![]() |
Cytat:
http://rmje.ovh.org/IMG_2510.jpg jaka***347; francuska "prawie n***243;wka" :-) wrzuci***322;em bioski BSRB_RPC1.exe - mo***380;e jaki***347; inny wrzuci***263;? wypali***322;em jedn***261; TDK DVD+RW i jest ok |
Cytat:
Część komentarzy nie zachwyca :blee: :czar: |
zaryzykowa***322;em i kupi***322;em
http://www.allegro.pl/show_item.php?item=349036281 b***281;dzie co testowa***263; :-) podobno nowe (nie poserwisowe) le***380;aki magazynowe poniewa***380; jest poro sztuk do wyboru to czy jest jaka***347; specjalna seria czy wersja (B/G) o kt***243;r***261; prosi***263;? sporo czasu up***322;yne***322;o by aby szczeg***243;***322;owo zg***322;***281;bi***263; ca***322;y w***261;tek st***261;d kt***243;ry bios i od kt***243;rej wersji IDE/USB polecacie? |
OK to mam pytanie jak wrzucic bios od ver IDE teraz? Bo mam ten co byl kiedys na USB...
|
zawsze mo***380;esz przeanalizowac niniejszy temat oraz mini test kt***243;ry zrobili***347;my z melagciem i contim... :)
|
Cytat:
Chyba nie wyobrażasz sobie, że porobię teraz testy, pozmieniam biosy, ponagrywam i przedstawię ci w miniteście.. :> Chciałeś odpowiedź to masz, a jak nie chcesz słuchać to po co się pytasz? Czego oczekujesz? :hmm: :] |
kuna @ZbigNieff patrz post 4043 oraz 4044 :)
|
Taka odp to sobie gleboko schowaj...
|
Cytat:
A po co się pytasz dalej ??? Odpowiedź przecież dostałeś :> |
A moze dlaczego? Bo co? I czemu niby nie?
|
Że NIE :nieee:
:czar: |
Vizzard powiedzia***322;by ***380;e NIE :taktak:
|
A ja mam takie pytanie dot biosu tej sprawraki bo jakos dawno dawno temu - jeszcze jak bylem za gorami i za lasami
jak kupilem ta spawarke poczytalem jak i wgralem bios z ver. zew USB - teraz widze wyszly inne biosy do niej pod IDE ktore mimo wsio obsluguja ATA66 - czy jest sens zmieniac ten co mam na nowy? Jesli tak to potrzebuje pomocy bo prog. do flashowania mowi ze mam inna spawarke niz probuje wsadzic bios... Bios mam taki jak w podpisie ;-) |
Dzięki za otuchę :)
|
Cytat:
Nie jest tak źle :nieee: :mruga: |
Ilość załączników: 1
Verbatim 8x DVD+R DL cena 9.50 pln
Jest to moje pierwsze nagrywanie na tej płycie chyba nie za bardzo wyszło . |
Cytat:
Chocia***380;by dlatego, ***380;e gdzie nie pojde to ktos ma jakis problem z wypalaniem albo odczytem, a wsrod znajomych mieszkaj***261;cych blisko mnie utar***322;o si***281; tak, ***380;e jak komu***347; co***347; nei chodzi albo nie da sie przegra***263;, to obierany jest kurs do mnie i moj Benq1640 przerabia wszystko bez myd***322;a. Z 2 ostatnio zakupionych komputer***243;w przez 2 znajomych(w ciagu miesi***261;ca). Jeden ma problemy z odczytem DVD-RW a jak jakakolwiek plyta jest troche porysana to sie dusi. Za to drugiemu nie pali prawie w ogole DVD-/+R je***347;li wykonuje si***281; kopie p***322;yty. I chociazby dlatego nie zamieni***322;bym mojego sprz***281;tu na zaden inny. Sprawuje si***281; od zawsze idealnie bez najmniejszego jednego problemu nawet. PS. A kt***243;ry model polecasz ?;) |
Dokładnie!
