![]() |
Cytat:
|
Cytat:
:czytaj: http://club.cdfreaks.com/showthread.php?t=162151 :spoko: |
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
Linia prędkości powinna być gładka. :taktak: http://forum.cdrinfo.pl/showpost.php...0&postcount=10 :) |
Ilość załączników: 1
Verbatim16x palony 8x :)
|
Cytat:
to ta druga :klnie: http://forum.cdrinfo.pl/attachment.p...id=29867&stc=1 no więc, sprawdziłem DMA i ASPI, wypiąłem taśmę - z mobo i z nagrywarki i wpiąłem rzecz jasna :D, reset biosu mobo przy okazji :D, odpiąłem DVD-ROM Samsunga (!), wgrałem inny-nowszy bios do NECa, nagrałem 16x i poszło bez problemu - max 13,6x, działa dużo lepiej, ale szpila jest pod koniec :( http://forum.cdrinfo.pl/attachment.p...id=29868&stc=1 ważne, że nagrywarka przestała zwalniać i robić koszmarki (tylko jeszcze ta szpila...) |
Cytat:
|
a ja właśnie nagrałem 4x nagrywam drugą i z 6x zjechało na 4x :O :cojest: ((
|
Napęd: LITE-ON DVDRW SOHW-1213 bios TS0J
Nosnik: Verbatim DVD+R x16 cake x10 (nagrany dysk za pomoca nero) DVD+R palony x4 http://img138.imageshack.us/img138/6...ts0j03marc.jpg pytanie: co jest nie tak z moja nagrywarka? |
Cytat:
http://forum.cdrinfo.pl/showthread.php?t=58432 |
Ilość załączników: 1
Witam!
Ja tez mam taka plytke (z mala roznica bo Dvd-R) wypalona zaledwie x6 a nadaje sie tylko na podstawke pod piwo :piwo: |
co tu pisać - dobra, palona 6x
|
Ilość załączników: 1
Verbatim DVD+R 16x (MCC004) ze szpuli palony w DVD Decrypter @16x na BENQ DW-1655 BCDB
http://img6.picsplace.to/img6/14/dq_...MCC04_r16x.PNG |
lukasss małe nieporozumienie robimy test z prędkością x4 :) a palimy jak nam pasuje :mruga:
|
| Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 22:21. |
Powered by vBulletin® Version 3.9.0 LTS
Copyright ©2000 - 2026, vBulletin Solutions Inc.