Forum CDRinfo.pl

Forum CDRinfo.pl (https://forum.cdrinfo.pl/)
-   Nośniki optyczne (https://forum.cdrinfo.pl/f28/)
-   -   VERBATIM DVD+R x16 (https://forum.cdrinfo.pl/f28/verbatim-dvd-r-x16-57886/)

czary2mary 05.04.2015 05:25

Zawsze Verbatim DVD+R MCC004 od MBI był najlepszy.......:( można było brać w
ciemno ale jak widać te czasy mijają......:(
Choć ostatnio w legalnej dystrybucji ich brakowało \przychodziły same Made in Tajwan od CMC.

dune2 04.04.2015 20:59

Nie wiem ale moja stacjonarka jest wrazliwa i zwyczajnie ich nie widzi :(
Za to na minusach verbatima zakupionych dzis w euroagd pali bardzo ladnie.
Mam nadzieje ze z to jakas jednorazowa wpadka chociaz z tego co wiem ten cake 50 szt byl z nowej dostawy.Nastepnym razem wezme 1 szt i najpierw sprawdze zanim kupie wieksza ilosc.
Da sie jakos rozpoznac po napisach na cake przed kupnem co moze siedziec w srodku ?
Co to "Made in India by Moser Baer(MBI)" ?
Do tej pory myslalem ze MCC 004 to nie MBI ?

czary2mary 04.04.2015 20:48

Cytat:

Napisany przez dune2 (Post 1320244)

Stamper code: ZE4929-DVR-T47D
Hub Serial : 4333 429 IR (lub 1R) E C 07882

.

:ysz::> Made in India by Moser Baer(MBI)

Jest coraz gorzej z jakością nośników....czy może być jeszcze dużo gorzej....?:ysz:

dune2 04.04.2015 20:40

Tak juz mam pewnosc ze to wina tych plyt.Kupilem dzis rozne plyty miedzy innymi dvd-r verbatima i sony i nagrywarka stacjonarna pali az milo.
Te trefne verbaimy nawet na kompie pala sie slabo chociaz nie tak zle jak na przykladzie ktory tu wstawilem.
Kupilem je w zaufanym sklepie w Gdyni ale nie bede podawal gdzie bo to jednorazowy przypadek wiec nie bede im robil antyreklamy.
W kazdym razie to nie zadna znana siec sklepow a maly sklepik.
Mysle ze bez problemu wymienie na inne.Zazwyczaj kupuje tam cake 25 szt a teraz na "dlugi weekend" chcialem miec zapas wiec wzialem cake 50 szt.
Dalem 45 zl za 50 szt.

Stamper code: ZE4929-DVR-T47D
Hub Serial : 4333 429 IR (lub 1R) E C 07882

Z hub serial mam problem bo niektore litery sa jakby uciete na dole.

Jak wpisalem w google to wyskoczyl mi ten temat
http://club.myce.com/f76/mitsubishi-...2/index22.html
Tez widze ze niektorzy maja kiepskie np. Ibex na dole strony.
On ma dokladnie taki sam stamper code jak te moje czyli ZE4929-DVR-T47D

czary2mary 04.04.2015 19:49

Pewnie padlinę trafiłeś ...........gdzie kupiłeś \za ile \jakie kody Stamper Code\ Hub Serial ?

dune2 04.04.2015 14:32

Ilość załączników: 1
Mam problem.Prawdopodobnie szlag trafil moja stacjonarna nagrywarke pioniera bo ostatnio sporo nagrywalem (wypalalem nawet 20 plyt dziennie).
Wlasciwie od dawna wypalalem na niej tylko verbatimy jak w temacie czyli MCC004.
Najlepiej na nich palila i wszystko bylo dobrze az do wczoraj.
Kupilem sobie cake 50 szt i zadowolony zaczalem wypalac.I tu niemila niespodzianka..
Po paru pierwszych sztukach z tego cake nagle kolejne sztuki nie sa wykrywane przez nagrywarke.Spawdzilem chyba wszystkie pozostale a wiec ponad 40 sztuk.
Po dlugiej probie wykrywania pojawia sie komunikat ze "nie mozna bylo inicjalizowac plyty"
Myslalem ze to juz koniec nagrywari bo w koncu ma swoje lata.
Mialem jednak w domu pojedyncze sztuki w slim case i to zarowno srebrne jak i nietypowe bo z kolorowej serii i je wykrywa bez problemu.Do tego po wypaleniu sa calkiem normalne wyniki.
Nie mam teraz plyt innych producentow wiec ciezko mi ocenic czy je czyta ale mam zamiar jeszcze dzis kupic i sprawdzic.
Czy jest mozliwosc ze trafilem na jakas wadliwa partie tych verbatimow ?