Dziadek potrzebuje laski :tancerka: A Benek spinacza :taktak: :mruga: |
Ad 1. DL - nie narzekam przy Verbach, Platinum mi niestety pali :taktak:
Ad 2. Czasem nale***380;y nacisn***261;***263; przycisk open drugi raz og***243;lnie to nie problem - dziadziusiowi trzeba wybacza***263; :) |
Mam "tego dziadka" ciągle w użyciu, wypalił już dobrze ponad 1k płyt :)
Dwie wady: 1. Problemy z DL, być może wynika on z nForce2 ??? 2. Wysuwanie tacki :nie: |
Ilość załączników: 2
Test dziadka Benka
Emtec CDR x52 burn x16 1640@BEGB Załącznik 47133 I dla porównania Emtec CDR x52 burn x10 115D 1.18 Załącznik 47134 Mam tylko palone różnymi prędkościami Ale jak na leciwego dziadka nigdy nie słynącego z dobrego nagrywania CDRów Nie jest tak źle... :mruga: |
Cytat:
|
Cytat:
witam, ja na Benq 1640 palilem rozne DL, glownie Memorex, Verbatim ale takze Philips. Bylo ich w sumie moze ze 40szt i tylko raz jeden zwlila mi sie memorex, zakupiona zreszta w usa. niestety w tej chwili nie potrafie okreslic jaki byl bios w tej nagrywarce, ale plyty byly nagrane jakies 2 lata temu i do dzis swietnie dzialaja, przynajmniej te, ktore mam w domu. Wieksza czesc tych plyt poszła do ludzi. |
A sk***261;d wiesz, ***380;e te p***322;ytki s***261; od Moser Baer? a nawet jak s***261;, to sk***261;d wiesz, ***380;e to nie odpad produkcyjny? :D
jak nie kupi i nie sprawdzi to mo***380;emy se tu gdyba***263; do nowego roku, :sylwek: |
A skad wiesz ze plytki pojda do kosza ?
MOSER BAER to chyba niezla fabryka, kiedys mialem TDK od nich i byly rewelacyjne! No ale nie wiem jak z tymi AXE. A ostatnio kupilem Verbatimy i sa tragiczne (jak na Verbatimy oczywiscie). A pytam w napedach, bo mnie interesuje jak te plytki nagrywaja BenQ, a nie np. Liteony :) |
Dwa tematy ju***380; za***347;mieci***322;e***347; tymi p***322;ytami axe. M***243;g***322;by***347; poszuka***263; w no***347;nikach, a nie nap***281;dach, tam mo***380;e by***347; znalaz***322; odpowied***378; na pal***261;ce ci***281; pytanie. W dobie verbatim***243;w, za cen***281; poni***380;ej 1 z***322; za sztuk***281;, kupowanie takiego szajsu nie op***322;aca si***281;. Co z tego, ***380;e oszcz***281;dzisz par***281; groszy, skoro i tak kilkana***347;cie p***322;ytek p***243;jdzie do kosza? Chyba, ***380;e masz zamiar nagrywa***263; na tych p***322;ytkach dane swoich wrog***243;w :) Wtedy to co innego.
|
DVD+R AXE ADT x8 MOSER BAER INDIA
Wypalał ktoś na płytach DVD+R AXE ADT x8 MOSER BAER INDIA ?
Warto je kupować ? Prosiłbym o jakieś screeny z testów - jeśli ktoś dysponuje. Dzięki |
Cytat:
Przeoczy***322;em to :ysz: Za ma***322;o rozpuszczalnej :rozpuszczalna: :czar: |
Cytat:
Zapomnia***322;e***347; co***347; podmieni***263; (z***322;o***347;liwie zaznaczy***322;em). ;p Nie wiem, czy zauwa***380;y***322;e***347;, ale napisa***322;em: Cytat:
:mruga: |
Cytat:
:wow: |
Cytat:
Wyobrażasz sobie przez to np. takie partie jak: SamooIrona albo LBD albo PBS A może LBga Polskich RodzBn? :mruga: |
Cytat:
|
|
O ile dobrze pami***281;tam, BEGB jest od EW164I ? :idea:
Co oczywi***347;cie nie przeszkadza ***322;adowa***263; go do 1640. :] |
Cytat:
Robiłem chyba testy różnych biosów dla tego modelu :czytaj: Ten spodobał mi się najbardziej i siedzi w spawarce do dziś Ale to twój biznes :taktak: :mruga: |
Cytat:
|
Cytat:
Ale reszta Europy czy reszta świata? :hmm: :] |
Zapraszam do przegladania tematu.
Odsylam na http://club.cdfreaks.com/ :) |
Jakie***347; argumenty popieraj***261;ce? Czy inni te***380; tak my***347;l***261;?
|
Najlepszy to BSLB, reszta to shit...
|
W teście Mini-test Samsung SH-S202H
Piszecie we wstępie: Weryfikacja jakości zapisu przeprowadzona zostanie za pomocą oprogramowania Nero CD-DVD Speed i nagrywarki BenQ 1640 z biosem BEGB Nie miałem do czynienia z nim nigdy, co to za bios? dobry? Obecnie nagrywam na BSRB. |
Cytat:
Czy to allegro czy jakaś hurtownia czy nawet sklep to ciągle trafiam na MKM001. Możesz dać namiary na jakiś sklep z tymi MCC ? Już dawno za tą straconą kasę kupiłbym Pioneer'a 112D, bo chyba dobry jest ? :P no ale jak piszesz, że na MCC wypala ok to może jeszcze zostane na Beku. |
Które płyty DL najlepiej podchodzą benkowi ???
