Forum CDRinfo.pl

Forum CDRinfo.pl (https://forum.cdrinfo.pl/)
-   Napędy optyczne DVD (https://forum.cdrinfo.pl/f15/)
-   -   BenQ 1640 / BenQ EW164B (https://forum.cdrinfo.pl/f15/benq-1640-benq-ew164b-54486/)

sirius 23.04.2008 21:06

Cytat:

Napisany przez VIZZARD (Post 922719)
Pro***347; o sprawny i m***243;dl si***281; :taktak:

Cz***281;***347;***263; komentarzy nie zachwyca :blee:


:czar:

sprz***281;t dotar***322;
http://rmje.ovh.org/IMG_2510.jpg
jaka***347; francuska "prawie n***243;wka" :-)
wrzuci***322;em bioski BSRB_RPC1.exe - mo***380;e jaki***347; inny wrzuci***263;?
wypali***322;em jedn***261; TDK DVD+RW i jest ok

VIZZARD 20.04.2008 10:33

Cytat:

Napisany przez sirius (Post 922670)
zaryzykowałem i kupiłem
http://www.allegro.pl/show_item.php?item=349036281
będzie co testować :-)
podobno nowe (nie poserwisowe) leżaki magazynowe
ponieważ jest poro sztuk do wyboru to czy jest jakaś specjalna seria czy wersja (B/G) o którą prosić?
sporo czasu upłyneło by aby szczegółowo zgłębić cały wątek stąd który bios i od której wersji IDE/USB polecacie?

Proś o sprawny i módl się :taktak:

Część komentarzy nie zachwyca :blee:


:czar:

sirius 20.04.2008 00:39

zaryzykowa***322;em i kupi***322;em
http://www.allegro.pl/show_item.php?item=349036281
b***281;dzie co testowa***263; :-)
podobno nowe (nie poserwisowe) le***380;aki magazynowe
poniewa***380; jest poro sztuk do wyboru to czy jest jaka***347; specjalna seria czy wersja (B/G) o kt***243;r***261; prosi***263;?
sporo czasu up***322;yne***322;o by aby szczeg***243;***322;owo zg***322;***281;bi***263; ca***322;y w***261;tek st***261;d kt***243;ry bios i od kt***243;rej wersji IDE/USB polecacie?

ZbigNieff 17.04.2008 20:26

OK to mam pytanie jak wrzucic bios od ver IDE teraz? Bo mam ten co byl kiedys na USB...

czechoj 14.04.2008 19:25

zawsze mo***380;esz przeanalizowac niniejszy temat oraz mini test kt***243;ry zrobili***347;my z melagciem i contim... :)

VIZZARD 14.04.2008 17:34

Cytat:

Napisany przez ZbigNieff (Post 920624)
A moze dlaczego? Bo co? I czemu niby nie?

Odpowiedź swoją opieram na doświadczeniach i autopsji :taktak:

Chyba nie wyobrażasz sobie, że porobię teraz testy, pozmieniam biosy, ponagrywam i przedstawię ci w miniteście.. :>

Chciałeś odpowiedź to masz, a jak nie chcesz słuchać to po co się pytasz?

Czego oczekujesz? :hmm:


:]

czechoj 14.04.2008 15:27

kuna @ZbigNieff patrz post 4043 oraz 4044 :)

ZbigNieff 14.04.2008 12:38

Taka odp to sobie gleboko schowaj...

esem 14.04.2008 11:56

Cytat:

Napisany przez ZbigNieff (Post 920624)
A moze dlaczego? Bo co? I czemu niby nie?

Jesteś pełnoletni (?) więc decyduj sam ;)
A po co się pytasz dalej ??? Odpowiedź przecież dostałeś :>

ZbigNieff 14.04.2008 11:52

A moze dlaczego? Bo co? I czemu niby nie?

VIZZARD 08.04.2008 19:12

Że NIE :nieee:


:czar:

czechoj 08.04.2008 15:49

Vizzard powiedzia***322;by ***380;e NIE :taktak:

ZbigNieff 08.04.2008 10:58

A ja mam takie pytanie dot biosu tej sprawraki bo jakos dawno dawno temu - jeszcze jak bylem za gorami i za lasami
jak kupilem ta spawarke poczytalem jak i wgralem bios z ver. zew USB - teraz widze wyszly inne biosy do niej pod
IDE ktore mimo wsio obsluguja ATA66 - czy jest sens zmieniac ten co mam na nowy? Jesli tak to potrzebuje pomocy
bo prog. do flashowania mowi ze mam inna spawarke niz probuje wsadzic bios... Bios mam taki jak w podpisie ;-)

Marck 06.04.2008 12:26

Dzięki za otuchę :)

VIZZARD 06.04.2008 12:15

Cytat:

Napisany przez Marck (Post 917078)
Verbatim 8x DVD+R DL cena 9.50 pln
Jest to moje pierwsze nagrywanie na tej płycie
chyba nie za bardzo wyszło .

