Forum CDRinfo.pl

Forum CDRinfo.pl (https://forum.cdrinfo.pl/)
-   Nośniki optyczne (https://forum.cdrinfo.pl/f28/)
-   -   VERBATIM DVD+R x16 (https://forum.cdrinfo.pl/f28/verbatim-dvd-r-x16-57886/)

ryba120 12.03.2006 00:27

Cytat:

Napisany przez adamxx68
Verbatim x16,palona4x...Niewiem,ale wykres mi się niepodoba :nie: Czy te nagrywarki NECa są tak słabe,czy mojej kończy się żywot... :sciana:

Raczej taka partia nośników.
A u mnie Verbatim DVD+R x16 wygląda tak:
Bios Liggy's 3.06

http://img92.imageshack.us/img92/336...ro661141il.jpg

Yarozelsky 11.03.2006 22:34

Cytat:

Napisany przez adamxx68
Verbatim x16,palona4x...Niewiem,ale wykres mi się niepodoba :nie: Czy te nagrywarki NECa są tak słabe,czy mojej kończy się żywot... :sciana:

Spróbuj nieoficjalnego firmwary Dee's 2.U4 :taktak: powinno byc lepiej.

xel 11.03.2006 22:23

Palona 12x plytka z kupionego dzis cake 50szt. Indie Indiami ale powiedzialbym ze tym razem to szczeka mi jednak opadla :D

http://img457.imageshack.us/img457/4...1march2006.png

adamxx68 08.03.2006 03:41

Ilość załączników: 1
Verbatim x16,palona4x...Niewiem,ale wykres mi się niepodoba :nie: Czy te nagrywarki NECa są tak słabe,czy mojej kończy się żywot... :sciana:

xux84 07.03.2006 17:15

Cytat:

Napisany przez Atlantis
Heh... prawdę mówiąc mam mieszane uczucia co do wszelkich praktyk overclockerskich itp., nigdy sobie niczego w kompie nie podkręcałem. :) A co do DL, to i tak są na dziś dzień za drogie, a jeśli troche stanieją to pewnie pomyślę o jakimś nowym napędzie, a póki co miejmy nadieję, że ten litek jeszcze będzie mi dobrze służył. ;)
Wracając do pytania: Sądzicie, że nagrywanie z 8x poprawi wyniki? Jak to z tym bywa? Czy teoria, że powinno się nagrywać z połową deklarowanej przez producenta jest słuszna również p rzypadku nośników 16x? ;)

W przypadku 812 na pewno nie poprawi. Co najwyzej pogorszy

Atlantis 07.03.2006 17:02

Cytat:

Napisany przez xux84
Wgraj ten bios: http://codeguys.rpc1.org/firmwares/d...patched-cf.rar
Jest nowszy niz US0S i jeszcze zyskasz mozliwosc wypalania dwuwarstwowych +r dl :)

Heh... prawdę mówiąc mam mieszane uczucia co do wszelkich praktyk overclockerskich itp., nigdy sobie niczego w kompie nie podkręcałem. :) A co do DL, to i tak są na dziś dzień za drogie, a jeśli troche stanieją to pewnie pomyślę o jakimś nowym napędzie, a póki co miejmy nadieję, że ten litek jeszcze będzie mi dobrze służył. ;)
Wracając do pytania: Sądzicie, że nagrywanie z 8x poprawi wyniki? Jak to z tym bywa? Czy teoria, że powinno się nagrywać z połową deklarowanej przez producenta jest słuszna również p rzypadku nośników 16x? ;)

xux84 07.03.2006 16:43

Cytat:

Napisany przez icemac
ale wtedy go przerobi na 832 :)

ja z tej przerobki bylem zadowolony, dopoki moj naped nagrywal, ale ... teraz na szczescie jeszcze dobrze odtwarza :>

Myslisz ze obrazil sie na ciebie za 832 i przestal nagrywac...? :>

Moj od czasu gdy zostal 832ka nagrywa do dzis co prawda u kumpla ale zawsze...

icemac 07.03.2006 16:39

Cytat:

