Forum CDRinfo.pl

Forum CDRinfo.pl (https://forum.cdrinfo.pl/)
-   Nośniki optyczne (https://forum.cdrinfo.pl/f28/)
-   -   VERBATIM DVD+R x16 (https://forum.cdrinfo.pl/f28/verbatim-dvd-r-x16-57886/)

mariano b 09.01.2008 00:50

Cytat:

Napisany przez Bródka (Post 882188)
No z tego co widze to asus przekłamuje wyniki i to porządnie :taktak:

Dlaczego tak twierdzisz ? Jakie masz do tego podstawy ?

Bródka 09.01.2008 00:41

No z tego co widze to asus przek***322;amuje wyniki i to porz***261;dnie :taktak:

mariano b 09.01.2008 00:03

Ilość załączników: 2
Verbatim lightscribe palona 16x

Załącznik 44781

Verbatim Lightscribe palona 8x lub 12x jakieś 3 miesiące temu
Załącznik 44782

Bródka 08.01.2008 13:16

Cytat:

Napisany przez KiNDer (Post 881873)
Gdzie kupujecie te indyjskie Verbatimy?

Swego czasu widzia***322;em w Saturnie tylko indysjkie DVD-R, z plus***243;w tylko te... no, te drugie. :zawstydz:

W okolicznych sklepach komputerowych nie mam nawet co szuka***263;, zostaje wi***281;c tylko Allegro?

Ja kupuje w hurtowni w katowicach ale ich nie sprzedaje na allegro bo mi sie to raczej nie oplaca musial bym sprzedac tych plyt DUUZZOO zeby zarobic :taktak:

romanesco 08.01.2008 12:45

Cytat:

Napisany przez KiNDer (Post 881873)
Gdzie kupujecie te indyjskie Verbatimy?

Swego czasu widziałem w Saturnie tylko indysjkie DVD-R, z plusów tylko te... no, te drugie. :zawstydz:

W okolicznych sklepach komputerowych nie mam nawet co szukać, zostaje więc tylko Allegro?

Niekoniecznie Allegro... Ja indyjskie Verby widziałem w grudniu ub. roku w "Tesco". Były zarówno CD, jak i DVD. Z tym, że nie zawsze podobno są. Trzeba mieć akurat szczęście żeby natrafić lub znać kogoś ze sprzedawców, żeby dał cynka jak przyjdzie dostawa.

KiNDer 08.01.2008 12:04

Gdzie kupujecie te indyjskie Verbatimy?

Swego czasu widziałem w Saturnie tylko indysjkie DVD-R, z plusów tylko te... no, te drugie. :zawstydz:

W okolicznych sklepach komputerowych nie mam nawet co szukać, zostaje więc tylko Allegro?

punisher 08.01.2008 00:06

Do ideału brakuje jeszcze niskiego jitter :spoko:

Bródka 07.01.2008 21:45

A tu raz jeszcze palenie na Pioneer 115D z predkoscia 8x plyty Verbatim z tego samego cake co z moich testow powyzej ale jak widac plytka lepiej sie wypalila

http://img262.imageshack.us/img262/1...eer115dks0.png

http://img167.imageshack.us/img167/6...r115dtaxg6.png

slawekj 06.01.2008 19:45

Cytat:

Napisany przez legion (Post 881204)
widze ze wypalenie gold stara was zaklopotalo ze tak dobrze mozna :D

Błędy PIE/PIF :spoko:
A reszta ?
Nic nie wiemy, trudno ocenić. :taktak:

:)

legion 06.01.2008 18:56

widze ze wypalenie gold stara was zaklopotalo ze tak dobrze mozna :D

legion 05.01.2008 23:01

Ilość załączników: 1
NO to teraz cos od Gold stara :D H12N palone 8x :uklon:

punisher 05.01.2008 11:51

Ilość załączników: 1
Udało mi się kupić dobrej jakości verby od TY.
Płyta palona na Pioneer 112@A12J, prędkość 6x

Załącznik 44686

slawekj 04.01.2008 16:49

Cytat:

Napisany przez Br***243;dka (Post 880310)
No ta palona na liteonie

Nie zda***322; Kolega egzaminu.
P***322;ytka lepiej jest wypalona przez Pioneera.
Trzeba jeszcze popracowa***263; nad strategi***261; zapisu. :taktak:

Dla por***243;wnania:
http://forum.cdrinfo.pl/880342-post1483.html

TA dok***322;adnie w tym samym miejscu.

:)

Bródka 04.01.2008 16:09

No ta palona na liteonie

slawekj 04.01.2008 15:45

Cytat:

Napisany przez Bródka (Post 880294)
W sumie obie sa dobrze wypalone

Ale która lepiej ?

:)


Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 22:21.

Powered by vBulletin® Version 3.9.0 LTS
Copyright ©2000 - 2026, vBulletin Solutions Inc.