![]() |
Kolejna z tego samego cake'a, nagrywana tak samo jak poprzednia. Nieco gorszej, cho***263; nadal dobrze. Jak jednak wida***263; nawet pomi***281;dzy p***322;ytami z tego samego pude***322;ka, nagrywanymi na tym samym sprz***281;cie r***243;***380;nica w jako***347;ci potrafi by***263; dosy***263; r***243;zna. :)
http://img233.imageshack.us/img233/6316/testex0.png |
Verbatim DVD+R 16x MCC 004 (Made in Taiwan) palony na Litku 812S z pr***281;dko***347;ci***261; 4x. ***321;adnie nagrana. :)
http://img46.imageshack.us/img46/5215/testks3.png |
pewnie kopie gier na ps2, bo standardowo ludzie pytaja o predkosc x2:)ale biorac pod uwage ze tutoriale na temat negrywania na ps2 byly robione 2 i wiecej lat temu, to wtedy plyty byly makx x4 i nagrywarki tez szybciej nie palily.ja nagrywam x4 na tdk x16 i verbach x16 i jest ok, szybciej nie nagrywam gier, bo to roznie bywa.filmy na lepszych plytach pale x8
|
Czy ja kogoś obraziłem? to Ty zironizowałeś mój post zamiast odpowiedzieć. Ale teraz napisałeś, dzięki za pomoc!
|
Cytat:
|
1. wiec Panie Madralo radze poczytac o wplywie predkosc/jakosc
2. nowe nagrywarki maja pewne ograniczenia sprzetowe, NIE POZWALAJCE nagrywac wolniej niz... i tu wlasnie zalezy to od modelu I W ZADEN SPOSOB TEGO NIE ZMIENISZ!! nawet jesli znajdziesz program, ktory pokaze ze nagrywa wolniej, to bedzie to po prostu KLAMSTWO zanim zaczniesz kogos obrazac, radze zapoznac sie z tematem! |
nie pani***281; m***261;dralo, chc***281; zrobi***263; sobie kopi***281; zapasdowe moich gier ale nie mog***281; ich nagra***263; poni***380;ej x6 przez co lekko si***281; kaszani***261;
|
ale gdzie lezy problem? co cie sie nie podoba z tymi predkosciami?
jak chcesz ustawic? 11,33x :D |
hehe, no w***322;a***347;nie o to chodzi ze ryzykowac nie chce :P a te biosy co s***261; na g***322;***243;wnej stronie? widzia***322;em jakie***347; do mojego modelu.
|
Jakie pr***281;dko***347;ci s***261; Ci potrzebne ? Takie pr***281;dko***347;ci dla wi***281;kszo***347;ci p***322;yt zawar***322; w firmware nagrywarki producent i najwidoczniej s***261; to optymalne pr***281;dko***347;ci dla nap***281;du i p***322;yt.
wgranie tego http://www.savefile.com/projects.php?pid=720118 nie oficjalnego beta firmware pozwala na ustawienie innych pr***281;dko***347;ci. Wgrywasz na w***322;asne ryzyko i nagrywasz z innymi pr***281;dko***347;ciami na w***322;asne ryzyko :) (ten firmware ma jeszcze inne zalety np poprawione nagrywanie p***322;yt DVD-R) |
Mam rpoblem z tymi płytami(a moze raczej z nagrywarką) Mianowicie na LITEON SHM-165P6S te płyty(a zarazem wszelkie inne) narywają się tylko z 4 prędkosciami, 16x, 12x, 8x, i 6x. Dlaczego tak jest i jak temu zaradzić?
|
C***243;***380;, same wyniki nie s***261; tragiczne, nie widz***261;c wykresu okre***347;li***322;bym nawet jako przyzwoite... Jedyne co mi si***281; nie podoba, to rozmieszczenie PIF***243;w - niemal na ca***322;ej p***322;ycie... Za to stosunkowo niskie warto***347;ci, wi***281;c nie ma si***281; czym a***380; tak stresowa***263;. :)
Tyle tylko, ***380;e nie mo***380;na zrzuci***263; winy na py***322;ek kurzu albo lekkie zabrudzenie p***322;yty w tym miejscu... |
Te płytki palą się różnie zależy od partii jak i poszczególnych egzemoplarzy
Palona na NEC 3520 z prędkością 8-bardzo tak sobie[IMG]http://images2.fotosik.pl/102/a8fe297a5525218e.png[/IMG]
|
I jeszcze jedna - ten sam palnik i ta sama pr***281;dko***347;***263; co zwykle. :P
http://img440.imageshack.us/img440/3459/lost5ch.png BTW odno***347;nie tych japo***324;skich Verbatim***243;w - czy je***347;li kupi***281; takiego cake'a po 50 sztuk odczuj***281; popraw***281; w por***243;wnaniu do tych, na kt***243;rych i tak pi***281;knie pali (niekiey nawet mniej ni***380; 100 PIF***243;w...)? |
Ilość załączników: 4
Oto moje najnowsze wypały jeśli chodzi o Verby x16
Wszystko palone na Pioneer 111L Palony x6 http://forum.cdrinfo.pl/attachment.p...1&d=1151276039 Palony x8 http://forum.cdrinfo.pl/attachment.p...1&d=1151276039\ Palony x12 http://forum.cdrinfo.pl/attachment.p...1&d=1151276039 Palony x16 http://forum.cdrinfo.pl/attachment.p...1&d=1151276039 dobre płytki8 ) |
| Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 23:49. |
Powered by vBulletin® Version 3.9.0 LTS
Copyright ©2000 - 2026, vBulletin Solutions Inc.