![]() |
@tomek.xp reputka za zej***347;cie poni***380;ej 1 :D
|
Ilość załączników: 1
Czyli MadeInIndia nie są takie ostatnie :)
Verbatim DVD+R x16@x6 palone Pioneer'em 111L v8.26 Załącznik 33505 Oczywiście zgadzam się z opiniami że zależy na jaką partie płyt się trafi... |
Cytat:
Cytat:
|
Co nie zmienia faktu, ***380;e b***322;***281;dy PIE troch***281; wysokie :P
Pomy***347;le***263;, ***380;e chcia***322;em dosta***263; Verbatimy z Japonii :D |
Cytat:
Odkryłem przyczynę takiego stanu rzeczy - do płytki przykleił się włos :sciana: Jestem pewien że przy wyciąganiu z konserwy nośnika nie było go jeszcze bo oglądałem dvd przed nagraniem, co nie zmienia faktu że dałem plamę :P ponowny test: http://images4.fotosik.pl/109/b2da9be559e3d233.png |
Cytat:
Cytat:
|
Zgadzam si***281; z Micha***322;em. Albo p***322;ytka by***322;a porysowana albo trafi***322;a ci si***281; parszywa partia...
Dlatego nie kupuj***281; p***322;yt przez neta. Lepiej jest w kupi***263; w sklepie kilka sztuk dla testu. Gdy oka***380;e si***281; ***380;e jako***347;***263; jest dobra wtedy wracam do sklepu i kupuj***281; wi***281;ksz***261; ilo***347;***263;. |
Cytat:
Wynik powtarza się na kilku płytach, czy jest to pierwsza, którą testowałeś? Mam ten sam model BenQ, z podobnym "przebiegiem" i problemów nie mam. Poza tym, to nie powinna być wina napędu, skoro Esperanza się dobrze wypaliła :> |
Cytat:
Funkcje SmartBurn i HyperTuning obsługują tylko najnowsze modele LiteOn'a. :) |
@Piter666 p***322;ytka nie by***322;a porysowana na starcie ?
|
Patrzcie jaka lipna partia verbatima, i to made in Japan (zawsze myślałem że japońce robią dobre):
Palona 8x http://images1.fotosik.pl/155/4f445960490b58db.png Jeszcze dla przykładu wczoraj palona Esperanza (też 8x) http://images3.fotosik.pl/146/65603bc8f47e5def.png A może to mój palnik już się zestarzał? ma 1 rok i ~1000 DVD przebiegu + robi jako zwykły odtwarzacz (jeden napęd w kompie). SolidBurn i WOPC: ON Tych Verbatimów to mam 100 (( w 4 konserwach po 25szt. z allegro. Mam nadzieję że to tylko ta jedna konserwa jest nie teges ??? |
Cytat:
Ale mo***380;na uzna***263; te p***322;yty za dobrze nagrane, nie musz***281; niczego wyrzuca***263; do kosza chyba. :) Cytat:
|
Cytat:
Ze stałym OPC (LiteOn) można wypalić dobrze :taktak: Do ideału jeszcze daleko. :fiu: LiteOn... http://forum.cdrinfo.pl/653512-post17.html http://forum.cdrinfo.pl/653556-post19.html Pioneer... http://forum.cdrinfo.pl/673461-post694.html Plextor... http://forum.cdrinfo.pl/673485-post126.html :) |
Cytat:
Cytat:
|
Ale na tym "wiekowym" palniku na p***322;ytach z poprzednich cake'***243;w (Made in Taiwan) pali***322;o tak jak m***243;wi***322;em (PIF w ilo***347;ci ~100, z maksymalnymi warto***347;ciami zazwyczaj 4-5), jeszcze nie tak dawno wrzuca***322;em testy na forum, a wi***281;c por***243;wnywalne z najlepszymi wsp***243;***322;czesnymi palnikami jak BenQ 1640, Pioneery czy Plextory. :)
Tak wi***281;c mniejsza jako***347;***263; to raczej wina p***322;yt, bo wypala***322;em r***243;wnolegle niedawno jedna po drugiej dwie p***322;yty - t***261; z tego cake'a i poprzedniego - r***243;***380;nica by***322;a wyra***378;nie widoczna. :) Ale fakt, ***378;le nie jest... Mog***322;oby by***263; jednak lepiej... :) |
| Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 23:48. |
Powered by vBulletin® Version 3.9.0 LTS
Copyright ©2000 - 2026, vBulletin Solutions Inc.