![]() |
taki mały teścik :P palona x8 test jak widać x8 8/8
http://img212.imageshack.us/img212/9...8ecc8na89l.png jak się Wam podoba ? :D |
Ja jeszcze mia***322;em "nieprzyjemno***347;ci" z DVD-R Printable. To znaczy kup***322;em kilka BOX***243;w i w***322;a***347;ciwie wszystkie si***281; popali***322;y, to znaczy tyle b***322;***281;d***243;w, ***380;e nawet weryfikacji nie przesz***322;y... Gorzej ni***380; jakie***347; reklam***243;wki z MM. :)
Movie te***380; pora***380;ka... Jednak jak widac teraz si***281; niez***322;e p***322;ytki Verbatima trafiaj***261; nawet. Poni***380;ej 30 PIF***243;w!!! Takiego wyniku to ja w ***380;yciu nie widzia***322;em. :) |
Cytat:
jak dla mnie Verbatim miał dwie poważne "wtopy" Cdr Crystal i Dvdr Movie |
Nie wiem czemu ludzie narzekają na Verbatimy.
|
Opad szczeny tak zwany przed chwil***261; zaliczy***322;em. :P Ju***380; ludzie narzekali na te Verby a tutaj wida***263; znaczn***261; popraw***281;, my***347;la***322;em ***380;e na starym litku pal***261; si***281; pi***281;knie, ale Ty normalnie rekord ***347;wiata pobi***322;e***347;. :P 28 PIF***243;w!!! Maksimum 3 (na 8/8!!!!!!!!!!!!) co***347; pi***281;knego. :P
|
Ilość załączników: 1
|
No cóż... Jak widać raz trochę lepiej, raz trochę gorszej (ale nie tragicznie :P)
Jednak co do jakości zapisu na tym krążku, chyba nie ma wątpliwości. :) :spoko: Litek, palona 4x http://img214.imageshack.us/img214/2...90620065cv.png |
Co o tym my***347;licie? Kolejny Verbatim, te***380; na Litku, te***380; 4x, ten sam cake...
Nie jest ju***380; tak dobrze, chocia***380; chyba jeszcze nie strasznie. :) Koncentracja b***322;***281;d***243;w w jednym miejscu na pocz***261;tku, dosy***263; du***380;a warto***347;***263; 9 a potem ju***380; jak marzenie... S***261;dzicie, ***380;e dane s***261; bezpieczne? :) http://img464.imageshack.us/img464/6...70620066os.png |
Wida***263; jak wiele zale***380;y od no***347;nika. Po serii wynik***243;w z PIF w ilo***347;ci oko***322;o 1000 teraz naprawd***281; ***322;adnie wypalone si***281; trafiaj***261;, mam nadziej***281;, ***380;e nast***281;pne b***281;d***261; si***281; nagrywa***263; podobnie. :) Kolejne przyk***322;ady na poparcie tezy, ***380;e stare litki maj***261; naprawd***281; niez***322;***261; jako***347;***263; zapisu, przynajmniej na dobrych no***347;nikach.
Co do KProbe to od pewnego czasu wol***281; robi***263; nim testy ni***380; na cdspeed. O ile w przypadku innych nap***281;d***243;w program z pakietu nero robi test w ECC 8/8 to na Litkach zawsze 8/1 - a wi***281;c dok***322;adno***347;***263; mniejsza. KProbe pozwala ustawi***263; 8/8 na litku, a do tego generuje do pliku graficznego ***322;adn***261; tabelk***281;, kt***243;ra zawiera to co trzeba, a nie ma w niej zb***281;dnych element***243;w - kr***243;tko m***243;wi***261;c nie jest tylko zrzutem okienka programu. :) BTW czy program do nagrywania te***380; mo***380;e mie***263; wp***322;yw na jako***347;***263; zapisu? Zak***322;adajac oczywi***347;cie ci***261;g***322;y dop***322;yw danych do nagrywarki. |
***321;adne palenie :) Wed***322;ug mnie testy na Kprobe i Litku s***261; zbli***380;one do test***243;w robionych na innych nagrywarkach i nerocdsped.
|
Kolejna ze wspomnianego cake'a palona 4x na Litku 812S. Co myślicie?
Bo ja prawdę mówiąc gdy zobaczyłem wynik skanu dostałem przysłowiowego "opadu szczeny". ;P Litek po raz kolejny pokazał co potrafi. :) Proszę porównać z moim ostatnim wynikiem z Pioneera DVR-111D. Może tylko tyle, że na Litku więcej PIE wyszło. :) http://img297.imageshack.us/img297/7...nalitku4nq.png |
palony x 6 test x8
http://img149.imageshack.us/img149/6...6testx83fx.png gdyby nie ten pik zaraz za 3GB (150PIF'***243;w :) ) to by***322; by ekstra (i tak jest dobry :) ) |
Rzeczywiście vebr nagrany na pioneerze robi wrażenie. Doskonałe wypalenie:spoko:
|
A tutaj kolejne płytka z nowego cake'a nagrana tym razem na Litku 812S z prędkością 4x (jak wykazał wczorajszy test szybciej nie ma sensu próbować...).
Widać poprawę, wykresy ładniejsze niż wczoraj, mniej błedów. Widocznie trafił mi się lepszy cake, mam nadzieję, że pozostałe 23 płytki też będą sprawowały się tak dobrze. :) Może nie aż tak dobrze jak na nowym Pioneerze, ale całkiem przyzwoicie. :) Małą ciekawostką jest fakt, że teraz zauważam coraz częściej zagęszczenie błędów na początku dysku, końcówka jest od noch praktycznie wolna. Kiedyś było odwrotnie w przypadku MCC - na końcu ilość błędów lubiała gęstnieć a niekiedy wartości PIE rosły i to dosyć znacząco... http://img201.imageshack.us/img201/4...06200628wq.png |
Pierwszy MCC004 z zakupionego przed chwilą cake'a (25 sztuk), wypalony przy prędkości 8x za pomocą Pionera DVR-111D z najnowszym biosem 1.23. Jak widać wynik robi wrażenie, nie wiem czy to zasługa tej aktualizacji, czy też trafiłem na dobrą serię. :) Mam nadzieję, że następne będą nagrywać się podobnie.
Zobacze jak na litku. http://img20.imageshack.us/img20/428...90620060pn.png |
| Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 23:48. |
Powered by vBulletin® Version 3.9.0 LTS
Copyright ©2000 - 2026, vBulletin Solutions Inc.