Forum CDRinfo.pl

Forum CDRinfo.pl (https://forum.cdrinfo.pl/)
-   Nośniki optyczne (https://forum.cdrinfo.pl/f28/)
-   -   VERBATIM DVD+R x16 (https://forum.cdrinfo.pl/f28/verbatim-dvd-r-x16-57886/)

xux84 04.03.2006 19:54

Cytat:

Napisany przez slawekj
A ja myślałem, że jak ma trudności z odczytem. ???

:czytaj:
http://club.cdfreaks.com/showthread.php?t=162151

:spoko:

przy tescie transferu tak wlasnie jest, ale przy scanie jakosci zawsze w regularnych odstepach na moment zwalnia i znowu rusza. W najnowszych biosach 1640 tez sie tak zachowuje

slawekj 04.03.2006 15:11

Cytat:

Napisany przez xux84
??? o czym Ty mowisz? 1650 zawsze przy scanie co jakis czas zwalnia...

A ja myślałem, że jak ma trudności z odczytem. ???

:czytaj:
http://club.cdfreaks.com/showthread.php?t=162151

:spoko:

xux84 04.03.2006 13:36

Cytat:

Napisany przez slawekj
Dlaczego napęd tak męczy się przy odczycie.
Linia prędkości powinna być gładka. :taktak:
http://forum.cdrinfo.pl/showpost.php...0&postcount=10

:)

??? o czym Ty mowisz? 1650 zawsze przy scanie co jakis czas zwalnia...

ryba120 04.03.2006 12:36

Cytat:

Napisany przez slawekj
Dlaczego napęd tak męczy się przy odczycie.
Linia prędkości powinna być gładka. :taktak:

:)

Najprawdopodobniej w trakcie testów klikał na klawiaturze, a to np. u mnie właśnie tak się objawia.

slawekj 04.03.2006 12:35

Cytat:

Napisany przez xux84
Verbatim16x palony 8x :)

Dlaczego napęd tak męczy się przy odczycie.
Linia prędkości powinna być gładka. :taktak:
http://forum.cdrinfo.pl/showpost.php...0&postcount=10

:)

xux84 04.03.2006 12:27

Ilość załączników: 1
Verbatim16x palony 8x :)

ed hunter 03.03.2006 20:36

Cytat:

Napisany przez Yarozelsky
wypal te verbatimy X16 przynajmniej jeden na próbe ,u mnie całkiem nieżle sie nagrywaja X16,

niestety mój komp przestał wyrabiać na zakrętach przy takich szybkościach.

to ta druga :klnie:

http://forum.cdrinfo.pl/attachment.p...id=29867&stc=1

no więc, sprawdziłem DMA i ASPI, wypiąłem taśmę - z mobo i z nagrywarki i wpiąłem rzecz jasna :D, reset biosu mobo przy okazji :D, odpiąłem DVD-ROM Samsunga (!), wgrałem inny-nowszy bios do NECa, nagrałem 16x i poszło bez problemu - max 13,6x, działa dużo lepiej, ale szpila jest pod koniec :(

http://forum.cdrinfo.pl/attachment.p...id=29868&stc=1

ważne, że nagrywarka przestała zwalniać i robić koszmarki (tylko jeszcze ta szpila...)

Yarozelsky 03.03.2006 20:31

Cytat:

Napisany przez ed hunter
a ja właśnie nagrałem 4x nagrywam drugą i z 6x zjechało na 4x :O :cojest: ((

wypal te verbatimy X16 przynajmniej jeden na próbe ,u mnie całkiem nieżle sie nagrywaja X16,

ed hunter 03.03.2006 20:23

a ja właśnie nagrałem 4x nagrywam drugą i z 6x zjechało na 4x :O :cojest: ((

Dawid 03.03.2006 20:19

Napęd: LITE-ON DVDRW SOHW-1213 bios TS0J
Nosnik: Verbatim DVD+R x16 cake x10 (nagrany dysk za pomoca nero)
DVD+R palony x4

http://img138.imageshack.us/img138/6...ts0j03marc.jpg

pytanie: co jest nie tak z moja nagrywarka?

ed hunter 02.03.2006 18:22

Cytat:

Napisany przez Isien
Witam!

Ja tez mam taka plytke (z mala roznica bo Dvd-R) wypalona zaledwie x6 a nadaje sie tylko na podstawke pod piwo :piwo:

jest też specjalny temat dla minusów

http://forum.cdrinfo.pl/showthread.php?t=58432

Isien 02.03.2006 16:15

Ilość załączników: 1
Witam!

Ja tez mam taka plytke (z mala roznica bo Dvd-R) wypalona zaledwie x6 a nadaje sie tylko na podstawke pod piwo :piwo:

ed hunter 27.02.2006 17:17

co tu pisać - dobra, palona 6x

turzol 27.02.2006 03:34

Ilość załączników: 1
Verbatim DVD+R 16x (MCC004) ze szpuli palony w DVD Decrypter @16x na BENQ DW-1655 BCDB

http://img6.picsplace.to/img6/14/dq_...MCC04_r16x.PNG

rork 25.02.2006 17:40

lukasss małe nieporozumienie robimy test z prędkością x4 :) a palimy jak nam pasuje :mruga:


Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 22:21.

Powered by vBulletin® Version 3.9.0 LTS
Copyright ©2000 - 2026, vBulletin Solutions Inc.