![]() |
Cytat:
|
Cytat:
Moze to jest jakas nowa wersja verbatimow - na naklejce na cake'u jest napisane dvd+r specification part1, version1.3 ostatnio miałem tez problemy z niektorymi plytami Imation od MBI, tzn. na 10 plyt z cake'a moze przy 3 nero wołał bład kalibracji lasera, ale to byc moze byly jakies 3 wadliwe plytki |
Cytat:
A swoją drogą ciekawe, dlaczego akurat z Verbatimami jest problem:hmm: |
no ten firmware jest najnowszy na codeguys, verbatim=obecnie najlepsze plyty, naped inne plyty widzi i nagrywa
|
no s***261; chyba tylko 3 mo***380;liwo***347;ci:
- zmieni***263; p***322;yty - zmieni***263; firmware na taki co widzi - zmieni***263; nap***281;d |
Kupilem Cake z 10 p***322;ytami VERBATIM DVD+R AZO, z nalepki: produkcja 2007, made in taiwan, a mitsubishi kagaku media company (http://www.verbatim-europe.com/index...d=12&lang_id=1)
Moja nagrywarka to Liteon 1673 z firmware KC4B z codeguys, ktory jest przeznaczony do Liteona 1693. Niestety moja nagrywarka nie widzi tych p***322;yt. Po prostu jakby ich nie by***322;o w nap***281;dzie - co robi***263;??? |
@Kazhaam
nie pami***281;tam ile poci***261;g***322;y orygina***322;y bo zamienniki s***261; tak tanie ze straci***322;em rachub***281; ile wymieni***322;em (jak sie kupi z dobrego sklepu trudno dopatrzyc roznicy) my***347;l***281; ze ok 20A4 kartek zdi***281;c foto i 30 p***322;ytek posz***322;o na orygina***322;ach |
Czyli ogolnie Verbatimy to dobry wybor?
Sprubuje tez na tych TDK i porownam (wyglad wydruku, bo nie ogarniam tych wykresow). Seku albo ktos inny moze mi powiedziec ile mozna wydrukowac m/w plyt przy pomocy Canon ip4300 na tuszach (posiadam jeszcze oryginalne). dzieki. |
NEC 3540A si***281; nie chce sko***324;czy***263;, ma***322;o tego w wi***281;kszo***347;ci przypadk***243;w pali lepiej od Liteona :D
|
Cytat:
:) |
Cytat:
I oczywi***347;cie wyniki jeszcze gorsze by***322;y. :D |
no to dla fanów najwolniejszego palenia :]
indyjska, palona 2,4x, na tym co widać... Załącznik 42720 Załącznik 42721 Załącznik 42722 Załącznik 42723 |
te verby nie s***261; najgorsze nagrywam na nich
co do jako***347;ci nadruku pisze foto ale wychodzi matowa i ten denerwuj***261;cy znaczek Verbatima kt***243;rego nie da sie zadrukowa***263; przebija ja pale przewa***380;nie 6x na 112 i na px760 do nadruku u***380;ywam tej samej drukarki je***347;li zale***380;y ci na efekcie nadruku to polecam TDK DVD+-R 8x jako***347;***263; nadruku PHOTO ci***281;***380;ko je ju***380; dosta***263; i trzeba czeka***263; z 30 min a***380; wyschnie efekty moich wypa***322;***243;w par***281; post***243;w wstecz |
Witam, jestem tutaj raczej nowicjuszem.
Czytam te posty i czytam o Verbatimach i tak szczerze powiedziawszy malo z tego rozumiem. Moje pytanie odnosi sie do sposobu nagrywania, a dokladnie czy plytki "Verbatim DVD+R PHOTO PRINTABLE" (ktore zamierzam kupic) to dobry wybor i w jaki sposob mam je nagrywac. Mam rozumiec ze aby dane bylo w miare "bezpieczne" i zdatne do odczytu mam je nagrywac x4/x8? Nie nagrywam z max speedem ale myslalem ze x12 w zupelnosci wystarczy. Plyty bede z nadrukiem oczywiscie :> (Canon ip4300). Z gory dziekuje za wytlumaczenie. Pozdrawiam. |
Cytat:
|
| Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 22:22. |
Powered by vBulletin® Version 3.9.0 LTS
Copyright ©2000 - 2026, vBulletin Solutions Inc.