![]() |
Verbatim DVD+R MCC004 MBI Made in India
Plextor PX-760A Refurbished fw.1.07 NERO 2015 x8 http://forum.cdrinfo.pl/f15/plextor-...4/#post1303857 :) |
Verbatim DVD+R MCC004 ProDisc Made in Tajwan
BenQ DW24AS fw.4B31 NERO 2015 x8 http://forum.cdrinfo.pl/f15/benq-dw2...2/#post1303284 :) |
Ilość załączników: 3
Verbatim DVD+R MCC004 CMC Made in Tajwan
NEC ND-2510A fw.2.18 NERO 2015 x4 Załącznik 67799 Załącznik 67800 Załącznik 67801 |
Verbatim DVD+R MCC004 MBI Made in Indie
Pioneer DVR-106 D fw.1.08 NERO 2014 x4 http://forum.cdrinfo.pl/f15/pioneer-...5/#post1288866 :) |
Ilość załączników: 6
Verbatim DVD+R MCC004 MBI Made in India
Samsung Sh-223C fw.SB07 ImgBurn 2.5.8.0 x8 Załącznik 66359 Załącznik 66360 Załącznik 66361 Załącznik 66362 Załącznik 66363 Załącznik 66364 |
Verbatim DVD+R MCC004 MBI Made in India
ASUS BW-16D1HT fw.1.01 ImgBurn 2.5.8.0 x8 http://forum.cdrinfo.pl/f107/asus-bw...6/#post1284649 :) |
To zależny na jakie się trafi....również CMC Tajwan ma wpadki ,również MBI Indie mocno obniżyło jakość-ruletka z loterią ;)
|
Cytat:
Płyty verbatim z Tajwanu są o wiele lepszej jakości niż te z Indii(mniej błędów i niższy jitter). |
Ilość załączników: 4
Verbatim DVD+R x8 YUDEN000 T02 Taiyo Yuden Made in Japan
Lite-on iHAS 124 D fw.8L08 Nero 2014 x8 Wszystkim podżegaczom i krytykantom Taiyo YUDEN mówimy stanowcze NIE @Seku idzie zmusić Liteon iHAS 124 D do downgrade firmware i okazuje się że napęd zaczyna normalnie działać oczywiście jak na ten model -ale ocena BenQ w NeroSpeedDisc na poziomie ~~99:) w dzisiejszych czasach robi wrażenie -no i również nośnik bardzo dobry swoją drogą trochę pomógł;). Jak te patałachy z Liteon-a mogli ludzi zostawić z takim czymś -normalnie zero szacunku do klienta -brak słów:ysz::>:>:> Załącznik 66158 Załącznik 66159 Załącznik 66160 Załącznik 66161 |
Cytat:
Indie ,Tajwan ,Chiny .....teoretycznie indyjskie były najsolidniejsze ale ostatnio również w nich trafiają się bardzo słabe egzemplarze...... Tajwan jak pisałem można trafić rewelacyjne jak w przykładach ale również złe http://forum.cdrinfo.pl/f28/verbatim...ml#post1278006 http://forum.cdrinfo.pl/f28/verbatim...ml#post1264012 http://forum.cdrinfo.pl/f28/verbatim...ml#post1274681 http://forum.cdrinfo.pl/f28/verbatim...ml#post1275446 Zazwyczaj najgorszy sort jest z chińskich tłoczni CMC Ale reguły już dziś żadne nie obowiązują Trudno również o alternatywę w rozsądnej cenie ......:ysz: ponieważ u wielu innych producentów jest taka sama sytuacja czyli ruletka z loterią:ysz: |
Dzieki za zdjecie :) Teraz mi tylko powiedz ktore teoretycznie powinny byc lepsze.
Made in Singapore czy india ? Bo Tajwan rozumiem omijac ? :) I co do alternatywy dla verbatimow dla starego napedu jakim jest moja stacjonarna nagrywarka pioniera to rozumiem ze nie ma nic godnego polecenia ? |
Ilość załączników: 1
Oczywiście że jest na każdym opakowaniu ;)ale oczywiście jest wielu dostawców i czasami trudno orzec na podstawie kraju pochodzenia z jakiej tłoczni pochodzą płyty.Dlatego proponuję język za przewodnika i męczyć i torturować wszystkimi sposobami aby zdradził sprzedawca skąd ma płyty;)
bądź zakupić rentgen i odczytywać nim przed zakupem hub code i stamper code;);););) Załącznik 66115 |
Ilość załączników: 1
Szczerze niezbyt zrozumialem :)To na papierowej etykiecie na cake jest napisany kraj pochodzenia czyli np. made in india czy made in tajwan ?Bo jak tak to warto sprawdzic przed kupnem bo ustalenie po kupnie nic nie daje :)
Ponizej wynik tego gorszego verbatima palonego na ihas124. Wyglada to duzo lepiej niz na stacjonarnym pionierze ale i tak nie jest tak dobrze jak bylo na tych lepszych verbatimach. Widac jednak ze nowy naped lepiej sobie radzi od starego stacjonarnego pionka ktory jest wrazliwy na jakosc plyt. Jest jakas alternatywa wsrod dvd czy verbatim to i tak najlepszy mozliwy wybor ? Bo zalezy mi glownie na dobrym wypalaniu przez mojego stacjonarnego pioniera. Załącznik 66113 |
Jest na etykiecie zawsze kraj pochodzenia -ale po kodach na opakowaniu ciężko dojść z jakiej tłoczni pochodzą -trzeba odczytać z płyty -wtedy na 100% można rozszyfrować pochodzenie.
Nie jest przecież tragicznie -można powiedzieć dostatecznie -ja bym zostawił :) |
A i czy to jest na tyle zle nagrane ze wymaga nagrania raz jeszcze ?
|
| Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 22:23. |
Powered by vBulletin® Version 3.9.0 LTS
Copyright ©2000 - 2026, vBulletin Solutions Inc.