Forum CDRinfo.pl

Forum CDRinfo.pl (https://forum.cdrinfo.pl/)
-   Nośniki optyczne (https://forum.cdrinfo.pl/f28/)
-   -   VERBATIM DVD+R x16 (https://forum.cdrinfo.pl/f28/verbatim-dvd-r-x16-57886/)

punisher 09.05.2006 07:55

Płyty są "Made in India" i to chyba wszystko tłumaczy :( Zakup w sieci, sklep Proline :(

rork 08.05.2006 22:43

Moje s***261; made in India (pono***263; mia***322;y si***281; go***380;ej pali***263;) i jak widac pala sie ok

ps. zakup w sieci ?

punisher 08.05.2006 20:04

Ilość załączników: 1
Niestety dobre verby ciężko kupić. Kupiłem płyty tej marki takiej oto jakości: :(

rork 06.05.2006 19:44

nast***281;pna palona x8 na nowym biosie :)

http://img257.imageshack.us/img257/3...smv8qx80hg.png

jako***347;***263;, w por***243;wnaniu do powy***380;szych, znacznie lepsza :)

rork 06.05.2006 17:38

Zrobi***322;em ma***322;y eksperyment, moze troch***281; bez sensu, ale nagra***322;em 2 p***322;yty na raz na nagrywarkach podpietych pod jedna ta***347;m***281; :> (bufor nagrywarek opr***243;***380;nia***322; sie na przemian prawie do zera :>), a oto efekty

palona x6 i testowana na 165P6S

http://img333.imageshack.us/img333/7...2nagrywark.png

palona x6 i testowana na 1693

http://img321.imageshack.us/img321/7...2nagrywark.png

jak wida***263; starsza nagrywarka ma oprogramowanie (czy to mo***380;e zas***322;uga mechaniki nap***281;du ? ) bardziej odporne na opr***243;***380;nianie bufora :)

julek! 04.05.2006 17:42

Ilość załączników: 1
Verbatim DVD+R 16x palony 12x na Benq 1640 BSLB

jitter faluje... :fiu:

rork 03.05.2006 09:26

zrobi***322;em test jednej p***322;yty palonej x8

ECC 8/1

http://img155.imageshack.us/img155/7...1x802050cq.png

ECC 8/8

http://img155.imageshack.us/img155/9...8x802051up.png

no i na ko***324;cu CD speed

http://img155.imageshack.us/img155/5...dx802053te.png

przyda***322;a by si***281; w cd speed mo***380;liwo***347;***263; regulacji ECC

VANTWG 02.05.2006 21:22

Ilość załączników: 1
Verb +R 16x palony 18x. Plex PX-760A

Atlantis 02.05.2006 08:50

Cytat:

Napisany przez punisher
Chyba kupię sobie Litka :) Faktycznie nie zróciłem na ten parametr uwagi.

Ale przecież na Litku też mozesz zrobić test w ECC 8/8, tak jak w innych nagrywarkach na CD-DVD Speed. :) Służy do tego właśnie kprobe. :) Masz tam z boku takie dwa pola, domyślnie jest w nich odpowiednio 8 i 1, musisz tylko zamienić 1 na 8 i robi testy tak jak na załaczonych screenach? ;)
Czyż nie tak? Właśnie na tym forum ktoś mnie o tym poinformował i to mnie skłoniło do zainteresowania się tym programem. :)
A czym robić testy na Pionku z prędkocią większą niż trochę ponad 2x?

punisher 02.05.2006 07:18

Cytat:

Napisany przez rork
To wcale nie jest dziwne tylko wynika z innego sposobu "próbkowania" ECC płyty litek robi 8/1, a wszystkie (nie jestem pewny ;)) inne 8/8 co przekłada się na to, że przy skanowaniu przy ECC 8/1 standard dopuszcza 280PIE/4PIF błędów i jak by PIF osiągneło powyżej 4 to płyta dostała by ocenę 0 :), co do kprobe to nie robie nim testów dla zachowania jak najwiekszego obiektywizmu (chociaż wyniki sa prawie identyczne jak na cd speed) i cdspeed jet bardziej przejżysty :)

Chyba kupię sobie Litka :) Faktycznie nie zróciłem na ten parametr uwagi.

