Forum CDRinfo.pl

Forum CDRinfo.pl (https://forum.cdrinfo.pl/)
-   Nośniki optyczne (https://forum.cdrinfo.pl/f28/)
-   -   VERBATIM DVD+R x16 (https://forum.cdrinfo.pl/f28/verbatim-dvd-r-x16-57886/)

sobrus 08.09.2007 10:32

Ja przewa***380;nie kupuje Sony. Jeszcze nigdy nie spotka***322;em Sony kt***243;re nie by***322;yby od Sony (SONY D21) ;)

joujoujou 08.09.2007 10:23

Ilość załączników: 2
Też jest różnica. :taktak:

Tak wygląda MCC04:

Załącznik 42317

A tak yuden:

Załącznik 42318

mkkot 08.09.2007 10:09

No dobra, teraz już wiem, ale przy kupowaniu nie wiedziałem. A jak kupujesz na sztuki to co? Loteria po prostu.

joujoujou 08.09.2007 09:59

Spojrzyj dobrze na zamieszczone przeze mnie zdj***281;cia, por***243;wnaj r***243;***380;nice. :czytaj:

mkkot 08.09.2007 09:54

Nie ma tak dobrze, że wchodzisz do sklepu, mówisz Verbatim/Sony/TDK, dostajesz dobre płyty, płacisz za dobre płyty i wychodzisz.

W tej chwili jest tak:

Wchodzisz do sklepu, mówisz Verbatim/Sony/TDK, dostajesz jakieś płyty, płacisz za dobre płyty i wychodzisz.

Najzabawniejsze jest, że na pudełkach obu Verbatimów pisze, że są z MCC. Gdzie kupujecie płyty i jakie, żeby mieć pewność że są dobre? Chodzi mi o płyty ~1zł/szt. przy kupnie 100szt.

joujoujou 05.09.2007 01:56

Cytat:

Napisany przez SpeedFreaK (Post 830504)
chyba te p***322;yty s***261; do dupy :]

Oj, nawet nie chyba, tylko na pewno - do takiego wniosku doszed***322;em ju***380; czas jaki***347; temu, gdy na pionku, beniu i NECu pali***322;em plextory, te***380; od yudena.

SpeedFreaK 04.09.2007 22:56

chyba te p***322;yty s***261; do dupy :]

rork 04.09.2007 19:42

@jou Litek ma jaki***347; problem z tymi nowymi YOUDEN'ami, to samo jest na 20A1S, albo te p***322;yty sa do ... :D

joujoujou 04.09.2007 01:50

Cytat:

Napisany przez mkkot (Post 829965)
Kurde, a ja dzisiaj kupiłem 50 tych z TY. Jak myślicie, wywalić je?

Nie wywalaj - daj swojemu wrogowi, ewentualnie pal wa***380;ne dane dla tych ludzi, kt***243;rych nie lubisz. :D

mkkot 03.09.2007 22:01

Cytat:

Napisany przez joujoujou (Post 829695)
Nawet jak na tak małą ilość danych różnica jest IMO spora.

Kurde, a ja dzisiaj kupiłem 50 tych z TY. Jak myślicie, wywalić je?

parasite 03.09.2007 18:22

Ilość załączników: 2
Verbatim DVD+R palona 8x BENQ DW1650

joujoujou 03.09.2007 15:10

Ilość załączników: 2
Nawet jak na tak małą ilość danych różnica jest IMO spora.

Obie palone x16 (de facto ledwie rozpędził się do x10) na LH18A1H.

Załącznik 42244

Załącznik 42245

joujoujou 03.09.2007 12:35

Ilość załączników: 7
Jakie***380; by***322;o moje zdumienie wczoraj w sklepie, gdy zauwa***380;y***322;em verby dost***281;pne w 2 r***243;***380;nych cake'ach. :wow:

Oczywi***347;cie natychmiast postanowi***322;em dokona***263; zakupu celem przetestowania r***243;***380;nic, kt***243;rych si***281; rzecz jasna spodziewa***322;em, wszak jeden z cake'***243;w (ten z lewej) jednoznacznie wskazywa***322; na yudeny.

Wygl***261;d zewn***281;trzny cake'***243;w:

Załącznik 42234

Załącznik 42235

Załącznik 42236

Dane z cake'a z yudenami:

Załącznik 42237

Dane z cake'a MCC04:

Załącznik 42238

Dane z NCDS, potwierdzaj***261;ce moje przypuszczenia:

Załącznik 42239

Załącznik 42240

Palenie wkr***243;tce. :D

ed hunter 30.08.2007 15:36

gdzie si***281; kupuje Verbatimy made in Japan? :wow:

z tych co mam to indyjskie s***261; troch***281; lepsze od tajwa***324;skich, ale to mo***380;e przypadek. wszystkie nagrywaj***261; si***281; ***347;wietnie.

mo***380;e trafi***322;e***347; na jak***261;***347; kiepsk***261; parti***281;...

Portalnet 29.08.2007 20:20

powiedcie mi ktore plytki Verbatim DVD+R x16 sa najlepsze :
- made in taiwan
- made in india
- made in japan
Czy duza roznica jakosciowa jest miedzy tymi produkcjami ?

Bo mam plytki made in india i albo mi nagrywrka cos zle nagrywa albo cos z plytami nie tak


Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 22:22.

Powered by vBulletin® Version 3.9.0 LTS
Copyright ©2000 - 2026, vBulletin Solutions Inc.