Forum CDRinfo.pl

Forum CDRinfo.pl (https://forum.cdrinfo.pl/)
-   Nośniki optyczne (https://forum.cdrinfo.pl/f28/)
-   -   VERBATIM DVD+R x16 (https://forum.cdrinfo.pl/f28/verbatim-dvd-r-x16-57886/)

Mich@ł 23.10.2006 19:13

Cytat:

Napisany przez Mich@ł
Skopiowałem (wszystkie się skopiowały ok oprócz tego jednego, który już wcześniej protestował z szyldem błędu crc)..
Nagrałem (na płycie XDISC, szkoda mi Verbatimów trochę, zwłaszcze, że podejrzewam, że nie jest to ich wina).
Skan..
http://images2.fotosik.pl/205/7962259adb8304c9med.png

Teraz na Verbatimie :)
Czyli jednak z obrazu nie chciało się dobrze wypalić :P
http://images4.fotosik.pl/179/8f4a25e22536930cmed.png

Mich@ł 21.10.2006 09:25

Wykres nie jest pi***281;kny.. Zdecydowanie mog***322;o by***263; lepiej. Ale p***322;yta prze***380;yje :)

Sargon_Ankro 21.10.2006 00:59

ktos mi moze powiedziec czy tak wypalona plytka maszansena przezycie?
http://img133.imageshack.us/img133/7...testkx0.th.jpg

jak dla mnie , wyglada calkiem niezle, ale troche bledy chyba za wysoki, no i jeszcze te dwa wzgorki na prawo od srodka i na koniec ...

palona x6, sprzet jak wyzej...

Mich@ł 16.10.2006 13:59

Skopiowa***322;em (wszystkie si***281; skopiowa***322;y ok opr***243;cz tego jednego, kt***243;ry ju***380; wcze***347;niej protestowa***322; z szyldem b***322;***281;du crc)..
Nagra***322;em (na p***322;ycie XDISC, szkoda mi Verbatim***243;w troch***281;, zw***322;aszcze, ***380;e podejrzewam, ***380;e nie jest to ich wina).
Skan..
http://images2.fotosik.pl/205/7962259adb8304c9med.png

andy 16.10.2006 12:45

@Mich@***322; a spr***243;buj dal testu skopiowa***263; pliki z p***322;ytek metod***261; kopiuj & wklej i nagra***263; je jeszcze. Stawiam ***380;e b***322;***281;dy PO sie nie pojawi***261; :)

Mich@ł 16.10.2006 12:36

Cytat:

Napisany przez @ndy
@Mich@ł w twoim wypadku prawdopodobnie miałeś uszkodzony nośnik.

...

W to nigdy nie uwierzę.. 6 płyt z fifą nagrałem, wszystkie mają błędy PO. Oprócz tych 6 płyt (wybranych losowo z cake'a) nagrałem ok. 60 innych z tego samego cake'a i żadna się tak źle nie nagrywała..

andy 16.10.2006 12:14

@Mich@***322; w twoim wypadku prawdopodobnie mia***322;e***347; uszkodzony no***347;nik.


Ale wracaj***261;c do tematu. Poni***380;ej kilka Verb***243;w:
http://forum.cdrinfo.pl/692005-post933.html
http://forum.cdrinfo.pl/692114-post934.html
||

Mich@ł 16.10.2006 07:16

Przecie***380; format iso nie przechowuje informacji o zabezpieczeniu, dlatego go konwertowa***322;em :)
Poza tym du***380;o gier nagra***322;em tym sposoboem i wykresy zawsze by***322;y ***322;adne :)

andy 15.10.2006 22:41

Nawet jak by ten obraz by***322; kopi***261; 1:1 orygina***322;u to i tak powinno si***281; da***263; skopiowa***263; wszystkie pliki metod***261; kopiuj & wklej. (Zabezpieczenie tu nie ma nic do rzeczy bo b***322;***281;dne sektory (tzw. schemat xyxyxyxy) nie s***261; tworzone w tym samym miejscu co dane.)

Mich@ł 15.10.2006 22:26

Cytat:

Napisany przez slawekj
..

Dla sprawdzenia nagrać inny obraz albo plikiem testowym Nero sprawdzić.

:)

Nagrywałem inne obrazy dzisiaj -> wszystko OK :)

@ @andy - mniejszy plik skopiował się bez problemu.. Większy (z rozszerzeniem temp) wywalił błąd crc..

Nie przeszkadza mi to właściwie, ale pierwszy raz dosałem 0 punktów za wypał :szczerb: Fifa instaluje się bezproblemowo :)

andy 15.10.2006 22:16

@Mich@***322; spr***243;buj skopiowa***263; pliki kt***243;re Nero Scandisk rozpozna***322; jako uszkodzone.

slawekj 15.10.2006 22:13

A więc wszystko jasne. Tak musi być. :spoko:

Dla sprawdzenia nagrać inny obraz albo plikiem testowym Nero sprawdzić.

:)

andy 15.10.2006 22:12

@slawekj o ile mi wiadomo to ***380;adna nagrywarka nie zrobi kopii SD z DVD wi***281;c IMHO w tym wypadku cyfrowe sygnatury nie zosta***322;y odczytane ze ***378;r***243;d***322;owego dysku bo po co ? (Metoda kopiuj i wklej)

Mich@ł 15.10.2006 22:11

Cytat:

Napisany przez slawekj
A ta Fifa to obraz.
Błędne sektory to zabezpieczenie. :spoko:

:)

Obraz modyfikowany. Dodałem parę rzeczy ;) i przekonwertowałem do iso.

slawekj 15.10.2006 22:10

A ta Fifa to obraz.
B***322;***281;dne sektory to zabezpieczenie. :spoko:

:)


Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 23:59.

Powered by vBulletin® Version 3.9.0 LTS
Copyright ©2000 - 2026, vBulletin Solutions Inc.