Te pojedyncze w slim case to tez MCC 004 wiec jakby padl laser nagrywarki to chyba nie wykrywalby i nie dawal nagrywac na zadnych ?

Dla testu jedna z tych plyt nagralem na kompie na ihas 124 i wyniki sa zle
Czyli jakas walnieta seria ?
Bo nie chce mi sie wierzyc ze jednego dnia padla i stacjonarna nagrywarka pioniera i ihas 124 w kompie.

Załącznik 70251

seku 29.03.2015 22:19

Ilość załączników: 2
6x@_NEC DVD_RW ND-4551A 1-09
ImgBurn
Załącznik 70115Załącznik 70116

czary2mary 20.03.2015 12:01

Verbatim DVD+R MCC004 CMC Made in Tajwan
Teac DV-W5000S fw.S.t1
NERO 2015 x8


http://forum.cdrinfo.pl/f15/teac-dv-...1/#post1318463

chuckchimney 21.02.2015 00:05

Verbatim DVD+R MCC 004
Nagrane: Liteon LH-20A1S 9L09
SmartBurn ON, reszta OFF

Płyta nr 3 z postu powyżej.


http://s1.bild.me/bilder/120914/9059...hwytywanie.JPG

chuckchimney 20.02.2015 18:42

Verbatim DVD+R MCC 004
 
Nagrane: Liteon LH-20A1S 9L09
SmartBurn ON, reszta OFF


http://s1.bild.me/bilder/120914/19369071.JPG

http://s1.bild.me/bilder/120914/44517182.JPG

http://s1.bild.me/bilder/120914/34185363.JPG

czary2mary 09.01.2015 20:54

Cytat:

Napisany przez Leman39 (Post 1309332)
Przepraszam, Ihas 124 już zarezerwowany :(
Mam 2x 122 E jeszcze i to moje ostatnie E będą :)

One niczym technicznie się nie różnią od 124\324 E i tyle samo warte ;)
soft jest tylko inny;)

Leman39 09.01.2015 20:49

Przepraszam, Ihas 124 już zarezerwowany :(
Mam 2x 122 E jeszcze i to moje ostatnie E będą :)

czary2mary 09.01.2015 20:25

Cytat:

Napisany przez Leman39 (Post 1309315)

Oddam chętnie za drugiego takiego Ihas 124 E z dwuletnią gwarancją :P

W sumie mogę się jeszcze na niego wymienić;) przyda się do trenowania ;)
Ale dam Tobie do kolekcji LiteOn IHAP 122 9 również na OPU Hitachi HOP\ale na nowszym i lepszym chipsecie MediaTek MT1868;)

andy 09.01.2015 20:11

Te wykresy to jak dobry film porno ! :D W szczególności ten ostatni ;)

Leman39 09.01.2015 19:52

Ilość załączników: 4
Verbatim DVD+R MCC004
iHAP 122 8, Fw. UL02
Imgburn 2.5.8.0 x4

Załącznik 68724

Ta sama płytka skanowana samym "zainteresowanym" :)

Załącznik 68727

PlexTools PRO XL 3.16
Inner
Załącznik 68725
Middle
Załącznik 68726

Oddam chętnie za drugiego takiego Ihas 124 E z dwuletnią gwarancją :P


Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 22:46.

Powered by vBulletin® Version 3.9.0 LTS
Copyright ©2000 - 2026, vBulletin Solutions Inc.