Forum CDRinfo.pl

Forum CDRinfo.pl (https://forum.cdrinfo.pl/)
-   Nośniki optyczne (https://forum.cdrinfo.pl/f28/)
-   -   VERBATIM DVD+R x16 (https://forum.cdrinfo.pl/f28/verbatim-dvd-r-x16-57886/)

andy 17.08.2006 21:03

@Atlantis ju***380; wielokrotnie by***322;o pisane ***380;e ma***322;a pr***281;dko***347;***263; zapisu nie zawsze = dobra jako***347;***263; :)

Atlantis 17.08.2006 20:50

S***261;dzicie, ***380;e podniesienie pr***281;dko***347;ci zapsiu do 6x na Litku mo***380;e pom***243;***263;? Chyba spr***243;buj***281; zrobic test. :)

andy 17.08.2006 17:39

Plik testowy nero.

QScan x8
http://img105.imageshack.us/img105/8922/qscan8xaa7.png

Zapis w nero cd/dvd speed.
http://img105.imageshack.us/img105/2674/zapisng8.png

Skan jako***347;ci w nero cd/dvd speed.
http://img105.imageshack.us/img105/5...jakoscigj2.png

Kolejny raz widz***281; ***380;e spadki pr***281;dko***347;ci odczytu zale***380;***261; od zastosowanego no***347;nika. Podczas wykonywania testu pracowa***322;em z innymi aplikacjami.

Atlantis 16.08.2006 17:41

I jeszcze jeden z tego cake'a, palony tak samo jak powyższy. Tym razem trochę lepiej, mniej PIFów, jednak wykres nadal wygląda na dosyć gęsty. Jednak wartości maksymalne jak najbardziej w normie, można wręcz powiedzieć, że niskie. Na plus mała ilość PIE.
Co myślicie? Chyba nie trzeba się martwić i wyrzycać? ;P

BTW Litki też posiadają jakiś system "uczący" jak BenQ? ;P

http://img238.imageshack.us/img238/7...nindia2gu3.png

Atlantis 16.08.2006 16:16

Pierwszy z nowego cake'a, Made in India, palony Litkiem 812S z pr***281;dko***347;ci***261; 4x. Rewelacja to nie jest, ale chyba te***380; nie tragicznie? Co o tym s***261;dzicie? Mam nadzieje, ***380;e nast***281;pne b***281;d***261; si***281; pali***322;y lepiej. :)

http://img211.imageshack.us/img211/8...inindiaug8.png

- Deckard - 05.08.2006 18:14

Cytat:

Napisany przez Ricki
Verbatim Photo Printable made in India, trochę kiepsko wypadł przy zapisie 8x ???

to ze względu na etykietę :D

Ricki 05.08.2006 18:11

Ilość załączników: 1
Verbatim Photo Printable made in India, trochę kiepsko wypadł przy zapisie 8x ???

andy 03.08.2006 23:23

W ostatnim skanie Jitter troszk***281; du***380;y.

adax 03.08.2006 20:55

Ilość załączników: 3
Verbatim DVD+R 16x YUDEN000 T03 / Made in Japan/ zakupione par***281; dni temu. /cake 25 szt./
Wybrane losowo z pude***322;ka.

Palona x12

http://forum.cdrinfo.pl/attachment.p...1&d=1154631387

Palona x8

http://forum.cdrinfo.pl/attachment.p...1&d=1154631387

Palona x4

http://forum.cdrinfo.pl/attachment.p...1&d=1154631587

rork 31.07.2006 17:18

brzyyyydddaalll ;)

ps. ***380;arty na bok pikny kawa***322;ek p***322;yty ***380;e tak powiem :D

andy 31.07.2006 17:09

@rork palone na Benq LS DW 1655 z pr***281;dko***347;ci***261; 8x :D

http://img154.imageshack.us/img154/6...0062331ux0.png

rork 31.07.2006 17:06

ale nie tak jak na Litku ;)

SpeedFreaK 30.07.2006 21:49

Ilość załączników: 1
Palony 8x na BenQ DW1655.

Jak widać jest dobrze :spoko:

rork 24.07.2006 16:15

@Atlantis b. dobre wyniki, a bior***261;c pod uwag***281; ***380;e robione z ECC 8/8 to wr***281;cz ***347;wietne :D jak wida***263; sendziwy Liteon daje rad***281; :)

andy 23.07.2006 21:57

@Atlantis bardzo udany wypa***322; :)


Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 23:48.

Powered by vBulletin® Version 3.9.0 LTS
Copyright ©2000 - 2026, vBulletin Solutions Inc.