Forum CDRinfo.pl

Forum CDRinfo.pl (https://forum.cdrinfo.pl/)
-   Nośniki optyczne (https://forum.cdrinfo.pl/f28/)
-   -   VERBATIM DVD+R x16 (https://forum.cdrinfo.pl/f28/verbatim-dvd-r-x16-57886/)

czary2mary 13.11.2016 17:47

LiteOn iHAS C\D \E\F już tak mają ....nic nie zrobisz -chipy MediaTek tam zastosowane tak mają ....:ysz:

wujooj 13.11.2016 17:45

PIONEER BDR-206PROB2 / PBE-2 PP
 
Ilość załączników: 1
8x@PIONEER BDR-206PROB2 / PBE-2 PP
Verbatim DVD+R MCC004 Printable

Załącznik 83438

Hmmm... mój lite-on nie potrafi tak pięknie trzymać prędkości na stałym poziomie x4 (albo ja nie umiem tego poprawnie skonfigurować, chociaż próbowałem).

seku 13.11.2016 10:45

Ilość załączników: 6
najnowszy zakup cake 100 Made in Taiwan z pod lady z miejscowego sklepu komp. już nie wiele takich zostało :-)

100szt. 100zł

8x@PIONEER DVD-RW DVR-112D BC14
płyta testowa nagrana Nero CD-DVD Speed 4.7.7.16

Załącznik 83424

Załącznik 83425

Załącznik 83426

Załącznik 83427

Załącznik 83428

Załącznik 83429

seku 11.11.2016 19:09

p.s. przyjęliśmy zwyczaj testowania x4 na Lite-ON wtedy wyniki można porównać

Great Cornholio 11.11.2016 19:04

Nie pamiętam kiedy je kupiłem, ale co najmniej 3 lata temu. Pioneer nagrywał je lepiej (a przynajmniej nie widywałem tak dramatycznie wysokich PIE na początku płyt, jittera nie testowałem, bo nie miałem czym), ale się odmeldował niedawno. Po tych dwóch ostatnich wypałach (które poszły do kubła) zamówiłem polecane na forum HP +R, jest znacznie lepiej, a do tego taniej.

seku 11.11.2016 18:22

witamy po latach na forum

szczerze b.słabo... b.wysoki jitter jak na płyty "zachomikowane" :-)

0,5GB bardzo kiepskie tak jak moje z cake 100

Great Cornholio 11.11.2016 14:06

Ilość załączników: 9
Verbatim DVD+R 4,7 GB x16 MCC 004 Made in Taiwan (zachomikowana ostatnia paczka 25 szt sprzed kilku lat)
Lite-ON DH-16AASH @ iHAS124 A BL0U
ImgBurn 2.5.8.0
Speed: x8

Załącznik 83356

Załącznik 83357

Załącznik 83358

Załącznik 83359

Załącznik 83360

Załącznik 83363

Załącznik 83364

Załącznik 83365

Załącznik 83366

seku 04.11.2016 20:41

wolny
kwestia ustawień wew. nagrywarki ustawień zapisanych w fw. które np. ograniczają prędkość odczytu

nfsfan83 04.11.2016 19:49

P***322;yta testowana tylko tak bo inaczej nie mog***281; :( Rok czasu i chyba co***347; wolny transfer??? Inna z tej samej paczki nijak nie mog***281; odczyta***263;, rozkr***281;ca si***281; jak szalona i widz***281; 2 ma***322;e czarne kropki na stronie zapisywanej.

https://lh3.googleusercontent.com/R1...N=w667-h521-no

seku 02.11.2016 00:52

Ilość załączników: 3
6x@PLEXTOR BD-R PX-B950SA 1.04
ImgBurn 2.5.8.0
Załącznik 83075

Załącznik 83076

Załącznik 83077

seku 02.11.2016 00:11

Ilość załączników: 1
4x@TEAC DV-W5000E PP100 E.16
ImgBurn 2.5.8.0
Załącznik 83071

seku 02.11.2016 00:04

Ilość załączników: 2
4x@DVR-S17J 1.10
ImgBurn 2.5.8.0
Załącznik 83068

Załącznik 83069

czary2mary 29.10.2016 05:44

Ilość załączników: 8
Verbatim DVD+R MCC004 MBI Indie -bardzo słabe ostatnie partie produkcyjne
Pioneer DVR-S17J-SV fw.1.10
ImgBurn 2.5.8.0 x8

Załącznik 82916

Załącznik 82917

Załącznik 82918

Załącznik 82919

Załącznik 82920

Załącznik 82921

Załącznik 82922

Załącznik 82923

dune2 14.07.2016 11:29

dobra poświęce się i zamówię ;)

Leman39 13.07.2016 16:22

Zielonki też nie zostały przeze mnie przetestowane, ale mogą to być tzw. gratisy dla hurtowników, więc cudów bym się nie spodziewał - mówiąc delikatnie. :P


Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 22:21.

Powered by vBulletin® Version 3.9.0 LTS
Copyright ©2000 - 2026, vBulletin Solutions Inc.