![]() |
Jeszcze raz przestestowalem naped, palac wedle sugestii x4
Przypominam, czym i na czym: Napęd: LITE-ON DVDRW SHM-165P6S bios MS0K Nosnik: Verbatim DVD+R x16 cake x10 MCC 004 (utworzony dysk testowy Nero) DVD+R palony x4 http://img126.imageshack.us/img126/1432/47wy1.jpg Ogolnie wychodzi na to ze roznica niewielka w porownaniu z x16. Z regoly pale na nich x12 i wynik sa troche lepsze niz w przypadkupalonej x16 ;) Wiec jesli nie widac wiekszej roznicy, to po co czekac i palic x4 :piwo: |
Verbatim DVD+Rx16 Printable
Palona x4 NEC3520 bios Liggy's 3.06 http://img160.imageshack.us/img160/5...tnec3520a1.jpg Palona x4 BENQ1640 bios BSLB testowana na NEC-u http://img111.imageshack.us/img111/8...iosbslb6fq.jpg |
lukasss na litku testujemy x4 :) ale i tak wyniki świetne tylko dlaczego palony x16 wypada lepiej od x8 hehe ciekawe
|
Napęd: LITE-ON DVDRW SHM-165P6S bios MS0K
Nosnik: Verbatim DVD+R x16 cake x10 MCC 004 (utworzony dysk testowy Nero) DVD+R palony x16 http://img60.imageshack.us/img60/5813/165nm.jpg DVD+R palony x8 http://img60.imageshack.us/img60/530/84ze.jpg Jakosc praktycznie identyczna na wszystkich plytkach, z regoly pale x12 i jak se przetestuje, to bardzo porownywalne wyniki dla kazdej plytki sa |
Bródka wyniczek ekstra, ustaw testowanie na x4 (na takiej standardowo testuje się na liteonach) i będzie lepszy :). Jak byś nagrał jeszcze x8 i zrobił test to było by miło (nowy model nagrywarki - czym więcej testów tym lepiej dla kupujących :) jest się do czego odnieść)
|
Ilość załączników: 1
Verbatim DVD+R palony x8 na benqDW1650. Wedlug mnie powinno być lepiej, a nie jest. Dlaczego?? Słaby nośnik, czy też mój benek robi więcej błedów niż u Was?
|
Ilość załączników: 1
A tu u mnie palona 16x
Co o tym sądzicie |
Cytat:
|
Ilość załączników: 2
U mnie to wygląda tak. (Benq Dw 1655)
Oczywiście palona z prędkością dedykowaną czyli x16 Kupiona w Makro 18,90/ cake 10 szt. |
Ilość załączników: 1
Kupiłem, wypaliłem, przetestowłem... jakiś czas temu ;) a teraz wynik
Płyta palona x8 na Lite-On SOHW-1633S BS0Y Nie jest źle. Powiem więcej, jest dobrze (jak dla mnie) 8 ) |
Jak dla mnie, to te Verbatimy DVD+R x16 MCC-04 to jedne z najlepszych nośników, jakie miałem okazję palić. Nawet na badziewnym lg-4167b palą się wyśmienicie.
Oto wyniki palenia tych płytek z prędkością 8x na 3 różnych palnikach (płytki z taj samej paczki, palone i testowane w ciągu 2 dni pod rząd): LG-4163b A104: http://www.xyz.avx.pl/screenshots/T-09.png LG-4167b DL12: http://www.xyz.avx.pl/screenshots/T-25.png Lite-On SHW 1635S YS0J - tu niestety nieco gorzej: http://www.xyz.avx.pl/screenshots/T-10.png Mam też testy palenia ich 16x i 4x, ale zasadniczo wygląda to bardzo podobnie. latet |
Verbatim +Rx16 palony 8x Nec 4550A bios 1.07 Nero 6.6.0.18
http://forum.cdrinfo.pl/showpost.php...&postcount=185 :) |
Dlaczego do kosza??
Wszystkie błedy mieszczą sie w normach, więc nie widze problemu. PI Error troche wysoki, ale do dopuszczalnego poziomu 280 jeszcze sporo brakuje. |
Nie za bardzo lapie co to ma dowodzic, bo moim skromnym zdaniem nie dowodzi nic ...
|
Ceny płytek 16x są podobne do płytek 4-8x.
Verbatim już nie produkuje 8x, te które są jeszcze w sprzedaży to stara produkcja i coraz mniej w sprzedaży. Praktyczny przyklad: Następny Verbatim +Rx16 z tej samej dostawy. QScan QSuite 2.1 bios BEGB prędkość 16x http://forum.cdrinfo.pl/attachment.p...id=28322&stc=1 Wypalony 16x na Nec 4550A bios 1.07 plikiem testowym Nero. http://forum.cdrinfo.pl/attachment.p...id=28323&stc=1 Wystarczy teraz porównać: Płytka wypalona optymalną prędkością: http://forum.cdrinfo.pl/showpost.php...postcount=2756 Czy jest różnica ? I mimo oceny 96/100 płytka wypalona 16x nadaje się do kosza. :) |
| Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 22:22. |
Powered by vBulletin® Version 3.9.0 LTS
Copyright ©2000 - 2026, vBulletin Solutions Inc.