![]() |
Verbatim +Rx16 palony 4x BenQ 1640@164B SolidBurn bios BEGB Nero 6.6.0.18
http://forum.cdrinfo.pl/showpost.php...postcount=2756 :) |
A w makro 15,70zł za 10sztuk cake :jem: Szkoda tylko że mój BenQ nie trawił tych płytek :|
|
Cytat:
we wrocku po 16.90 za cake 10 sztuk |
za 17,99 zl w tarnowie carefour - uwaga kupilem trójpak plyt DVD+R wielokrotnego nagrywania Verbatim.
|
kumpel kupuje 2 lub 3 cake;i po 10 płyt verbatin 8x i pali na litQ 1653s jak dotąd zepsuł możę "pięc" płyt naprawde to świadczy o tym jaką renome i jakość posiada VERBAtim
|
ja kupilem wczoraj w "kerfie" jutro zamieszcze skan, bo na razie pale na plextorach :spoko:
|
Mam problemy z tymi płytkami (MCC 004) tzn miałem bo już je odsprzedałem :cool: 3 plytki w alcoholu i w nero stanęły w różnych miejscach i oczywiście komunikat "zapis sie nie powiódł" :| Te same dane nagrywałem na RW i wszystko ok. Co mogłobyć nie tak?
|
Cytat:
|
Cytat:
Verb +R x16 skusiło mnie to że na cake-u było 'A MITSUBISHI KAGAKU MEDIA COMPANY" myślałem że może trafią mi sie made in TY jak komuś tu z forum no ale niestey |
Cytat:
|
Jak dobrze, że na litku QSuite nie działa bo jeszcze bym sie mógł załamać ;) a tak na serio to po ile były te verby w cake 25szt ? może po tym można je poznać w sklepie ? mój jest z cake 10 i jakoś dobrze sie wypalił :)
|
Cytat:
normalnie nie poto wydawałem kase żeby nagrywać na czymś takim |
Cytat:
|
Cytat:
http://forum.cdrinfo.pl/showpost.php...postcount=4156 wypalony 8x na BenQ 1640 bios BSJB http://forum.cdrinfo.pl/attachment.p...chmentid=23218 :) |
Ilość załączników: 1
właśnie kupiłem sobie cake25 Verbatim-ów +R x16
no i jestem załamany powiedzcie co może być przyczyną tak słabej jakości (przynajmniej na początku płyty, dalej jest już chyba nieźle) |
| Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 22:23. |
Powered by vBulletin® Version 3.9.0 LTS
Copyright ©2000 - 2026, vBulletin Solutions Inc.