Do tej pory jechałem na Philips (5,50zł/sztuka) ale z ostatniego pudełka (10szt.) już 6 poszło do kosza :> Jakie są Wasze doświadczenia ??? |
Ilość załączników: 1
|
Ilość załączników: 4
a benk jak benek ma sie dobrze ... a juz toche tego ..... ma za soba ....
Załącznik 40747 Załącznik 40748 Załącznik 40749 Załącznik 40750 |
Cytat:
Opisuj***281; fakt jaki ma miejsce. A Kolega dokonuje oceny przysz***322;o***347;ci. Na jakiej podstawie ? Jak sprawdz***281; za dwa lata to si***281; oka***380;e, czy pity i landy s***261; gorsze czy takie same a mo***380;e jeszcze lepsze. :) |
Cytat:
cytat: Przegl***261;daj***261;c swoje zasoby..... plyta palona 2005 wiec przegladajac po Pionku w niedalekiej przyszlosci ...... bedzie to samo |
Cytat:
Opisuj***281; to co widz***281;. Nikt nie musi ponownie sprawdza***263;. :spoko: A tak szczerze nie rozumiem. Sam zachwala***322;em BenQ i Verbatimy-Pastel. Dzisiaj s***261; lepsze nap***281;dy i no***347;niki. Co w tym dziwnego. Tak by***322;o dawnej.... dzisiaj jest lepiej i to si***281; liczy. :) |
Cytat:
Z 2 lata sprawdzisz palenie po Pionieer-em i co <?> jak wyjdzi to samo ..... troszke to zarywa ...... |
Ostrzeżenie
Ilość załączników: 6
Przegl***261;daj***261;c swoje zasoby.....
Verbatim-Pastel -Rx8 palony BenQ 1640 Załącznik 40688 Załącznik 40689 Załącznik 40690 Załącznik 40691 Tak zachwalany Verbatim-Pastel i nap***281;d BenQ a tak niska jako***347;***263; ??? Wysokie warto***347;ci TA, landy bardzo ***378;le wypalone. Pozostaje zrobi***263; kopi***281; bo ta tylko do :fiu: Kopia wykonana Pioneer'em 112@A12J 1.21 pr***281;dko***347;ci***261; 6x Załącznik 40695 Załącznik 40696 Pity i landy wypalone wzorcowo (niskie warto***347;ci TA i symetria). Warto sprawdza***263; swoje archiwa :spoko: :) |
Cytat:
|
Wielkie dzi***281;ki ;]
Btw. mam ostatnio problem z wypalaniem p***322;ytek dwuwarstwowych, jak kupie cake'a Verbatimow DVD+R DL po 10 sztuk. to _zawsze_ pare mi sie zle nagra ;/ Juz mi siada ten palnik, czy moze ciagle trafiam na felern***261; partie plyt ? Teraz te mam Made in Singapore, MKM 001. Godzine temu wypala***322;em i znowu mi wyskoczy***322; write error przy nagrywaniu 2 layera, 51% i I/O error P***322;ytki DVD-/+R wypala zawsze idealnie, choc teraz tez sie dziwie czemu mi nagrywa tylko x4, a mam ustawione na x8, moze to przez plusy ? Mam Verby DVD+R Made in Japan, Tayio Yuden. |
|
Cytat:
:mruga: |
Wam tez juz nie dzia***322;a ta stronka - http://tiny.pl/dsr5 ? Chcia***322;em sobie sciagnac poprzednie biosy do Benka 1640 bo gdzies na dysku mi sie straci***322;y i patrze, a tu juz nie ma strony. Macie moze jakis inny sajt gdzie mozna sciagnac starsze/te ostatnio wydane biosy ? dzi***281;ki za pomoc.
|
Ilość załączników: 1
Platinum DVD+RW x4 burn x4 1640 BEGB
Załącznik 39021 Tak sobie płytka/wypał, ale nie jest tej najgorzej :mruga: |
Cytat:
Nie jest wcale Benq 1640 a 1620 :> Czy te***380; w og***243;le jaki***347; OEM HP || |
|
Cytat:
|
Ilość załączników: 1
hp invent, nagrywane NERO 8x, Carefure, cake 10szt. 9,90,-
|
Wiec Samsung SH-S182M jest lepsza od BENQ 1640 ? Czy oplaca mi sie wymienic naped samasunga ktory nie zle nagrywa no i ma LS :> ?
Sam juz nie wiem ... |
Cytat:
|
Cytat:
|
... i jeszcze jedno:
posiadam model Benq DW1640 i czy warto wymieni***263; go na tego LiteONa DVD8801 vel Benq DW1650? |
a tu jeszcze lepsza oferta :spoko:
|
Po co przeplacac, 115zł litek 8801 który jest tak naprawde benkiem 1650 :)
http://sklep.gral.pl/img.php?im=b11868.jpg |
Cytat:
|
Cytat:
http://www.zadowolenie.pl/index.php?...j&category=132 |
Cytat:
|
Cytat:
|
W kt***243;rym i gdzie ?
