![]() |
Ilość załączników: 2
Płytka palona x8 na Pionku 111L.
Załącznik 36149 Dla porównania Verbatim ''Made In Japan'' palony x8 na Pionku 111L. Załącznik 36150 |
Cytat:
Zglupialem. |
Hmm... raczej tak ale dla pewno***347;ci nagraj jeszcze raz, ja te***380; mia***322;em kilka razy taki numer, ***380;e DVD+-R widzia***322;o mi jako DVD-ROM, to z tego co pami***281;tam, nagrywa***322;em jeszcze raz dla ***347;wi***281;tego spokoju. :D
pozdro ps. kolejne pytania jutro po 15, spac i***347;***263; pora :D |
Cytat:
Alcohola mam zainstalowanego i nie zmienialem teraz tej opcji. Czy tamta, ktora jest widziana inaczej, bedzie uzyteczna ? pozdr, |
Masz może zainstalowanego alcohola, bo jak tak to tam gdzies jest taka opcja "ukryj ATIP" czy coś takiego trzeba ją chyba odznaczyć, powinno pomóc.
edit: nero nie wazne ważne cd speed i rozpoznanie nośnika :) |
Cytat:
Nero 7590 http://images1.fotosik.pl/310/0cf9070c83557ebc.jpg |
P***322;yta jest do zaakceptowania, ale dziwne jest to, ***380;e widzi j***261; jako DVD-ROM, mo***380;e w***322;u***380; j***261; jeszcze raz do nagrywarki i zobacz jak j***261; rozpozna, bo tak nie powinno by***263;.
|
Nagrywarka Pionier DVR109
Predkosc nagrywania x4 http://images2.fotosik.pl/301/1aa0e01cb5583174.jpg Powiedzcie co jest nie tak, bo inne testy wypadaja o niebo lepiej ?? Nagrywarka nagralem max 300 plyt. Nie moge ustawic testu x4, tylko x8 i maximum Czy ta plyta nie nadaje sie i bedzie bezuzyteczna ? Pozdrawiam. |
Kolejny Pasetl MCC004, palony NECiem 6x. Warto***347;ci w porz***261;dku, wykres troche g***281;sty, ale najwyra***378;niej taka p***322;yta. Czasem trafi***261; sie w jednej zgrzewce takie, kt***243;re pal***261; si***281; z PIF ~100, czasem takie jak tutaj, zreszt***261; ponad 500 to jeszcze nie tak ***378;le, a max to 7, wi***281;c chyba ok? ;)
http://img339.imageshack.us/img339/3...exandryyt7.png |
Ilość załączników: 2
A warto zmieniac bios na nowszy, czy to niewiele pomoze?
12x http://forum.cdrinfo.pl/attachment.p...1&d=1166284771 8x http://forum.cdrinfo.pl/attachment.p...1&d=1166284771 |
Nagra***263; co***347; na p***322;yt***281; i zrobi***263; test, nast***281;pnie wstawi***263; tu obrazek. :)
|
Wiec mam problem, kupilem DVD+r Verbatimy i chcialem sprawdzic czy to oryginaly
Znalazlem na necie ze podrobki prawdopodobnie beda mialy oznaczenia YUDEN000T03 czyli takie jak niestyty kupilem. Przy sprawdzaniu nie rozpoznaje producenta, ale sprawdzilem tez plytke z MCC i rozpoznaje Verbatima Czy trafilem na podrobki, czy czasem tak jest? Sa jakies sposoby zeby sprawdzic czy to oryginal? Jesli mam zrobic jakies testy to piszcie jakie, bo ja sie nie znam na tym |
Ilość załączników: 1
palenie x6
Załącznik 36016 ogólnie mozna stwierdzic, że partia płyt która mam, ma "skazy" w tych samych miejscach (są małe różnice), w których występują skupiska błędów PIF i ta taż nie jest wyjątkiem, bo pomiędzy 0,5 a 1,0 GB powstaje prawie połowa błędów z całej płyty ~130. Jak więc widać narywarka daje z siebie wszystko ale sama siebie nie przeskoczy (fizycznych wad nośnika jednak nie skoryguje :D) |
Ilość załączników: 2
|
Ilość załączników: 1
Wszystko off plenie x8
Załącznik 35978 jak widać znacznie lepiej ale też troche gorzej od rekordowej (jak dla mnie) poprzedniczki :D |
| Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 22:45. |
Powered by vBulletin® Version 3.9.0 LTS
Copyright ©2000 - 2026, vBulletin Solutions Inc.