Nie przesadzaj :nie:

Nie jest tak źle :nieee:


:mruga:

Marck 06.04.2008 12:02

Ilość załączników: 1
Verbatim 8x DVD+R DL cena 9.50 pln
Jest to moje pierwsze nagrywanie na tej płycie
chyba nie za bardzo wyszło .

bigbluee 04.04.2008 12:10

Cytat:

Napisany przez slawekj (Post 793237)

A tak szczerze nie rozumiem. Sam zachwala***322;em BenQ i Verbatimy-Pastel.
Dzisiaj s***261; lepsze nap***281;dy i no***347;niki.
:)

Z tym drugim si***281; zgodze. Z tym pierwszym niekoniecznie :)

Chocia***380;by dlatego, ***380;e gdzie nie pojde to ktos ma jakis problem z wypalaniem albo odczytem, a wsrod znajomych mieszkaj***261;cych blisko mnie utar***322;o si***281; tak, ***380;e jak komu***347; co***347; nei chodzi albo nie da sie przegra***263;, to obierany jest kurs do mnie i moj Benq1640 przerabia wszystko bez myd***322;a. Z 2 ostatnio zakupionych komputer***243;w przez 2 znajomych(w ciagu miesi***261;ca). Jeden ma problemy z odczytem DVD-RW a jak jakakolwiek plyta jest troche porysana to sie dusi. Za to drugiemu nie pali prawie w ogole DVD-/+R je***347;li wykonuje si***281; kopie p***322;yty.

I chociazby dlatego nie zamieni***322;bym mojego sprz***281;tu na zaden inny. Sprawuje si***281; od zawsze idealnie bez najmniejszego jednego problemu nawet.

PS. A kt***243;ry model polecasz ?;)

VIZZARD 30.03.2008 08:24

Dokładnie!

Dziadek potrzebuje laski :tancerka:

A Benek spinacza :taktak:


:mruga:

czechoj 29.03.2008 23:56

Ad 1. DL - nie narzekam przy Verbach, Platinum mi niestety pali :taktak:
Ad 2. Czasem nale***380;y nacisn***261;***263; przycisk open drugi raz og***243;lnie to nie problem - dziadziusiowi trzeba wybacza***263; :)

esem 29.03.2008 20:27

Mam "tego dziadka" ciągle w użyciu, wypalił już dobrze ponad 1k płyt :)
Dwie wady:
1. Problemy z DL, być może wynika on z nForce2 ???
2. Wysuwanie tacki :nie:

VIZZARD 29.03.2008 19:20

Ilość załączników: 2
Test dziadka Benka

Emtec CDR x52 burn x16 1640@BEGB
Załącznik 47133

I dla porównania

Emtec CDR x52 burn x10 115D 1.18
Załącznik 47134

Mam tylko palone różnymi prędkościami

Ale jak na leciwego dziadka nigdy nie słynącego z dobrego nagrywania CDRów

Nie jest tak źle...


:mruga:

punisher 17.12.2007 11:52

Cytat:

Napisany przez DanielP (Post 872469)
A skad wiesz ze plytki pojda do kosza ?
MOSER BAER to chyba niezla fabryka, kiedys mialem TDK od nich i byly rewelacyjne! No ale nie wiem jak z tymi AXE.
A ostatnio kupilem Verbatimy i sa tragiczne (jak na Verbatimy oczywiscie).
A pytam w napedach, bo mnie interesuje jak te plytki nagrywaja BenQ, a nie np. Liteony :)

Kiedyś... Jak tylko po tym będziesz oceniał płyty to proszę bardzo, twoja sprawa kolego. Chcesz to kupuj nikt ci nie broni. Według mnie już sama cena mówi, że nie będzie to nic ciekawego. Podniecasz się tak bardzo, zaczynasz w dwóch starych wątkach i na dodatek, nie tu gdzie powinieneś. Sam potwierdzę, że kiedyś TDK od MBI były naprawdę świetne. Pokaż nam swoje testy nagranych płyt verbatim. Może po prostu źle je oceniasz?? powtórzę po raz kolejny, że ocena po procentach w NCDS nie zawsze się sprawdza. Ską ta twoja "tragiczność" a może tylko trafiłeś na złą partię płyt tego producenta, co na pewno przytrafiło sie każdemu.Może trafiłeś na verby z fabryki TY, a rzeczywiście są słabe. Kup verby MCC004 i zobacz jak się palą. Kup też parę AXE wypal coś na nich zobacz i oceń. Tylko mam prośbę podziel się z nami swoimi doświadczeniami, nawet jak słabo wypalą się te AXE ku przestrodze dla innych.

