Forum CDRinfo.pl

Forum CDRinfo.pl (https://forum.cdrinfo.pl/)
-   Nośniki optyczne (https://forum.cdrinfo.pl/f28/)
-   -   VERBATIM DVD+R x16 (https://forum.cdrinfo.pl/f28/verbatim-dvd-r-x16-57886/)

Atlantis 23.07.2006 16:33

Kolejna z tego samego cake'a, nagrywana tak samo jak poprzednia. Nieco gorszej, cho***263; nadal dobrze. Jak jednak wida***263; nawet pomi***281;dzy p***322;ytami z tego samego pude***322;ka, nagrywanymi na tym samym sprz***281;cie r***243;***380;nica w jako***347;ci potrafi by***263; dosy***263; r***243;zna. :)

http://img233.imageshack.us/img233/6316/testex0.png

Atlantis 18.07.2006 16:46

Verbatim DVD+R 16x MCC 004 (Made in Taiwan) palony na Litku 812S z pr***281;dko***347;ci***261; 4x. ***321;adnie nagrana. :)

http://img46.imageshack.us/img46/5215/testks3.png

loki7777 15.07.2006 14:06

pewnie kopie gier na ps2, bo standardowo ludzie pytaja o predkosc x2:)ale biorac pod uwage ze tutoriale na temat negrywania na ps2 byly robione 2 i wiecej lat temu, to wtedy plyty byly makx x4 i nagrywarki tez szybciej nie palily.ja nagrywam x4 na tdk x16 i verbach x16 i jest ok, szybciej nie nagrywam gier, bo to roznie bywa.filmy na lepszych plytach pale x8

Mikes 15.07.2006 12:05

Czy ja kogoś obraziłem? to Ty zironizowałeś mój post zamiast odpowiedzieć. Ale teraz napisałeś, dzięki za pomoc!

andy 15.07.2006 11:00

Cytat:

chc***281; zrobi***263; sobie kopi***281; zapasdowe moich gier ale nie mog***281; ich nagra***263; poni***380;ej x6 przez co lekko si***281; kaszani***261;
Czym s***261; zabezpieczone, SafeDisc, SecuROM, Tages czy StarForce ?

nimal 15.07.2006 10:54

1. wiec Panie Madralo radze poczytac o wplywie predkosc/jakosc
2. nowe nagrywarki maja pewne ograniczenia sprzetowe, NIE POZWALAJCE nagrywac wolniej niz... i tu wlasnie zalezy to od modelu
I W ZADEN SPOSOB TEGO NIE ZMIENISZ!! nawet jesli znajdziesz program, ktory pokaze ze nagrywa wolniej, to bedzie to po prostu KLAMSTWO
zanim zaczniesz kogos obrazac, radze zapoznac sie z tematem!

Mikes 15.07.2006 10:44

nie pani***281; m***261;dralo, chc***281; zrobi***263; sobie kopi***281; zapasdowe moich gier ale nie mog***281; ich nagra***263; poni***380;ej x6 przez co lekko si***281; kaszani***261;

nimal 14.07.2006 22:59

ale gdzie lezy problem? co cie sie nie podoba z tymi predkosciami?
jak chcesz ustawic? 11,33x :D

Mikes 14.07.2006 22:35

hehe, no w***322;a***347;nie o to chodzi ze ryzykowac nie chce :P a te biosy co s***261; na g***322;***243;wnej stronie? widzia***322;em jakie***347; do mojego modelu.

rork 14.07.2006 21:30

Jakie pr***281;dko***347;ci s***261; Ci potrzebne ? Takie pr***281;dko***347;ci dla wi***281;kszo***347;ci p***322;yt zawar***322; w firmware nagrywarki producent i najwidoczniej s***261; to optymalne pr***281;dko***347;ci dla nap***281;du i p***322;yt.

wgranie tego http://www.savefile.com/projects.php?pid=720118 nie oficjalnego beta firmware pozwala na ustawienie innych pr***281;dko***347;ci. Wgrywasz na w***322;asne ryzyko i nagrywasz z innymi pr***281;dko***347;ciami na w***322;asne ryzyko :) (ten firmware ma jeszcze inne zalety np poprawione nagrywanie p***322;yt DVD-R)

Mikes 14.07.2006 19:29

Mam rpoblem z tymi płytami(a moze raczej z nagrywarką) Mianowicie na LITEON SHM-165P6S te płyty(a zarazem wszelkie inne) narywają się tylko z 4 prędkosciami, 16x, 12x, 8x, i 6x. Dlaczego tak jest i jak temu zaradzić?

Atlantis 12.07.2006 18:37

C***243;***380;, same wyniki nie s***261; tragiczne, nie widz***261;c wykresu okre***347;li***322;bym nawet jako przyzwoite... Jedyne co mi si***281; nie podoba, to rozmieszczenie PIF***243;w - niemal na ca***322;ej p***322;ycie... Za to stosunkowo niskie warto***347;ci, wi***281;c nie ma si***281; czym a***380; tak stresowa***263;. :)
Tyle tylko, ***380;e nie mo***380;na zrzuci***263; winy na py***322;ek kurzu albo lekkie zabrudzenie p***322;yty w tym miejscu...

czary2mary 12.07.2006 17:29

Te płytki palą się różnie zależy od partii jak i poszczególnych egzemoplarzy
 
Palona na NEC 3520 z prędkością 8-bardzo tak sobie[IMG]http://images2.fotosik.pl/102/a8fe297a5525218e.png[/IMG]

Atlantis 01.07.2006 21:07

I jeszcze jedna - ten sam palnik i ta sama pr***281;dko***347;***263; co zwykle. :P

http://img440.imageshack.us/img440/3459/lost5ch.png

BTW odno***347;nie tych japo***324;skich Verbatim***243;w - czy je***347;li kupi***281; takiego cake'a po 50 sztuk odczuj***281; popraw***281; w por***243;wnaniu do tych, na kt***243;rych i tak pi***281;knie pali (niekiey nawet mniej ni***380; 100 PIF***243;w...)?

Raus 26.06.2006 00:53

Ilość załączników: 4
Oto moje najnowsze wypały jeśli chodzi o Verby x16

Wszystko palone na Pioneer 111L

Palony x6
http://forum.cdrinfo.pl/attachment.p...1&d=1151276039

Palony x8
http://forum.cdrinfo.pl/attachment.p...1&d=1151276039\

Palony x12
http://forum.cdrinfo.pl/attachment.p...1&d=1151276039

Palony x16
http://forum.cdrinfo.pl/attachment.p...1&d=1151276039

dobre płytki8 )


Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 23:49.

Powered by vBulletin® Version 3.9.0 LTS
Copyright ©2000 - 2026, vBulletin Solutions Inc.