![]() |
Cytat:
Czyli jednak z obrazu nie chciało się dobrze wypalić :P http://images4.fotosik.pl/179/8f4a25e22536930cmed.png |
Wykres nie jest pi***281;kny.. Zdecydowanie mog***322;o by***263; lepiej. Ale p***322;yta prze***380;yje :)
|
ktos mi moze powiedziec czy tak wypalona plytka maszansena przezycie?
http://img133.imageshack.us/img133/7...testkx0.th.jpg jak dla mnie , wyglada calkiem niezle, ale troche bledy chyba za wysoki, no i jeszcze te dwa wzgorki na prawo od srodka i na koniec ... palona x6, sprzet jak wyzej... |
Skopiowa***322;em (wszystkie si***281; skopiowa***322;y ok opr***243;cz tego jednego, kt***243;ry ju***380; wcze***347;niej protestowa***322; z szyldem b***322;***281;du crc)..
Nagra***322;em (na p***322;ycie XDISC, szkoda mi Verbatim***243;w troch***281;, zw***322;aszcze, ***380;e podejrzewam, ***380;e nie jest to ich wina). Skan.. http://images2.fotosik.pl/205/7962259adb8304c9med.png |
@Mich@***322; a spr***243;buj dal testu skopiowa***263; pliki z p***322;ytek metod***261; kopiuj & wklej i nagra***263; je jeszcze. Stawiam ***380;e b***322;***281;dy PO sie nie pojawi***261; :)
|
Cytat:
|
@Mich@***322; w twoim wypadku prawdopodobnie mia***322;e***347; uszkodzony no***347;nik.
Ale wracaj***261;c do tematu. Poni***380;ej kilka Verb***243;w: http://forum.cdrinfo.pl/692005-post933.html http://forum.cdrinfo.pl/692114-post934.html || |
Przecie***380; format iso nie przechowuje informacji o zabezpieczeniu, dlatego go konwertowa***322;em :)
Poza tym du***380;o gier nagra***322;em tym sposoboem i wykresy zawsze by***322;y ***322;adne :) |
Nawet jak by ten obraz by***322; kopi***261; 1:1 orygina***322;u to i tak powinno si***281; da***263; skopiowa***263; wszystkie pliki metod***261; kopiuj & wklej. (Zabezpieczenie tu nie ma nic do rzeczy bo b***322;***281;dne sektory (tzw. schemat xyxyxyxy) nie s***261; tworzone w tym samym miejscu co dane.)
|
Cytat:
@ @andy - mniejszy plik skopiował się bez problemu.. Większy (z rozszerzeniem temp) wywalił błąd crc.. Nie przeszkadza mi to właściwie, ale pierwszy raz dosałem 0 punktów za wypał :szczerb: Fifa instaluje się bezproblemowo :) |
@Mich@***322; spr***243;buj skopiowa***263; pliki kt***243;re Nero Scandisk rozpozna***322; jako uszkodzone.
|
A więc wszystko jasne. Tak musi być. :spoko:
Dla sprawdzenia nagrać inny obraz albo plikiem testowym Nero sprawdzić. :) |
@slawekj o ile mi wiadomo to ***380;adna nagrywarka nie zrobi kopii SD z DVD wi***281;c IMHO w tym wypadku cyfrowe sygnatury nie zosta***322;y odczytane ze ***378;r***243;d***322;owego dysku bo po co ? (Metoda kopiuj i wklej)
|
Cytat:
|
A ta Fifa to obraz.
B***322;***281;dne sektory to zabezpieczenie. :spoko: :) |
| Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 23:59. |
Powered by vBulletin® Version 3.9.0 LTS
Copyright ©2000 - 2026, vBulletin Solutions Inc.