![]() |
Cytat:
A u mnie Verbatim DVD+R x16 wygląda tak: Bios Liggy's 3.06 http://img92.imageshack.us/img92/336...ro661141il.jpg |
Cytat:
|
Palona 12x plytka z kupionego dzis cake 50szt. Indie Indiami ale powiedzialbym ze tym razem to szczeka mi jednak opadla :D
http://img457.imageshack.us/img457/4...1march2006.png |
Ilość załączników: 1
Verbatim x16,palona4x...Niewiem,ale wykres mi się niepodoba :nie: Czy te nagrywarki NECa są tak słabe,czy mojej kończy się żywot... :sciana:
|
Cytat:
|
Cytat:
Wracając do pytania: Sądzicie, że nagrywanie z 8x poprawi wyniki? Jak to z tym bywa? Czy teoria, że powinno się nagrywać z połową deklarowanej przez producenta jest słuszna również p rzypadku nośników 16x? ;) |
Cytat:
Moj od czasu gdy zostal 832ka nagrywa do dzis co prawda u kumpla ale zawsze... |
Cytat:
ja z tej przerobki bylem zadowolony, dopoki moj naped nagrywal, ale ... teraz na szczescie jeszcze dobrze odtwarza :> |
Cytat:
Jest nowszy niz US0S i jeszcze zyskasz mozliwosc wypalania dwuwarstwowych +r dl :) |
@Atlanits
wynik :spoko: |
Ilość załączników: 1
Kupiłem ostatnio dwa cake'i tych Verbatimów DVD+R 16x (MMC 004) ponieważ po szalonym biegu pomiędzy krakowskimi sklepami komputerowymi nigdzie nie udało mi się dorwać +R 8x (MCC 003) na których paliłem do tej pory. ;)
Oto wynik pierwszej nagranej płytki. :) Nagrywarka LiteOn 812S z najnowszym biosem, prędkość nagrywania 4x. Sądzicie, że uzyskam lepszy wynik (i trwałość nośnika) paląc 8x? Szybciej na tym litku już się niestety nie da. :P |
Cytat:
|
Cytat:
Do kosza. :spoko: :) |
Co z tym fantem robić ?:
Verbatime MCC04 X16, cake 50szt. - Made in Indie - DW1650 MCC004 - palony na x4 http://forum.cdrinfo.pl/attachment.p...chmentid=29916 - GSA4167 MCC04 - palony na x4 http://forum.cdrinfo.pl/attachment.p...chmentid=29917 Skąd takie duże wartości PIE a zarazem małe PIF. Palić dalej i sie nie przejmować czy jednak wymienić całą partię Na MCC04 z tajwanu bylo OKI więc raczej wykluczam błedy systemowe czy sprzętowe. Płytki są czytane bez problemów (test odczytu gładki) jednak boję sie o ich żywotność :sciana: Mogę Was o jakąś podpowiedź :help: |
Witam, nie wiem jakie płytki DVD+R wybrać, żeby mi nie wyparowały czy coś, szamoczę się, skacze po forum, czytam posty i nie wiem na jakie się zdecydować. Czy moglibyście mi podać namiary gdzie w internecie można kupić dobre płytki, czy może na allegro są też...? Bo czytałem, że płytki z kija (Cake) są do kitu itp. herezje. Chcem kupić pakiecik 50 szt. i się już więcej nie denerwować!
Pozdrawiam. :help: |
| Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 22:22. |
Powered by vBulletin® Version 3.9.0 LTS
Copyright ©2000 - 2026, vBulletin Solutions Inc.