Forum CDRinfo.pl

Forum CDRinfo.pl (https://forum.cdrinfo.pl/)
-   Nośniki optyczne (https://forum.cdrinfo.pl/f28/)
-   -   VERBATIM DVD+R x16 (https://forum.cdrinfo.pl/f28/verbatim-dvd-r-x16-57886/)

czary2mary 05.12.2014 18:51

Verbatim DVD+R MCC004 MBI Made in India
Plextor PX-760A Refurbished fw.1.07
NERO 2015 x8


http://forum.cdrinfo.pl/f15/plextor-...4/#post1303857



:)

czary2mary 01.12.2014 16:45

Verbatim DVD+R MCC004 ProDisc Made in Tajwan
BenQ DW24AS fw.4B31
NERO 2015 x8

http://forum.cdrinfo.pl/f15/benq-dw2...2/#post1303284



:)

czary2mary 27.10.2014 12:34

Ilość załączników: 3
Verbatim DVD+R MCC004 CMC Made in Tajwan
NEC ND-2510A fw.2.18
NERO 2015 x4

Załącznik 67799

Załącznik 67800

Załącznik 67801

czary2mary 31.07.2014 10:57

Verbatim DVD+R MCC004 MBI Made in Indie
Pioneer DVR-106 D fw.1.08
NERO 2014 x4


http://forum.cdrinfo.pl/f15/pioneer-...5/#post1288866




:)

czary2mary 14.06.2014 10:31

Ilość załączników: 6
Verbatim DVD+R MCC004 MBI Made in India
Samsung Sh-223C fw.SB07
ImgBurn 2.5.8.0 x8

Załącznik 66359

Załącznik 66360

Załącznik 66361

Załącznik 66362

Załącznik 66363

Załącznik 66364

czary2mary 02.06.2014 15:05

Verbatim DVD+R MCC004 MBI Made in India
ASUS BW-16D1HT fw.1.01
ImgBurn 2.5.8.0 x8


http://forum.cdrinfo.pl/f107/asus-bw...6/#post1284649



:)

czary2mary 30.05.2014 15:51

To zależny na jakie się trafi....również CMC Tajwan ma wpadki ,również MBI Indie mocno obniżyło jakość-ruletka z loterią ;)

dobweb 30.05.2014 15:46

Cytat:

Napisany przez dune2 (Post 1284109)
Made in Singapore czy india ? Bo Tajwan rozumiem omijac ? :)

Z moich wypałów wychodzi odwrotnie.

Płyty verbatim z Tajwanu są o wiele lepszej jakości niż te z Indii(mniej błędów i niższy jitter).

czary2mary 29.05.2014 17:26

Ilość załączników: 4
Verbatim DVD+R x8 YUDEN000 T02 Taiyo Yuden Made in Japan
Lite-on iHAS 124 D fw.8L08
Nero 2014 x8


Wszystkim podżegaczom i krytykantom Taiyo YUDEN mówimy stanowcze NIE



@Seku idzie zmusić Liteon iHAS 124 D do downgrade firmware i okazuje się że napęd zaczyna normalnie działać oczywiście jak na ten model -ale ocena BenQ w NeroSpeedDisc na poziomie ~~99:) w dzisiejszych czasach robi wrażenie -no i również nośnik bardzo dobry swoją drogą trochę pomógł;).
Jak te patałachy z Liteon-a mogli ludzi zostawić z takim czymś -normalnie zero szacunku do klienta -brak słów:ysz::>:>:>

Załącznik 66158

Załącznik 66159

Załącznik 66160

Załącznik 66161

czary2mary 26.05.2014 11:30

Cytat:

Napisany przez dune2 (Post 1284109)
Dzieki za zdjecie :) Teraz mi tylko powiedz ktore teoretycznie powinny byc lepsze.
Made in Singapore czy india ? Bo Tajwan rozumiem omijac ? :)

I co do alternatywy dla verbatimow dla starego napedu jakim jest moja stacjonarna nagrywarka pioniera to rozumiem ze nie ma nic godnego polecenia ?

Tego nikt nie wie:ysz:już dziś -W PL do kupienia Verbatim DVD+R są z trzech krajów
Indie ,Tajwan ,Chiny .....teoretycznie indyjskie były najsolidniejsze ale ostatnio również w nich trafiają się bardzo słabe egzemplarze......
Tajwan jak pisałem można trafić rewelacyjne jak w przykładach ale również złe
http://forum.cdrinfo.pl/f28/verbatim...ml#post1278006
http://forum.cdrinfo.pl/f28/verbatim...ml#post1264012
http://forum.cdrinfo.pl/f28/verbatim...ml#post1274681
http://forum.cdrinfo.pl/f28/verbatim...ml#post1275446
Zazwyczaj najgorszy sort jest z chińskich tłoczni CMC
Ale reguły już dziś żadne nie obowiązują

Trudno również o alternatywę w rozsądnej cenie ......:ysz: ponieważ u wielu innych producentów jest taka sama sytuacja czyli ruletka z loterią:ysz:

dune2 26.05.2014 08:03

Dzieki za zdjecie :) Teraz mi tylko powiedz ktore teoretycznie powinny byc lepsze.
Made in Singapore czy india ? Bo Tajwan rozumiem omijac ? :)

I co do alternatywy dla verbatimow dla starego napedu jakim jest moja stacjonarna nagrywarka pioniera to rozumiem ze nie ma nic godnego polecenia ?

czary2mary 25.05.2014 05:50

Ilość załączników: 1
Oczywiście że jest na każdym opakowaniu ;)ale oczywiście jest wielu dostawców i czasami trudno orzec na podstawie kraju pochodzenia z jakiej tłoczni pochodzą płyty.Dlatego proponuję język za przewodnika i męczyć i torturować wszystkimi sposobami aby zdradził sprzedawca skąd ma płyty;)
bądź zakupić rentgen i odczytywać nim przed zakupem hub code i stamper code;);););)

Załącznik 66115

dune2 24.05.2014 19:03

Ilość załączników: 1
Szczerze niezbyt zrozumialem :)To na papierowej etykiecie na cake jest napisany kraj pochodzenia czyli np. made in india czy made in tajwan ?Bo jak tak to warto sprawdzic przed kupnem bo ustalenie po kupnie nic nie daje :)

Ponizej wynik tego gorszego verbatima palonego na ihas124.
Wyglada to duzo lepiej niz na stacjonarnym pionierze ale i tak nie jest tak dobrze jak bylo na tych lepszych verbatimach.
Widac jednak ze nowy naped lepiej sobie radzi od starego stacjonarnego pionka ktory jest wrazliwy na jakosc plyt.

Jest jakas alternatywa wsrod dvd czy verbatim to i tak najlepszy mozliwy wybor ?
Bo zalezy mi glownie na dobrym wypalaniu przez mojego stacjonarnego pioniera.

Załącznik 66113

czary2mary 24.05.2014 18:45

Jest na etykiecie zawsze kraj pochodzenia -ale po kodach na opakowaniu ciężko dojść z jakiej tłoczni pochodzą -trzeba odczytać z płyty -wtedy na 100% można rozszyfrować pochodzenie.

Nie jest przecież tragicznie -można powiedzieć dostatecznie -ja bym zostawił :)

dune2 24.05.2014 15:37

A i czy to jest na tyle zle nagrane ze wymaga nagrania raz jeszcze ?


Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 22:23.

Powered by vBulletin® Version 3.9.0 LTS
Copyright ©2000 - 2026, vBulletin Solutions Inc.