Napisany przez xux84
Wgraj ten bios: http://codeguys.rpc1.org/firmwares/d...patched-cf.rar
Jest nowszy niz US0S i jeszcze zyskasz mozliwosc wypalania dwuwarstwowych +r dl :)

ale wtedy go przerobi na 832 :)

ja z tej przerobki bylem zadowolony, dopoki moj naped nagrywal, ale ... teraz na szczescie jeszcze dobrze odtwarza :>

xux84 07.03.2006 16:33

Cytat:

Napisany przez Atlantis
Kupiłem ostatnio dwa cake'i tych Verbatimów DVD+R 16x (MMC 004) ponieważ po szalonym biegu pomiędzy krakowskimi sklepami komputerowymi nigdzie nie udało mi się dorwać +R 8x (MCC 003) na których paliłem do tej pory. ;)
Oto wynik pierwszej nagranej płytki. :) Nagrywarka LiteOn 812S z najnowszym biosem, prędkość nagrywania 4x. Sądzicie, że uzyskam lepszy wynik (i trwałość nośnika) paląc 8x? Szybciej na tym litku już się niestety nie da. :P

Wgraj ten bios: http://codeguys.rpc1.org/firmwares/d...patched-cf.rar
Jest nowszy niz US0S i jeszcze zyskasz mozliwosc wypalania dwuwarstwowych +r dl :)

icemac 07.03.2006 16:24

@Atlanits

wynik :spoko:

Atlantis 07.03.2006 15:54

Ilość załączników: 1
Kupiłem ostatnio dwa cake'i tych Verbatimów DVD+R 16x (MMC 004) ponieważ po szalonym biegu pomiędzy krakowskimi sklepami komputerowymi nigdzie nie udało mi się dorwać +R 8x (MCC 003) na których paliłem do tej pory. ;)
Oto wynik pierwszej nagranej płytki. :) Nagrywarka LiteOn 812S z najnowszym biosem, prędkość nagrywania 4x. Sądzicie, że uzyskam lepszy wynik (i trwałość nośnika) paląc 8x? Szybciej na tym litku już się niestety nie da. :P

ed hunter 06.03.2006 21:25

Cytat:

Napisany przez slawekj
Nie ma co się zastanawiać.
Do kosza. :spoko:

:)

najlepiej nie wyjmując z nagrywarki ^_^ :haha: :rotfl: :>

slawekj 06.03.2006 21:20

Cytat:

Napisany przez jackosz
Co z tym fantem robić ?:
:help:

Nie ma co się zastanawiać.
Do kosza. :spoko:

:)

jackosz 06.03.2006 20:08

Co z tym fantem robić ?:

Verbatime MCC04 X16, cake 50szt. - Made in Indie

- DW1650 MCC004 - palony na x4
http://forum.cdrinfo.pl/attachment.p...chmentid=29916

- GSA4167 MCC04 - palony na x4
http://forum.cdrinfo.pl/attachment.p...chmentid=29917


Skąd takie duże wartości PIE a zarazem małe PIF.
Palić dalej i sie nie przejmować czy jednak wymienić całą partię
Na MCC04 z tajwanu bylo OKI więc raczej wykluczam błedy systemowe czy sprzętowe.
Płytki są czytane bez problemów (test odczytu gładki) jednak boję sie o ich żywotność :sciana:

Mogę Was o jakąś podpowiedź :help:

^martino^ 06.03.2006 19:27

Witam, nie wiem jakie płytki DVD+R wybrać, żeby mi nie wyparowały czy coś, szamoczę się, skacze po forum, czytam posty i nie wiem na jakie się zdecydować. Czy moglibyście mi podać namiary gdzie w internecie można kupić dobre płytki, czy może na allegro są też...? Bo czytałem, że płytki z kija (Cake) są do kitu itp. herezje. Chcem kupić pakiecik 50 szt. i się już więcej nie denerwować!
Pozdrawiam. :help:


Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 22:22.

Powered by vBulletin® Version 3.9.0 LTS
Copyright ©2000 - 2026, vBulletin Solutions Inc.