Forum CDRinfo.pl

Forum CDRinfo.pl (https://forum.cdrinfo.pl/)
-   Nośniki optyczne (https://forum.cdrinfo.pl/f28/)
-   -   VERBATIM DVD+R x16 (https://forum.cdrinfo.pl/f28/verbatim-dvd-r-x16-57886/)

punisher 09.02.2008 20:05

Cytat:

Napisany przez 6wojtasik6 (Post 894919)
To jest najnowszy Bios. Wyższego z tego co wiem nie ma :/ narazie.

Jest X5PZ i jeszcze nowszy XY12. :P

6wojtasik6 09.02.2008 15:24

Cytat:

Napisany przez punisher (Post 894674)
A może czas zmienić firmware na nowszą wersję?? Może efekty byłyby lepsze?

To jest najnowszy Bios. Wyższego z tego co wiem nie ma :/ narazie.

punisher 08.02.2008 20:26

A mo***380;e czas zmieni***263; firmware na nowsz***261; wersj***281;?? Mo***380;e efekty by***322;yby lepsze?

6wojtasik6 08.02.2008 11:29

Ilość załączników: 1
Verbatim made in Taiwan (stara seria- jeszcze niebieskie pudełko)
litek 2 burn x16]

Załącznik 45642

P.S nie wiem co jest przyczyną tak wyrażnej przewagi starych płytek.Zmiana dystrybutora?wow

6wojtasik6 08.02.2008 10:57

Ilość załączników: 2
Verbatim made in Taiwan(nowa seria)

liteon burn x16Załącznik 45640

litek 2 burn x16Załącznik 45641

Qbi@k 07.02.2008 20:08

Ilość załączników: 1
Jakas trefna plyta...

seku 05.02.2008 09:38

nic rewelacyjnego du***380;o PIE i b.wysoki jitter

a to jak wkleja***263; za***322;***261;czniki przygotowane specjalnie dla mnie :spoko:
http://forum.cdrinfo.pl/f45/wstawian...o-posta-68803/

kowanski 05.02.2008 09:14

Ilość załączników: 4
x16 na BENQ 1655 BCIB

x16 na PIONEER 111L 8.29

kowanski 05.02.2008 00:08

Ilość załączników: 1
Cytat:

Napisany przez slawekj (Post 892869)
LG lubi niskie prędkości.
Warto spróbować. :spoko:

:)

Wypał x4

slawekj 04.02.2008 21:09

Benio na p***243;***322;k***281;, czas na zmiany. :spoko:

:)

mensir67pl 04.02.2008 20:54

Ilość załączników: 4
ukochany Be-oio;)

Załącznik 45554

Załącznik 45555

Załącznik 45556

Załącznik 45557

kowanski 04.02.2008 17:42

Ilość załączników: 1
A tu verb palony x8 na starym firmware PP02 - przed zmianą na PR03

slawekj 04.02.2008 17:11

Cytat:

Napisany przez kowanski (Post 892866)
Jak wypale x4 to będzie niższy :)

LG lubi niskie prędkości.
Warto spróbować. :spoko:

:)

kowanski 04.02.2008 17:07

Ilość załączników: 1
Bardziej popularny wykres :)

Cytat:

Napisany przez slawekj (Post 892862)
Jest bardzo dobrze (dobrze wykonana płytka). Ale teraz moda na niski Jitter.

:)

Jak wypale x4 to będzie niższy :)

kowanski 04.02.2008 17:00

Ilość załączników: 1
Test na Pionku


Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 22:21.

Powered by vBulletin® Version 3.9.0 LTS
Copyright ©2000 - 2026, vBulletin Solutions Inc.