crowbme 17.12.2007 10:38

Cytat:

Napisany przez esem (Post 819549)
Które płyty DL najlepiej podchodzą benkowi ???
Do tej pory jechałem na Philips (5,50zł/sztuka) ale z ostatniego pudełka (10szt.) już 6 poszło do kosza :>
Jakie są Wasze doświadczenia
???


witam, ja na Benq 1640 palilem rozne DL, glownie Memorex, Verbatim ale takze Philips. Bylo ich w sumie moze ze 40szt i tylko raz jeden zwlila mi sie memorex, zakupiona zreszta w usa. niestety w tej chwili nie potrafie okreslic jaki byl bios w tej nagrywarce, ale plyty byly nagrane jakies 2 lata temu i do dzis swietnie dzialaja, przynajmniej te, ktore mam w domu. Wieksza czesc tych plyt poszła do ludzi.

ed hunter 17.12.2007 09:32

A sk***261;d wiesz, ***380;e te p***322;ytki s***261; od Moser Baer? a nawet jak s***261;, to sk***261;d wiesz, ***380;e to nie odpad produkcyjny? :D

jak nie kupi i nie sprawdzi to mo***380;emy se tu gdyba***263; do nowego roku, :sylwek:

DanielP 17.12.2007 09:13

A skad wiesz ze plytki pojda do kosza ?
MOSER BAER to chyba niezla fabryka, kiedys mialem TDK od nich i byly rewelacyjne! No ale nie wiem jak z tymi AXE.
A ostatnio kupilem Verbatimy i sa tragiczne (jak na Verbatimy oczywiscie).

A pytam w napedach, bo mnie interesuje jak te plytki nagrywaja BenQ, a nie np. Liteony :)

punisher 17.12.2007 00:45

Dwa tematy ju***380; za***347;mieci***322;e***347; tymi p***322;ytami axe. M***243;g***322;by***347; poszuka***263; w no***347;nikach, a nie nap***281;dach, tam mo***380;e by***347; znalaz***322; odpowied***378; na pal***261;ce ci***281; pytanie. W dobie verbatim***243;w, za cen***281; poni***380;ej 1 z***322; za sztuk***281;, kupowanie takiego szajsu nie op***322;aca si***281;. Co z tego, ***380;e oszcz***281;dzisz par***281; groszy, skoro i tak kilkana***347;cie p***322;ytek p***243;jdzie do kosza? Chyba, ***380;e masz zamiar nagrywa***263; na tych p***322;ytkach dane swoich wrog***243;w :) Wtedy to co innego.

DanielP 16.12.2007 17:47

DVD+R AXE ADT x8 MOSER BAER INDIA
 
Wypalał ktoś na płytach DVD+R AXE ADT x8 MOSER BAER INDIA ?
Warto je kupować ?
Prosiłbym o jakieś screeny z testów - jeśli ktoś dysponuje.
Dzięki

VIZZARD 15.12.2007 01:59

Cytat:

Napisany przez joujoujou (Post 871711)
Wyobra***378; sobie, ***380;e wyobra***380;am sobie. :taktak:

Zapomnia***322;e***347; co***347; podmieni***263; (z***322;o***347;liwie zaznaczy***322;em). ;p

Nie wiem, czy zauwa***380;y***322;e***347;, ale napisa***322;em:

:czytaj:

:mruga:

W***322;a***347;nie

Przeoczy***322;em to :ysz:

Za ma***322;o rozpuszczalnej :rozpuszczalna:


:czar:

joujoujou 15.12.2007 01:35

Cytat:

Napisany przez VIZZARD (Post 871634)
No nie wiem czy to tak ot tak

Wyobra***380;asz sobie przez to np. takie partie jak:

SamooIrona albo LBD albo PBS

A mo***380;e LBga Polskich RodzBn?


