![]() |
Cytat:
|
No z tego co widze to asus przek***322;amuje wyniki i to porz***261;dnie :taktak:
|
Ilość załączników: 2
Verbatim lightscribe palona 16x
Załącznik 44781 Verbatim Lightscribe palona 8x lub 12x jakieś 3 miesiące temu Załącznik 44782 |
Cytat:
|
Cytat:
|
Gdzie kupujecie te indyjskie Verbatimy?
Swego czasu widziałem w Saturnie tylko indysjkie DVD-R, z plusów tylko te... no, te drugie. :zawstydz: W okolicznych sklepach komputerowych nie mam nawet co szukać, zostaje więc tylko Allegro? |
Do ideału brakuje jeszcze niskiego jitter :spoko:
|
A tu raz jeszcze palenie na Pioneer 115D z predkoscia 8x plyty Verbatim z tego samego cake co z moich testow powyzej ale jak widac plytka lepiej sie wypalila
http://img262.imageshack.us/img262/1...eer115dks0.png http://img167.imageshack.us/img167/6...r115dtaxg6.png |
Cytat:
A reszta ? Nic nie wiemy, trudno ocenić. :taktak: :) |
widze ze wypalenie gold stara was zaklopotalo ze tak dobrze mozna :D
|
Ilość załączników: 1
NO to teraz cos od Gold stara :D H12N palone 8x :uklon:
|
Ilość załączników: 1
Udało mi się kupić dobrej jakości verby od TY.
Płyta palona na Pioneer 112@A12J, prędkość 6x Załącznik 44686 |
Cytat:
P***322;ytka lepiej jest wypalona przez Pioneera. Trzeba jeszcze popracowa***263; nad strategi***261; zapisu. :taktak: Dla por***243;wnania: http://forum.cdrinfo.pl/880342-post1483.html TA dok***322;adnie w tym samym miejscu. :) |
No ta palona na liteonie
|
Cytat:
:) |
| Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 22:21. |
Powered by vBulletin® Version 3.9.0 LTS
Copyright ©2000 - 2026, vBulletin Solutions Inc.