![]() |
Ja przewa***380;nie kupuje Sony. Jeszcze nigdy nie spotka***322;em Sony kt***243;re nie by***322;yby od Sony (SONY D21) ;)
|
Ilość załączników: 2
|
No dobra, teraz już wiem, ale przy kupowaniu nie wiedziałem. A jak kupujesz na sztuki to co? Loteria po prostu.
|
Spojrzyj dobrze na zamieszczone przeze mnie zdj***281;cia, por***243;wnaj r***243;***380;nice. :czytaj:
|
Nie ma tak dobrze, że wchodzisz do sklepu, mówisz Verbatim/Sony/TDK, dostajesz dobre płyty, płacisz za dobre płyty i wychodzisz.
W tej chwili jest tak: Wchodzisz do sklepu, mówisz Verbatim/Sony/TDK, dostajesz jakieś płyty, płacisz za dobre płyty i wychodzisz. Najzabawniejsze jest, że na pudełkach obu Verbatimów pisze, że są z MCC. Gdzie kupujecie płyty i jakie, żeby mieć pewność że są dobre? Chodzi mi o płyty ~1zł/szt. przy kupnie 100szt. |
Cytat:
|
chyba te p***322;yty s***261; do dupy :]
|
@jou Litek ma jaki***347; problem z tymi nowymi YOUDEN'ami, to samo jest na 20A1S, albo te p***322;yty sa do ... :D
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Ilość załączników: 2
Verbatim DVD+R palona 8x BENQ DW1650
|
Ilość załączników: 2
Nawet jak na tak małą ilość danych różnica jest IMO spora.
Obie palone x16 (de facto ledwie rozpędził się do x10) na LH18A1H. Załącznik 42244 Załącznik 42245 |
Ilość załączników: 7
Jakie***380; by***322;o moje zdumienie wczoraj w sklepie, gdy zauwa***380;y***322;em verby dost***281;pne w 2 r***243;***380;nych cake'ach. :wow:
Oczywi***347;cie natychmiast postanowi***322;em dokona***263; zakupu celem przetestowania r***243;***380;nic, kt***243;rych si***281; rzecz jasna spodziewa***322;em, wszak jeden z cake'***243;w (ten z lewej) jednoznacznie wskazywa***322; na yudeny. Wygl***261;d zewn***281;trzny cake'***243;w: Załącznik 42234 Załącznik 42235 Załącznik 42236 Dane z cake'a z yudenami: Załącznik 42237 Dane z cake'a MCC04: Załącznik 42238 Dane z NCDS, potwierdzaj***261;ce moje przypuszczenia: Załącznik 42239 Załącznik 42240 Palenie wkr***243;tce. :D |
gdzie si***281; kupuje Verbatimy made in Japan? :wow:
z tych co mam to indyjskie s***261; troch***281; lepsze od tajwa***324;skich, ale to mo***380;e przypadek. wszystkie nagrywaj***261; si***281; ***347;wietnie. mo***380;e trafi***322;e***347; na jak***261;***347; kiepsk***261; parti***281;... |
powiedcie mi ktore plytki Verbatim DVD+R x16 sa najlepsze :
- made in taiwan - made in india - made in japan Czy duza roznica jakosciowa jest miedzy tymi produkcjami ? Bo mam plytki made in india i albo mi nagrywrka cos zle nagrywa albo cos z plytami nie tak |
| Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 22:22. |
Powered by vBulletin® Version 3.9.0 LTS
Copyright ©2000 - 2026, vBulletin Solutions Inc.