Forum CDRinfo.pl

Forum CDRinfo.pl (https://forum.cdrinfo.pl/)
-   Nośniki optyczne (https://forum.cdrinfo.pl/f28/)
-   -   VERBATIM DVD+R x16 (https://forum.cdrinfo.pl/f28/verbatim-dvd-r-x16-57886/)

Mich@ł 15.10.2006 22:10

Cytat:

Napisany przez @ndy
@Mich@ł masz możliwość przetestowania tego nośnika na innym napędzie ?

Nie :( Przynajmniej narazie :(

andy 15.10.2006 21:59

@Mich@***322; masz mo***380;liwo***347;***263; przetestowania tego no***347;nika na innym nap***281;dzie ?

Mich@ł 15.10.2006 21:35

Cytat:

Napisany przez @ndy
Możliwe, że płytka była upierd****a na starcie :(

Wątpię..
Ponieważ płyty były losowo wyjmowane z cake'a.
A 6/6 wypalonych płyt Fifą 2k7 mieć uszkodzonych na samym początku to trochę dziwny zbieg okoliczności..
Zwłaszcze, że "po drodze" nagrywałem inne płyty (z tego samego cake'a) i wypaliły się bardzo ładnie :]

andy 15.10.2006 21:15

Mo***380;liwe, ***380;e p***322;ytka by***322;a upierd****a na starcie :(

Mich@ł 15.10.2006 18:33

Prosz***281; :)
Wynik podobnie ohydny :D

http://images4.fotosik.pl/168/34d1cd85fe22be04m.png
http://images1.fotosik.pl/213/d9e5b2448f8f3baam.png

andy 15.10.2006 17:17

@Mich@***322; zr***243;b jeszcze raz skan tej p***322;ytki.

Mich@ł 15.10.2006 13:37

Bardzo udany wypa***322; :szczerb:
4 p***322;yta z Fif***261; 2k7, kt***243;rej wykres tak wygl***261;da :P

x8
http://images4.fotosik.pl/167/7a207d4c63f51453.png
http://images2.fotosik.pl/204/1617048a11bbc4b8med.png

andy 14.10.2006 21:19

@Mich@***322; przy nast***281;pnych wypa***322;ach poprosz***281; te***380; o QScan'y :)

Mich@ł 14.10.2006 20:57

Troszku sobie popaliłem :)

x8
http://images4.fotosik.pl/166/e2f7e0fea993e751med.png

x12
http://images2.fotosik.pl/203/2f5709d42e6b1d24med.png



http://images2.fotosik.pl/203/10db777356908a9dmed.png



http://images1.fotosik.pl/212/e411185960699c70med.png



http://images3.fotosik.pl/203/533fd9fdbd5d0ac8med.png

:D

Mich@ł 09.10.2006 09:11

Wypa***322; pr***281;dko***347;ci***261; 2,4 ||

http://images1.fotosik.pl/205/dd6319314da768ddmed.png

Dow***243;d na to, ***380;e wolniej nie znaczy lepiej :D

icemac 05.10.2006 19:12

Cytat:

Napisany przez Mich@ł
Pokaż :>

właśnie :D

piasać to każdy sobie może :>

Mich@ł 05.10.2006 15:49

Cytat:

Napisany przez lukk21
Ja dzis dorwałem w MM w końcu Verby DVD+R. Nie było nie było i dziś patrze są. Co więcej patrze (cake'i 10szt.) i są Made In Taiwan!! Kupiłem 5 cake'ów, właśnie wypalam pierwszą płytkę i jakość jak za "starych" dobrych czasów. Made In India feeeeeeee

Pokaż :>

lukk21 04.10.2006 21:31

Ja dzis dorwałem w MM w końcu Verby DVD+R. Nie było nie było i dziś patrze są. Co więcej patrze (cake'i 10szt.) i są Made In Taiwan!! Kupiłem 5 cake'ów, właśnie wypalam pierwszą płytkę i jakość jak za "starych" dobrych czasów. Made In India feeeeeeee

SpeedFreaK 29.09.2006 16:27

verbatim DVD+R 16x palony 12x na DW1655 BCIB
 
Ilość załączników: 4
Wyszedł w sumie nienajgorzej, ale wydaje mi się, że na BCHB Verby paliły si e lepiej. Płytki made in India.

QScan pozwalał palić płytkę z prędkością maxymalną, ale nie zdecydowałem sie na ten krok :P

1. Nero
http://forum.cdrinfo.pl/attachment.p...1&d=1159540157

2. TA Inner
http://forum.cdrinfo.pl/attachment.p...1&d=1159540157

3. TA Middle
http://forum.cdrinfo.pl/attachment.p...1&d=1159540157


4. TA Outer
http://forum.cdrinfo.pl/attachment.p...1&d=1159540157

Mich@ł 24.09.2006 20:13

Chwilowo starszy brat le***380;y na p***243;***322;ce..
Wypali***322;em jedn***261; p***322;yt***281;... Nie za ***322;adnie wysz***322;o :|
Czy***380;by 1640 sobie lepiej radzi***322;? :>
Poszukam jeszcze materia***322;u do wypa***322;u :D
http://images3.fotosik.pl/176/91c089e918ed4818.png


Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 23:59.

Powered by vBulletin® Version 3.9.0 LTS
Copyright ©2000 - 2026, vBulletin Solutions Inc.