Forum CDRinfo.pl

Forum CDRinfo.pl (https://forum.cdrinfo.pl/)
-   Nośniki optyczne (https://forum.cdrinfo.pl/f28/)
-   -   VERBATIM DVD+R x16 (https://forum.cdrinfo.pl/f28/verbatim-dvd-r-x16-57886/)

melag 14.12.2006 11:33

Cytat:

Napisany przez rork (Post 715915)
Nie wiem czy to wpływ tych funkcji czy właściwość konkretnej sztuki ale nie jest najlepiej, większość błędów (~950) powstała do miejsca (mniejwiecej 45%) w którym napęd osiągnoł stałą prędkość x8, widocznie potrzeba większej ilości prób aby OHT osiągał zadowalające rezultaty, moim zdaniem strategia zapisana w biosie nagrywarki jest wystarczająca. :)

ps. samonauczyłem się edytować posty :D (zaawansowane i można wszystko :) )

Wydaje mi się że bardziej tutaj "miesza" FHT :hmm:

W domu sprawdzę jak to będzie wyglądać

rork 14.12.2006 10:35

Ilość załączników: 1
Nie ma sprawy zaraz cos nagram :)

No i jest OHT i FHT ON palona x8

Załącznik 35977

Nie wiem czy to wp***322;yw tych funkcji czy w***322;a***347;ciwo***347;***263; konkretnej sztuki ale nie jest najlepiej, wi***281;kszo***347;***263; b***322;***281;d***243;w (~950) powsta***322;a do miejsca (mniejwiecej 45%) w kt***243;rym nap***281;d osi***261;gno***322; sta***322;***261; pr***281;dko***347;***263; x8, widocznie potrzeba wi***281;kszej ilo***347;ci pr***243;b aby OHT osi***261;ga***322; zadowalaj***261;ce rezultaty, moim zdaniem strategia zapisana w biosie nagrywarki jest wystarczaj***261;ca. :)

ps. samonauczy***322;em si***281; edytowa***263; posty :D (zaawansowane i mo***380;na wszystko :) )

melag 14.12.2006 10:27

Cytat:

Napisany przez rork (Post 715907)
Może Cię rozczaruję ale wszystko off :D


Mógłbyś zrobić test z ustawieniami tych dwóch funkcji na ON.

rork 14.12.2006 10:08

Mo***380;e Ci***281; rozczaruj***281; ale wszystko off :D

melag 14.12.2006 09:54

@rork

Jakie ustawienia SB :
FHT=ON?
OHT=ON ?

rork 13.12.2006 13:16

Ilość załączników: 1
palony x8

Załącznik 35965

:spoko: :wow: :wow: :spoko: :fiu: :w00t:

kto by sie spodziewa***322;, to s***261; te same p***322;yty kt***243;re pali***322;em na HL03 kopertowane w sklepie :)

ps. perwszy "pik" PIF zawiera***322; 35 b***322;ed***243;w, rteszta w pozosta***322;ych "pikach" :)

Atlantis 10.12.2006 10:13

A oto wypalony przed chwil***261; Pastel, nie od Tayo Yuden, a MCC004.
Nagrywany na NECu z pr***281;dko***347;ci***261; 8x, testowany na LiteOnie podpi***281;tym przez USB. Co by nie m***243;wi***263; - jako***347;***263; pi***281;kna. :) Szczeg***243;***322;nie nale***380;y zwr***243;ci***263; uwag***281; na niskie PIE. PIF te***380; w porz***261;dku, mi***322;o widzie***263; t***261; ilo***347;***263; b***322;***281;d***243;w w okolicach 100, a nie dziesi***281;***263; razy wi***281;cej. ;) Maksymalna warto***347;***263; 7 jak najbardziej akceptowalna, a na ***347;redni***261; i sam wykres a***380; mi***322;o popatrze***263; po d***322;ugiej serii r***243;***380;nych dziwnych wynik***243;w...
Jutro p***281;dz***281; do sklepu po wi***281;cej. :P
http://img132.imageshack.us/img132/3...americayh3.png

slawekj 29.11.2006 13:04

Ilość załączników: 1
Cytat:

Napisany przez primo555 (Post 710302)
Co sadzicie o tych testach ktore przeprowadzilem ? dobrze nagrana plyta ?

