Forum CDRinfo.pl

Forum CDRinfo.pl (https://forum.cdrinfo.pl/)
-   Nośniki optyczne (https://forum.cdrinfo.pl/f28/)
-   -   VERBATIM DVD+R x16 (https://forum.cdrinfo.pl/f28/verbatim-dvd-r-x16-57886/)

andy 31.08.2006 01:40

@Atllantis jak na tak wiekowy palnik jest bardzo dobrze.

Atlantis 31.08.2006 01:31

Niby tak, ale brakuje mi tych pal***261;cych si***281; z ilo***347;ci***261; PIF oko***322;o 100 i maksymaln***261; warto***347;ci***261; 4. :)

andy 31.08.2006 01:00

@Atlantis IMHO obie p***322;ytki wypalone bardzo ***322;adnie :spoko:

Atlantis 31.08.2006 00:56

No i kolejne. :)

http://img183.imageshack.us/img183/5...inindiaxn9.png

Tutaj nawet nie jest ***378;le, wszystko w normie, ilo***347;***263; PIF***243;w ma***322;a jak na tego cake'a. :)

Natomiast ta p***322;yta:

http://img83.imageshack.us/img83/3081/oc3bit8.png

No c***243;***380;... Nie jest tragicznie, wszystko mie***347;ci si***281; w normach jeszcze ze sporym zapasem, ale jednak mog***322;oby by***263; o wiele lepiej. Wysoka warto***347;***263; PIF na samym pocz***261;tku, wi***281;kszo***347;***263; b***322;***281;d***243;w zgromadzona tak w 1/3 obszaru p***322;yty na pocz***261;tku, w tym pewnie po***322;owa, je***347;li nie wi***281;cej z tego na samym pocz***261;tku...

Atlantis 29.08.2006 18:48

No c***243;z, ja kupowa***322;em w sklepie, te***380; indyskie i wyniki jednak gorsze. ;) Ale jest r***243;***380;nica w palniku, 1640 to ju***380; legenda. :P

Mich@ł 29.08.2006 18:12

No, jest dobrze :)
Chocia***380; wydaje mi si***281;, ***380;e przy biosie BSRB troch***281; Jitter jest wy***380;szy. :D
Ale nie spodziewa***322;em si***281;, ***380;e na Allegro mi si***281; dobre p***322;yty trafi***261;.. Same dobre wyniki :spoko:

andy 29.08.2006 17:50

@Mich@***322; ***380;y***263; nie umiera***263; :spoko:

Mich@ł 29.08.2006 17:16

Kolejne 2 Verby made in India palone x12
http://img172.imageshack.us/img172/1189/1ir0.th.png
http://img101.imageshack.us/img101/7144/2gw5.th.png

adax 27.08.2006 17:23

Ilość załączników: 1
A teraz co***347; Made in Japan. P***322;ytka palona x12

adax 27.08.2006 17:20

Made In India

Atlantis 27.08.2006 17:10

Made In Inda czy Taiwan/Japan? ;)

adax 27.08.2006 16:41

Ilość załączników: 1
To może i ja coś zapodam.
Verbatim DVD+R palony x12.

Mich@ł 27.08.2006 16:25

Verbatim palony x12..
http://img242.imageshack.us/img242/2...rd01zu7.th.png

SpeedFreaK 26.08.2006 22:36

Ja wiem, czy du***380;o?? Zawsze mo***380;e by***263; mniej, ale jest jak najbardziej OK :)

Atlantis 25.08.2006 18:22

Troch***281; du***380;o PIF***243;w, zw***322;aszcza pod koniec... Chocia***380; maksymalne warto***347;ci w normie, PIE te***380; ***322;adnie.

http://img514.imageshack.us/img514/5251/miiduzogj1.png


Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 22:22.

Powered by vBulletin® Version 3.9.0 LTS
Copyright ©2000 - 2026, vBulletin Solutions Inc.