Forum CDRinfo.pl

Forum CDRinfo.pl (https://forum.cdrinfo.pl/)
-   Nośniki optyczne (https://forum.cdrinfo.pl/f28/)
-   -   VERBATIM DVD+R x16 (https://forum.cdrinfo.pl/f28/verbatim-dvd-r-x16-57886/)

slawekj 20.12.2005 22:49

Verbatim +Rx16 palony 4x BenQ 1640@164B SolidBurn bios BEGB Nero 6.6.0.18

http://forum.cdrinfo.pl/showpost.php...postcount=2756

:)

Goldman 19.12.2005 20:16

A w makro 15,70zł za 10sztuk cake :jem: Szkoda tylko że mój BenQ nie trawił tych płytek :|

icemac 19.12.2005 16:08

Cytat:

Napisany przez mlody02
za 17,99 zl w tarnowie carefour - uwaga kupilem trójpak plyt DVD+R wielokrotnego nagrywania Verbatim.

to drogo :wow:

we wrocku po 16.90 za cake 10 sztuk

mlody02 19.12.2005 15:41

za 17,99 zl w tarnowie carefour - uwaga kupilem trójpak plyt DVD+R wielokrotnego nagrywania Verbatim.

FatAlbert 18.12.2005 13:40

kumpel kupuje 2 lub 3 cake;i po 10 płyt verbatin 8x i pali na litQ 1653s jak dotąd zepsuł możę "pięc" płyt naprawde to świadczy o tym jaką renome i jakość posiada VERBAtim

icemac 18.12.2005 13:26

ja kupilem wczoraj w "kerfie" jutro zamieszcze skan, bo na razie pale na plextorach :spoko:

Goldman 18.12.2005 12:46

Mam problemy z tymi płytkami (MCC 004) tzn miałem bo już je odsprzedałem :cool: 3 plytki w alcoholu i w nero stanęły w różnych miejscach i oczywiście komunikat "zapis sie nie powiódł" :| Te same dane nagrywałem na RW i wszystko ok. Co mogłobyć nie tak?

mensir67pl 27.11.2005 16:19

Cytat:

Napisany przez MZiol
w Vobisie niestety i po 2zł za szt

Verb +R x16

skusiło mnie to że na cake-u było 'A MITSUBISHI KAGAKU MEDIA COMPANY"

myślałem że może trafią mi sie made in TY jak komuś tu z forum

no ale niestey

Pokaz fotki wypalonych :)

MZiol 27.11.2005 16:04

Cytat:

Napisany przez legion
a gdzie kupiles te plyty i po ile jezeli tak strasznie jest zle z nimi :)

w Vobisie niestety i po 2zł za szt

Verb +R x16

skusiło mnie to że na cake-u było 'A MITSUBISHI KAGAKU MEDIA COMPANY"

myślałem że może trafią mi sie made in TY jak komuś tu z forum

no ale niestey

legion 26.11.2005 23:17

Cytat:

Napisany przez MZiol
jak?

normalnie

nie poto wydawałem kase żeby nagrywać na czymś takim

a gdzie kupiles te plyty i po ile jezeli tak strasznie jest zle z nimi :)

rork 26.11.2005 21:38

Jak dobrze, że na litku QSuite nie działa bo jeszcze bym sie mógł załamać ;) a tak na serio to po ile były te verby w cake 25szt ? może po tym można je poznać w sklepie ? mój jest z cake 10 i jakoś dobrze sie wypalił :)

MZiol 26.11.2005 19:29

Cytat:

Napisany przez pawelblu
Nie jestem w stanie sobie wyobrazic jak wykres Qscana moze spowodowac czyjes zalamanie, ale moja wyobraznia niestety jest dosc plytka, wiec moze to normalne ... ||

jak?

normalnie

nie poto wydawałem kase żeby nagrywać na czymś takim

pawelblu 26.11.2005 19:22

Cytat:

Napisany przez MZiol
no i jestem załamany

Nie jestem w stanie sobie wyobrazic jak wykres Qscana moze spowodowac czyjes zalamanie, ale moja wyobraznia niestety jest dosc plytka, wiec moze to normalne ... ||

slawekj 26.11.2005 18:37

Cytat:

Napisany przez MZiol
właśnie kupiłem sobie cake25 Verbatim-ów +R x16
no i jestem załamany

Ta sama dostawa.... ??? jak w loterii... na pocieszenie :piwo:
http://forum.cdrinfo.pl/showpost.php...postcount=4156

wypalony 8x na BenQ 1640 bios BSJB

http://forum.cdrinfo.pl/attachment.p...chmentid=23218

:)

MZiol 26.11.2005 18:20

Ilość załączników: 1
właśnie kupiłem sobie cake25 Verbatim-ów +R x16

no i jestem załamany

powiedzcie co może być przyczyną tak słabej jakości
(przynajmniej na początku płyty, dalej jest już chyba nieźle)


Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 22:23.

Powered by vBulletin® Version 3.9.0 LTS
Copyright ©2000 - 2026, vBulletin Solutions Inc.