![]() |
Płyty są "Made in India" i to chyba wszystko tłumaczy :( Zakup w sieci, sklep Proline :(
|
Moje s***261; made in India (pono***263; mia***322;y si***281; go***380;ej pali***263;) i jak widac pala sie ok
ps. zakup w sieci ? |
Ilość załączników: 1
Niestety dobre verby ciężko kupić. Kupiłem płyty tej marki takiej oto jakości: :(
|
nast***281;pna palona x8 na nowym biosie :)
http://img257.imageshack.us/img257/3...smv8qx80hg.png jako***347;***263;, w por***243;wnaniu do powy***380;szych, znacznie lepsza :) |
Zrobi***322;em ma***322;y eksperyment, moze troch***281; bez sensu, ale nagra***322;em 2 p***322;yty na raz na nagrywarkach podpietych pod jedna ta***347;m***281; :> (bufor nagrywarek opr***243;***380;nia***322; sie na przemian prawie do zera :>), a oto efekty
palona x6 i testowana na 165P6S http://img333.imageshack.us/img333/7...2nagrywark.png palona x6 i testowana na 1693 http://img321.imageshack.us/img321/7...2nagrywark.png jak wida***263; starsza nagrywarka ma oprogramowanie (czy to mo***380;e zas***322;uga mechaniki nap***281;du ? ) bardziej odporne na opr***243;***380;nianie bufora :) |
Ilość załączników: 1
Verbatim DVD+R 16x palony 12x na Benq 1640 BSLB
jitter faluje... :fiu: |
zrobi***322;em test jednej p***322;yty palonej x8
ECC 8/1 http://img155.imageshack.us/img155/7...1x802050cq.png ECC 8/8 http://img155.imageshack.us/img155/9...8x802051up.png no i na ko***324;cu CD speed http://img155.imageshack.us/img155/5...dx802053te.png przyda***322;a by si***281; w cd speed mo***380;liwo***347;***263; regulacji ECC |
Ilość załączników: 1
Verb +R 16x palony 18x. Plex PX-760A
|
Cytat:
Czyż nie tak? Właśnie na tym forum ktoś mnie o tym poinformował i to mnie skłoniło do zainteresowania się tym programem. :) A czym robić testy na Pionku z prędkocią większą niż trochę ponad 2x? |
Cytat:
|
Ilość załączników: 2
A tutaj jeszcze jeden test... Ta sama płyta palona na Pionku testowana na Litku, raz za pomocą kprobe (8/8) a zaraz potem w CD-DVD Speed (8/1), jak widać wyniki bardzo zbliżone. :)
Niestety nie wiem jak i czym zrobić test na Pionku, w CD-DVD Speed mogę wybrać tylko prędkość 8x i maksimum, a i tak cokolwiek wybiorę leci trochę powyżej 2x... Jakieś sugestie? Może trzeba poczekać na nową wersję CD-DVD Speed? |
Na kprobe zrobi***322;em test w***322;a***347;nie po to, ***380;eby m***243;c ustawi***263; sobie na litku test w 8/8. :) W gruncie rzeczy wtedy chyba jest dok***322;***261;dniej skoro mamy ca***322;***261; przestrze***324; mi***281;czt 0 a 32 ni***380; kiedy maksimum to 4. :)
A na Pionku zrobi***281; test... Je***347;li kto***347; powie mi jakim programem... W Nero CD-DVD Speed nie mog***281; ustawi***263; pr***281;dko***347;ci, tzn. i tak leci przy oko***322;o 2x... Kprobe jest tylko do litk***243;w... Zreszt***261; nie wiem czy jest jaki***347; sens por***243;wnywa***263;, to normalne, ***380;e ka***380;da nagrywarka poda inaczej, byle tylko nie by***322;y to tak kolosalne r***243;***380;nice, jak w NECach, kt***243;re lubi***261; pokazywa***263; ogromne waarto***347;ci PIE wzi***281;te raczej z kosmosu, bo na pewno nie z p***322;ytku. :P Wracaj***261;c do tematu: Co s***261;dzicie o wynikach? ;) |
To wcale nie jest dziwne tylko wynika z innego sposobu "pr***243;bkowania" ECC p***322;yty litek robi 8/1, a wszystkie (nie jestem pewny ;)) inne 8/8 co przek***322;ada si***281; na to, ***380;e przy skanowaniu przy ECC 8/1 standard dopuszcza 280PIE/4PIF b***322;***281;d***243;w i jak by PIF osi***261;gne***322;o powy***380;ej 4 to p***322;yta dosta***322;a by ocen***281; 0 :), co do kprobe to nie robie nim test***243;w dla zachowania jak najwiekszego obiektywizmu (chocia***380; wyniki sa prawie identyczne jak na cd speed) i cdspeed jet bardziej przej***380;ysty :)
|
Nagrywarka, nagrywarce nierówna. Nie ma nagrywarki, która jest obiektywna w 100%. Gratuluję, że macie nagrywarki które tak bezbłędnie pokazują błedy. Dlaczego nie robisz testów na kprobe tylko na nerocdspeed?? Twoje testy na nero nie pokazują więcej błędów PIF niż... 2. Według mnie trochę to dziwne. Ja niestety nie mam liteona żeby go porównać z benq i necem. Moje dwie nagrywarki różnie pokazują.
|
Wyniki chyba dobre ale czy aby nie trzeba na pioneer'ze testowac x8 ? prosz***281; jeszcze o test tych p***322;yt na samym pionku dla por***243;wnania obiektywizmu nagrywarek :)
|
| Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 22:21. |
Powered by vBulletin® Version 3.9.0 LTS
Copyright ©2000 - 2026, vBulletin Solutions Inc.