Atlantis 02.05.2006 00:42

Ilość załączników: 2
A tutaj jeszcze jeden test... Ta sama płyta palona na Pionku testowana na Litku, raz za pomocą kprobe (8/8) a zaraz potem w CD-DVD Speed (8/1), jak widać wyniki bardzo zbliżone. :)
Niestety nie wiem jak i czym zrobić test na Pionku, w CD-DVD Speed mogę wybrać tylko prędkość 8x i maksimum, a i tak cokolwiek wybiorę leci trochę powyżej 2x... Jakieś sugestie? Może trzeba poczekać na nową wersję CD-DVD Speed?

Atlantis 01.05.2006 22:01

Na kprobe zrobi***322;em test w***322;a***347;nie po to, ***380;eby m***243;c ustawi***263; sobie na litku test w 8/8. :) W gruncie rzeczy wtedy chyba jest dok***322;***261;dniej skoro mamy ca***322;***261; przestrze***324; mi***281;czt 0 a 32 ni***380; kiedy maksimum to 4. :)

A na Pionku zrobi***281; test... Je***347;li kto***347; powie mi jakim programem... W Nero CD-DVD Speed nie mog***281; ustawi***263; pr***281;dko***347;ci, tzn. i tak leci przy oko***322;o 2x... Kprobe jest tylko do litk***243;w... Zreszt***261; nie wiem czy jest jaki***347; sens por***243;wnywa***263;, to normalne, ***380;e ka***380;da nagrywarka poda inaczej, byle tylko nie by***322;y to tak kolosalne r***243;***380;nice, jak w NECach, kt***243;re lubi***261; pokazywa***263; ogromne waarto***347;ci PIE wzi***281;te raczej z kosmosu, bo na pewno nie z p***322;ytku. :P

Wracaj***261;c do tematu: Co s***261;dzicie o wynikach? ;)

rork 01.05.2006 21:53

To wcale nie jest dziwne tylko wynika z innego sposobu "pr***243;bkowania" ECC p***322;yty litek robi 8/1, a wszystkie (nie jestem pewny ;)) inne 8/8 co przek***322;ada si***281; na to, ***380;e przy skanowaniu przy ECC 8/1 standard dopuszcza 280PIE/4PIF b***322;***281;d***243;w i jak by PIF osi***261;gne***322;o powy***380;ej 4 to p***322;yta dosta***322;a by ocen***281; 0 :), co do kprobe to nie robie nim test***243;w dla zachowania jak najwiekszego obiektywizmu (chocia***380; wyniki sa prawie identyczne jak na cd speed) i cdspeed jet bardziej przej***380;ysty :)

punisher 01.05.2006 21:32

Nagrywarka, nagrywarce nierówna. Nie ma nagrywarki, która jest obiektywna w 100%. Gratuluję, że macie nagrywarki które tak bezbłędnie pokazują błedy. Dlaczego nie robisz testów na kprobe tylko na nerocdspeed?? Twoje testy na nero nie pokazują więcej błędów PIF niż... 2. Według mnie trochę to dziwne. Ja niestety nie mam liteona żeby go porównać z benq i necem. Moje dwie nagrywarki różnie pokazują.

rork 01.05.2006 20:17

Wyniki chyba dobre ale czy aby nie trzeba na pioneer'ze testowac x8 ? prosz***281; jeszcze o test tych p***322;yt na samym pionku dla por***243;wnania obiektywizmu nagrywarek :)


Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 22:21.

Powered by vBulletin® Version 3.9.0 LTS
Copyright ©2000 - 2026, vBulletin Solutions Inc.