Wersja BOX ? |
u mnie w sklepie Benq 1655 na po***322;ce stoi 150-pln
|
ja kupie nastepna jak moja 1640 padnie ;)
to chyba logiczne :rotfl: |
u mnie 1640 ma do***380;ywocie, kocham j***261; :)
|
Swoja droga ciekawe za ile by poszed***322; moj z 10 miesieczna gwarancja jeszcze hmm ??? ze 180 bym za niego wyci***261;gn***261;***322; ? :D
Moze go sprzedam i kupie tego samsunga || |
Sprzedałem bo moja 1640 miała już ponad 1,5 roku - nadal działa bez problemów :)
|
Jaka profanacja :P Jak mozna bylo sprzedac 1640 ;) Przeciez to juz legenda :P
EOT |
Ja sprzeda***322;em swojego 1640 i wzi***261;***322;em 1650 :)
http://www.allegro.pl/show_item.php?item=161608945 Ostatnio Benq 1655 poszed***322; na Allegro za 172,50 z***322; A widzia***322;em te***380; 1655 cena Kup teraz za 129 z***322; - posz***322;a w par***281; minut :( |
Raz widzialem tylko jedna sztuke .
EDIT Ludzie sie bija o ostatnie sztuki . http://www.allegro.pl/item160416512_...warancji_.html |
..a allegro?
|
Szkoda ze juz nie ma do kupienia 1640 ;)
Praktycznei nigdzie sie jzu go nie dostanie :( |
Gdyby kogos jeszcze interesowal zakup benq 1650 lub 1670 to jest znów dostpeny pod marka Liteon, modele DVD8900 (DW1670) lub DVD8801 (DW1650) jest to ten sam naped, wyglada jak benqu i nawet napis na etykiecie Benq&Philips :
http://sklep.gral.pl/preview/LiteOn/...EMBlack_68.php http://sklep.gral.pl/preview/LiteOn/...MCzarny_67.php |
Czyli problem TESCO dotyczy pojemno***347;ci powy***380;ej 4GB...
Mi wypalone na TESCO filmy nie chce czyta***263; nawet MANTA 1. |
Ilość załączników: 1
|
Ilość załączników: 2
|
Dzisiaj b***281;de mia***322; wkoncu Verbatima DVD+DL zobaczymy czy sie nagra czy to samo co z Esperanza 50% i do kosza ;P
Testowaliscie ten nowy bios z DVD+/-DL ?! albo, kt***243;ry polecicie do wypalania DVD DL ? |
tyle tylko ***380;e MM jest raczej drogi :)
|
Ilość załączników: 1
Sony DVD-R, 16x, nagrywane Nero 8x. delfin, 1,-zł.:spoko:
|
Ilość załączników: 1
Cytat:
|
Cytat:
|
ja i tak bym wola***322; Pioneera 111D
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Ilość załączników: 2
|
Cytat:
Jakiś nowszy BENQ, czy coś innego ? |
Ilość załączników: 2
|
A ja ju***380; my***347;la***322;em, ***380;e ten temat si***281; ruszy***322; bo jest nowy BiOS, ;) kt***243;ry zreszt***261; obieca***322; mi Vizz || kilka(na***347;cie) post***243;w wcze***347;niej :P
|
Co***347; mi si***281; zdaje, ***380;e jakie p***322;yty, taki wypa***322;. :taktak:
Leiej spr***243;buj na verbatimie. :idea: |
Jakim programem nagrywacie p***322;ytki DVD+R DL ? dok***322;adnie to chodzi mi o obraz gry, nagrywa***322;em dzisiaj DVD Decrypterem i dwie p***322;ytki do kosza :/ by***322;y to Esperanza DVD+R DL (CMC). Na biosie BEGB w ogole nie chcia***322; mi nagra***263;, dopiero jak zflashowa***322;em na ten najnowszy BSRB, to nagra***322; do 50% i potem error :( help!
|
musz***281; sprawdzi***263;, ale co***347; mam g***322;upie wra***380;enie, ***380;e jak ostatnio przegl***261;da***322;em faktury i gwarancje to benq mia***322; ju***380; finisz lub by***322; blisko tego.
Ale nawet jakby to czeka***263; miesi***261;c na pseudonapraw***281; / wymian***281; na inny u***380;ywany .... wol***281; kupi***263; co***347; nowego |
| Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 00:25. |
Powered by vBulletin® Version 3.9.0 LTS
Copyright ©2000 - 2026, vBulletin Solutions Inc.