Forum CDRinfo.pl

Forum CDRinfo.pl (https://forum.cdrinfo.pl/)
-   Nośniki optyczne (https://forum.cdrinfo.pl/f28/)
-   -   VERBATIM DVD+R x16 (https://forum.cdrinfo.pl/f28/verbatim-dvd-r-x16-57886/)

adax 22.12.2006 22:52

Ilość załączników: 2
Płytka palona x8 na Pionku 111L.

Załącznik 36149


Dla porównania Verbatim ''Made In Japan'' palony x8 na Pionku 111L.

Załącznik 36150

bladerunner 21.12.2006 01:27

Cytat:

Napisany przez rork (Post 718178)
Hmm... raczej tak ale dla pewno***347;ci nagraj jeszcze raz, ja te***380; mia***322;em kilka razy taki numer, ***380;e DVD+-R widzia***322;o mi jako DVD-ROM, to z tego co pami***281;tam, nagrywa***322;em jeszcze raz dla ***347;wi***281;tego spokoju. :D

pozdro

Odznaczylem w alcoholu ta opcje z atpi i plyte, ktora widzial jako rom, teraz widzi jako dvd+r :haha:
Zglupialem.

rork 21.12.2006 01:25

Hmm... raczej tak ale dla pewno***347;ci nagraj jeszcze raz, ja te***380; mia***322;em kilka razy taki numer, ***380;e DVD+-R widzia***322;o mi jako DVD-ROM, to z tego co pami***281;tam, nagrywa***322;em jeszcze raz dla ***347;wi***281;tego spokoju. :D

pozdro

ps. kolejne pytania jutro po 15, spac i***347;***263; pora :D

bladerunner 21.12.2006 01:18

Cytat:

Napisany przez rork (Post 718174)
Masz może zainstalowanego alcohola, bo jak tak to tam gdzies jest taka opcja "ukryj ATIP" czy coś takiego trzeba ją chyba odznaczyć, powinno pomóc.

edit:
nero nie wazne ważne cd speed i rozpoznanie nośnika :)

Przed chwila wlozylem z tej samej partii nastepny dvd i juz widzi DVD+R
Alcohola mam zainstalowanego i nie zmienialem teraz tej opcji.
Czy tamta, ktora jest widziana inaczej, bedzie uzyteczna ?

pozdr,

rork 21.12.2006 01:14

Masz może zainstalowanego alcohola, bo jak tak to tam gdzies jest taka opcja "ukryj ATIP" czy coś takiego trzeba ją chyba odznaczyć, powinno pomóc.

edit:
nero nie wazne ważne cd speed i rozpoznanie nośnika :)

bladerunner 21.12.2006 01:12

Cytat:

Napisany przez rork (Post 718169)
P***322;yta jest do zaakceptowania, ale dziwne jest to, ***380;e widzi j***261; jako DVD-ROM, mo***380;e w***322;u***380; j***261; jeszcze raz do nagrywarki i zobacz jak j***261; rozpozna, bo tak nie powinno by***263;.

Probwalem przed chwila kilka razy i to samo, nawet wlozylem do innego napedu dvd i jest to samo.
Nero 7590

http://images1.fotosik.pl/310/0cf9070c83557ebc.jpg

rork 21.12.2006 01:05

P***322;yta jest do zaakceptowania, ale dziwne jest to, ***380;e widzi j***261; jako DVD-ROM, mo***380;e w***322;u***380; j***261; jeszcze raz do nagrywarki i zobacz jak j***261; rozpozna, bo tak nie powinno by***263;.

bladerunner 21.12.2006 00:57

Nagrywarka Pionier DVR109
Predkosc nagrywania x4

http://images2.fotosik.pl/301/1aa0e01cb5583174.jpg

Powiedzcie co jest nie tak, bo inne testy wypadaja o niebo lepiej ??
Nagrywarka nagralem max 300 plyt.
Nie moge ustawic testu x4, tylko x8 i maximum
Czy ta plyta nie nadaje sie i bedzie bezuzyteczna ?

Pozdrawiam.

Atlantis 17.12.2006 22:16

Kolejny Pasetl MCC004, palony NECiem 6x. Warto***347;ci w porz***261;dku, wykres troche g***281;sty, ale najwyra***378;niej taka p***322;yta. Czasem trafi***261; sie w jednej zgrzewce takie, kt***243;re pal***261; si***281; z PIF ~100, czasem takie jak tutaj, zreszt***261; ponad 500 to jeszcze nie tak ***378;le, a max to 7, wi***281;c chyba ok? ;)

http://img339.imageshack.us/img339/3...exandryyt7.png

michall91 16.12.2006 16:57

Ilość załączników: 2
A warto zmieniac bios na nowszy, czy to niewiele pomoze?

12x
http://forum.cdrinfo.pl/attachment.p...1&d=1166284771

8x
http://forum.cdrinfo.pl/attachment.p...1&d=1166284771

rork 16.12.2006 14:24

Nagra***263; co***347; na p***322;yt***281; i zrobi***263; test, nast***281;pnie wstawi***263; tu obrazek. :)

michall91 16.12.2006 14:11

Wiec mam problem, kupilem DVD+r Verbatimy i chcialem sprawdzic czy to oryginaly
Znalazlem na necie ze podrobki prawdopodobnie beda mialy oznaczenia YUDEN000T03 czyli takie jak niestyty kupilem.

Przy sprawdzaniu nie rozpoznaje producenta, ale sprawdzilem tez plytke z MCC i rozpoznaje Verbatima

Czy trafilem na podrobki, czy czasem tak jest?
Sa jakies sposoby zeby sprawdzic czy to oryginal?
Jesli mam zrobic jakies testy to piszcie jakie, bo ja sie nie znam na tym

rork 15.12.2006 20:31

Ilość załączników: 1
palenie x6

Załącznik 36016

ogólnie mozna stwierdzic, że partia płyt która mam, ma "skazy" w tych samych miejscach (są małe różnice), w których występują skupiska błędów PIF i ta taż nie jest wyjątkiem, bo pomiędzy 0,5 a 1,0 GB powstaje prawie połowa błędów z całej płyty ~130. Jak więc widać narywarka daje z siebie wszystko ale sama siebie nie przeskoczy (fizycznych wad nośnika jednak nie skoryguje :D)

rork 14.12.2006 18:19

Ilość załączników: 2
palona x8

Załącznik 35979

w dalszym ciagu dobrze :)

palona x12

Załącznik 35987

:)

rork 14.12.2006 12:14

Ilość załączników: 1
Wszystko off plenie x8

Załącznik 35978

jak widać znacznie lepiej ale też troche gorzej od rekordowej (jak dla mnie) poprzedniczki :D


Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 22:45.

Powered by vBulletin® Version 3.9.0 LTS
Copyright ©2000 - 2026, vBulletin Solutions Inc.