![]() |
Cytat:
|
@Mich@***322; masz mo***380;liwo***347;***263; przetestowania tego no***347;nika na innym nap***281;dzie ?
|
Cytat:
Ponieważ płyty były losowo wyjmowane z cake'a. A 6/6 wypalonych płyt Fifą 2k7 mieć uszkodzonych na samym początku to trochę dziwny zbieg okoliczności.. Zwłaszcze, że "po drodze" nagrywałem inne płyty (z tego samego cake'a) i wypaliły się bardzo ładnie :] |
Mo***380;liwe, ***380;e p***322;ytka by***322;a upierd****a na starcie :(
|
Prosz***281; :)
Wynik podobnie ohydny :D http://images4.fotosik.pl/168/34d1cd85fe22be04m.png http://images1.fotosik.pl/213/d9e5b2448f8f3baam.png |
@Mich@***322; zr***243;b jeszcze raz skan tej p***322;ytki.
|
Bardzo udany wypa***322; :szczerb:
4 p***322;yta z Fif***261; 2k7, kt***243;rej wykres tak wygl***261;da :P x8 http://images4.fotosik.pl/167/7a207d4c63f51453.png http://images2.fotosik.pl/204/1617048a11bbc4b8med.png |
@Mich@***322; przy nast***281;pnych wypa***322;ach poprosz***281; te***380; o QScan'y :)
|
Wypa***322; pr***281;dko***347;ci***261; 2,4 ||
http://images1.fotosik.pl/205/dd6319314da768ddmed.png Dow***243;d na to, ***380;e wolniej nie znaczy lepiej :D |
Cytat:
piasać to każdy sobie może :> |
Cytat:
|
Ja dzis dorwałem w MM w końcu Verby DVD+R. Nie było nie było i dziś patrze są. Co więcej patrze (cake'i 10szt.) i są Made In Taiwan!! Kupiłem 5 cake'ów, właśnie wypalam pierwszą płytkę i jakość jak za "starych" dobrych czasów. Made In India feeeeeeee
|
verbatim DVD+R 16x palony 12x na DW1655 BCIB
Ilość załączników: 4
Wyszedł w sumie nienajgorzej, ale wydaje mi się, że na BCHB Verby paliły si e lepiej. Płytki made in India.
QScan pozwalał palić płytkę z prędkością maxymalną, ale nie zdecydowałem sie na ten krok :P 1. Nero http://forum.cdrinfo.pl/attachment.p...1&d=1159540157 2. TA Inner http://forum.cdrinfo.pl/attachment.p...1&d=1159540157 3. TA Middle http://forum.cdrinfo.pl/attachment.p...1&d=1159540157 4. TA Outer http://forum.cdrinfo.pl/attachment.p...1&d=1159540157 |
Chwilowo starszy brat le***380;y na p***243;***322;ce..
Wypali***322;em jedn***261; p***322;yt***281;... Nie za ***322;adnie wysz***322;o :| Czy***380;by 1640 sobie lepiej radzi***322;? :> Poszukam jeszcze materia***322;u do wypa***322;u :D http://images3.fotosik.pl/176/91c089e918ed4818.png |
| Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 23:59. |
Powered by vBulletin® Version 3.9.0 LTS
Copyright ©2000 - 2026, vBulletin Solutions Inc.