Płytka wypalona dobrze... błędy w normie.

Ale można lepiej. :taktak:

Verbatim +Rx16 palony na Pioneer 111@A11XL

Załącznik 35595

Równomierne Beta i niski Jitter. :spoko:

:)

primo555 29.11.2006 12:07

Verbatim Advanced AZO + DVD+R 16x Made in India , 50 Pack
Palenie x8, Plextor 760A


Plyta przed nagraniem:

http://img180.imageshack.us/img180/5692/161tw9.jpg


Plytka po nagraniu:

http://img208.imageshack.us/img208/7572/2jv7.jpg


http://img205.imageshack.us/img205/6104/4zi3.jpg


TA wewnetrzene

http://img96.imageshack.us/img96/6238/5jk0.jpg

TA srodkowe

http://img205.imageshack.us/img205/4232/6qv4.jpg

TA zewnetrzne

http://img208.imageshack.us/img208/3700/7rn7.jpg



Chcialem jeszcze zrobic test jakosci dysku w Nero , jednak gyd plytka jest wlozona do Plextora, nie mam mozliwosci klikniecia START , natomiast gdy wloze plyte do odtwarzacza Toshiba DVD-ROM SD-M1712 dostaje informacje ze naped nie obsluguje tej funkcji. Jest na to jakas rada ? to ze Toshiba nie obsluguje to jeszcze zrozumie , al dlaczego w Plextorze nie moge zrobic tego testu ?

Co sadzicie o tych testach ktore przeprowadzilem ? dobrze nagrana plyta ?

rork 26.11.2006 18:37

palona x12

http://img478.imageshack.us/img478/9...erbatimyy9.png

:)

Atlantis 26.11.2006 12:22

Cytat:

Napisany przez madmax2 (Post 700805)
Inna sprawa, że NEC-i nie bardzo nadają się do skanowania płyt. Wyniki nie są wiarygodne.
@Agusia prawdź płyty na innym napędzie.

To samo mówią użytkownicy Plextorów o BenQ i LiteOnach. :P
Natomiast ktoś przyzwyczajony do Litka i KProbe lub CD-DVD Speed będzie podejrzliwie patrzył na wyniki z PlexTools. ;)

rork 26.11.2006 10:54

http://img170.imageshack.us/img170/7...erbatimqd5.png

palony i testowany na tym samym, palenie x6

i jak ?

ta sama p***322;tya test na staruszku wyj***281;tym z szafy :)

http://img132.imageshack.us/img132/9...stverbpnq9.png

bardzo podobne wyniki (miejsca wyst***281;powania b***322;***281;d***243;w sie pokrywaj***261;) ale ciut mniej wykazanych b***322;***281;d***243;w :)

madmax2 04.11.2006 23:29

Inna sprawa, ***380;e NEC-i nie bardzo nadaj***261; si***281; do skanowania p***322;yt. Wyniki nie s***261; wiarygodne.
@Agusia prawd***378; p***322;yty na innym nap***281;dzie.

[ Jools ] 04.11.2006 19:37

Cytat:

Napisany przez Agusia
PS
Micha***322;, co zrobi***322;e***347;, ***380;e w Nero cd speed masz jeszcze dodatkow***261; zak***322;adk***281; "advanced disc quality"?

Dana opcja skanowania nie jest dost***281;pna dla nap***281;d***243;w NEC, jedynie BENQ afaik

joujoujou 04.11.2006 19:37

Faktycznie kiepsko, yuden co***347; ostatnio si***281; opu***347;ci***322;... :(
Cytat:

Napisany przez Agusia (Post 700726)
[...]
PS
Micha***322;, co zrobi***322;e***347;, ***380;e w Nero cd speed masz jeszcze dodatkow***261; zak***322;adk***281; "advanced disc quality"?

Odpowiem za niego.

Nie tyle zrobi***322;, co ma BenQ, przy testach na nim ta zak***322;adka si***281; uaktywnia. :taktak:


Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 23:48.

Powered by vBulletin® Version 3.9.0 LTS
Copyright ©2000 - 2026, vBulletin Solutions Inc.