Forum CDRinfo.pl

Forum CDRinfo.pl (https://forum.cdrinfo.pl/)
-   Nośniki optyczne (https://forum.cdrinfo.pl/f28/)
-   -   VERBATIM DVD+R x16 (https://forum.cdrinfo.pl/f28/verbatim-dvd-r-x16-57886/)

slawekj 28.10.2008 20:28

Cytat:

Napisany przez seku (Post 975556)
Verbatim Printable bez hologramu
palona 8x na "legendarnym" Benq 1655 :fiu:

Dobra jakość płytek i nic więcej.
I pytanie dlaczego testy na BenQ ?
Jeżeli taki wiarygodny to Jitter powyżej normy i płytka do kosza.

:)

seku 28.10.2008 19:57

Ilość załączników: 1
Verbatim Printable bez hologramu
palona 8x na "legendarnym" Benq 1655 :fiu:
Załącznik 49892

seku 26.10.2008 15:19

a mówią ze 116/216 są kiepskie... :rotfl:

adax 26.10.2008 14:34

Ilość załączników: 1
U mnie też kiepsko .........

palona x8 Pioneer 215@S15J

Załącznik 49864

seku 25.10.2008 19:22

Ilość załączników: 1
palona 8x na 216D@S16J_1.06 MCC 004@YUDEN000 T03 + bitsetting + overspeed
Załącznik 49853

kiepsko ale zaraz jak coś znajdę do palenia z etykieta zapodam na 112

rork 21.10.2008 17:49

Ilość załączników: 1
printable palona x8

Załącznik 49808

PIE spadło i jitter leciutko lepszy, sprawdzę jeszcze x6

rork 20.10.2008 18:59

No to ju***380; rozumiem, Twoje nie maj***261; tego znaku firmowego i indeksu pr***281;dko***347;ci na powierzchni do nadruku, pod tym wzgledem s***261; napewno lepsze, poza tym to jaka***347; starsza seria w starej szacie graficznej.

Dzi***281;ki za wstawienie fotek :)

Nagraj co***347; x16 to zobaczymy co s***261; warte ;).

seku 20.10.2008 18:01

Ilość załączników: 3
Załącznik 49803

Załącznik 49804

Załącznik 49805

rork 20.10.2008 17:57

@seku
Te tez chyba nie b***281;da najgorsze ;), tylko zejde z pr***281;dko***347;cia***261; na x8 i zobaczymy.

Co do hologram***243;w i bezhologram***243;w to nie spotka***322;em z ... jakie***347; foto?

seku 20.10.2008 17:36

@rork

mia***322;em te z hologramem Ver... ale kupi***322;em ostatnio 2 setki bez i s***261; o niebo lepsze jak tylko co***347; si***281; nawinie to wypal***281; :)

rork 20.10.2008 17:20

Ilość załączników: 4
Verbatim printable palony x16

kilka fotek z zewnątrz

Załącznik 49799
Załącznik 49800
Załącznik 49801

no i test

Załącznik 49802

może się komuś przyda

punisher 23.09.2008 16:54

Ilość załączników: 1
Wypał na Benq 1650 8x
Załącznik 49515

richie ploomba 18.09.2008 18:39

Tajwan kupiony w cake'u (50) kilka dni temu

palony na LH-20A1H x8
testowany na LH-20A1H x4

http://img373.imageshack.us/img373/662/42086915te7.jpg
http://img373.imageshack.us/img373/8376/84264732po4.jpg
http://img502.imageshack.us/img502/9611/20962873eh9.jpg
http://img54.imageshack.us/img54/9825/61359942qh9.jpg

punisher 16.09.2008 14:13

Ilość załączników: 2
Verbatim DVD+R 16x palony 6x na Pionieer 112L

Made in Taiwan
Załącznik 49419

Made in India
Załącznik 49420

Jak widać Verbatim trzyma poziom :spoko:

punisher 03.09.2008 22:22

TYG003 to jeśli się nie mylę oznaczenie płyt "minusów" od TY. Również rzadko palę na "minusach" więc pewności nie mam. Nie spotkałem się jeszcze z verbami od prodisca, ciekawe jak się palą.


Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 23:48.

Powered by vBulletin® Version 3.9.0 LTS
Copyright ©2000 - 2026, vBulletin Solutions Inc.