:mruga:

Wyobra***378; sobie, ***380;e wyobra***380;am sobie. :taktak:

Zapomnia***322;e***347; co***347; podmieni***263; (z***322;o***347;liwie zaznaczy***322;em). ;p

Nie wiem, czy zauwa***380;y***322;e***347;, ale napisa***322;em:

Cytat:

Napisany przez joujoujou (Post 871589)
Pami***281;***263; szwankuje (I zamiast B, ale poza tym wszystko gra). :D

:czytaj:

:mruga:

Maciej 14.12.2007 22:58

Cytat:

Napisany przez VIZZARD (Post 871634)
[...]

A może LBga Polskich RodzBn?


:mruga:


:wow:

VIZZARD 14.12.2007 22:27

Cytat:

Napisany przez joujoujou (Post 871589)
Pamięć szwankuje (I zamiast B, ale poza tym wszystko gra). :D

No nie wiem czy to tak ot tak

Wyobrażasz sobie przez to np. takie partie jak:

SamooIrona albo LBD albo PBS

A może LBga Polskich RodzBn?


:mruga:

joujoujou 14.12.2007 19:34

Cytat:

Napisany przez VIZZARD (Post 871359)
Wszystko jest w tym temacie

TU :czytaj:


:mruga:

Pami***281;***263; szwankuje (I zamiast B, ale poza tym wszystko gra). :D

VIZZARD 14.12.2007 10:22

Wszystko jest w tym temacie

TU :czytaj:


:mruga:

joujoujou 14.12.2007 03:21

O ile dobrze pami***281;tam, BEGB jest od EW164I ? :idea:

Co oczywi***347;cie nie przeszkadza ***322;adowa***263; go do 1640. :]

VIZZARD 13.12.2007 19:54

Cytat:

Napisany przez gm_ns (Post 871203)
Czyli co @VIZZARD ładować ten bios, bez względu na to na jakich płytach nagrywam.

W zamierzchłych czasach nagrywarek 1640 :>

Robiłem chyba testy różnych biosów dla tego modelu :czytaj:

Ten spodobał mi się najbardziej i siedzi w spawarce do dziś

Ale to twój biznes :taktak:


:mruga:

gm_ns 13.12.2007 19:42

Cytat:

Napisany przez VIZZARD (Post 871193)
Jasne

Ale reszta Europy czy reszta świata? :hmm:


:]

Czyli co @VIZZARD ładować ten bios, bez względu na to na jakich płytach nagrywam.

VIZZARD 13.12.2007 19:26

Cytat:

Napisany przez Qbi@k (Post 871175)
Najlepszy to BSLB, reszta to shit...

Jasne

Ale reszta Europy czy reszta świata? :hmm:


:]

Qbi@k 13.12.2007 19:01

Zapraszam do przegladania tematu.
Odsylam na http://club.cdfreaks.com/ :)

gm_ns 13.12.2007 18:55

Jakie***347; argumenty popieraj***261;ce? Czy inni te***380; tak my***347;l***261;?

Qbi@k 13.12.2007 18:53

Najlepszy to BSLB, reszta to shit...

gm_ns 13.12.2007 18:51

W teście Mini-test Samsung SH-S202H

Piszecie we wstępie:
Weryfikacja jakości zapisu przeprowadzona zostanie za pomocą oprogramowania Nero CD-DVD Speed i nagrywarki BenQ 1640 z biosem BEGB

Nie miałem do czynienia z nim nigdy, co to za bios? dobry? Obecnie nagrywam na BSRB.

aL1En 06.11.2007 17:05

Cytat:

Napisany przez KC42 (Post 781590)
Mam to samo płyty MKM na bench 1640 się wywalają na zmianie warstwy są błędy P0,wczoraj kupiem jedną MCC i jest OK, czyli gówniane płyty, czy może nie kupiłeś ich na allegro

Porażka, ile ja już kasy straciłem na tych MKM001, a w dokumentacji, którą znalazłem do tego Benka, które nośniki obsługuje, to MKM001 jest ... a tu taka kaszana z wypalaniem.

Czy to allegro czy jakaś hurtownia czy nawet sklep to ciągle trafiam na MKM001.
Możesz dać namiary na jakiś sklep z tymi MCC ?

Już dawno za tą straconą kasę kupiłbym Pioneer'a 112D, bo chyba dobry jest ? :P no ale jak piszesz, że na MCC wypala ok to może jeszcze zostane na Beku.

esem 10.08.2007 08:06

Które płyty DL najlepiej podchodzą benkowi ???
Do tej pory jechałem na Philips (5,50zł/sztuka) ale z ostatniego pudełka (10szt.) już 6 poszło do kosza :>
Jakie są Wasze doświadczenia ???

mensir67pl 24.06.2007 06:27

Ilość załączników: 1
A Be-nio dalej w formie .....

ale co robi udana partia nosnikow .... :taktak:

Załącznik 40940

mensir67pl 13.06.2007 00:10

Ilość załączników: 4
a benk jak benek ma sie dobrze ... a juz toche tego ..... ma za soba ....

