Forum CDRinfo.pl

Forum CDRinfo.pl (https://forum.cdrinfo.pl/)
-   Nośniki optyczne (https://forum.cdrinfo.pl/f28/)
-   -   VERBATIM DVD+R x16 (https://forum.cdrinfo.pl/f28/verbatim-dvd-r-x16-57886/)

Atlantis 01.05.2006 16:26

Ilość załączników: 1
A tutaj wcześniejsza, przy okazji pierwsza nagrana tym Pioneerem płyta. :)
Test tak samo w kprobe ECC 8/8

Atlantis 01.05.2006 16:04

Ilość załączników: 1
Jedna z pierwszych płyt palonych na nowym Pioneerze DVR-111D i pierwsza jaką przetestoweałem na litku za pomocą kprobe w ECC 8/8 :)
Co sądzicie?

rork 30.04.2006 21:39

Cytat:

Dobrze by***322;oby gdyby***347; przetestowa***322; na nagrywarce innej ni***380; liteon
tego warunku nie uda mi si***281; spe***322;ni***263;, po prostu nie mam dost***281;pu do innej nagrywarki :), co do tego zdania
Cytat:

Wydaje mi si***281;, ***380;e testy na liteonie s***261; troch***281; za "dobre".
to z testu na dw***243;ch litkach mo***380;na chyba jakie***347; wnioski wyci***261;gn***261;***263;, np na dw***243;ch powy***380;szych wyra***378;nie wida***263;, ***380;e b***322;***281;dy PIF (skupiska) s***261; dok***322;adnie w tych samych miejscach, a to chyba swiadczy o obiektywnym pokazywaniu b***322;***281;d***243;w przez nap***281;dy (pomijaj***261;c r***243;***380;ny stopie***324; ich wyeksploatowania).

punisher 30.04.2006 16:14

Dobrze byłoby gdybyś przetestował na nagrywarce innej niż liteon. Wydaje mi się, że testy na liteonie są trochę za "dobre".

rork 30.04.2006 10:11

Wi***281;c tak, nagrana p***322;yta z nowej paczki palona x8 na 165P6S

http://img134.imageshack.us/img134/2...9verbx83pl.png

ta sama p***322;yta


http://img134.imageshack.us/img134/2...6verbx83ef.png

PIF ju***380; nie tak dobre jak poprzednio PIE te wieksze, zastanawia mnie szczegolnie test na 1693 zaczyna sie ponizej x2 i w tym czasie sypie bledami hmm... sprawa wymaga dalszych testow

rork 30.04.2006 07:24

testy innej p***322;yty ze "starej" partii zakupionej w sklepie analogowym ;)
palona x8 na 165P6S

http://img98.imageshack.us/img98/662...alonax82kt.png

http://img98.imageshack.us/img98/181...alonax89rd.png

na 1693 wi***281;cej b***322;***281;d***243;w pif ale ta nagrywarka ma ju***380; ponad 1,5 roku i nigdy nie by***322;a czyszczona :) wi***281;c z optyk***261; mo***380;e by***263; r***243;***380;nie, jak tylko co***347; nagram na nowej dostawie to zrobie testy na dw***243;ch nap***281;dach (tamtej p***322;yty nie mam w domu)

@punisher sklep to proline :)

@andreg czy ja czego***347; nie wiem ? zasada jest taka, ***380;e zawsze na Liteon'ach robi si***281; testy x4, co do drugiego "zarzutu" ;) to raczej ma***322;o kto nagrywa p***322;yty DVD "do ko***324;ca", na podstawie takiej ilo***347;ci danych w przypadku verbatim'a i jaszcze kilku innych rodzaj***243;w p***322;yt, mo***380;na dopisa***263; sobie "koniec historii" ;) czyli, ***380;e na ko***324;cu nie nast***261;pi pogorszenie jako***347;ci.

andreg 30.04.2006 00:04

punisher@ testy x4 i prawie ***380;adna p***322;yta do ko***324;ca nie nagrana.R***243;***380;ne mo***380;e by***263;!

punisher 29.04.2006 23:48

Czy mógłbyś zrobić test na innej nagrywarce?? I druga prośba podaj adres tego sklepu.

rork 29.04.2006 16:09

P***322;yta z zam***243;wionej w necie partii
palona x8

http://img132.imageshack.us/img132/9...onax8v27jp.png

wida***263; r***243;znice i to na ko***380;y***347;***263;, wi***281;c jednak mo***380;na kupi***263; w sieci dobre p***322;yty :)

rork 27.04.2006 19:31

następna z paczki oczywiscie palona i testowana na nowej nagrywarce :)
palona x8
http://img112.imageshack.us/img112/8...onax8v21kb.png

chyba sie nauczyła nosnika, znacznie mniej błędów PIF :D ;)

rork 26.04.2006 19:26

To jeszcze ze starych zapas***243;w ale na nowej nagrywarce , wi***281;c wrzucam
palona x8

http://img142.imageshack.us/img142/5...alonax83gu.png

jak widac por***243;wnywalne do starej (nawet skok PIE jest w tych samych okolicach :) )

joujoujou 26.04.2006 10:40

Cytat:

Napisany przez andreg
[...] 'polycarbonate' (PC), [...]

...po polsku: poliwęglan. :taktak:

:D

andreg 26.04.2006 08:25

"Powodem wzrostu cen jest wci***261;***380; dro***380;ej***261;cy komponent 'polycarbonate' (PC), kt***243;ry jest kluczowy w procesie produkcji p***322;yt optycznych. Obecnie jego cena wzros***322;a o 3 USD za kilogram.
Obecne ceny za no***347;niki DVD-R/+R wynosz***261; 0.30 - 0.40 USD za p***322;yt***281; oraz 0.80 USD za no***347;nik z indeksem x16.***377;r***243;d***322;o: DigiTimes.com" To by***322;o pod koniec 2004,od tego czasu,zmieniano udzia***322; tego komponentu na coraz mniejszy,***380;eby obni***380;y***263; koszty i cen***281;.Skutkiem tego,jest te***380; ni***380;sza jako***347;***263;.Dostaj***281; te verby po 1,10-1,15 za szt.a pastele od 2,20 do 2,80 za szt.Tak jak w cenie tak i w jako***347;ci jest kolosalna r***243;***380;nica.R***243;***380;ne fabryki,r***243;***380;ne p***322;ytki,a nazwa ta sama.

punisher 26.04.2006 03:13

Cytat:

Napisany przez Atlantis
....Też przychylę się za opinią, że teoria o podróbkach jest mocno naciągana - zawsze z taśmy zejdzie jakaś gorsza partia.

Ja nie wymyślam teorii. Uważam, że podrabiają i verbatimy i tyle. Nigdy nie miałem tak słabych płyt verbatima. Zawsze paliły się bardzo dobrze. Dlatego też uważam, że płyty mogą być podrobione. Zawsze lepiej podrobić znaną markę tym bardziej, że jak sam pisałeś mało kto patrzy na jakość płyt.

rork 25.04.2006 17:58

Ciekawe na jaka parti***281; trafie, w***322;a***347;nie zam***243;wi***322;em cake 50 :D, licz***281; na farta - o co u verbatima nie tak trudno :)


Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 21:05.

Powered by vBulletin® Version 3.9.0 LTS
Copyright ©2000 - 2026, vBulletin Solutions Inc.