![]() |
Fakt, miało być YUDEN000/T03. Nie wiem skąd mi się wziął TYG003. Nie nagrywam na minusach, być może któraś partia miała właśnie taki MID, a może to na innych płytach było.
Z pierwszych trzech linków wynika, że skoro Verby są made in Tajwan, to albo CMC, albo Prodisc http://www.google.pl/search?hl=pl&su...tnG=Szukaj&lr= Kolega wisi mi przysługę. Wiem, że ma w domu pudełko z tajwańskimi verbami 50 szt. Poproszę go, żeby zrobił mi zdjęcie. |
Cytat:
Cytat:
Wikipedia to nie wykładnia wiedzy, więc niekoniecznie verby są na nośniku prodisca. |
Cytat:
Cytat:
http://en.wikipedia.org/wiki/Verbatim_Corporation |
to ja bym tez prosil teraz kogos o solidny Faq dotyczacy verb***243;w plus***243;w ;]
czy etykieta (kolor , napisy) maja cos wspolnego z producentem? |
@mkkot: Namieszałeś nieźle. Skoro piszesz już faq to przyłóż się do tego! Temat jest o "plusach" verbach, a ty wprowadzasz oznaczenia MID "minusów". I jedno pytanko: co ma prodisc do verbatima?? Nie spotkałem się jeszcze z verbem na nośniku prodisc, więc dlatego pytam.
|
Nie przypuszcza***322;em, ***380;e takie zainteresowanie b***281;dzie :]
CMC wygl***261;da tak jak tu: http://club.cdfreaks.com/f33/cakebox-gallery-189893/ Dalej na stronie s***261; Prosidci, kt***243;re wygl***261;daj***261; tak samo ;) Faktycznie jednak powinny one wygl***261;da***263; tak: http://www.shopbot.ca/i-ca/2004/4/57876224_small.jpg http://www.canadamedia.ca/DVD-Prodisc.jpg http://www.myblankmediastore.com/ima...9_45613306.jpg Jak wida***263; zaokr***261;glona g***243;ra. Podobnie zreszt***261; jak w made in India. Jak kto***347; chce poczyta***263; jeszcze o r***243;***380;nicach, to tu: http://club.cdfreaks.com/f33/identif...im-16x-175056/ @ Jabba the Hutt Skoro masz ju***380; rozpakowane, zobacz kod wybity w plastiku przy samym otworze p***322;yty. Je***347;li zaczyna si***281; od PAP, to masz CMC. BTW co do tych prodic***243;w jeszcze, nie widzia***322;em ich ju***380; dobry rok. By***263; mo***380;e moje odr***243;***380;nienie jest ju***380; nieaktualne... |
DVD Identifier podaje w obu przypadkach - DVD+R z10 p***322;ytowego cake Tajwan - MCC004 i w przypadku Colour (slimy po 5 sztuk) MCC 004. Cake ma ostre brzegi. To znaczy,***380;e CMC ? A te Colour ? No s***261; Made in India...
|
zawsze zostaja jeszcze Soniaki ;)
|
yudeny ju***380; od dawna zesz***322;y na psy - poczytaj temat, s***261; por***243;wnania. :czytaj:
|
Cytat:
|
Wszędzie polecają Taiyo Yuden'y - na CDFreaks też. A tutaj taka odmiana, że Prodisc'i i Moser Baer'y lepsze. Jesteście tego pewni?
|
Możesz zapytać sprzedawcę na allegro zanim kupisz czy są made In***8230; :D
a Singapur to chyba tylko przez neta z zagranicy, zresztą skąd wiadomo że są dobre jak ich nie testowano |
Zaokr***261;glone opakowanie tzn.? Mo***380;na prosi***263; o jakie***347; zdj***281;cie por***243;wnawcze? I czy te Prodisc'i sprzedawane s***261; w cake'ach 50 szt. i czy ich tak***380;e dotyczy to zaokr***261;glenie? :)
I gdzie w internecie mo***380;na kupi***263; poszczeg***243;lne p***322;yty, najlepiej te najlepsze. A mo***380;e zostaje tylko szukanie na w***322;asn***261; r***281;k***281; w hipermarketach? |
z tego co zrozumialem to
- najlepiej Tajwan prodisc w zaokraglonych cake'ach - potem Indie (moser) - Japonia (yudeny) - Tajwan (cmc) (ostry cake) chyba :D |
Czyli mkkot jeszcze raz. Jakie płyty najlepiej brać do PS2? W przypadku Indii martwi mnie to, że stacjonarki źle odczytują i nie wiem jak będzie z PS2. Mógłbyś zrobić ranking jakościowy tych płyt? Czego szukać?
|
| Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 23:59. |
Powered by vBulletin® Version 3.9.0 LTS
Copyright ©2000 - 2026, vBulletin Solutions Inc.