Załącznik 40747

Załącznik 40748

Załącznik 40749

Załącznik 40750

slawekj 11.06.2007 11:43

Cytat:

Napisany przez mensir67pl (Post 793240)
bedzie to samo

Dalej nie rozumiem ???
Opisuj***281; fakt jaki ma miejsce.
A Kolega dokonuje oceny przysz***322;o***347;ci. Na jakiej podstawie ?

Jak sprawdz***281; za dwa lata to si***281; oka***380;e, czy pity i landy s***261; gorsze czy takie same a mo***380;e jeszcze lepsze.

:)

mensir67pl 11.06.2007 11:33

Cytat:

Napisany przez slawekj (Post 793237)
Co b***281;dzie za dwa lata to ja nie wiem.
Opisuj***281; to co widz***281;.
Nikt nie musi ponownie sprawdza***263;. :spoko:

:)

Sam napisales

cytat:

Przegl***261;daj***261;c swoje zasoby..... plyta palona 2005


wiec przegladajac po Pionku w niedalekiej przyszlosci ......

bedzie to samo

slawekj 11.06.2007 11:29

Cytat:

Napisany przez mensir67pl (Post 793235)
troszke to zarywa ......

Co b***281;dzie za dwa lata to ja nie wiem.
Opisuj***281; to co widz***281;.
Nikt nie musi ponownie sprawdza***263;. :spoko:

A tak szczerze nie rozumiem. Sam zachwala***322;em BenQ i Verbatimy-Pastel.
Dzisiaj s***261; lepsze nap***281;dy i no***347;niki.
Co w tym dziwnego. Tak by***322;o dawnej.... dzisiaj jest lepiej i to si***281; liczy.

:)

mensir67pl 11.06.2007 11:26

Cytat:

Napisany przez slawekj (Post 793206)
Przegl***261;daj***261;c swoje zasoby.....

Verbatim-Pastel -Rx8 palony BenQ 1640


Tak zachwalany Verbatim-Pastel i nap***281;d BenQ a tak niska jako***347;***263; ???
Wysokie warto***347;ci TA, landy bardzo ***378;le wypalone.
Pozostaje zrobi***263; kopi***281; bo ta tylko do :fiu:

Kopia wykonana Pioneer'em 112@A12J 1.21 pr***281;dko***347;ci***261; 6x


Pity i landy wypalone wzorcowo.

Warto sprawdza***263; swoje archiwa :spoko:

:)


Z 2 lata sprawdzisz palenie po Pionieer-em i co <?> jak wyjdzi to samo .....


troszke to zarywa ......

slawekj 11.06.2007 10:25

Ostrzeżenie
 
Ilość załączników: 6
Przegl***261;daj***261;c swoje zasoby.....

Verbatim-Pastel -Rx8 palony BenQ 1640

Załącznik 40688

Załącznik 40689

Załącznik 40690

Załącznik 40691

Tak zachwalany Verbatim-Pastel i nap***281;d BenQ a tak niska jako***347;***263; ???
Wysokie warto***347;ci TA, landy bardzo ***378;le wypalone.
Pozostaje zrobi***263; kopi***281; bo ta tylko do :fiu:

Kopia wykonana Pioneer'em 112@A12J 1.21 pr***281;dko***347;ci***261; 6x

Załącznik 40695

Załącznik 40696

Pity i landy wypalone wzorcowo (niskie warto***347;ci TA i symetria).

Warto sprawdza***263; swoje archiwa :spoko:

:)

KC42 18.05.2007 11:36

Cytat:

Napisany przez aL1En (Post 781309)
Wielkie dzięki ;]

Btw. mam ostatnio problem z wypalaniem płytek dwuwarstwowych, jak kupie cake'a Verbatimow DVD+R DL po 10 sztuk. to _zawsze_ pare mi sie zle nagra ;/ Juz mi siada ten palnik, czy moze ciagle trafiam na felerną partie plyt ? Teraz te mam Made in Singapore, MKM 001.

Godzine temu wypalałem i znowu mi wyskoczył write error przy nagrywaniu 2 layera, 51% i I/O error

Płytki DVD-/+R wypala zawsze idealnie, choc teraz tez sie dziwie czemu mi nagrywa tylko x4, a mam ustawione na x8, moze to przez plusy ? Mam Verby DVD+R Made in Japan, Tayio Yuden.

