![]() |
||
Nagrywarki |
Pliki |
Dyski twarde |
Recenzje |
Księgarnia |
Biosy |
Artykuły |
Nagrywanie od A do Z |
Słownik |
FAQ
|
||
|
|||||||
| Napędy optyczne DVD Tematy poświęcone nagrywarkom i nagrywaniu płyt DVD*R/RW/RAM |
![]() |
|
|
Opcje związane z dyskusją | Tryby wyświetlania |
|
|
#1816 |
|
Gość
Data rejestracji: 12.12.2002
Posty: 437
![]() |
Mam problem. Kupilem nagrywarke benqu 1640 i w nero 6(oraz 7) pokazuje mi pewna anomalie. Otoz gdy chce wybrac predkosc zapisu pokazuje mi tylko opcje maksimum.
Nosnik: dvd+r 8x plextor (wygrany w konkursie cdrinfo.pl) Bios: BSLB Wlaczone Solid Burn, Overspeed, Wylaczone WOPC DMA właczone(ultra dma-2), sterowniki ASPI zainstalone (adaptec ASPI V4.7.1.2), tasma 80-zylowa, choc w sklepie mi w cisneli 40-zylowke i wsadzili do pudelka z nagrywarka, po drodze sprawdzilem i musialem sie cofnac :/ Narazie nie mam mozliwosci sprawdzenia na innych nosnikach. Interesuje mnie dlaczego na nosniku 8x nie moge wybrac innej predkosci w nero niz 'maksimum'(tak pisze)? Dodam jeszcze, ze nero infotool dla tego samego nosnika pokazuje supported speeds 16x, 12x, 8x, 4x, 2.4x. Co jest grane? ---(edit)--- Problem rozwiazany. Rozwiazanie chyba nikomu nie bedzie potrzebne, bo tylko ja moge byc tak glupi... Ostatnio zmieniany przez luminat : 22.10.2005 o godz. 16:02 |
|
|
|
| #ads | |
|
CDRinfo.pl
Reklamowiec
Data rejestracji: 29.12.2008
Lokalizacja: Sieć globalna
Wiek: 31
Posty: 1227
|
|
|
|
|
|
#1817 |
|
Bywalec
Data rejestracji: 19.10.2002
Posty: 41
![]() |
Pozostawmy bez komentarza
Ewentualnie można powiedzieć ROFL
|
|
|
|
|
|
#1818 | |
|
Dziadek
Zlotowicz
Data rejestracji: 24.06.2002
Lokalizacja: dolnośląskie
Posty: 6,055
![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() |
Cytat:
__________________
czechoj APLIKATOR _ REKULTYWATOR
|
|
|
|
|
|
|
#1819 |
|
Gość
Data rejestracji: 12.12.2002
Posty: 437
![]() |
Kazdemu sie zdarza cos przeoczyc. Abyscie mnie nie posadzali oto, ze szukalem tu tylko pomocy, to dam rowniez cos od siebie:
dvd+r plextor 8x, palony 8x, wopc wylaczone, solid burn i overspeed wlaczony, bios BSLB Ostatnio zmieniany przez luminat : 22.10.2005 o godz. 16:48 |
|
|
|
|
|
#1820 | |
|
Nowy na forum
Data rejestracji: 22.10.2005
Posty: 3
![]() |
Cytat:
|
|
|
|
|
|
|
#1821 | |
|
Dziadek
Zlotowicz
Data rejestracji: 24.06.2002
Lokalizacja: dolnośląskie
Posty: 6,055
![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() |
Cytat:
Ja tez mam tego Asrocka i nie mam problemów. A na jakich płytach testowałeś naped (nagrywałeś) i czy miałes włączony SB?
__________________
czechoj APLIKATOR _ REKULTYWATOR
|
|
|
|
|
|
|
#1822 | |
|
Recydywista - Wielokrotny
Zlotowicz
CDRinfo VIP Data rejestracji: 17.01.2003
Lokalizacja: Wawa
Posty: 5,265
![]() ![]() |
Cytat:
|
|
|
|
|
|
|
#1823 | |
|
Dziadek
Zlotowicz
Data rejestracji: 24.06.2002
Lokalizacja: dolnośląskie
Posty: 6,055
![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() |
Cytat:
już dawno temu było to mozliwe,na TDK-R Scratch Proof x8 wyszło ze nadpalic można aż 200MB byłem zaskoczony ale i zadowolony do póki nie próbowałęm nadpalić kiedy to nero szybko ostudziło mój zapał
__________________
czechoj APLIKATOR _ REKULTYWATOR
|
|
|
|
|
|
|
#1824 |
|
Nowy na forum
Data rejestracji: 22.10.2005
Posty: 3
![]() |
hmmm zaaplikowałem force aspi i zdaje się że jest dobrze
a płyty to różne śmieci... ostatnio jakieś hp8x
|
|
|
|
|
|
#1825 | |
|
Dziadek
Zlotowicz
Data rejestracji: 24.06.2002
Lokalizacja: dolnośląskie
Posty: 6,055
![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() |
Cytat:
__________________
czechoj APLIKATOR _ REKULTYWATOR
|
|
|
|
|
|
|
#1826 |
|
Wymiatacz
Data rejestracji: 14.12.2003
Posty: 661
![]() |
QSuite
Może głupie pytanie ale skąd się ściąga program QSuite, z nagrywarką dostałem tylko płytkę z nero
|
|
|
|
|
|
#1827 | |
|
***3665;***1769;***1758;
Data rejestracji: 21.04.2004
Lokalizacja: ArchiwumX
Posty: 6,356
![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() |
Cytat:
|
|
|
|
|
|
|
#1828 |
|
Wyjadacz ;)
Data rejestracji: 13.12.2003
Lokalizacja: Czarne
Posty: 271
![]() |
pewnie ze strony Benqa
http://benq.pl/ServiceAndSupport/dow...fm?product=750
__________________
Lubię robić to co lubię ![]() MEMORANDO - UZYTKOWNIK, KTOREGO DLA DOBRA WLASNEGO, DOBRA WLASNYCH PIENIEDZY I DOBRA WLASNYCH NERWOW NALEZY OMIJAC SZEROKIM LUKIEM |
|
|
|
|
|
#1829 |
|
Nowy na forum
Data rejestracji: 22.10.2005
Posty: 13
![]() |
Czy BENQ 1640 pali wszystkie płyty? Czy może ma z jakimiś problemy?
|
|
|
|
|
|
#1830 | |
|
Wyjadacz ;)
Data rejestracji: 22.07.2004
Posty: 354
![]() |
Cytat:
|
|
|
|
|
![]() |
|
|
Podobne dyskusje
|
||||
| Dyskusja | Autor | Forum | Odpow. | Ostatni Post |
| [Muzeum] BENQ DVD DD EW164B 2006r. | seku | Napędy optyczne DVD | 16 | 23.05.2019 02:51 |
| BenQ DW 1640 Refurbished \wymiana OPU Philipsa | czary2mary | Napędy optyczne DVD | 2 | 28.01.2018 23:02 |
| BenQ DW 1640 nie nagrywa plyt - popsuty czy nie ??? | twinxx | Napędy optyczne DVD | 16 | 26.03.2006 02:12 |
| Przeróbka BenQ 1640 na EW164B | Zetoxa | Flashowanie/Firmware/Podkręcanie napędów optycznych | 1 | 22.01.2006 18:55 |
| BENQ DW 1640 (SławekJ pomóż mi !!!) | dragan19 | Napędy optyczne DVD | 14 | 01.08.2005 19:44 |