Forum CDRinfo.pl

Forum CDRinfo.pl (https://forum.cdrinfo.pl/)
-   Nośniki optyczne (https://forum.cdrinfo.pl/f28/)
-   -   VERBATIM DVD+R x16 (https://forum.cdrinfo.pl/f28/verbatim-dvd-r-x16-57886/)

slawekj 18.01.2008 14:15

Wszystko na Forum. :czytaj:
Czym mniej tym lepiej.

:)

KiNDer 18.01.2008 14:14

Nie chciałbym być natarczywy, ale nie umiem czytać wykresów. Po błędach sądząc... nie wiem co sądzić. :-o

slawekj 18.01.2008 14:13

Drugie pewnie MCC (2005) a pierwsze trudno zgadn***261;***263;.

:)

razi3l 18.01.2008 14:05

Panowie, czy to sa YUDENY? http://allegro.pl/item295257388_verb...ylka_6_zl.html

MCC? - http://allegro.pl/item297909469_verb...ty_marker.html

slawekj 18.01.2008 11:33

Cytat:

Napisany przez KiNDer (Post 885451)
I dalej nie wiem, jak stoi jakość DVD+R z Tajwanu.

:czytaj:

http://forum.cdrinfo.pl/885507-post1615.html

:)

KiNDer 18.01.2008 09:22

Dzięki.

Tylko jeszcze jedna rzecz: nie posiadłem niestety tej niebywałej mocy ;) odczytywania tych wykresów. :-o

I dalej nie wiem, jak stoi jakość DVD+R z Tajwanu.

Bródka 18.01.2008 01:32

Cytat:

Napisany przez KiNDer (Post 885416)
Ja powr***243;c***281; mojego postu z miejscem zakupu tych Verbatim***243;w, bo w mojej 130 tysi***281;cznej wiosce ci***281;***380;ko je dosta***263;.

(mam nadziej***281;, ***380;e wklejanie link***243;w z Allegro nie jest tutaj zabronione)

http://www.allegro.pl/item294627898_...c_rzeszow.html

Czy to s***261; te Indianery? I jak teraz przedstawia si***281; jako***347;***263; tych "made in Taiwan"?

Ach - i w gr***281; wchodz***261; tylko plusy? Bo widzia***322;em indyjskie (nawet dotyka***322;em :jupi:, ale tylko minusy...


Tu masz Verbatim DVD-R Made In Taiwan palone na pioneer 115D z predkoscia 8x oczywiscie made in taiwan

http://img98.imageshack.us/img98/292...eer115dfi5.png

Co to aukcji, zapytaj sprzedaj***261;cego jakiej sa produkcji te plyty tylko on wie jakie wysle


A tu masz link do plus***243;w Made In India
http://forum.cdrinfo.pl/f28/verbatim...tml#post880288

KiNDer 18.01.2008 01:01

Ja powrócę mojego postu z miejscem zakupu tych Verbatimów, bo w mojej 130 tysięcznej wiosce ciężko je dostać.

(mam nadzieję, że wklejanie linków z Allegro nie jest tutaj zabronione)

http://www.allegro.pl/item294627898_...c_rzeszow.html

Czy to są te Indianery? I jak teraz przedstawia się jakość tych "made in Taiwan"?

Ach - i w grę wchodzą tylko plusy? Bo widziałem indyjskie (nawet dotykałem :jupi:, ale tylko minusy...

xel 17.01.2008 10:55

Ilość załączników: 4
Dawno mnie tutaj nie było ale nie mogę się oprzeć pokusie.

Verbatim (India, cake 25szt "starego" designu) palony 8x na dogorywającym Litku 20A1H (z płytki na płytkę zachciało mu się zostać kosiarką do trawy). Skan oczywiście na innym egzemplarzu który jeszcze żyje.

punisher 12.01.2008 20:08

Ostatnio trafiam na same dobre verby :) Mam verby od TY i s***261; bardzo dobre, nie wspominaj***261;c o verbach od MCC, kt***243;re s***261; ***347;wietne. :spoko:

joujoujou 12.01.2008 19:59

Cytat:

Napisany przez punisher (Post 883801)
Verb palony 6x, na pioneer 112@A12J

Załącznik 44885

Jakość :spoko:

Fiu fiu... :spoko:

punisher 12.01.2008 19:52

Ilość załączników: 1
Verb palony 6x, na pioneer 112@A12J

Załącznik 44885

Jakość :spoko:

Bródka 10.01.2008 19:21

No i ten wynik tez nie jest prawdziwy bo sprawdzales ta plyte z predkoscia 16x a sprawdza sie na liteonach z predksocia 4x

6wojtasik6 10.01.2008 19:16

Bródka zobacz: ja kiedyś paliłem x16 i nawet x16 testowałem (głupi jeszcze byłem:/ ale dobra) no i spójrz:
http://i18.tinypic.com/71wbin9.jpg

Bródka 09.01.2008 01:44

A takie ze zadna plyta nie ma tak malo bledow PIE i POE przy takiej predkosci zapisu plyty czyli 16x, testuje sie na Liteonach, Benq i Plextorach, z reszta zobacz ze wynik miedzy zapisem 8x a 16 jest w zasadzie taki sam


Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 22:21.

Powered by vBulletin® Version 3.9.0 LTS
Copyright ©2000 - 2026, vBulletin Solutions Inc.