Forum CDRinfo.pl

Forum CDRinfo.pl (https://forum.cdrinfo.pl/)
-   Nośniki optyczne (https://forum.cdrinfo.pl/f28/)
-   -   VERBATIM DVD+R x16 (https://forum.cdrinfo.pl/f28/verbatim-dvd-r-x16-57886/)

lukasss 13.04.2006 19:35

http://pl.wikipedia.org/wiki/DMA
http://pl.wikipedia.org/wiki/ASPI

:)

zene_k 13.04.2006 19:32

Cytat:

Napisany przez romangos
Mógły ktoś mi jeszcze wyjaśnić pojęcia DMA i ASPI, co w ogólne z tym robi ?
Instaluję, włacza ?
Mam Win XP Prof.

Na forum istnieje coś takiego jak wyszukiwarka. Wystarczyło wpisać aspi i dma, o to jeden z wyników:
http://forum.cdrinfo.pl/faq/57073-po...light=aspi+dma

romangos 13.04.2006 19:23

Mógły ktoś mi jeszcze wyjaśnić pojęcia DMA i ASPI, co w ogólne z tym robi ?
Instaluję, włacza ?
Mam Win XP Prof.

romangos 13.04.2006 19:13

Ilość załączników: 1
Wynik testu płytki wyszedł kiepski.
Co może byś przyczyną ?

Kiedyś paliłem verbatimy (DVD + R x4) na maksa x4 i testy wychodził bardzo dobrze.
Po długiej przerwie (pobyt w wojsku) zaczełem palić na verbach +R x 16 prędkością x 8 i x4 i testy wychodzą podobnie i są kiepskie.
Nośniki kupiłem w dwóch miejscach.

Nagrywarka LITE-ON DVDRW SOHW 1633s BSOC.
PI - 65, PIF - 14

Zastanawiam się nad zmianą biosu, ale mam obawy czy przypadkiem nie uszkodzę nagrywarki.

Bardzo proszę o poradę.

rork 13.04.2006 15:57

przepraszam za drugi post ale edit nie chce dziala***263; ? (tylko szare okienko bez nozliwo***347;ci edycji)

wi***281;c ta sama plyta kprobe
http://img136.imageshack.us/img136/2...8kprobe8wb.png

:)

rork 13.04.2006 15:37

palony x8
http://img142.imageshack.us/img142/2...alonyx80rj.png

ok :)

polakT 08.04.2006 22:49

Cytat:

Napisany przez mensir67pl
jesli Kprobe by chodzilo tylko z innymi napedami niz Litek to ..nie ma sprawy

program pisany i wskazany po Litka :spoko:

potrafi lepiej obnazyc :)

http://img481.imageshack.us/img481/4...robe0yw.th.png

http://img70.imageshack.us/img70/9682/nero3hj.th.png

mensir67pl 08.04.2006 11:00

Cytat:

Napisany przez thomascamel
A moze na normalizacja ... Jak wsie uzywaja nerona to i my tez :P :>

..napisał uzyszkodnik Litka 812@832S niach naich

jesli Kprobe by chodzilo tylko z innymi napedami niz Litek to ..nie ma sprawy

program pisany i wskazany po Litka :spoko:

potrafi lepiej obnazyc :)

polakT 08.04.2006 10:48

Cytat:

Napisany przez mensir67pl
Zapytam dlaczego uzytkownicy litk-ow nie uzywacie KProbe ? to testowania :>


A moze na normalizacja ... Jak wsie uzywaja nerona to i my tez :P :>

..napisał uzyszkodnik Litka 812@832S niach naich

pirat 01.04.2006 14:22

Na nowym biosie palona x16
http://multitech.katowice.pl/verx16bcdbx16.jpg

płyta niestety nie zapełniona do końca tak jak na screenie z oryginalnym biosem(:czytaj: wyżej), nadal tendencja na końcówce płyty do coraz większego PIE i częstszego PIF

pozdro

pirat 31.03.2006 19:31

Ilość załączników: 2
W załączniku 'verbatim16.jpg' - palone z oryginalnym biosem z predkoscia 16x
W załączniku 'verbatim8.jpg' - palone z nowym biosem z predkoscia 8x

pozdrawiam

mensir67pl 29.03.2006 07:37

Cytat:

Napisany przez Atlantis
Stary, dobry Litek 812S wciąż zaskakuje. :P

Zapytam dlaczego uzytkownicy litk-ow nie uzywacie KProbe ? to testowania :>

Atlantis 23.03.2006 19:28

Ilość załączników: 1
Stary, dobry Litek 812S wciąż zaskakuje. :P

Switch 23.03.2006 19:06

Pierwsza plyta wypalona nowym benq
http://franz.hosted.pl/BENQ_97.jpg

Boger 23.03.2006 04:08

Ilość załączników: 2
Verbatim 16x@16x w Nero 7.0

http://forum.cdrinfo.pl/attachment.p...1&d=1143079546


http://forum.cdrinfo.pl/attachment.p...1&d=1143079546


W sumie nie jest tragicznie, ale wole nie wiedziec co by bylo, gdyby plytka byla wypelniona w 100% ;)


Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 22:21.

Powered by vBulletin® Version 3.9.0 LTS
Copyright ©2000 - 2026, vBulletin Solutions Inc.