![]() |
@Atlantis ju***380; wielokrotnie by***322;o pisane ***380;e ma***322;a pr***281;dko***347;***263; zapisu nie zawsze = dobra jako***347;***263; :)
|
S***261;dzicie, ***380;e podniesienie pr***281;dko***347;ci zapsiu do 6x na Litku mo***380;e pom***243;***263;? Chyba spr***243;buj***281; zrobic test. :)
|
Plik testowy nero.
QScan x8 http://img105.imageshack.us/img105/8922/qscan8xaa7.png Zapis w nero cd/dvd speed. http://img105.imageshack.us/img105/2674/zapisng8.png Skan jako***347;ci w nero cd/dvd speed. http://img105.imageshack.us/img105/5...jakoscigj2.png Kolejny raz widz***281; ***380;e spadki pr***281;dko***347;ci odczytu zale***380;***261; od zastosowanego no***347;nika. Podczas wykonywania testu pracowa***322;em z innymi aplikacjami. |
I jeszcze jeden z tego cake'a, palony tak samo jak powyższy. Tym razem trochę lepiej, mniej PIFów, jednak wykres nadal wygląda na dosyć gęsty. Jednak wartości maksymalne jak najbardziej w normie, można wręcz powiedzieć, że niskie. Na plus mała ilość PIE.
Co myślicie? Chyba nie trzeba się martwić i wyrzycać? ;P BTW Litki też posiadają jakiś system "uczący" jak BenQ? ;P http://img238.imageshack.us/img238/7...nindia2gu3.png |
Pierwszy z nowego cake'a, Made in India, palony Litkiem 812S z pr***281;dko***347;ci***261; 4x. Rewelacja to nie jest, ale chyba te***380; nie tragicznie? Co o tym s***261;dzicie? Mam nadzieje, ***380;e nast***281;pne b***281;d***261; si***281; pali***322;y lepiej. :)
http://img211.imageshack.us/img211/8...inindiaug8.png |
Cytat:
|
Ilość załączników: 1
Verbatim Photo Printable made in India, trochę kiepsko wypadł przy zapisie 8x ???
|
W ostatnim skanie Jitter troszk***281; du***380;y.
|
Ilość załączników: 3
Verbatim DVD+R 16x YUDEN000 T03 / Made in Japan/ zakupione par***281; dni temu. /cake 25 szt./
Wybrane losowo z pude***322;ka. Palona x12 http://forum.cdrinfo.pl/attachment.p...1&d=1154631387 Palona x8 http://forum.cdrinfo.pl/attachment.p...1&d=1154631387 Palona x4 http://forum.cdrinfo.pl/attachment.p...1&d=1154631587 |
brzyyyydddaalll ;)
ps. ***380;arty na bok pikny kawa***322;ek p***322;yty ***380;e tak powiem :D |
@rork palone na Benq LS DW 1655 z pr***281;dko***347;ci***261; 8x :D
http://img154.imageshack.us/img154/6...0062331ux0.png |
ale nie tak jak na Litku ;)
|
Ilość załączników: 1
Palony 8x na BenQ DW1655.
Jak widać jest dobrze :spoko: |
@Atlantis b. dobre wyniki, a bior***261;c pod uwag***281; ***380;e robione z ECC 8/8 to wr***281;cz ***347;wietne :D jak wida***263; sendziwy Liteon daje rad***281; :)
|
@Atlantis bardzo udany wypa***322; :)
|
| Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 23:48. |
Powered by vBulletin® Version 3.9.0 LTS
Copyright ©2000 - 2026, vBulletin Solutions Inc.