Forum CDRinfo.pl

Forum CDRinfo.pl (https://forum.cdrinfo.pl/)
-   Nośniki optyczne (https://forum.cdrinfo.pl/f28/)
-   -   VERBATIM DVD+R x16 (https://forum.cdrinfo.pl/f28/verbatim-dvd-r-x16-57886/)

romanesco 08.10.2007 11:17

Cytat:

Napisany przez mensir67pl (Post 844064)
:hmm: trochę tego miałem ale bez Made In ... jeszcze nie miałem :>

Być może w pośpiechu niezbyt dokładnie doczytałem i to Made in... gdzieś tam też było.
No ale do rzeczy... nie napisałeś nic na temat jakości. No i które konkretnie miałeś, rozumiem, że te drugie?

mensir67pl 08.10.2007 11:13

Cytat:

Napisany przez romanesco (Post 844039)
2. Na innym cake napis: Produced by Mitsubishi Corporation (bez nazwy kraju)


:hmm: trochę tego miałem ale bez Made In ... jeszcze nie miałem :>

romanesco 08.10.2007 08:57

W TESCO widzia***322;em w sobot***281; Verbatimy DVD +R, ma***322;e cake, dw***243;ch producent***243;w.

1. Na jednyn z cake napis: Made in Taiwan (bez nazwy firmy)

2. Na innym cake napis: Produced by Mitsubishi Corporation (bez nazwy kraju)

Mia***322; kto***347; takie mo***380;e w "obr***243;bce" :pytanie: Jak si***281; pal***261; :pytanie:

Qbi@k 06.10.2007 10:25

Cytat:

Napisany przez Mich@***322; (Post 839609)
Jak mia***322;em jeszcze BenQ 1640, to pami***281;tam, ***380;e Verby od MCC najlepiej pali***322; x12 :taktak:

http://img267.imageshack.us/img267/6...40bslb0we3.png

Jest troche lepiej...
(12x)

Mich@ł 25.09.2007 16:16

Jak mia***322;em jeszcze BenQ 1640, to pami***281;tam, ***380;e Verby od MCC najlepiej pali***322; x12 :taktak:

seku 25.09.2007 16:12

2,4x to uzyska***322;e***347; przez w***322;***261;czony OVERSPEED

albo 1640 mo***380;e na MCC pali***263; 2,4x bo 1655 zaczyna od 4x


m***243;j Benq pali najoptymalniej 8x ew. 12x

Qbi@k 25.09.2007 15:48

2,4 :)

Co nie zmienia tego, ze plytki tylko o kant dupy rozbic.
Spodziewalem sie po Verbach czegos lepszego. Zaczynaja po marce jezdzic.

seku 25.09.2007 13:34

Cytat:

Napisany przez Qbi@k (Post 839498)

hmm ciekawe jak palone 2x (stacjonarka)

bo palniki + pala najmniej 2,4x wi***281;c :>

a poza tym wynik ma***322;o m***243;wi***261;cy p***322;yta nagrana w 40% a do tego momentu ma mas***281; PIE

jedyne to dobry JITTER :spoko:
:)

Qbi@k 25.09.2007 13:22

Palone 2x

http://img230.imageshack.us/img230/7...0bslb24dl9.png

punisher 23.09.2007 23:35

Ilość załączników: 1
Raczej nie wraca. Verb dvd+r x16 palony na Pioneer 112L x8.
Załącznik 42498
Wypaliłem na razie 4 płyty i wszystkie palą sie podobnie :( Dziwne, poprzednie płyty prawdopodobnie z tej samej serii paliły się lepiej. Zwłaszcza końcówka jest nieciekawa.

rork 23.09.2007 21:17

Verbatim wraca do formy ? :)

piotrek123 20.09.2007 22:00

Wypał 8x na litku
http://img517.imageshack.us/img517/5...on8xpb6.th.png
Piknie:fiu:

zene_k 15.09.2007 13:20

Cytat:

Napisany przez Qbi@k (Post 835019)


Wypal x2, może będzie lepiej:> :haha:

Qbi@k 15.09.2007 12:57

Verby 16

Palone 4x
http://img257.imageshack.us/img257/9...ddw1640zi6.png
Palone 8x
http://img257.imageshack.us/img257/6...dddw164lk4.png

cienizna...

seku 14.09.2007 21:24

Ilość załączników: 5
kolejna z cake 100

palona 6x px760 v1.07(odblokowany)
Załącznik 42402
to fakt pionkiem znowu da sie przeprowadzić scan i jego wyniki są nadzwyczaj wiarygodne :>
Załącznik 42403

Załącznik 42404

Załącznik 42405

Załącznik 42406


Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 23:48.

Powered by vBulletin® Version 3.9.0 LTS
Copyright ©2000 - 2026, vBulletin Solutions Inc.