Mam to samo płyty MKM na bench 1640 się wywalają na zmianie warstwy są błędy P0,wczoraj kupiem jedną MCC i jest OK, czyli gówniane płyty, czy może nie kupiłeś ich na allegro

aL1En 17.05.2007 20:43

Wielkie dzi***281;ki ;]

Btw. mam ostatnio problem z wypalaniem p***322;ytek dwuwarstwowych, jak kupie cake'a Verbatimow DVD+R DL po 10 sztuk. to _zawsze_ pare mi sie zle nagra ;/ Juz mi siada ten palnik, czy moze ciagle trafiam na felern***261; partie plyt ? Teraz te mam Made in Singapore, MKM 001.

Godzine temu wypala***322;em i znowu mi wyskoczy***322; write error przy nagrywaniu 2 layera, 51% i I/O error

P***322;ytki DVD-/+R wypala zawsze idealnie, choc teraz tez sie dziwie czemu mi nagrywa tylko x4, a mam ustawione na x8, moze to przez plusy ? Mam Verby DVD+R Made in Japan, Tayio Yuden.

mensir67pl 15.05.2007 08:14

lub tu http://tdb.rpc1.org/#DW1640

;p

VIZZARD 15.05.2007 08:11

Cytat:

Napisany przez aL1En (Post 780170)
Wam tez juz nie działa ta stronka - http://tiny.pl/dsr5 ? Chciałem sobie sciagnac poprzednie biosy do Benka 1640 bo gdzies na dysku mi sie straciły i patrze, a tu juz nie ma strony. Macie moze jakis inny sajt gdzie mozna sciagnac starsze/te ostatnio wydane biosy ? dzięki za pomoc.

Zawsze i nieodłącznie TU :czytaj:


:mruga:

aL1En 15.05.2007 07:52

Wam tez juz nie dzia***322;a ta stronka - http://tiny.pl/dsr5 ? Chcia***322;em sobie sciagnac poprzednie biosy do Benka 1640 bo gdzies na dysku mi sie straci***322;y i patrze, a tu juz nie ma strony. Macie moze jakis inny sajt gdzie mozna sciagnac starsze/te ostatnio wydane biosy ? dzi***281;ki za pomoc.

VIZZARD 05.04.2007 19:59

Ilość załączników: 1
Platinum DVD+RW x4 burn x4 1640 BEGB

Załącznik 39021

Tak sobie płytka/wypał, ale nie jest tej najgorzej :mruga:

VIZZARD 15.03.2007 10:17

Cytat:

Napisany przez Oktawian89 (Post 749832)
http://www.allegro.pl/item175305899_...warancji_.html

:D Taka okzasja moze sie nie potworzyc :P

Pomijaj***261;c ju***380; fakt, ***380;e na fotce :aparat:

Nie jest wcale Benq 1640 a 1620 :>

Czy te***380; w og***243;le jaki***347; OEM HP


||

Oktawian89 13.03.2007 19:42

http://www.allegro.pl/item175305899_...warancji_.html

:D Taka okzasja moze sie nie potworzyc :P

Popielaty 12.03.2007 16:31

Cytat:

Napisany przez angolek (Post 734406)
... i jeszcze jedno:
posiadam model Benq DW1640 i czy warto wymienić go na tego LiteONa DVD8801 vel Benq DW1650?

Mój Benq 1640 ma również ok 1,5 roku i ma się dobrze. Zdecydowanie nie opłaca go się wymieniać na 1650 co do LiteOna to nie wiem bo z Liteonem jestem na stopie wojennej :)

esem 08.03.2007 21:39

Ilość załączników: 1
hp invent, nagrywane NERO 8x, Carefure, cake 10szt. 9,90,-

Oktawian89 01.02.2007 14:56

Wiec Samsung SH-S182M jest lepsza od BENQ 1640 ? Czy oplaca mi sie wymienic naped samasunga ktory nie zle nagrywa no i ma LS :> ?
Sam juz nie wiem ...

angolek 31.01.2007 19:06

Cytat:

Napisany przez kowanski (Post 734471)
Nie wiem czy warto, ale się przekonam - ja wymieniłem bo mój Benek 1640 miał 1,5 roku.

no mój też tak jakoś około 1,5 roku

kowanski 31.01.2007 18:57

Cytat:

Napisany przez angolek (Post 734406)
... i jeszcze jedno:
posiadam model Benq DW1640 i czy warto wymienić go na tego LiteONa DVD8801 vel Benq DW1650?

