapi swoimi dziadami.
Jak tak sie Tusla przeszlosci czepiacie to wiedzcie, ze papa Kaczynskiego byl jawnym komunista. Zapraszam do lektury najnowszych FiM.
Lustracja jako priorytet to pieniadze wyrzucone w bloto. Co nam po tym, ze jakis emeryt poniesie kare? Zadna, wieksza korzysc by dalo dofinansowanie biednych dzieci.
Ja jestem ogolnie przeciwny wiekszosci polskiej prawicy (procz Korwina). Katolickie panstwo leee. Polska to rezerwat we wspolczesnej Europie. Nadal bedziemy w tym syfie tkwic puki nie staniemy sie panstwem laickim, bez konkordatu.
[+]
Wg mnie z 4 lata prawdziwego socjalizmu/komunizmu podniosloby status zycia przecietnego polaka, potem wszelkie liberalne pomysly bylyby dobre gdyz bieda stanowilaby margines.

Dorian 24.10.2005 20:58

Dla rozluźnienia...

http://m.onet.pl/_m/85e36e832b48b94e...4fb388,5,1.jpg

szanuję znajomość języków pani Kaczyńskiej i tutaj jako pierwszej damie niewiele można zarzucić - podobnie wykształcenie i kultura osobista. Prezydentura to funkcja typowo reprezentacyjna i pomimo wszystko jakoś to nie za dobrze wygląda.... na tym jpgu wyglądają troszkę jak mieszkańcy mchu.

ed hunter 24.10.2005 21:12

już wiem czemu przez całą kampanię Donald Tusk miał ten strach w oczach - wszystko przez Gołotę :haha: ^_^ :hahaha:

http://wiadomosci.wp.pl/kat,31116,wi...ml?ticaid=16bd

Banana Coctail 24.10.2005 22:07

@Dorian pani Kaczynska ma problemy z dykcja, nie wiem czemu zawsze bierze takie glebokie wdechy przed kazdym nowym zdaniem.

Desden 24.10.2005 23:00

http://www.wp.pl/r/1d1145
ponad 50% wiedziało na kogo głosuje,alez cuż :D

Dorian 24.10.2005 23:02

@ Banana Coctail

Tak, też to zauważyłem - jednak to sprawa dla logopedy. Co do samej kultury osobistej jak i spraw edukacyjnych nie mam większych zastrzeżeń. Powtórzę jednak,że funkcję pełnić będzie typowo reprezentacyjną ... tutaj edukacja i klasa nie wystarczą , a na pewno nie w nowoczesnym świecie. Nieładnie jest pisać o sprawach takich jak przymioty fizjonomii pary prezydenckiej lecz tutaj ominąć tej sprawy się nie da. Doszły mnie już słuchy,że w telewizjach zachodnich rozpoczęły się seanse " O dwóch takich co ukradli księżyc" jak i pokazali państwo Kaczyńskich w konwencji - jak to opisali na bbc.co.uk - "Gnomes from Poland" ... niby mnie to nie obchodzi co piszą ci, którzy nie mieszkają w naszym kraju lecz jednak - nie cierpię gdy śmieją się z Polski ... Funkcja reprezentacyjna jest jedna ... i tutaj niestety choćbym chciał - plusów widzę dla nas niewiele.

Lukash 24.10.2005 23:10

ekstra Tusk chyba szybciej powinnien sie tam udac

Ormianin 24.10.2005 23:14

Cytat:

Napisany przez pawelblu
Wrecz przeciwnie - wracamy do socjalizmu rowniez dzieki Tobie. To socjalisci chca sterowac spoleczenstwem a nie liberalowie. To socjalisci korzystaja ze sluzb specjalnych pelna geba - na tym polega ich ideologia. Na sterowaniu od gory.

[...]

Kwa, kwa, Kaczor zadbał my mu Ojciec Rydzyk poparł i drugi Ojciec (Le pere, po francusku "ojciec", wymawia się "le-per") poparł, a ten osioł Tusk licząc że PO dorwie się do rządowego koryta, obok PiSu, nie chcial PiSu drażnić i ma jakieś anty-sldowskie fobie, więc żeby nie zerwać pseudokoalicji z PiS nie umizgnął się do Olejarki. Olejarka więc, nikogo nie poparła i z osób mi znanych popierających lewicę, nikt na wybory nie poszedł.
No więc Tuskowi wyszło z tego: już był w ogródku, już witał się z... kaczką! Porażka Tuska na własne życzenie. Dla Polski być może o tyle lepiej że wygrał najwyraźniej ten mądrzejszy z kwa-kwa-kwandydatów.

Lukash 24.10.2005 23:28

Kim sie Tusk otoczyl trzeba zobaczyc ....karierowicze sami Hołowczyc, Religa, jacys aktorzy myslal ze zwiciestwo ma w kieszeni a i jeszcze dostal zabojcze poparcie od Walesy i jego nowego kolegi Kwasniewskiego

demek 24.10.2005 23:33

sld poparcie wyszlo na dobre ale jak widac na wiesniakow to bylo za malo:)

Dorian 24.10.2005 23:40

Cytat:

Napisany przez Lukash
Kim sie Tusk otoczyl trzeba zobaczyc ....karierowicze sami Hołowczyc, Religa, jacys aktorzy myslal ze zwiciestwo ma w kieszeni a i jeszcze dostal zabojcze poparcie od Walesy i jego nowego kolegi Kwasniewskiego


Oj na to ja mam jedno nazwisko jako odpowiedź: Jacek Kurski

Wynajęcie tego kolesia do brudnej roboty to lekkie przegięcie - właściwie bardziej było to w interesie PiS niż Lecha Kaczyńskiego gdyż za przyjęciem Kurskiego był Jarosław - a Lech przeciwko...no ale cóż.... gdy gość który rozwalił ROP, później jako członek ZCHn i AWS zapracował sobie na opinię specjalisty od PR, który przechodzi po trupach - członek słynnego LPR - przyjęty do PiS właściwie, który wzorując się na opinii tego człowieka właściwie obrali mu już zadanie. Zrobił to co musiał i wywalili go ... pozornie, bo pewnie coś tam działa - no ale cóż - to już 6ta partia Kurskiego i jemu to różnicy nie robi. Osiągnęli co chcieli i Kaczuszki mają pełne brzuszki. Gdy piszesz o aktorach i osobach publicznych - wsparcie wątpliwej jakości śpiewaka - imć Cugowskiego i jego obecność w spotach PiS również może być odpowiedzią na zarzut kumoterstwa.

demek 24.10.2005 23:50

kacza grypa nadeszla :czar:

Air 25.10.2005 07:38

Dodatkowo prezydentowa jak półelektoratu jej męża to kura domowa, której zadaniem jest gotowanie objadów i sprzątanie. Średniowiecze :(

Ormianin 25.10.2005 08:05

Cytat:

Napisany przez Air
Dodatkowo prezydentowa jak półelektoratu jej męża to kura domowa, której zadaniem jest gotowanie objadów i sprzątanie. Średniowiecze :(

przynajmniej nie bedzie zakladala bandyckich fundacji jak Kwachowa


Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 09:57.

Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2025, vBulletin Solutions Inc.