Forum CDRinfo.pl

Forum CDRinfo.pl (https://forum.cdrinfo.pl/)
-   Nośniki optyczne (https://forum.cdrinfo.pl/f28/)
-   -   VERBATIM DVD+R x16 (https://forum.cdrinfo.pl/f28/verbatim-dvd-r-x16-57886/)

slawekj 04.02.2008 16:50

Ilość załączników: 1
Nie wiem co powiedzie***263;. Ocena na podstawie b***322;***281;d***243;w PIE/PIF. Jest :spoko:
A mo***380;e dodatkowo test na jako***347;***263; dysku (taki popularny).
B***281;dzie dok***322;adniej wida***263; Jiiter.

Cytat:

Napisany przez seku (Post 892849)
ale dalej nic nie wida***263;

Załącznik 45548

:)

seku 04.02.2008 16:47

ale dalej nic nie wida***263; :>

kowanski 04.02.2008 16:42

Ilość załączników: 1
Cytat:

Napisany przez slawekj (Post 892841)
Ale obrazka nie widać.

:)

Za duży był i mi przerobiło na jpg, wiec go zmniejszyłem i teraz jest w png :)

seku 04.02.2008 16:41

hmm narazie nic nie wida***263;

punisher 01.02.2008 00:12

Ilość załączników: 1
Verb made in japan palony 8x na pioneer 112@A12J

Załącznik 45439

IceManSpy 30.01.2008 18:30

Ja tak szczerze m***243;wi***261;c nie znam si***281; na tych wykresach, dlatego chc***281; aby w miar***281; fachowe oko na nie spojrza***322;o.
Niby patrzy***322;em, wg tego FAQ:
http://forum.cdrinfo.pl/f45/nero-cd-...wynikow-67090/
ale tak jak pisa***322;em, mog***322;em si***281; pomyli***263;.

slawekj 30.01.2008 17:53

Cytat:

Napisany przez IceManSpy (Post 890873)
Podsumowanie, wydaje mi się że ten Made in India nie są najlepsze, chociaż mogłem źle odczytać wykresy :) I wiadomo: jedna płytka nic nie zmienia.

W tym teście Verbatim@India wypadł lepiej (niższy Jitter).

:)

IceManSpy 30.01.2008 17:22

Ilość załączników: 4
Kupi***322;em 50 w szpuli. 16x AZO ; fioletowe opakowanie. Producent: Tajwan. Oraz 25 w szpuli. 16x AZO ; fioletowe opakowanie. Producent: Indie.

Zobaczmy:

INFO:


Tajwan:

Załącznik 45383

Indie:

Załącznik 45386

A teraz palenie :) Wypala***322;em p***322;ytki x8 . Te same dane. Pr***281;dko***347;***263; testu: x4 . Rezultaty:

Tajwan:

Załącznik 45384

Indie:

Załącznik 45387


Podsumowanie, wydaje mi si***281; ***380;e ten Made in India nie s***261; najlepsze, chocia***380; mog***322;em ***378;le odczyta***263; wykresy :) I wiadomo: jedna p***322;ytka nic nie zmienia.

Dragon 30.01.2008 16:59

Nagrane NEC ND-3520A 8x

http://img82.imageshack.us/img82/7097/69401697gx0.jpg

joujoujou 30.01.2008 04:10

Wa***380;ne dane to si***281; pali na DVD-RAM. :>

A i to tylko w ostateczno***347;ci. :]

punisher 29.01.2008 22:34

Cytat:

Napisany przez slawekj (Post 890430)
Ta sama dostawa i sklep ?
:)

Skąd mam wiedzieć? Sklep ten sam. Skoro zainteresowany piszę, że chce nagrać ważne dane, to niech kupi kilka sztuk na próbę (lub cake) i sprawdzi jak palą się nośniki. Ja wróżką nie jestem :P

slawekj 29.01.2008 20:26

Cytat:

Napisany przez punisher (Post 890425)
A jak chcesz zobaczyć jak palą sie te płyty to zerknij parę stron wcześniej umieszczałem testy palenia tych płyt.

Ta sama dostawa i sklep ?

:)

punisher 29.01.2008 20:14

Cytat:

Napisany przez Dragon (Post 890417)
Jeden mówi próbować zwrócić a drugi, że są dobre. Zdecydujcie się :P

Zachowujesz się jak dziecko. Sam zdecyduj. A jak chcesz zobaczyć jak palą sie te płyty to zerknij parę stron wcześniej umieszczałem testy palenia tych płyt.

Dragon 29.01.2008 20:10

Najgorzej jeśli ma się ważne dane do nagrania ;)

slawekj 29.01.2008 19:53

Wszystko jest dobre albo z***322;e.
Dotyczy to r***243;wnie***380; Verbatima.
Nikt nie wie co Kolega kupi***322;. Wypali***263; i sprawdzi***263;. To jedyna metoda i najbardziej dok***322;adna ocena.
Jest nap***281;d do testowania. Jak nie ma to koniecznie kupi***263;. To podstawa.
A p***243;***380;niej ju***380; tylko z g***243;rki. :spoko:

:)


Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 23:49.

Powered by vBulletin® Version 3.9.0 LTS
Copyright ©2000 - 2026, vBulletin Solutions Inc.