Nie wiem czy warto, ale się przekonam - ja wymieniłem bo mój Benek 1640 miał 1,5 roku.

angolek 31.01.2007 14:08

... i jeszcze jedno:
posiadam model Benq DW1640 i czy warto wymieni***263; go na tego LiteONa DVD8801 vel Benq DW1650?

angolek 31.01.2007 11:33

a tu jeszcze lepsza oferta :spoko:

PI7er 31.01.2007 11:13

Po co przeplacac, 115zł litek 8801 który jest tak naprawde benkiem 1650 :)

http://sklep.gral.pl/img.php?im=b11868.jpg

zene_k 31.01.2007 02:15

Cytat:

Napisany przez mensir67pl (Post 734332)

Tak, tak, a łyżka na to niemożliwe. Dzwoniłem do nich w piątek i powiedzieli, że nie mają już tego napędu.

mensir67pl 31.01.2007 01:38

Cytat:

Napisany przez zene_k (Post 734329)
A gdzie to Archiwum X jest, coby trafi***263; do tego sklepu?:>

1650

http://www.zadowolenie.pl/index.php?...j&category=132

zene_k 31.01.2007 01:32

Cytat:

Napisany przez mensir67pl (Post 734327)
MixElectronik ,wersja BOX ,tylko same czarne .....

A gdzie to Archiwum X jest, coby trafić do tego sklepu?:>

mensir67pl 31.01.2007 01:30

Cytat:

Napisany przez kowanski (Post 734318)
W którym i gdzie ?
Wersja BOX ?

MixElectronik ,wersja BOX ,tylko same czarne .....

kowanski 31.01.2007 00:42

W kt***243;rym i gdzie ?
Wersja BOX ?

mensir67pl 30.01.2007 23:39

u mnie w sklepie Benq 1655 na po***322;ce stoi 150-pln

belek 30.01.2007 22:06

ja kupie nastepna jak moja 1640 padnie ;)
to chyba logiczne :rotfl:

czechoj 30.01.2007 22:03

u mnie 1640 ma do***380;ywocie, kocham j***261; :)

Oktawian89 30.01.2007 21:48

Swoja droga ciekawe za ile by poszed***322; moj z 10 miesieczna gwarancja jeszcze hmm ??? ze 180 bym za niego wyci***261;gn***261;***322; ? :D
Moze go sprzedam i kupie tego samsunga ||

kowanski 30.01.2007 21:45

Sprzedałem bo moja 1640 miała już ponad 1,5 roku - nadal działa bez problemów :)

Oktawian89 30.01.2007 21:16

Jaka profanacja :P Jak mozna bylo sprzedac 1640 ;) Przeciez to juz legenda :P
EOT

kowanski 30.01.2007 21:00

Ja sprzeda***322;em swojego 1640 i wzi***261;***322;em 1650 :)
http://www.allegro.pl/show_item.php?item=161608945
Ostatnio Benq 1655 poszed***322; na Allegro za 172,50 z***322;
A widzia***322;em te***380; 1655 cena Kup teraz za 129 z***322; - posz***322;a w par***281; minut :(

Oktawian89 30.01.2007 20:48

Raz widzialem tylko jedna sztuke .
EDIT
Ludzie sie bija o ostatnie sztuki . http://www.allegro.pl/item160416512_...warancji_.html

Piterniel 30.01.2007 20:34

..a allegro?

Oktawian89 30.01.2007 20:16

Szkoda ze juz nie ma do kupienia 1640 ;)
Praktycznei nigdzie sie jzu go nie dostanie :(

PI7er 30.01.2007 20:03

Gdyby kogos jeszcze interesowal zakup benq 1650 lub 1670 to jest znów dostpeny pod marka Liteon, modele DVD8900 (DW1670) lub DVD8801 (DW1650) jest to ten sam naped, wyglada jak benqu i nawet napis na etykiecie Benq&Philips :

http://sklep.gral.pl/preview/LiteOn/...EMBlack_68.php

http://sklep.gral.pl/preview/LiteOn/...MCzarny_67.php

esem 29.01.2007 14:17

Czyli problem TESCO dotyczy pojemno***347;ci powy***380;ej 4GB...
Mi wypalone na TESCO filmy nie chce czyta***263; nawet MANTA 1.

