![]() |
Zawsze Verbatim DVD+R MCC004 od MBI był najlepszy.......:( można było brać w
ciemno ale jak widać te czasy mijają......:( Choć ostatnio w legalnej dystrybucji ich brakowało \przychodziły same Made in Tajwan od CMC. |
Nie wiem ale moja stacjonarka jest wrazliwa i zwyczajnie ich nie widzi :(
Za to na minusach verbatima zakupionych dzis w euroagd pali bardzo ladnie. Mam nadzieje ze z to jakas jednorazowa wpadka chociaz z tego co wiem ten cake 50 szt byl z nowej dostawy.Nastepnym razem wezme 1 szt i najpierw sprawdze zanim kupie wieksza ilosc. Da sie jakos rozpoznac po napisach na cake przed kupnem co moze siedziec w srodku ? Co to "Made in India by Moser Baer(MBI)" ? Do tej pory myslalem ze MCC 004 to nie MBI ? |
Cytat:
Jest coraz gorzej z jakością nośników....czy może być jeszcze dużo gorzej....?:ysz: |
Tak juz mam pewnosc ze to wina tych plyt.Kupilem dzis rozne plyty miedzy innymi dvd-r verbatima i sony i nagrywarka stacjonarna pali az milo.
Te trefne verbaimy nawet na kompie pala sie slabo chociaz nie tak zle jak na przykladzie ktory tu wstawilem. Kupilem je w zaufanym sklepie w Gdyni ale nie bede podawal gdzie bo to jednorazowy przypadek wiec nie bede im robil antyreklamy. W kazdym razie to nie zadna znana siec sklepow a maly sklepik. Mysle ze bez problemu wymienie na inne.Zazwyczaj kupuje tam cake 25 szt a teraz na "dlugi weekend" chcialem miec zapas wiec wzialem cake 50 szt. Dalem 45 zl za 50 szt. Stamper code: ZE4929-DVR-T47D Hub Serial : 4333 429 IR (lub 1R) E C 07882 Z hub serial mam problem bo niektore litery sa jakby uciete na dole. Jak wpisalem w google to wyskoczyl mi ten temat http://club.myce.com/f76/mitsubishi-...2/index22.html Tez widze ze niektorzy maja kiepskie np. Ibex na dole strony. On ma dokladnie taki sam stamper code jak te moje czyli ZE4929-DVR-T47D |
Pewnie padlinę trafiłeś ...........gdzie kupiłeś \za ile \jakie kody Stamper Code\ Hub Serial ?
|
Ilość załączników: 1
Mam problem.Prawdopodobnie szlag trafil moja stacjonarna nagrywarke pioniera bo ostatnio sporo nagrywalem (wypalalem nawet 20 plyt dziennie).
Wlasciwie od dawna wypalalem na niej tylko verbatimy jak w temacie czyli MCC004. Najlepiej na nich palila i wszystko bylo dobrze az do wczoraj. Kupilem sobie cake 50 szt i zadowolony zaczalem wypalac.I tu niemila niespodzianka.. Po paru pierwszych sztukach z tego cake nagle kolejne sztuki nie sa wykrywane przez nagrywarke.Spawdzilem chyba wszystkie pozostale a wiec ponad 40 sztuk. Po dlugiej probie wykrywania pojawia sie komunikat ze "nie mozna bylo inicjalizowac plyty" Myslalem ze to juz koniec nagrywari bo w koncu ma swoje lata. Mialem jednak w domu pojedyncze sztuki w slim case i to zarowno srebrne jak i nietypowe bo z kolorowej serii i je wykrywa bez problemu.Do tego po wypaleniu sa calkiem normalne wyniki. Nie mam teraz plyt innych producentow wiec ciezko mi ocenic czy je czyta ale mam zamiar jeszcze dzis kupic i sprawdzic. Czy jest mozliwosc ze trafilem na jakas wadliwa partie tych verbatimow ? Te pojedyncze w slim case to tez MCC 004 wiec jakby padl laser nagrywarki to chyba nie wykrywalby i nie dawal nagrywac na zadnych ? Dla testu jedna z tych plyt nagralem na kompie na ihas 124 i wyniki sa zle Czyli jakas walnieta seria ? Bo nie chce mi sie wierzyc ze jednego dnia padla i stacjonarna nagrywarka pioniera i ihas 124 w kompie. Załącznik 70251 |
Ilość załączników: 2
|
Verbatim DVD+R MCC004 CMC Made in Tajwan
Teac DV-W5000S fw.S.t1 NERO 2015 x8 http://forum.cdrinfo.pl/f15/teac-dv-...1/#post1318463 |
Verbatim DVD+R MCC 004
Nagrane: Liteon LH-20A1S 9L09 SmartBurn ON, reszta OFF Płyta nr 3 z postu powyżej. http://s1.bild.me/bilder/120914/9059...hwytywanie.JPG |
Verbatim DVD+R MCC 004
Nagrane: Liteon LH-20A1S 9L09 http://s1.bild.me/bilder/120914/19369071.JPGSmartBurn ON, reszta OFF http://s1.bild.me/bilder/120914/44517182.JPG http://s1.bild.me/bilder/120914/34185363.JPG |
Cytat:
soft jest tylko inny;) |
Przepraszam, Ihas 124 już zarezerwowany :(
Mam 2x 122 E jeszcze i to moje ostatnie E będą :) |
Cytat:
Ale dam Tobie do kolekcji LiteOn IHAP 122 9 również na OPU Hitachi HOP\ale na nowszym i lepszym chipsecie MediaTek MT1868;) |
Te wykresy to jak dobry film porno ! :D W szczególności ten ostatni ;)
|
Ilość załączników: 4
Verbatim DVD+R MCC004
iHAP 122 8, Fw. UL02 Imgburn 2.5.8.0 x4 Załącznik 68724 Ta sama płytka skanowana samym "zainteresowanym" :) Załącznik 68727 PlexTools PRO XL 3.16 Inner Załącznik 68725 Middle Załącznik 68726 Oddam chętnie za drugiego takiego Ihas 124 E z dwuletnią gwarancją :P |
| Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 22:46. |
Powered by vBulletin® Version 3.9.0 LTS
Copyright ©2000 - 2026, vBulletin Solutions Inc.