kowanski 28.01.2007 23:42

Ilość załączników: 1
TESCO DVD-R 8x palona x4

Załącznik 36976

kowanski 20.01.2007 23:46

Ilość załączników: 2
TESCO DVD-R x8 palona x8

Załącznik 36791

Załącznik 36792

aL1En 17.01.2007 19:24

Dzisiaj b***281;de mia***322; wkoncu Verbatima DVD+DL zobaczymy czy sie nagra czy to samo co z Esperanza 50% i do kosza ;P

Testowaliscie ten nowy bios z DVD+/-DL ?! albo, kt***243;ry polecicie do wypalania DVD DL ?

czechoj 16.01.2007 13:30

tyle tylko ***380;e MM jest raczej drogi :)

esem 13.01.2007 21:36

Ilość załączników: 1
Sony DVD-R, 16x, nagrywane Nero 8x. delfin, 1,-zł.:spoko:

esem 13.01.2007 18:43

Ilość załączników: 1
Cytat:

Napisany przez esem (Post 709478)
:)

BENQ DVD-R 8x, nagrywany Nero 8x. Carefure, 0,99zł, nadruk identyczny tyle, że zamiast koloru niebieskiego jest "majtkowy różowy" :spoko:

melag 12.01.2007 22:50

Cytat:

Napisany przez raffal (Post 727504)
ja i tak bym wolał Pioneera 111D

i to też będzie dobry wybór :taktak:

raffal 12.01.2007 19:29

ja i tak bym wola***322; Pioneera 111D

melag 07.01.2007 22:36

Cytat:

Napisany przez Conti (Post 725850)
Wychodzi na to, że będzie Pioneer 111D. Widziałem w MM wersję pudełkową, szkoda, że nie sprawdziłem ile sobie liczą za niego ....

W MM Poznań widziałem Philipsa 1660 (BenQ 1650) :taktak:

Conti 07.01.2007 22:24

Cytat:

Napisany przez kowanski (Post 724420)
A co nowego chcesz kupić ?
Jakiś nowszy BENQ, czy coś innego ?

Wychodzi na to, że będzie Pioneer 111D. Widziałem w MM wersję pudełkową, szkoda, że nie sprawdziłem ile sobie liczą za niego ....

kowanski 07.01.2007 16:14

Ilość załączników: 2
Memorex 2,4x DVD+DL

Załącznik 36498

Memorex DVD-R palony x12

Załącznik 36499

kowanski 04.01.2007 01:18

Cytat:

Napisany przez Conti (Post 721611)
muszę sprawdzić, ale coś mam głupie wrażenie, że jak ostatnio przeglądałem faktury i gwarancje to benq miał już finisz lub był blisko tego.
Ale nawet jakby to czekać miesiąc na pseudonaprawę / wymianę na inny używany .... wolę kupić coś nowego

A co nowego chcesz kupić ?
Jakiś nowszy BENQ, czy coś innego ?

mensir67pl 04.01.2007 01:02

Ilość załączników: 2
no rusza ale zawsze nagrywarka ;)

Załącznik 36421

Załącznik 36422

gallus 04.01.2007 00:04

A ja ju***380; my***347;la***322;em, ***380;e ten temat si***281; ruszy***322; bo jest nowy BiOS, ;) kt***243;ry zreszt***261; obieca***322; mi Vizz || kilka(na***347;cie) post***243;w wcze***347;niej :P

joujoujou 03.01.2007 23:55

Co***347; mi si***281; zdaje, ***380;e jakie p***322;yty, taki wypa***322;. :taktak:

Leiej spr***243;buj na verbatimie. :idea:

aL1En 03.01.2007 23:23

Jakim programem nagrywacie p***322;ytki DVD+R DL ? dok***322;adnie to chodzi mi o obraz gry, nagrywa***322;em dzisiaj DVD Decrypterem i dwie p***322;ytki do kosza :/ by***322;y to Esperanza DVD+R DL (CMC). Na biosie BEGB w ogole nie chcia***322; mi nagra***263;, dopiero jak zflashowa***322;em na ten najnowszy BSRB, to nagra***322; do 50% i potem error :( help!

Conti 28.12.2006 21:40

musz***281; sprawdzi***263;, ale co***347; mam g***322;upie wra***380;enie, ***380;e jak ostatnio przegl***261;da***322;em faktury i gwarancje to benq mia***322; ju***380; finisz lub by***322; blisko tego.
Ale nawet jakby to czeka***263; miesi***261;c na pseudonapraw***281; / wymian***281; na inny u***380;ywany .... wol***281; kupi***263; co***347; nowego


Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 00:25.

Powered by vBulletin® Version 3.9.0 LTS
Copyright ©2000 - 2026, vBulletin Solutions Inc.